Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+8
Kashike
Kiss
Phate69
Hysterio
Tokugawa
Geraltwolf
Dreefi
SteamTiger
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
AutorZpráva
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeSat Sep 03, 2011 5:26 am

Kantou

Začnu se nahlas smát a byl vedle Yata.



Teď nezmřete!
Sumi! na Tatsujina se oběví listy.
Něco někdo zkusí a zemře!Toto jutsu je moje oblíbené protože i když použijete Kawarimi nejde se mu vyhnout vždy se přilepí další a další listy vyberte si buď sem přivedete Zora nebo ten chlápek zemře!! zakřičim
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeSat Sep 03, 2011 9:16 am

//Nerad bych ti do toho kecal, ale právě kousky tvého těla zdobí místní chodník...

Tatsujin

Chm... Složil jsem jedinou pečeť, kterou potřebuji na bariéru. Hitoya... uzavřel jsem se do bariéry. Myslím, že tvůj trumf ti právě vypadl z rukávu.
Cítil jsem, jak se mi točí hlava, smrtící technika potřebuje hodně chakry, ale nepovoloval jsem.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeSat Sep 03, 2011 10:41 am

Tsunade

Podívala sem se na Kantoua, rozházeného všude kolem. Mluvil a ještě ke všemu dělal pečetě. Vy z Shirenu ste fakt banda nechutnejch chlápků. Řekla sem znechuceně. Zničte někdo ten bordel před naší vesnicí, nebo ať si ho ten blonďák naskládá do pytlíku a odnese, to mi je fuk, hlavně ať už zmizí!
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeSat Sep 03, 2011 11:11 am

Kashike


Příjdu ke Kantouově hlavě a rychle jí zabalím do pláště. Pak jí uštědřím několik úderů a několikrát s ní otočím kolem dokola, aby absolutně ztratil přehled o okolí. Díky tomu je jeho schopnost používat techniky absolutně eliminována. Tak co fešáku?? Vyhodíš se do vzduchu sám nebo mám vymyslet něco lepšího???
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeSat Sep 03, 2011 11:15 am

Ryu

Tak doufám, Tsunade-san. Že vám nebude vadit menší požárek. Katon: Goukakyu. řeknu a s příslušnými pečetěmi odpálím ohnivou kouli do zbytků jeho těla a udělám z nich popel.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeSat Sep 03, 2011 11:29 am

Tsunade

Když dělá Ryu pečetě, objevím se před Yatem a kopnu ho dál na cestu, aby nemohl pohltit oheň. Potom se otočím na tým Ryu. Dobrá práce. Kashike, hoď mu tu hlavu. Já se odeberu zpátky do kanceláře, čeká tam na mě hromada papírů... Yato? Takhle skončí každej, kdo podcení sílu jednoho z pěti velkých národů.
Řekla sem a šla sem zpátky do kanceláře.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeSat Sep 03, 2011 11:38 am

Kashike


Provedu madam. Otočím se a beze slova hodím Yatovi hlavu. Když jsem ke všem zády, tak jenom mrknu, pak se zase otočím a odcházím spolu s ostatními.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeSat Sep 03, 2011 12:00 pm

Yato


Když jsem přistál dál blbě sem se ušklíbl.Blbci.A začal si pokuřovat doutník se slastným výrazem.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeSat Sep 03, 2011 12:24 pm

Tatsujin

Listové jutsu povolilo a já mohl konečně pustit bariéru. Zatmělo se mi před očima a já padl na zem. Sakra... zaklel jsem a zavřel oči. Prach na zemi byl pro mě tou nejměkčí peřinou a já si užíval toho pocitu regenerování chakry.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeSat Sep 03, 2011 12:47 pm

Yato

Když se o něco dál odemě složil ten drzej spratek došel jsem pomalu k němu.Hej prcku.Vemu tě do špitálu.Řek sem a zahodil doutník a zašlápl ho.Proč sem tak dobrosrdečnej?Sebral jsem ho zezemě , dal si ho na záda a vyrazil s ním k nemocnici.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeSat Sep 03, 2011 1:01 pm

Yato

Před bránou tě opět zastavili strážní a zavrtěli hlavou, na znamení že nikam nejdeš.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeSat Sep 03, 2011 1:35 pm

Yato


Nesu ho do špitálu.Nic mu neudělam.Sem tu z důvpodu vyjednávání.Kdybych mu chtěl něco udělat tak bych ho tam nenes.Řeknu strážnému a odstoupm o krok od něj.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeFri Sep 09, 2011 6:37 pm

Yato

Strážný jen zavrtě hlavou, vzali si od tebe Tatsujina a jeden ho odnesl do nemocnice, druhý čekal u brány.

Tatsujin

Strážný u brány tě donesl na ošetřovnu. Tam tě sestřička položila na postel a začala tě prohlížet(tvůj zdravotní stav). Potom si sedla k počítači a něco tak začala cvakat. Ty ses mezi tím probral.
Neměl by ste to takhle přehánět. Pokud budete takhle ždímat všechnu chakru v sobě, mohlo by se stát, že si poničíte chakrové body a oběh a ztratíte schopnost ovládat chakru. Není to žádná sranda. Měl by ste si dávat větší pozor. Ste jen vyčerpaný, odpočiňte si tu a pak budete moct odejít.

Ryu

Doletěl k tobě malý sokol se zprávičkou na noze.

Zpráva:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeFri Sep 09, 2011 8:58 pm

Yato


Ikdyž nevim proč tak děkuju.Zakřenil sem se a vytáhl dva doutníky.Chceš?Ukázal jsem na strážného.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeFri Sep 09, 2011 9:29 pm

Tatsujin

Představa, že bych se už nemohl bránit mě vyděsila a to natolik, že jsem se začal třást. Pro-proboha...proboha... šeptal jsem pořád dokola. Pak jsem se vzpamatoval a všiml jsem si mého šátku přehozeného přes židli. Sestřička nic neříkala, takže asi byla na zjizvené tváře zvyklá. Slečno... řekl jsem potichu. Potřeboval bych poslat zprávu mému Senseiovi...Ryu si říká, že jem ve špitále, ale za pár hodin budu fit.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeSat Sep 10, 2011 8:30 am

Yato

Strážný beze slov zavrtěl hlavou.

Tatsujin

Sestřička se zasmála. Nejste na umření. Fit budete za pár minut, jen to pak nesmíte tolik přehánět. Pokud potřebujete používat víc chakry, tak by jste měl trénovat svoji kapacitu a ne to takhle přehánět... Pokud se ale na chození necítíte, můžu poslat TonTon, aby zprávu donesla.
Řekla sestřička a až teď sis všiml malého růžového prasátka, oblečeného v červené vestičce a s náhrdelníkem na krku(to prase-TonTon je mazlíček Tsunade).
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeSat Sep 10, 2011 8:33 am

Tatsujin

V tom případě se ještě pár minut prospím kvůli lepší regeneraci... usměju se a zavřu oči.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeTue Sep 13, 2011 9:11 pm

Orcy (čteme Orši)


Vešla jsem pomalým krokem do místnosti kde ležel Tatsujin.Před sebou jsem měla vozík s jídlem a pitím.Pomalu jsem ho přisunula až k posteli.Poté jsem došla ke dveřím které jsem potichu zabouchla takže bylo slišet jen menší *cvak*.Jídlo.Řekla jsem potichu u Tatsujina a trochu s ním zacloumala.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeTue Sep 13, 2011 10:19 pm

Tatsujin

Otevřel jsem oči. Bylo mi podstatně lépe a cítil jsem, jak mě chakra hřeje všude po těle a příjemně brní. Pak vešla ta krásná dívka. Tatsujin. A ty jsi? přešel jsem rovnou k věci.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeTue Sep 13, 2011 10:23 pm

Orcy


Jmenuji se Orcy.Vypomáhám tu tak se najes.Odpověděla jsem mile a dívala se po pokoji.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeTue Sep 13, 2011 11:22 pm

Tatsujin

Jo, jasně, díky... oči mi cukly na šátek a já si uvědomil, že mám odkrytý obličej. Ale usoudil jsem, že tohle tu mají asi často a tak jsem to neřešil a radši do sebe začal cpát jídlo.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeWed Sep 14, 2011 11:51 am

Orcy


Jelikož se chci stát profesionálním super učitelem,tak ti kdyžtak pomohu s tréningem.Usmála jsem se na něj.Zlepší mi to hodnocení.Podívala jsem se prosebně kočičím výrazem.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeWed Sep 14, 2011 1:17 pm

Tatsujin

No, mám svůj systém, pochybuju, že ho umíš... řekl jsem možná trochu arogantně, ale je pravda, že na své bariery jsem opravdu hrdý.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeWed Sep 14, 2011 1:51 pm

Orcy


A umíš regulovat chakru v nepříznivých podmínkách?Otázala jsem se ho s úsměvem ve tváři.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitimeWed Sep 14, 2011 2:36 pm

Tatsujin

Ne, to asi ne. Umím se jen pomocí jutsu chránit před písečnou bouří. řekl jsem. V čem spočívá ta regulace?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 31 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 31 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: