Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+8
Kashike
Kiss
Phate69
Hysterio
Tokugawa
Geraltwolf
Dreefi
SteamTiger
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
AutorZpráva
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 9:12 pm

Tatsujin

Doutník jsem Yatovi vevnitř vzal, hodil na zem a típl ho botou. Slyšels...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 9:14 pm

Tsunade

Ryu, vyhoď toho tlučhubu, kterej se ani neumí představit. Asi neví, s kým mluví. Řeknu ledabyle, nehodlala sem tu trpět nevychovance a ani sem je nehodlala poslouchat.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 9:20 pm

Ryu

Jak rozkazujete, má paní. řeknu teatrálně a čapnu Yata pod loktem a vyvedu ho ven. Tak to zkusíme ještě jednou, tentokrát se můžeš představit.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 9:23 pm

Yato


Než mě odvlekl vytáhl jsem z kapsy dopis od Houki a hodil ho hokage na stůl.

Dopis:
A neodejdu dokud nedostanu odpověď.Stoupl jsem si před domem opřený o zeď.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 9:26 pm

Tatsujin

Abys nechcíp hlady... poznamenal jsem k jeho "hrdinnému" projevu. Pak jsem se posadil na kámen naproti Yetovi a pozoroval jsem ho.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 9:36 pm

Tsunade

Trochu sem se zarazila. Shiren...
Nedám vám jen tak z ničeho nic našeho zajatce. Vaše organizace zaútočila na Feudálního pána a to je nehorší zločin, proti Zemi Ohně.
Řekla sem a podívala sem se na Ryuův tým, s výrazem "bude probém".
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 9:43 pm

Ryu

S výrazem "zase já" opětuju její pohled. Poté se podívám na Yatovu reakci.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 9:55 pm

Yato


Aha a teď mám vyjednávat.Poškríbal jsem se na čele a došel zpět k Hokage.No dobře a co za něj chcete?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 9:57 pm

Sakebi

Dorazil jsem tak kilometr od Konohy a počkal, až se ke mně připojí Katana. Ahoj. Takže, máme vytáhnout něco z vězně, kterého zajali ninjové z Konohy. Pokud nemáš nějaký plán, hrál bych to na dva nukeniny, kteří našli Orochimarovy vynálezy a chtějí mluvit s vězněm výměnou za ony vynálezy...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 10:07 pm

Tsunade

Nemůžu vám ho vydat jen tak a ani to nemůžu sama rozhodnout. Každopádně vám ho nevydáme, dokud Ibiki neskončí s výslechem. A záleží jen na vašem příteli, jestli bude mluvit a přežije, nebo dá radši přednost Ibikiho praktikám.
Řekla sem neutrálním tonem.

Katana

Zdravim.
Ozvalo se a pak sem se objevila za Sakebim. Měl by sis ale dobře promyslet, z jaký seš vesnice, proč v ní nejseš a proč deš do Konohy. Budou se hodně vyptávat, tak měj argumenty. Já už to mám připravený. Řekla sem a vydala sem se s nim směr konoha.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 10:20 pm

Sakebi

Jo, díky... řekl jsem velmi vděčně a začal jsem přemýšlet. Došel jsem až k bráně. Dobré jitro. zazubil jsem se. Potřeboval bych mluvit s Hokage téhle vesnice. Mám něco, co by ho mohlo zajímat. Ale bohužel je to jen pro jeho oči.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 10:22 pm

Yato


A opravdu by to nešlo jinak?Zeptal jsem se už vážným tónem.Každý člen má na sobě značku která nedovolí říct nic o organizaci a potom zničí nositele když zemře.Jeho mysl je díky ní taky nenabouratelná.Chrlil sem na ni informace.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 10:28 pm

Tatsujin

Na to máme prostředky... řekl jsem potichu, ale pak jsem se ulekl, protože jsem vstupoval našemu Hokage do řeči a uklonil jsem se. Gomenasai....
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 6:34 am

Kashike


Jenom tam stojím s rukama spojenýma na kříži a koukám na Hokage. Můj pohled dává tak trochu najevo že mám taky co říct, ale jestli mě zkusí něják mimoverbálně vyzvat, jen zakroutím hlavou. Čekám až budeme sami.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 9:21 am

Tsunade

V pořádku. Řekla jsem, když se Tatsujin začal omlouvat, ale nevěděla sem, jaké prostředky má konkrétně na mysli.
Potom sem se podívala na Yata přísným pohledem. Ano, ten muž na sobě MĚL, značku. Už ji NEMÁ. Měl jí na levé ruce, která mu byla oddělena od těla a zničena. Teď nám už nic nebrání v tom, si s ním pohovořit... K čemu vám bude jednoruký šermíř, který ani nezvládne dělat pečetě? Můžeme ho společně navštívit, jestli máte zájem, ale mluvit s ním nebudete moci.

Sakebi

Stráže u brány se zasmáli. Už seš tenhle tejden několikátej. Tobě i tvé přítelkyni budou odebrány zbraně a s doprovodem budou odvedeni k Hokage-sama.
Řekli a začali vás prohledávat a dávat veškeré zbraně na stůl.
Kataně sebrali dva meče, několik senbonů(házecí jehlice) a ZVN(základní vybavení ninji). Nijak se nebránila a vše dobrovolně nechala na vrátnici u brány. Zarazili se u přístroje, který ti s sebou dala Ami.
Co je to?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 9:51 am

Yato


Je mi vás tak trochu líto.Stuhnul jsem při pomyšlení co udělá šéfka když ujostí že byl zmrzačen člen Shiren.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 10:01 am

Tsunade

Nepodceňuj sílu naší aliance! Zavrčela sem a vstala sem od stolu. Vždycky se objeví někdo jako vy. Někdo kdo si myslí, že když má sílu, může ovládat ostatní, jak se mu jen zlíbí a útočit na nevinné lidi! My, pět velkých národů tu jsme, aby jsme udržovali rovnováhu v tomto ninja světě! Pět skrytých vesnic tu je pro to, aby zajišťovali bezpečí jejich zemí! A pět velkých Kage, spolu s věrnými shinobi jejich vesnic tu je pro to, aby zametali s hrozbami, jako jste vy! S hrozbami, které ohrožují lidi naší země! Vy jste zaútočili na Feudálního pána, vůdce Země Ohně, takže jste oficiálně nepřítelem Ohnivé země! VEN!
Zakřičela jsem a držela jsem okraje stolu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 10:04 am

Kashike


Jen tam dál stojím. Jediný pohyb který udělám je, když si pravačkou setřu slinu, která na mě byla mrštěna z úst naší Kááge.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 10:06 am

Ryu

V momentě kdy ten novej pronese tu větu si bohužel nestihnu zacpat uši a vyslechnu si to v plný palbě. Mrknu na Kashe a otřu si z tváře též slinu. Tsunade-san. Mám ho vyvést až za bránu vesnice ?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 10:09 am

Sakebi

Vklidu jsem odevzdal svou jedinou zbraň a pak jsem se podíval na přístroj. To je přesně ta věc, o které chci mluvit. S Hokage. Řeknu ti jedno- zbraň to není...

Tatsujin

Zůstal jsem skloněný, aby alespoň moje oči zůstaly kryté a vyslechl jsem si plnou řeč. Napadlo mě udělat si bariéru, ale ta by asi nepomohla.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 1:28 pm

Tsunade

Bohatě stačí, když mi ho nadhodíš. Řekla Tsunade a zvedla pokrčenou nohu.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 1:30 pm

Ryu

Usměju se a oběvím se pod Yatem vykopnu mu na bradu a pošlu ho vstříc noze Tsunade.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 1:42 pm

kancelář Tsunade

Svým mocným chakra kopem, poslala Tsunade Yata oknem ven z vesnice, přímo před bránu Konohy.
Pak vydechla, jako by vypustila natlakovanou páru v sobě. Z toho budou problémy. Řekla sem a podívala sem se speciálně na Kashikeho.
Potom do kanceláře vstoupil Ibiki, který byl trochu pocákaný krví. Tsunade-sama... Nedořekl větu, když uviděl Ryua a pak se zatvářil, jako by ho něco napadlo. ... To mám ale štěstí, mohl by jít Ryu se mnou? Potřeboval bych ho u výslechu toho vězně. Řekl Ibiki.
Tsunade kývla na Ryua a pak se otočila na Fumetsua a Tatsujina. Je mi líto že vám musím odvolat senseie, ale ve vesnici je dost ochotných lidí, kteří nemají žádnou misi a pokud budete chtít tréning, tak vám určitě pomůžou...
Pak sem Tsunade zaměřila pohledem na Kasikeho...

U brány

Hned za Sakebiho a Katanu dopadl na zem Yato, který vyletěl z kanceláře Hokage. ...To je poměrně časté, takže hodně štěstí, zbraně vám tu pak předáme... Budova Hokage je támhle. Řekli strážní a ukázali Sakebimu směr, kterým je budova.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 2:10 pm

Kashike


Předstoupím před Tsunade sama a uctivě skloním hlavu. Hokage- sama... mám k vám prosbu... rád bych aby mi bylo umožněno studovat ze svitku Konohagakure. Začínám mít závažný pocit že jsou mé schopnosti nedostačující.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 3:51 pm

Yato


Než mě nakola spevnil sem si dotonem tělo takže se mi skoro nic nestalo.Ach jo.Vešel jse mzpět do konohy míříc za tou babkou.Když jsem k ní došel zavolal sem jí dí okna.Mám tu jednat v míru.Výte co je mír?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 24 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 24 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: