Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+8
Kashike
Kiss
Phate69
Hysterio
Tokugawa
Geraltwolf
Dreefi
SteamTiger
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
AutorZpráva
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeTue Aug 30, 2011 8:23 pm

Yato


Ten idiot.Dál sem se na ně pobaveně díval z menší dálky.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeTue Aug 30, 2011 9:00 pm

Tatsujin

Myslím si, že nemáš právo na to vidět vězně. Budeš v oddělený cele. Proč jste útočili na feudálního pána? řelk jsem, ale nepovolil.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeTue Aug 30, 2011 10:08 pm

Kashike

Strážný jen kývl hlavou směrem do korun stromů. Když ses rozhlédl, tak si zprvu nic neviděl, ale všiml sis tmavšího místa ve stromu a na jedné střeše si viděl kus stínu. To byla ochranka Tsunade.

Katana

Jdeme k bráně pro věci. Nemá cenu se tu zdržovat, ne? Zeptám se a vyrazím k bráně. Tam si od strážných vezmu své věci a dvě katany. Bylo tam celkem rušno. Došla sem za Tsunade. Ehm... Hokage-sama, děkuji vám za to, že sem si mohla s bratrem promluvit... je velkým zklamáním pro naši rodinu... Řekla sem smutně, ale pak sem si všimla muše spoutaného v bariéře. Můžeme být nějak nápomocni? Zeptala sem se Tsunade a pak sem se tázavě podívala na Sakebiho.

Tsunade

Vím že jsi ze Shirenu. Nemám v úmyslu tě pustit k Zorovi, aby si ho mohl osvobodit...
Řekla sem a pak došli ty dva podivíni.
Myslela sem si, že ho chcete unýst a nebo zabít... Každopádně tohle je věc Konohy, my si to s ním vyřídíme.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeTue Aug 30, 2011 10:14 pm

Sakebi

Vyrazili jsme k bráně a dostali věci. Říkal jsem vám, že chceme jen pár informací. neodpustil jsem si rýpnutí a pak jsem si všiml divného chlapíka s rukama v pečeti a ještě divnějšího v bariéře. Hádám, že chce za Zorem. Možná byste, Hokage, měla vystavit Zora někde v muzeu... pousmál jsem se a pak jsem poklepal mladíka (Tatsujin) po rameni a odešel jsem. V lese jsem pak řekl Kataně: Aspoň, že se nikdo nepozastavoval moc nad tím, že jsem podobný Orochumarovi. Nemám ssebou občanku...Myslíš, že bude Ami spokojená? (přesun)

Tatsujin

Trochu jsem se lekl, protože jsem přemýšlel nad tím, kolik může mít ten člověk chakry v těle. Kantou si mohl všimnout toho, že se na bariéře objeivla prasklina, ale během dvou vteřinek se zase zacelila, protože jsem se začal soustředit zpátky na něj.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeTue Aug 30, 2011 10:19 pm

Katana

Díky, zatim. Řekla sem a šla sem za Sakebim. Řekla bych že máme vše po čem touží... Aaaaaaa, Vy cvoci ste jako vietnamci, připadáte všem stejný... Řekl sem s pokrčenejma ramenama a úsměvem. Neee... jenom sem si rejpla, neber to osobně. Zasmála sem se. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 8:35 am

Yato


Proč ten kanto dělá takovídle potíže.Nadával jsem v hlavě při pomyšlení že naštve Houki tím že tady dělá brajgl.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 11:33 am

Ryu

Sleduju celou záležitost se Zorem a hned po jeho odvedení se přesunu k bráně a stanu vedle Hokage. Něco sem z něj dostal, ale má silnou vůli. Je potřeba abych zakročil tady ? řeknu tiše směrem k ní.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 1:29 pm

Tsunade

Ibiki mi poslal zprávu hned jak domluvil. Stihla sem ji v rychlosti projít, ale pak sem se doslechla tady o panu... Kantouovi. Tatsujin ho zatim drží pod zámkem... Ale ne na dlouho, hodíš se tu... Než začne Kantou mluvit, jak se Zoro chová? Je agresivní? Pokusil se utéct, spolupracoval, nebo ste to z něj museli tahat?
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 3:58 pm

Ryu

Je agresivní když přijde na to ho tu držet. Chce se vrátit zpátky k Shirenu, o jejich vůdkyni nemluvil jinak...než jako o krásné ženě. Podle mě, s ní buď něco má...nebo je jí pouze slepě oddaný. Co se týče výslechu...byl pod hypnózou...takže mluvil víceméně sám. odvětím jí a sleduju situaci. Jsem připraven, okamžitě přejít k útoku pokud Kantou prolomí bariéru.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 9:47 pm

Tatsujin

Madam, sensei, ta bariéra není pohyblivá. Pokud ho budeme chtít zatknout, budu ho muset pustit ven. šeptl jsem k Houki. Ovšem pokud se přestanu soustředit, bariéra začne mít praskliny a je zranitelná. Dokážu to udělat těsně před útokem ANBU nebo někoho z přítomných... řeknu, ale snažím se nepovolit bariéru.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 5:03 pm

Kantou



Kso tohle není vůbec dobrý,že jsem na tu misi kur*a chodil! proběhne mi hlavou a dívám se
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 7:03 pm

Tatsujin

Začínalo mě pomalu dopalovat, že nic neříká. Tak co jsi chtěl, nechtěj, abychom to z tebe tahali! vyštěkl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 8:24 pm

Yato


Popošel jsem blíž k dění.Už jsem nebyl halen žádnou oční překážkou, takže mě bylo velmi dobře vidět.Byl jsem také ve velmi špatném úhlu.Zahlédnout mě by byla jen náhoda.Ach jo toho budu zase litovat.Popošel jsem eště blíž ale zůstal jsem ve správném mrtvém bodu.Co tady děláš?!Zakřičel jsem a pohledem mířil na Kantoua.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 8:51 pm

Tatsujin

No tebe jsme tu potřebovali... řekl jsem potichu pod vousy. Kashi, odveď si toho psa, co tu zablešuje vzduch... zavrčel jsem směrem k Hyuugovi a dál jsem držel bariéru.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 10:07 pm

Yato

Tebe sem se na nic neptal Spratku!Řekl jsem klidným hlasem a dál se díval na Kantoua.Proč tady děláš problémy?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 10:09 pm

Tatsujin

Tím spratkem mě trochu urazil, ale počkám si schváln, co řekne sensei. Vím, že brání naši čest, jak jen může a litoval jsem Yata, že nedržel jazyk za zuby.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeFri Sep 02, 2011 1:48 pm

Kantou



Houki mě poslala abych šel k Zorovi. řeknu Yatovi docela unavenym hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeFri Sep 02, 2011 3:16 pm

Yato


A proč by posílala tebe?Kdyby chtěla Zora zachránit přde sama.Řekl jsem naštvaně a došel až před bariéru.Když tu bariéru uvolníš pošlu ho zpět do shirenu leteckým expresem.Opravdu nasupěně jsem řekl Tatsujinovi.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeFri Sep 02, 2011 3:18 pm

Kantou




Yato potřebuju aby jsi dal něco Zorovi. řeknumu
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeFri Sep 02, 2011 3:33 pm

Tatsujin

Ne. Já se zodpovídám jen Hokage... řeknu a pak se tázavě podívám, co na to hokage řekne.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeFri Sep 02, 2011 4:07 pm

Tsunade

Nemůžu nechat odejít zločince, Tatsujine, uvolni bariéru... zabte ho, nenechte ho udělat jedinou pečeť, vyhněte se používání elementárních technik.... Yato musí být ve stavu, aby mohl podat vůdkyni zprávu. Řekla sem a nechala sem tým Ryu, ať koná jak umí.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeFri Sep 02, 2011 7:12 pm

Yato


Vidš to Kantou děláš akolát problémy.Řekl jsem mu opravdu dopáleně ale pak jsem se usmál.Ale co s tebou nadělám.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeFri Sep 02, 2011 8:32 pm

Tatsujin

Začal jsem dělat pečetě a mezitím bariéra okolo Kantoua praskala. Tomurai! dořekl jsem a Kantoua pohltila mříž. Dal jsem ruce k sobě a Kantou byl ztracen. Tisíce částeček ve vteřince proletělo skrz Kantouovo tělo a roztrhala ho na kusy.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeFri Sep 02, 2011 8:55 pm

Ryu

Prokřupu si prsty a podívám se na Yata. A jestli se chceš zpátky ke svý vůdkyni dostat v celku tak mě přestaneš srát. zavrčím směrem k němu a vyslechnu příkaz Hokage. Kývnu na Tatsujina a ten už použil Tomurai. Sem připraven dorazit ho katanou.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitimeFri Sep 02, 2011 9:21 pm

Yato


He.Kantoua takhle nezabijete.Pobaveně jsem se podíval.A pokud si mysůíš že sem přišel bojovat tak začni.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 30 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 30 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: