Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorZpráva
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeMon Jan 09, 2012 6:08 pm

Kapitola 2

Všichni přeživší se stáhli do Konohy, je zde spousta zraněných a i obyčejných vesničanů. Ti co mohou chodit se snaží opevnit vesnici, jak to jen nejlépe půjde.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeSun Mar 04, 2012 7:17 pm

Uzumaki Araki

Ze strašlivého boje jsem se vracel do vesnice, byl jsem zdrcený výsledkem. Přinesl jsem si sebou několik zranění, měl jsem nalomenou vřetenní kost a dva zlomené prsty na levé ruce, ukazováček a prostředníček, a několik škrábanců. Držel jsem se za ruku a dokráčel do vesnice, viděl jsem spousty zraněných a mrtvých,... Šel jsem se nechat ošetřit....


Naposledy upravil Dreefi dne Mon Mar 05, 2012 2:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeSun Mar 04, 2012 8:46 pm

Araki

Moc lidí jsi cestou nepotkal,pokud tam někdo byl měl poranění nebo se tvářil vyděšeně.
Nao šetřovně tě nádherná sestřička ošetřila hned.Vy máte přednost.Šeptala ti a pak mumlala něco o nadřízených a tvé důležitosti.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 2:33 pm

Uzumaki Araki

Na sestřičku jsem se lehce pousmál, ale bylo na mě znát, že mě něco trápí. Nemohl jsem přestat myslet na onen masakr na bojišti. Jakmile mě sestřička ošetřila, poděkoval jsem. Moc vám děkuju. Potom jsem se zvedl a šel jsem si stoupnout k bráně, pořád jsem čekal na někoho známého. Nemohl jsem se smířit s tím, pokud tam všichni zemřeli.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 7:29 pm

Araki

Před bránou si zahlédl stín.Než jsi se ale stačil pořádně podívat onen stín stál za tebou.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 7:35 pm

Uzumaki Araki

Z ničeho nic jsem spatřil před bránou stín, ale než jsem se stačil rozkoukat, stín zmizel. Ucítil jsem nepříjemný pocit, když se stín přesunul za mě. Okem jsem se podíval za sebe, byl jsem připraven se pravou rukou bránit, v případě, že by na mě chtěl kdosi zaútočit.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 7:43 pm

Araki

Ze stínu se vynořil muž v Akatsuki plášti.Měl jsi pocit že už jsi někdy cítil tu zlou auru.Když jsi se otočil za tebou stál sám Tobi.(Edo Tensei)
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 7:45 pm

Tsunade


Sedím za stolem a pročítám zprávu z poslední výbojové akce. A seznam padlích. Pak vzhlédnu k Jouninům shromážděným u mě v kanceláři. Nevím jestli si to uvědomujete ale ještě jedno takové vítězství a jsme poraženi. Tohle se nebude opakovat. Je mi jedno jak to uděláte ale můj rozkaz je jasný. Minimální riziko ztrát. Příště udeříte tam kde to nečekají a stáhnete se. Je mu fuk jak dlouho je budeme hlodat ale vím že tisíc ran zasazených i malou sekerou nakonec porazí i ten největší dub. Teď si jděte odpočinout a čekejte rozkazy! Když odejdou tak vstanu a přejdu k oknu. Přelétnu pohledem vesnici a na srdce se mi začíná vkrádat stín. Vidím velký výkus v hradbách, který právě vesničané opravují, vidím akademii, kde se trénují všechny děti z vesnice... a mnoho prázdných domů. Až tohle skončí, bude jich prázdných ještě víc, tím jsem si byla jistá. Otočím se zády k oknu a přejdu místnost. Sundám si kyrys který jsem vyměnila za svůj zelený plášť a smyji si z rukou krev. Musím ty lidi udržet na živu.. i za cenu ztráty vesnice musíme přežít... to bylo jediné čím jsem si v tu chvíli byla jistá.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 7:54 pm

Tsunade

https://www.youtube.com/watch?v=9zueKq3z3Sk

Do kanceláře vběhne udýchaný Jounin.Tsunade sama,omlouvám se za vyrušení ale todle musíte vědět.Začal lapat po dechu.Mám špatnou a dobrou zprávu.Po tváři mu sjede kapka potu a v očích začne uzamikat slzy.Špatná je že Hlídka právě zahlédla Uzumaki Arakiho u brány a v tu chvíli se za ním oběvil Tobi.To ho trochu roztřáslo.A ta dobrá je že máme naději.Ninjovi začnou téct slzy z očí.Na světě existuje Organizace zvaná Shiren.A vypadá to že nesouhlasí s Akatsuki.Muž už začal trochu pofňukávat.Tsunade sama.Klekl si na zem a začal brečet.Prosím ať zachrání mého jediného synka!Tím že chtěl ukázat velkou prosbu praštil se až hlavou o zem při sehnutí.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 7:57 pm

Tsunade


Otočím se na Jounina. Tobi?? Dobrá... vstaň a chovej se jako muž! Tvému synovi se nic nestane stejně jako už žádnému synovi Konohy! Pomůžu tomu chlapovi na nohy, nandám si kyrys a vydám se k bráně.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 7:58 pm

Uzumaki Araki

Jak jsem se otáčel, spatřil jsem osobu, kterou bych nejradši nepoznal. A dopr*ele. Prolétlo mi v hlavě. Pak jsem se snažil co nejrychleji pouskočit dál od něho. Co tu chceš?! Hlasitě jsem se ho zeptal. Jsem v jasné nevýhodě, a to nejen kvůli zranění.... Pomyslel jsem si, a připavil se na jakýkoliv útok.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 8:01 pm

Tobi

Řekl bych že jsem přišel vyjednávat,ale nechci ti dělat malé naděje.Pokročím krok k němu.Jak vidíš byl jsem opět oživen.Ale zatim nejsem pod Kabutovou kontrolou.Zmetek nevim co chystá.Zvedl jsem ruku k nebi.Pod podmínkou že jsem půjdu mě nechá myslet.Řekl jsem trochu zamyšleně a kopl Arakiho do břicha.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 8:05 pm

Tsunade


Doslova přiletím k bráně a uvidím jak Tobi nakopnul jednoho s mích mužů. Seskočím z brány a příjdu k nim. Zasaď ještě jednu ránu a zabiju tě. Je mi jedno jaká jsi legenda ale nezbude z tebe dost na další Edo Tensei.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 8:06 pm

Uzumaki Araki

Trochu jsem polevil v obraně, už jsem jen viděl jak na mě letí kopanec, mohl jsem se bránit pouze pravou rukou, kterou jsem se snažil zmírnit onen kopanec od Tobiho. To se mi však příliš nepovedlo a dostal jsem ránu do břicha. Trochu jsem sýkl bolestí, a snažil jsem se uskočit zpátky. Nesnažil jsem se útočit,... Vyčkával jsem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 8:10 pm

Tobi

Já už Edo Tensei jsem.Začal jsem se smát.Co mi uděláš? Vyléčíš mě?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 8:14 pm

Tsunade


Ano... jednou pro vždycky. A teď mi řekni co tu pohledáváš. Udělám jeden krok k němu a jsem ve střehu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 8:16 pm

Tobi

Kabuto mi nechá volnou mysl když to tady dodělam.Otočil jsem se přímo na tsunade.Je to trochu vydírání ale já si jednou udělám nového Nagata který mě vrátí do normálu.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 8:17 pm

Tsunade


A co že to uděláš??? Nakopneš mého muže?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 8:18 pm

Tobi

Udělal jsem jednu pečeť a vznesl se nad vesnici.Todle už jste jednou zažili s Peinem.Zněl hlas po celé Konoze.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 8:20 pm

Tsunade


Sni dál. Odrazím se a ranou pěstí se pokusím ho srazit z oblohy.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 8:23 pm

Tobi

Dostal jsem ránu od tsunade.Bylo poznat že má opravdu sílu.Sakra přišla na to že se na tuto techniku musim zhmotnit.Zvedl jsem se ze země a podíval jsem se na Tsunade.Ta měla nohu zabořenou do země.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 8:25 pm

Tsunade


Vytrhnu nohu a vyrazím k Tobimu. Pokud neuhne, tak ho čapnu za flígr a znovu ho zarvu do země.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 8:26 pm

Tobi

Tsunade přezemě jenom projde.Chytnu ji za ruku a začnu vtahovat.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 8:27 pm

Tsunade


Ani za boha. Zapřu se a použiju proti němu svojí sílu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 8:30 pm

Tobi

Radši jsem jsem se zase znehmotnil.Předcházíš svou pověst.Trochu jí polichotím.Škoda že tě budu muset zabít.Natáhnu na ni ruku a odpálim jí menším tlakem pryč. (Nebeská sféra Rinnegan)
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Konohagakure  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 15Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Konoha :: Vesnice-
Přejdi na: