Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+8
Kashike
Kiss
Phate69
Hysterio
Tokugawa
Geraltwolf
Dreefi
SteamTiger
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
AutorZpráva
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 8:26 pm

Fumetsu

Myslel sem, že je v pořádku nechat ho samotnýho. Namítnu, ale i tak vstávám. Aspoň zjistim, jestli špeh uspěl.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 8:29 pm

Sachiko


Zvednu se a začnu odcházet normálně z k bráně.Co vás to v tý konoze učej.Řeknu uraženě a du dál.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 8:38 pm

Kashike


Učí nás pohostinosti krásko. Ale jak myslíš. Když nejdeš ty se mnou, tak půjdu já s tebou. Jen na mě prosím chvilku počkejte za branou, sensei. Zvednu se a vyrazím nejdřív stejným směrem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 8:39 pm

Sachiko


Dobře.Ale musíš porazit jednoho člověka.Řeknu a jdu dál.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 8:41 pm

Kashike


Tak schválně. Koho??? řeknu to úplně lhostejně, jako by to bylo dávno hotové.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 8:42 pm

Sachiko


Zabij svého mistra před míma očima.Řeknu temě a zastavím se.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 8:44 pm

Kashike


Zastavím se taky s pobaveným výrazem v očích. Sundám si hrudní plát, vytáhnu kunai a přiložím si ho k hrudníku. Tak jo. Jen bych ti to chtěl vysvětlit. Nemám mistra, proto chci jít s tebou.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 8:45 pm

Sachiko


Tak tady zabij nějakýho chunina nebo jounina.Mě jew to jedno.Podívám se naštvaně a po tváři mi sjede anime kapka.Ukážeš mi tim loajálnost vůči mě.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 9:02 pm

Fumetsu

Senseii, nebylo by lepší se podívat po Tatsujinovi? Omluvte mě na chvíli. Teď mám šanci něco zjistit. Dojdu na záchod (pořádně zamknu dveře) a přivolám toho hada, ale on se neobjeví. Sakra, přišel na to. Tak jinak. Mysli.....mysli.....mysli.....mys..Mám to. Přivolám jinýho hada i s tělem a zase použiju Shikon no Jutsu. Tělo je jak moje živá kopie a vyleze oknem a vyrazí po stopách za tou holkou. Tu holku chci. Někoho s více kekkei genkai jentak nenajdu. Moje pravé já, zatim dojde zpátky za senseiem.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 9:07 pm

Kashike


Tak jo... jdu si najít terč. Vyskočím si na jednu ze střech. Byakugan!! Pořádně se rozhlédnu až najdu co jsem hledal. Vytáhnu jeden kunai a hodím ho pod nohy Fumetsa který běží o dvě ulice vedle. Snad ho to upoutá. Mám toho kluka rád ale tuhle holku mám radši. Zůstanu stát na střeše.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 9:13 pm

Fumetsu

Kunai se mi zapíchne pod nohy a já uskočim dozadu a hledám útožníka. On? Co to dělá? Já myslel, že sme v týmu. Možná ho ovládá ta holka. Ta holka. Nesmim ztrácet čas s ním. Vytáhnu taky kunai a běžim menším obloukem k němu, protože ta holka bude určitě u něj. Ikdyž běžim, tak pořád sleduju Kashikeho a další letící kunai vyblokuju tim svým.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 9:19 pm

Ryu

Ale co. Najdem Tatsua, Kashike se o sebe postará sám. řeknu a jdem hledat Tatsujina.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 9:23 pm

Kashike


Počkám až ke mě doběhne. Chudák kluk, nic netuší. Když doběhne před Sachiko, seskočím ze střechy a zastoupím mu cestu. Promiň kámo, dělám to nerad ale je to nutné. Vyrazím velice prudce vpřed a vedu bod na břicho.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 9:34 pm

Fumetsu

Kashikeho sem taky sledoval, takže mě zas tak moc nezaskočil, ikdyž je rychlejší, než sem čekal.Upustil sem kunai a oběma rukama ho chytil za tu jeho, kterou mě chtěl bodnout a držel sem jí dál od těla. Proč to děláš? Tebe zabít nechci.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 9:37 pm

Kashike


Dělám to pro svůj cíl. Fumetsa znehybní chakra mnou vypouštěná a v další chvíli je rotací mrštěn proti zdi. O jednu otočku později za ním letí i kunai, který míří na hrudník.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 9:43 pm

Sachiko


Zapnu Sharingan abych skopírovala nějaké pohybi.Myslím žejsem říkala Chunina nebo jounina ale tendle umřel rychle.


Naposledy upravil Mister_zx dne Wed Aug 17, 2011 9:54 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 9:47 pm

Fumetsu

Z držení se mi lehce vymanil a já pak letěl dozadu. Sakra, ten hajzl. Mít vlastní tělo, tak bych ho dostal. Ještě sem ani nedoletěl na zeď a už sem v sobě měl kunai a na zem sem dopad mrtvej.

Mě právé já

Ano senseii Zvednu se a du za nim. Ten hajzl jeden. Měl bych to říct Uchihovi, ale to bych mu musel říct o tom těle. Musim to nechat bejt.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 9:56 pm

Kashike


Dotočím se a podívám se na Sachiko. Měl jsem za to, že vám jde o loajalitu, sensei. Není pak jedno, koho jsem ve vašem jménu zabil??? Nemluvě ani o tom, že tahle srábotka byl Chunin.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 10:06 pm

Sachiko

Tak poď.Vyrázím dál z vesnice.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 10:07 pm

Ryu

Tákže...kde začnem ? otočím se na Fua.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 10:09 pm

Kashike


Moment. Hned vás dohoním. Vyběhnu sprintem až domů. Doma čapnu náhradní plášť a nějáké zásoby a zase razím zpátky. Pomocí Byakuganu najdu Sachiko a připojím se k ní. Ještě jednou moc děkuji za možnost být vaším společníkem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 10:11 pm

Sachiko


Šéfové se ti líbyt asi nebude.Řeknu tiše a du dál k bráně.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 10:15 pm

Kashike


Věřím že se s nimi něják dohodnu. Jdu chvilku mlčky dál a přemýšlím. Smím se na něco zeptat???
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 10:15 pm

Fumetsu

Nevím, ale můžu použít hady. Vyvolám tři hady, který se rozlezou směrem, kam kde byly ty dva. Jeden had má na starost zase schovat to tělo a ty dva najít Tastujina.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 10:19 pm

Ryu

Vidíš to je nápad. usměju se a kousnu se do prstu. Složím pečetě a udeřím do země. Kuchiyose no Jutsu. předemnou se objeví 2 fénixové (velcí asi jako normální orly). Takže, potřebuju abyste prolétali nad vesnicí a našli jednoho kluka. (Tatsua jim popíšu.) Kdybyste viděli hady...tak ne, že je sníte. řeknu jim a oni odletí každý na jinou stranu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 17 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 17 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: