Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+8
Kashike
Kiss
Phate69
Hysterio
Tokugawa
Geraltwolf
Dreefi
SteamTiger
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
AutorZpráva
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 4:00 pm

Tsunade

Když ste vešli dovnitř, uviděli ste Tsunade sedící u stolu, s kruhama pod očima a hrnkem kafe v ruce. To kafe ste cejtili už když ste procházeli chodbou.
Dále!
To ste se mi tady pěkně sešli... Takže vy dva ste spolu v týmu, teď na rychlo vám žádnou misi neseženu, potřebuju vás tady mít v pohotovosti. Je pravděpodobný že buďto brzo zaútočí Shiren, nebo zaútočíme my.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 4:07 pm

Ryuuni Uzumaki

Rozkaz.

Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 4:17 pm

Amira


Jak to sakra ví?.
..Shiren jaký shiren hokage-sama?Nikdy jsem o nich neslyšela...řekla jsem podiveným hlasem...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 4:28 pm

Tsunade

Gomen, gomen, zapoměla sem, že si tu nebyla. Organizace zvaná Shiren, zaútočila na Feudálního pána ohnivé země. Po boji s elitní ochrankou Feudálního pána byli značně oslabeni a tak se podařilo týmu Ryu polapit jednoho jejich člena. Po výslechu jsme zjistili, že se organizace zajímá o mocné artefakty, jutsu, kekkei genkai a o silné členy.
Nevíme důvod, proč zaútočili na Feudála, ale představují pro nás velkou hrozbu. Organizaci tvoří totiž několik S-rank shinobi. Jejich zručnost je dokázána tím, že ten vězeň nám utekl a ta díra uprostřed hlavní ulice, je díky němu...

Vysvětlila sem a čekala, jestli budou mít nějaký dotazy.
Návrat nahoru Goto down
Marik1994
Genin
Genin



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 16. 09. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 4:54 pm

Isob Jobo

Když bylo zhruba 9:30 tak sem znovu vyrazil směrem k senseiově vile když sem kní dorazil zaklepal sem na sklo a pomyslel sem si.
Snad ještě nespí
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 4:57 pm

Amira


Tak tolik věcí se tu stalo během doby kdy jsem byla pryč...žádné otázky už nemám..
.řekla jsem ....
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 5:18 pm

Tsunade

Dobrá, můžete jít.

Kyoshi

Ležel sem v posteli a někdo začal bouchat dole na skleněný dveře. UŽ DU! Zavrčel sem, navlíkl sem si trenky a šel sem se podívat dolů. Stál tam Isop.
Víš co se říká: Nebuď spícího tygra! Měl bych tě sežrat... Zavrčel sem a pokynul sem mu rukou, aby šel dovnitř.
Snídal si něco?...Dáš si kafe, nebo čaj? Řekl sem a dlouze sem zívnul. Vytáhl sem z poličky pixlu s kafem, nasypal sem si ho do hrnku a dal sem vařit vodu.
Hodim sprchu, něco málo pojim a pak se vrhneme na zajímavější část tréningu, ale budu tě buz*rovat trochou teorie...
Potom se voda dovařila a já sem si zalil kafe. Vytáhl sem něco v plastovím obalu, hodil sem to do mikrovlnky a šel sem se vosprchovat a Isopovi sem řekl, ať se chová jako doma.
Když sem se vrátil ze sprchy, snědl sem to pochybně vypadající jídlo z mikrovlnky a vypil sem kafe.
Tak co, vrhneme se na tréning?
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 5:30 pm

Ryuuni Uzumaki

Potom co nás Hokage poslala i z rozkazy prič se na chodbě zeptám Amiri:
Co teď?
a čekám...
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 6:05 pm

Amira


Já nevím,tak třeba nezajdeš na ramen mám strašný hlad od včerška jsem nejedla..
.řekla jsem...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 6:10 pm

Ryuuni Uzumaki

Dobrá tak já tě zvu.

Usmál sem se na Amiru a vykročil směrem k Ichiraku.


Naposledy upravil Ryuuni dne Tue Sep 27, 2011 6:16 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Marik1994
Genin
Genin



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 16. 09. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 6:16 pm

Isob jobo

Omlouvám se že jdu takhle brzo ale neměl sem co dělat
řekl sem a vešel dovnitř
Ne děkuju
Odpověděl sem na nabídku čaje. Když se sensei šel osprchovat rozhlížel sem se po vile za chvíli se ale vrátil sensei a zeptal se mě na výcvik a já odpověděl
Hai co budeme dneska trénovat
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 6:31 pm

Amira


Uhm tak dobře je to tvoje volba...Hihi..
.řekla jsem mu a tím líp pro mě najím se zdarma....
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 6:38 pm

Ryuuni Uzumaki

V Ichiraku:
Hele naše rozkazy sou jen bejt ve střehu. Co budem dělat?

Nejradši bych šel trénovat, přecijen pracuji na té pečeti...
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 6:41 pm

Amira


Teď se najíst moje hlavní priorita v tuhle chvíly...
řekla jsem s úsměvem a když jsem si objednala a pak donesli s chiti se do toho pustila....
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 6:43 pm

Ryuuni Uzumaki

Hmm.. takže nejspíš budu trénovat sám.. to zas bude nuda.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 6:46 pm

Kyoshi

No co asi? Usmál sem se a z kapsy sem vytáhl papírek a podal sem mu ho. Vem ho do ruky a vlož do něj chakru.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 6:49 pm

Amira


Zastavila jsem v jezení a podíval jsem na něj...Víš ty co ty bys potřeboval obejmout...řekla jsem a objala ho...Tak co lepší?Půjdu si s tebou zacvičit jakmile to dojím...řekla jsem a začala jsem zase jíst...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 6:53 pm

Po tom co mě objala sem se jemně začervenal ale výraz v tváři sem nezměnil.
Stejňak sem byl rád že nebudu sám, takže sem nelitoval že sem jí ten rámen zaplatil.

Pomyslel sem si:
Kdo ví možná to dělá naoplátku že ji platím oběd...
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 6:57 pm

Amira


Po několika minutách jsem měla misku už prázdnou...Potom jsem se podíval na něj a řekla...Co proč nejíš?....zeptala jsem se ho....
Návrat nahoru Goto down
Marik1994
Genin
Genin



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 16. 09. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 7:01 pm

Isob Jobo

Vzal sem si od senseie papírek vzal sem ho do ruky a soustředil sem do něj chakru a papírek se zmuchlal
Co to znamená
Zeptal sem se senseie
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 7:03 pm

Ryuuni Uzumaki

Nemám hlad... včera večer sem s Ebisem téměř vybrakoval Barbeque a myslím že ani jeden z nás aspoň do dneska večera nic nesní Very Happy

A šel sem s tebou abych se nenudil navíc nechci se u tebe zapsat jako vul tak tě zvu na rámen.

Jinak... dáš si ještě nebo mužu zaplatit?


Šel bych už trénovat...
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 8:04 pm

Amira


Jo jsem najezená...Můžeš zaplatit a děkuji za pozvaní...Tak můžem na to reénování...
řekla jsem mu...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 9:02 pm

Kyoshi

S papírkem se nic nestalo. Vzal sem ho do ruky a pořádně sem si ho prohlídl. Sorry, OCB...
Papírek sem schoval a vytáhl sem z druhý kapsy jinej. Todle už je von. Řekl sem a podal sem mu papírek. Když do něj vložil chakru, tak se zmuchlal.
Raiton, blesková podstata... Máš nějakou představu o tom, jakou techniku by ses chtěl naučit?
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 4:24 am

Ryuuni Uzumaki

Zaplatil sem a šli sme s Amirou směrek k lesu na místo kde sem obvikle cvičíval.

Když už sme tam skoro byli zeptal sem se:
Tak co dáme si souboj nebo si nejřív ukážeme co umíme?

Přemýšlel sem...
Jak silná asi muže být?
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 6:38 am

Amira


Je mi to jedno jak chceš ty...řekla jsme s úsměvem....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 35 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 35 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: