Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+8
Kashike
Kiss
Phate69
Hysterio
Tokugawa
Geraltwolf
Dreefi
SteamTiger
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
AutorZpráva
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 4:28 pm

Tatsujin

Došel jsem do vesnice s Ryuyem a Fumem. Mezi dveřmi jsem ještě na Zora houkl. Pamatuj, nemá cenu zapírat. Rád jsem te poznal... znělo to velmi neutrálně. Pak jsem se posadil před sídlo na lavičku a čekal jsem, s čím přijde sensei.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 8:11 pm

Ryu

Mlčky s úsměvem vyjdu z kanclu. Podám Fuovi jeho čelenku, stejně tak Tatsuovi. Potom každému z nich podám i peníze. Zas je naštvaná, že za náma byla spoušť. Taky už si mohla zvyknout, že podpaluju na co přídu. Omlouvám se, že jsem vás nezapojil víc, ale byl by to velký risk, nechtěl sem aby se vám něco stalo hned na první misi. řeknu omluvně.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 8:28 pm

Tatsujin

Měli jsme chránit feudálního pána. Myslím si, sensei, že jsme byli tam, kde jsme být měli. Jen byste příště neměl chodit takhle sám.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 10:47 pm

Yato

Přišel jsem k bráně a čekal až mě dojde Kashike.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 5:34 am

Kashike


Držel jsem se hned za Yatem a přemýšlel o spoustě věcí. Když jsme došli před bránu, rozhlédnu se všude kolem. To jsem se ve světě moc neohřál teda... pak se otočím na Yata.... můžu mít na tebe prosbu??? Strašně rád bych, kdybys mě trénoval. Chci zesílit a to se dělá nejlíp s mistrem.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 11:34 am

Kashike a Yato

U brány vás zastavili dva strážní. Kashike-san, vítejte. Kdo je váš společník? Zeptal se jeden z nich podezíravě.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 11:50 am

Kashike


Podívám se na stráže jako na staré známé. Zdravím chlapi.. jak to jde??? Můj společník je posel od jedné z mezinárodních organizací. Prosil mě abych ho doprovodil. Doufám že s tím není nějáký problém.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 12:04 pm

Stráže

V pořádku, prosím pokračujte. Řekli strážní a ustoupili vám z cesty.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 12:29 pm

Kashike


V klidu projdeme a když míjím stráž, jen k nim prohodím Díky chlapi... hezkej den. Dál pokračujeme přímo k Hokage.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 12:33 pm

Tatsujin

A hele, kdopak se vrátil... řeknu směrem k těm dvěma, když spatřím Kashikeho. Mé oči se na Kashikeho pobaveně "usmívaly". Neříkal jsem nic. Tu druhou osobu jsem nepoznával.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 12:41 pm

Kashike


Nazdar Tatsujine... jak ses měl??? Tvářím se jako by nic.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 1:30 pm

Tatsujin

No, bylo líp...Co ty tady? Nešel jsi náhodou do Shirenu s naší kámoškou? tentokrát jsem se podíval na toho druhého a začal jsem si ho podezíravě prohlížet.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 1:40 pm

Yato


Pomůžu ti.Řekl jsem kashikemu.Když nás potkal tatsujin podíval jsem se na něj nechápavým výrazem.Co je Shiren?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 1:43 pm

Tatsujin

To nebylo moc chytré. Já jsem se schovával několik let v poušti a přesto vím, co je SHiren. Takováhle výmluva je opravdu hloupá...Fume, Sensei, co s nimi?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 1:47 pm

Yato


Ježiši!Du za Hokage.Až přídu od ní tak se s vámi budu dál bavit.Řekl jsem a směřoval si to dál ke kanceláři.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 1:50 pm

Tatsujin

Doprovodím je, aby je nenapadla nějaká hloupost, sensei... řekl jsem a vstal. Šel jsem asi dva kroky za nimi do kanceláře.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 2:27 pm

Ryu

Jdu taky. řeknu ale Kashe odtáhnu kousek od Yata. Co je zač ten chlápek ? optám se tiše, Yato nemá šanci to slyšet.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 2:30 pm

Yato


Ale prosím rychle.Chtěl bych se vrátit do Kiri co nejdřív.Jdu dál cestou přičmž na ně zakřičím nepřítomným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 2:35 pm

Kashike


Nechám se odtáhnout a vezmu s sebou i Tatsujina. Klid lidi... mám tohle pod kontrolou... tahle akce se vás niják netýká a zatím jsem ve stavu, kdy pokud se ze mě pokusíte dostat víc, mám povinnost se bránit. Všechno vám vysvětlím později. Teď musím za Hokage. S tim se odrazím a než stihli cokoliv říct, běžím po střechách směrem k Hokage. Musim tam být první...
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 2:38 pm

Ryu

Kývnu na Tatsua a jdeme oba za Yatem. Dávám pozor aby něco nevyvedl.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 2:50 pm

Tatsujin

Jen aby ti ten tvůj host nepřerostl přes hlavu, Kashi... pomyslím si a vyrazím za senseiem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 3:26 pm

Yato

Když jsem konečně došel přeb dudovu kage zastavil sem se a zapálil si doutník.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 8:41 pm

Tsunade

...Dobrá, takže... KDO MI TO KOUŘÍ POD OKNEM?!!! Zakřičím a vystrčím hlavu z otevřeného okna. Típni ten doutník! Tady nejseš v hospodě, ale na úřadě!
Potom sem se otočila na Kashikeho.
Ty si přišel s nima ne? Tak to sem svolej, ať to vyřešim a můžu dál pracovat.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 9:00 pm

Ryu

Cukne mi oko, když uslyším řev. Popstrčím Yata před sebou a mířím do kanclu Hokage kde zaklepu a po vyzvání otevřu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 9:06 pm

Yato


Doutník opět dotáhnu na jeden nátah a vejdu po výdechu dýmu do kanceláře za ryuem.Dobrý den.Mé jméno není důležité.Přišel jsem s něčím co bych rád probral v soukromí.Pokud to toteda nevadí.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 23 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 23 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: