Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+8
Kashike
Kiss
Phate69
Hysterio
Tokugawa
Geraltwolf
Dreefi
SteamTiger
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
AutorZpráva
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 3:56 pm

Ryu

Kývnu na Ibikiho a odejdu s ním. Co si s nim prováděl ? To si mu tu ruku fakt řezal ? optám se s mírným úsměvem a potom zvážím. Budeš potřebovat můj Sharingan viď. podívám se na něj.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 4:28 pm

Yato

Stráže tě do Konohy už znovu nepustili. Mohlo ti dojít, že když ste chtěli mír, neměli ste útočit na feudálního pána.

Tsunade

Ani vzhledem k situaci ti nemůžu povolit nahlédnout do svitku. Ale někdo ti s tréningem určitě rád pomůže, ne?

Ibiki

Jo, potřebuju sharingan. Řekl Ibiki a došel s tebou až do mučírny. Otevřel ocelové dveře a vešli jste dovnitř. Do nosu tě "udeřil" pach nové i staré krve. Všude kolem byli různé mučící stroje, stoly s různým nářadím a u prostřed místnosti byla židle a na ní seděl přivázanej a zkrvavenej Zoro. Donuť ho mluvit Ryu. Řekl a ukázal na ruku, aby vysvětlil, proč ho nemůže donutit mluvit on.

Zoro

Aaa... pan Jounin... Udělejte si pohodlí... a vysvětlete... tomu deb*lnímu kret*novi... Nedořekl sem větu a Ibiki mě poslal kopancem na druhý konec místnosti. Židle na který sem seděl se rozletěla na kusy. Chvilku sem beze slov ležel a pak sem se s obrovskou námahou posadil a opřel sem se zádama o zeď. Na zdi se udělal krvavej flek. ... že ta pečeť na ruce, nebylo žádný z*sraný tetování... A Ibiki?... Asi to tu... slýcháš často... ale jednoho dne, tě vážně... zabiju. Řekl sem a pak sem dostal kolenem do hlavy a hlava se mi svěsila dolů. Au...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 5:03 pm

Yato


Uhněte nebo vás to bude mrzet.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 5:13 pm

Ryu

Teda tys mu dal. řeknu a aktivuju Sharingan. Zvednu Zorovi hlavu a donutím ho se mi povídat do očí. V pohodě brácho ? Omluv Ibikiho, je to mistr vyslýchání ale mco dobrý způsoby nemá. řeknu mu milým hlasem. V momentě kdy se mi podívá do očí se Tomoe začnou točit a on začne upadat do hypnózy.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 5:18 pm

Kashike


No, se sháněním mistra je problém. Potřebuju opravdu mistra s velkým M....
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 5:39 pm

Zoro

Nebudu dělat problémy... Nepotřebuju nic skrývat... Řekl sem a podíval sem se mu do očí. Díval sem se do nich asi půl minuty a pak sem nasadil takový nepřítomný výraz, potom sem zavřel oči a "usnul" sem.

Tsunade

To mi je jasné. Potřebuješ někoho, kdo tě naučí dělat si s tvou chakrou cokoliv chceš, zesílí tvoje taijutsu a zlepší tvůj styl boje a Lord Hyuuga ti na to nestačí, že? Řekla sem zamyšleně. V Konoze nikdo kromě Hyuugu není nikdo, kdo by ti mohl pomoct s tréningem... Nikdo kromě vás nedokáže používat chakru na tak vysoké úrovni...

U brány

Kolem Yata se objevili ANBU. Opusťte dobrovolně území Ohnivé Země! Hokage-sama nebude s nepřítelem vyjednávat a vězně nepropustíme!
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 5:41 pm

Sakebi

EHm... zaklepal jsem tomu přiletivšímu na rameno. Myslím si, že když tvrdí, že tě tam nepustí, znamená to, že tam nesmíš. Takže uhni, protože já do vesnice můžu... řekl jsem velmi zdvořile a pak jsem se zasmál jako hyena.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 5:44 pm

Ryu

Jdem na to. Na jazyku pečeť nemá, takže by měl mluvit úplně bez problémů. Pro jeho mozek jsme teď členové organizace. podívám se na Ibikiho. Potom zpátky na Zora. Takže, Shiren, co je vlastně zač vaše organizace ? Jaké jsou cíle ? Kolik máte členů, jaké jsou jejich schopnosti. Kdo vás podporuje. řeknu pomalu. A podrobně.


Naposledy upravil Geraltwolf dne Sat Aug 27, 2011 6:26 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 5:56 pm

Kashike


... Právě to je potřeba, jenže je to dost těžké někoho na to zajistit. I když jsem do teď dělal co jsem mohl. Opravdu by mi to ten svitek ulehčil. Ale na druhou stranu chápu vaše důvody. Jen tak letmo se rozhlédnu po místnosti. Myslím že už vás nebudu déle zdržovat. Postavím se do pozoru a podívám se Hokage- sama do očí. Ode mě je to vše, dovolte mi odejít.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 5:57 pm

Yato

A když to neudělam?Podíval jsem se na jednoho Anbu dost otráveně a trochu znuděně.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 6:47 pm

Zoro

Zoro se podíval na Ryua. Co to plácáš Yato? To je jako nějakej výslech, jestli sem pravej Zoro nebo co? Měl by sis dávat bacha na jazyk, uvědom si s kým mluvíš! Ale že to seš ty, připomenu ti naše záměry, vyrej si to do hlavy, blbe. Sme nezávislá organizace, která shání talentované lidi, sbírá kekkei genkai, tajemné a mocné předměty a jutsu. Momentálně, je nás sedm, i s tebou a mnou ty trotle. Vůdkyně Houki... Celkem se hezky rozpovídal, ale jak řekl Houki, tak přestal. ...zástupce vůdce jsem já, Zoro Buredo. Sem ze šermířského klanu ze Sunagakure. Ovládám jednomečové techniky a můj element je jen Fuuton. Mečem sem schopen přeseknout prakticky cokoliv a vesnici rozdělit na dvě půlky. Mám velkou zásobu chakry a díky tvrdému tréningu, sem schopen bez chakry zvedat velké těžké kameny, s chakrou zvednu i dům. Mám pevné, silné tělo a dost se na něj spoléhám. Mám dobrou manipulaci chakry s podstatou a zvládám i pár větrných technik... Můj meč má schopnost... ... ... pohlcovat techniky založené na elementech a pak je obrátit proti nepříteli, ve formě vlny, vypadající jako srpek měsíce...
Pak seš ty, Yato, polykáš elementy. Potom je Minami, náš špeh a její sestra... velice nebezpečná žena, Sachiko. Dokáže pohlcovat Kekkei Genkai a pak je využívat... Pak náš medic, Kaname a pak muž, co ovládá Edo Tensei a mluví s mrtvými, Kanto.
Čím víc mluvil, tím menší měl Zoro v mluvení zábrany. Byl v dokonalé hypnóze.

Tsunade

Hodně štěstí, můžeš jít. Řekla Tsunade a propustila tě.

ANBU

Budete eliminován. Řekli ANBU a postavili se kolem tebe do kruhu a za prvním kruhem byl ještě jeden. Ty v prvním kruhu tasili katany.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 7:03 pm

Kashike


Otočím se na podpadku a vykráčím ven. Venku se rozhlédnu a najdu Yata. Sakra.. zase v průšvihu. Dojdu k bráně, nakráčim do kruhu ANBU a teatrálně se rozhlédnu. Tak co to tady je za brajgl???
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 7:04 pm

Yato


Ale ale.Chlapci chtěj machrovat.Porozhlížel jsem se pobaveně po kruhu.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 7:07 pm

ANBU

Kashike-sama, tento muž odmítl opustit vesnici, když ho Hokage-sama... vykopla z kanceláře. Řekl ti tobě známý hlas, který sis vybavil u jednoho člena vedlejší větve rodiny Hyuuga.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 7:10 pm

Kashike


Chápu... pánové, rozchod. Tohohle si převezmu. On je, bohužel, diplomat a já jsem pověřený dohledem nad touto osobou. Otočím se na Yata. My dva si musíme promluvit.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 7:14 pm

ANBU

Kývli a zmizeli.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 7:25 pm

Sakebi

Wow... řekl jsem obdivně směrem ke Kashikemu a prošel kolem nich. Budu od tebe Hokage pozdravovat. houkl jsem posměšně na Yata a zazubil se. Před domem stáli dva ninjové. Mám povolenku, pánové. Jestli chcete, pojďte se mnou...

Tatsujin

Přišel další člověk, co chtěl vstoupit do domu hokage. Přikývl jsem a seskočil z kamene.

Sakebi

Prošel jsem dovnitř a počkal, až mě ohlásí.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 7:41 pm

Tsunade

Další! Řekla sem rychle, mezitím co sem papírovala.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 7:43 pm

Yato

Do pěti minut se rozluč s vesnicí mě srát nebudou.Úsměv se změnil ve škleb a ruce jsem zatnul v pěsti.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 7:47 pm

Kashike


Než se já rozloučím s vesnicí, tak se ty rozloučíš se zubama.... jdeme. Vezmu ho za flígr a dotáhnu ho kousek dál od vesnice do lesa. Tak hele, mě sem Houki poslala abych tady pro vás získával info... chápeš??? Ty jsi tu jen do počtu a abys mi pomohl s treninkem... chápeš???
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 7:48 pm

Sakebi

Otočil jsem se na Katanu, jestli jde se mnou. Pak jsem vstoupil a uklonil jsem se. Zdravím Vás, hokage. Jsem Sakebi, odešel jsem z vesnice Suna. Soudě podle toho, jak se zachází s tím hochem u brány, budu dnes již několikátý člověk, který se zajímá o vězně, co zaútočil na feudálního pána... chvilku jsem se odmlčel, jestli mě nevyrazí. Pak jsem pokračoval. Jsme nezávislá skupina, která se toulá po zemích a obchoduje s artefakty a předměty, které najde. Mimo jiné také shromažďujeme informace a šíříme je po tomto světě. Žel bohu teď žádný artefakt nemáme. Madam, žádám Vás, abyste výměnou za věci z Orochimarovy laboratoře... dal jsem jí chvilku na strnulý úžas. ...svolila k půlhodině s vězněm. Pak jsem přistoupil ke stolu a vyndal červenou krabičku a rybu v hadru (zabalenou tak, aby ji ještě hokage neviděla).


Naposledy upravil Phate69 dne Sat Aug 27, 2011 7:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 7:49 pm

Yato


Já si přišel pro Zora.To že tě ma mtrénovat je sice možný ale eště nenastala situace.Podíval jsem se na něj eště vztekleji.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 7:55 pm

Kashike


Situace je teď a pořád. Když mi pomůžeš, tak dostanu Zora ven. Jsem HYUUGA, to je tady šlechta, jako člen hlavní rodiny mám ohromnou moc. Chci jenom abys mi ty pomohl.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 7:57 pm

Tsunade

Kdo si myslíte, že jsem? Jsi ze Shirenu že? Jak ses dozvěděl o tom, že máme Zora?! A proč se zajímáš o Orochimara?! Řekla sem velice rychle a přísně a na obličeji mi vyskočilo několik vrásek.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 8:00 pm

Yato


Tak mluv.Proto že jestli ti to nevyjde tak tě zabiju a tudle vesnici rozsipu.Naštvaně jsem se na něj podíval.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 25 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 25 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: