Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+8
Kashike
Kiss
Phate69
Hysterio
Tokugawa
Geraltwolf
Dreefi
SteamTiger
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
AutorZpráva
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 10:41 pm

Tatsujin

Ta ženská mě vůbec neposlouchá. Jakmile přišla na vzdálenost půl metru, mohla ucítit špičku mého wakizashi na břiše. Bezpochyby bys použila tu ocelovou kůži, co ji měl tamte. Ale jednodušší bude se nepřibližovat, dámo.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 10:54 pm

Sachiko


Je sice krásné mi říkat dámo ale dámě je slušnost pravdivě odpovědět.Zamračila sem se na něj.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 6:39 am

Kinomaru Aburame




Vztanu pusu celou od krve.




Hele ty Sachiko měla by jsi odejít. řeknu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 8:23 am

Kashike


Vystoupím z řady ostatních a příjdu až k Tatsujinovi. Víte co přátelé?? Ona chtěla znát Byakugan, tak si s ní o tom trošku pohovořím. V soukromí. Dohoním vás později, ano??? Ruce mám celou dobu spojené za zády a když tohle říkám, vykouzlí gesto které jim má naznačit aby souhlasili.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 8:56 am

Tatsujin

Podívám se na Kashikeho a stáhnu wakizashi zpátky. Dobrá. Dojdu se kouknout do toho baru, jestli jsme zaqplatili přesně... zavrčím, i když nerad.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 10:08 am

Ryu

Všimnu si Uzumakiho. Mohl by si ho odvést do nemocnice ? podívám se na něj a kývnu na Aburameho. Potom se mi zrak stočí na Kashe, ale žádný blbnutí. Jasný ? řeknu s úsměvem. Nechávám Ti to tu. a s těmito slovy podpírajíc Tatsua odejdu. Ještě se otočím na Fua. Nikde o Těch tělech nemluv. Nikdo to nesmí vědět. řeknu tiše směrem k němu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 10:14 am

Kashike


Otočím se na Ryua a usměju se. Díky... neboj, bude to v poho. Pak přenesu pozornost zpět na tu holčinu. Víte slečno, znám takové krásné místo tady za Konohou, kde si můžeme v klidu popovídat. Předem vám můžu slíbit že nemám v úmyslu vám nikterak ublížit. Příjdu k ní, chytím jí kolem ramen a v klidu jí odvádím pryč, nejlépe až k vodopádu za vesnicí. Takže vy sbíráte Kegei Genkai???
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 11:14 am

Sachiko


Hyugo Byakugan už mám.Řeknu a podívám se na něj nevěřícně.Ty si chunin vidˇ?Optám se ho s blbým výrazem.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 11:16 am

Kashike


Niják mě její zdělení nepřekvapilo a vedu jí dál. Ano, jsem chunin. To že máš Byakugan ale ještě neznamená, že ho umíš použít... umí nějáké techniky které by se ti mohli líbit. Tedy, pokud o ně stojíš.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 11:17 am

Kinomaru Aburame



Asi bych si měl taky dojít do nemocnice z pusy mi pořád teče krev. řeknu a vykašlu další
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 11:21 am

Sachiko


Víš co zaútoč na mě.Řekla jsem pobaveně.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 11:27 am

Kashike


Nemám důvod, nechci ti ublížit a už jen z faktu toho, že mě vyzýváš poznám, že budeš minimálně rovnocenný soupeř. Nechci bojovat, chci ti nabídnout obchod. Když jsme se k tomuto závěru dostali, stáli jsme na paloučku uprostřed lesa. Je tu malé jezírko s vodopádem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 11:31 am

Sachiko


Vidíš ten strom?Ukázala sem prstem na strom.Použij na něj nějaké Hyuga umění.Usmála jsem se na něj.Myslím že nejsem rovnocený soupeř.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 11:32 am

Kashike


Jak je libost. Ale říkám, rád bych aby to bylo něco za něco. Já naučím něco tebe, a ty naučíš něco mě.. platí???
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 11:34 am

Sachiko


V očích se mi oběvil Byakugan a v něm Sharingan.Ano.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 11:38 am

Kashike


Aha... tohle ledacos vysvětluje. Tak já přejdu rovnou k věci. Ty umíš techniku která ti umožňuje kopírovat pokrevní vlastnosti. Nevěřím že je to samo o sobě pokrevní vlastnost, je to až moc nepravděpodobné, protože to by byla příroda sama proti sobě. Pomůžu ti získat jakékoliv Kekei Genkai si ukážeš prstem a naučím tě všechno co umím z použití Byakuganu. A na oplátku mě ty naučíš tu techniku na kopírování. Myslím že je to velice dobrý obchod.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 11:53 am

Sachiko


Víš tato technika má jedno omezení.Odmlčela sem se.Pokud se ti nepovede ceremonie zemřeš.Je mi ho líto.A nikdo to nepřežil kromě mě.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 11:55 am

Kashike


Určitě se to dá něják vymyslet. Třeba postupným treninkem. Něco na tobě bylo zvláštní a dovolilo ti to přežít. Pomůžeš mi??? Pokud ano, pak já pomůžu tobě.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 11:59 am

Sachiko


Trénovat tě?Začervenala sem se.Šéfová mě zabije.To nevím jak.Nejsem sebevrah.Možná.Nejsem blázen.Já umím technik mnoho.Teď se předveď.Kdyby jsi mi nabíld něco jiného.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 12:01 pm

Fumetsu

Já ty těla nechtěl použít, jen sem je schoval, aby je nedostala ta dívka, vaší vesnici se určitě hodí, Sensei. Až je budete chtít, tak mi řekněte a já je přivolám. Byl sem na odchodu, jako všichni a po očku sem sledoval tu dívku, alespoň do té doby, dokavaď sem mohl. Ona by byla výborná volba. Kdo ví, kolik Kekkei genkai už má. Na chvilku mě napadlo, že bych je sledoval, ale pak sem si uvědomil, že je to hloupost. Byakugan by mě odhalil, ale na zvířeti nic nepozná. Když se nikdo nedívá, tak vyvolám malinkýho hada a pošlu ho sledovat ty dva.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 12:03 pm

Kashike


Povytáhnu obočí do teatrálního výrazu nchápavosti. Něco jiného??? Jako třeba techniky hlavní větve rodiny Hyuuga??? Jako třeba osvětlení principů fungování Byakuganu??? Se sharinganem sice můžeš okopírovat pohyb a techniku, ale když jí nepochopíš, nemusíš jí použít správně. Jinka pokud máš nějáké jiné přání, tak ven s ním. Mrknu na ní.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 12:11 pm

Kinomaru Aburame


Dívám se na Kashikeho a tu holku a vykašlu další krev.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 12:12 pm

Sachiko


To nepotřebuji.Byakugan je pro můj styl boje slabý.Usměju se na něj a ještě víc zcčervenám.Já bych chtěla.Větu jsem nedokončila a víc se červenala.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 12:15 pm

Kashike


Tvůj styl boje se může v mnohém zlepšit. Pátravě si jí prohlédnu a trochu změním úhel přemýšlení.. takže, co že bys to chtěla???
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 12:19 pm

Sachiko


Jedno Kekei Genkai které nemám.Usmála jsem se na něj.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 13 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 13 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: