Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+8
Kashike
Kiss
Phate69
Hysterio
Tokugawa
Geraltwolf
Dreefi
SteamTiger
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
AutorZpráva
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeWed Sep 14, 2011 2:46 pm

Orcy


Když tě posadím do vody ve které se budeš sotva schopen udržet z donucení,a budeš trénovat tok čakry tak aby zůstala klidně proudit a to samé s tepem,tak budeš schopen bojovat bez jakýchkoliv problémů skoro kdekoliv.Je to velmi náročné na soustředění.Upravila jsem si vlasy při vysvětlování bylo vidět že sem do toho zažraná.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 7:51 pm

O několik minut později.

Najednou se země zatřásla a objevil se obrovský záblesk, který šel směrem od cel u výslechové místnosti.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 9:18 pm

Tatsujin

V rychlosti jsem se zvedl. Sestři! Jste v pořádku? zakřičel jsem a rozeběhl jsem se do sesterny. Cestou jsem hrábl po šátku na obličej a zkontroloval zbraně. Trénink počká... otočil jsem se ještě na Orcy a doběhl jsem do sesterny. Sestři? Jstw tu všichni vpořádku? zopakoval jsem už potišeji a rozhlédl jsem se. Nejspíš utekl ten zjatec... pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 9:26 pm

Sesterna

V sesterně byl veliký zmatek. Sestřičky běhali sem a tam, ale očividně žádná z nich nebyla zraněná.
Vypadla nám elektřina, JIPka a ARO teď potřebují naší plnou pozornost, musíme udržovat kritické stavy(tím byli myšleni pacienti připojení na přístrojích) při životě. Promiňte prosím, ale pletete se.
Řekla rychle sestra která tě ošetřovala a zase někam odběhla.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 9:51 pm

Tatsujin

Až teď na mě dopadlo dlouhé ležení a mě se zamotala škeble. Jo, tak to jste asi vpořádku... Uhnul jsem a vyšel z budovy. Doběhl jsem před dům Hokage a došel až k ní do kanceláře. Rozkazy, madam? řekl jsem v úkloně.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 4:45 am

Kashike


Ucítil jsem otřes a přiznám se že mě to dost znepokojilo. Okamžitě jsem vyrazil směrem k vězení ale zůstal jsem stát na jedné ze střech poblíž hlavní budovy. Byakugan!!! Pokusím se nahlédnout co se děje.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 10:07 am

Kashike

Když si dorazil na místo, i bez byakuganu si mohl vidět prasklinu uprostřed hlavní ulice, která se táhla od rozpůlené budovy s celami, až k bráně(přes celou vesnici). Pouhým okem si nic neviděl, ale když si se podíval Byakuganem, tak si odhadl, že je prasklina hluboká asi dvacet metrů. Všude bylo spoustu vyděšených lidí, zranění strážní ve věznici, ale nikdo nebyl mrtvý. Jen tak si pohledem zavadil k domu Hokage a uviděl si Tatsujina, jak se chystá jít k Tsunade.

Tsunade

Když si vešel do kanceláře, Tsunade vypadala víc staře, než kdy obvykle. Bylo to kuli stresu a starostem, Shiren jí očividně dost leží v žaludku.
Zoro utekl z vězení. Omráčil stráže, vzal si svůj meč, který jsme ještě nestihli dát pod zámek a pak se prý objevila obrovská záře. Zoro zmizel a zůstala po něm rozpůlená budova vězení a rozseknutá zem. Trhlina v zemi vede skrz hlavní ulici a prý ani není vidět na dno. Dá se říct že rozdělil vesnici na dvě půlky... Nikdo u toho však nezemřel a kromě vězení nebyla poškozená žádná jiná budova...
Vyslala jsem za Zorem jednotku ANBU, ještě se nevrátili, ale podle toho co vím, prostě jen tak zmizel.
Největší starost mi dělá to, jak utekl z vězení... Byl spoután v cele s maximální ostrahou a měl na rukou pouta, která mu zabraňovali udělat pečeť... Pouta jsme našli rozlomené na několik kusů a mříže prostě... ohnuté.
S chakrou by to možná nebyl problém, ale on dostal 128 úderů od Nejiho... Měl mít totálně zablokovanou chakru a bolavé celé tělo... Navíc ho Ibiki dost brutálně zrasil... Měl toho dost polámaného, spoustu řezných zranění a dokonce měl probodlá stehna. Normální člověk s narušeným stehenním svalem se prostě jen válí na zemi... Těžko uvěřit že se dostal z cely k meči, natož aby utekl... Je to démon.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 10:10 am

Tatsujin

Ta po něm jede... pomyslel jsem si pobaveně. Máme se vydat za ním? Možná mu někdo pomáhal...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 10:19 am

Tsunade

Ne, vy máte teď jinou, naléhavější misi. O Zora se postará klan Aburame. Když ho Shino odváděl z mučírny, umístil na něj samičku. Jeho brouci tu samičku budou pořád sledovat, jen doufejme, že ho Shino najde... pokud se dostal moc daleko a brouci už nebudou moct samičku najít, budeme mít problém.
Vaše mise je informovat Kazekageho o přítomnosti Shirenu a podat veškeré informace. Ryu už dostal svitek s misí. Ještě vám to neřekl?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 10:23 am

Tatsujin

Ne, madam. Byl jsem v nemocnici kvůli ztrátě chakry a teď jsem přiběhl sem. Okamžitě ho vyhledám. uklonil jsem se a odběhl hledat senseie.
Návrat nahoru Goto down
Marik1994
Genin
Genin



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 16. 09. 11

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 10:49 am

Isop Jobo

Když sem se probudil bolelo mě celé tělo poslední dobou sem totiž hodně trénoval lezení na stromy které jsem vyděl trénovat starší geníni ale protože jsem nevěděl jak na to tak sem se pořád jen rozbíhal proti stromu z nulovým výsledkem tak sem vstal převlekl jsem se když najednou se ozvala obrovská rána tak jsem okamžitě vyběhl směrem odkud se rána ozvala když sem přiběhl na místo už tam byla spousta lidí. Tak sem přišel až k díře v zemi a koukal do ní když sem zjistil že to jak je hluboká nezjistím tak sem si to námýřil směrem k budově hokage
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 11:16 am

Tatsujin

Když jsem vybíhal z budovy, nevšiml jsem si nějakého kluka, co se motal ve vchodě a to mělo za následek jeho sražení k zemi. Dopr...chodí se vpravo... procedil jsem mezi zuby a pak k němu natáhl ruku. Vstávej... zavrčel jsem.
Návrat nahoru Goto down
Marik1994
Genin
Genin



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 16. 09. 11

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 12:25 pm

Isop Jobo

Jakmile jsem došel k budově hokage vyběhl ze dveří neznámy ninja a narazil přímo domě nejdřív něco nadával ohledně toho že se má chodit na pravé straně a pak my nabídl podal ruku a pomohl my vstát a ihned mu řekl
Promiň přemýšlel sem nad tou dírou uprostřed hlavní silnice.
Pak sem se chvilku zarazil a zeptal se ho.
Mohl by si my pomoct naučit se lézt na stromy
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 12:46 pm

Kashike


Počkám si až Tatsujin opustí místnost Hokage a pak vyskočím na parapet. Zaťukám na okno a vstoupím. Hokage- sama, omlouvám se že ruším, ale vzhledem k té dvacetimetrové díře je to asi nejmenší problém. Máte pro mě nějáké rozkazy???
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 12:57 pm

Tatsujin

Co? vytřeštil jsem oči. Nemám čas. Možná někdy jindy. Nebo si najdi nějakýho bezprizorního ninju. Díra je právě můj problém... řekl jsem a vyběhl za senseiem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 2:02 pm

Yato

Zmizel jsem v ohni.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Marik1994
Genin
Genin



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 16. 09. 11

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 2:18 pm

Isop Jobo

Poté co neznámý ninja opět zmizel jsem chvíli přemýšlel jestli mám jít za hokage kvůli přidělení do nějakého týmu nakonec sem rozhodl že pudu tak sem vešel do budovy a zaklepal na dveře od pracovny hokage.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 3:17 pm

Tsunade

...Půjdeš s týmem Ryu na misi a sdělíte Kazekagemu informace o Shirenu a o tom, co se tu vlastně děje. Řekla jsem Kashikemu.
Potom někdo(Isop) zaklepal. Dále.
Návrat nahoru Goto down
Marik1994
Genin
Genin



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 16. 09. 11

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 4:47 pm

Isop Jobo

Jakmile jsem byl vyzván abych vstoupil tak sem vešel do místnosti.
Dobrý den
pozdravil sem
Chtěl sem se zeptat jestli není nějaký tým do kterého bych mohl být přidělen
Počkal sem na odpověď a znovu sem se zeptal.
Nemohla byste my prosím říct kolik je hodin.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 4:48 pm

Kashike



Provedu madam. V druhé vteřině jsem oknem pryč. Doženu Tatsujina a připojím se k němu. Na tu misi jdu s váma.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 7:34 pm

Tatsujin

Super. Takže míříme támhle... ukážu na senseie. Sensei? Můžeme vyrazit. Máme toho spoustu na práci. Zorův útěk prý řeší druhý tým.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeFri Sep 23, 2011 7:22 pm

Ryu-wolf řekl ať z Ryua udělám NPC, tak to nebudu zdržovat a vyrážíme

Když se ozvala ta obrovská rána a světlo, tak ho to na chvilku oslepilo a když zase viděl, před nohama se mu zastavila prasklina, která se táhla uprostřed hlavní ulice, dál do centra vesnice.
Všude bylo plno zmatků, ale Ryu zrovna dostal od Tsunade rozkazy a tak musel Zorův útěk nechat plavat.
Po chvilce dorazil Tatsujin a Kashike.
Dobrá, můžeme vyrazit, jen co najdeme Fumetsua... Kashike? Mohl by si?

Tsunade

Když mi řekneš jméno, tak se podívám, do kterého týmu si byl zařazen, ale měl si se tu hlásit už včera. Pokárala tě trochu Tsunade a vytáhla velký štus papírů a začala tam listovat. Nakonec našla papír s tvým jménem a fotkou, podle které poznala, že to je tvůj papír.
Doobře, takže ty jsi pod vedením Kyoshi-senseie. Měl si tě vyzvednout... boože, je to lajdák, musíš ho omluvit a trochu si na něj zvyknout... Má dům někde v lesích kolem Konohy. Budeš ho muset jít najít, jinak ho asi nekontaktuješ. Když půjdeš severozápadně od brány, měl by si na ten dům narazit, nedá se přehlídnout.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeFri Sep 23, 2011 10:36 pm

V konoze se zvedl lehký vít a všechny známky po kantouovi náhle zmizeli.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Marik1994
Genin
Genin



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 16. 09. 11

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeSat Sep 24, 2011 12:05 pm

Isop Jobo

Isop Jobo
odpověděl a vyslechl jsem k jakému pudu přidělen senseiovi a řekl
Jistě ihned tam vyrazím.
Vyšel sem z budovy a namířil sem si to k hlavní bráně.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitimeSat Sep 24, 2011 7:23 pm

Isop

Dorazil si k bráně, o které si věděl, že směřuje přímo na západ. Od brány se táhla široká cesta(ta směřovala taky na západ) a podél cesty byl hustý les.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 32 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 32 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 32 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: