Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Organizace Shiren

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 8:52 pm

Minami

Můra!Zorovo tělo se začalo vypařovat.Potom se vrátilo do normálu a zamotalo se jako uzel.Nakonec si sám utrhl pohlavní orgán.Zachvilku jsi se probral z iluze.Ségra by ti dala facku.Ale todle je pro mě větší zábava.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 9:00 pm

Zoro

Kai! Řekl sem a po kratším přetlačování s Minaminou chakrou sem iluzi přerušil. Ale no tak, dyť to byla jenom sranda, nesmíš si hned všechno tak brát... Jen tak Mimochodem, tvoje představa o mím pohlavním orgánu byla krapet nepřesná... A seš pěkně zvrhlá a sadistická!
Řekl sem a pak sem si došel sednout. Tvoje ségra mi je celkem ukradená, ale ty ne, je s tebou aspoň trochu sranda.
Řekl sem a dolil sem si půllitr, stejně jako Minami.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 9:06 pm

Minami

Ale to je tak všechno co ze mě kdy budeš mít.Zábavnou kamarádku.Ušklebyla jsem se a začala dál nasávat.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 9:24 pm

Zoro

Nikdy sem o tobě ani jinak nepřemejšlel... teda až na to před chvilkou, ale to bylo fakt jenom na chvíli a je to asi tim chlastem.
Řekl sem a i když sem nebyl opilej, cejtil sem jak mám trochu menší zábrany. Tudle fázy bylo nutný rychle přeskočit do sladkého bezvědomí, ve kterém sem se ještě v životě neocitl(myšleno tak, že se nikdy neopil do němoty).
Ta whiski ale stejnak nějak moc nakopávala.
Už sem v sobě měl asi pět půllitrů a byl sem vážně v náladě.(Zoro je skušenej alkoholik, co pije prakticky furt, když nespí nebo netrénuje-někdy i když trénuje-, takže to je co říct... navíc vzhledem k jeho tělesný stavbě toho vydrží dost)
Nesmíš to říct, ale já jí mám fakt rád... akorát mi přijde že ona to nebere tak jako já a to mě dycky hrozně rozčílí a pak trvá dlouho než vychladnu... Jako třeba před chvilkou... Ale todle nikomu neřikej, jasné?! Řekl sem takovým skleslým hlasem. Ta whiski co sem měl na baru byla fakt dobrá a flaška byla už prázdná, tak sme vytáhli další.
Ale nebudu tu pořád mluvit jenom já, řekni taky něco ty...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 9:44 pm

Minami


Víš že to vím.Nejenom že je to na vás dvou vidět,ale ta ktrochu sem se ve vás hrabala abych si byla jistá.To že sem se v nich hrabala jsem řekla se stišováním hlasu.A lila do sebe další a další.Víš že se pobliješ?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 9:47 pm

Zoro

Na to zapomeň. Lítám na jestřábech a nikdy sem po letu neblil. Todle mě jen tak nesloží. Usměju se, to že se mi hrabala v hlavě nějak přejdu, pozvednu půllitr a napiju se.
A co ty, nepřemejšlela si o někom? Vim že pro tebe bude asi těžký najít si kluka, když o každým víš i ty nejhorší věci, ale měla by si bejt trochu shovívavá, aby si nezůstala sama.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 9:51 pm

Minami


No.Jedinej možnej je momentálně Eistee.Jeho hlava je plná meditace bohů duchů a jídla.Nic víc.není vůbec zlý.Ale toho nechci je moc nudnej.A taky mu mnoc nedokážu číst o jeho schopnostech,tak mě napadlo co vlatně umí?Pila jsme pila.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 10:05 pm

Zoro

Nebudu ti tady vykládat o Eisteeho schopnostech. Důvod proč to nevíš je ten, že je o stupeň víš v meditaci než já. Naučil mě jak kontrolovat svoji mysl a uzavřít se do úplné hypnózy, ale on ovládá meditaci na mnohem vyšší úrovni... Jediný co mi na něm vadí je to, že toho sní víc než já a že se moc zajímá o ty takzvané... bohy. Vim že nic jako bohové není... Eistee se může možná domlouvat s nějakými moudrými lidmi... vyššími bytostmi nebo vyspělými inteligencemi, ale označení bůh je pro někoho, kdo může úplně všechno a nikdo takový není. Lidé dávali titul boha těm, kteří měli sílu co je děsila. Než sem se přidal k Shirenu a přešel do anonymity, se o mě říkalo, že sem služebníkem boha. Proč? Viděla si někdy techniku Přivolání pěti svatých pilířů? Ty co ji viděli, si mysleli, že je trestá bůh.
Nevim s kym se to Eistee baví, ale bohové to nejsou.

Řekl sem klidně a dopil sem další půl litr. S tebou to nic nedělá? Řekl sem překvapeně, protože takhle uchlastanou ženskou, sem ještě neviděl.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 10:50 pm

Minami


Ne.Pokud budeš používat pesticidy na jeden tip brouků několik let,tak si vůči tomu vybudují iminitu.Podobně je i Katouvoa nesmrtelnost.Tak já to mám tak s pitím.Jako zvěd nalitá být nemůžu ale pít abych vyzvídala musím.Nalila jsem si další rundu.Pilíře jsem neviděla,a taky jsem neviděla Eisteeho schopnosti.Dala jsem Zorovi ruku na čelo.Mysli na to.Mysli na pilíře a na Eisteeho schopnosti co jsi viděl.V tu chvíli co si na to začal myslet se před námi oběvila projekce.

//Předpokládám že Zoro viděl bojovat Eisteeho.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 10:57 pm

Zoro

Místo Eisteeho schopností se jí promítl Yatův nahatej zadek v horkejch pramenech. Zapomeň.
Mrknu na ní. Se ho zeptej sama, co umí. I když ho nemám rád, je to můj sensei meditace, takže o jeho schopnostech nemůžu jen tak vyprávět.
A co se týče toho chlastu a Katouovi schopnosti... Dřív by vám to zničilo tělo, než by ste si na to zvykli. Zasmál sem se. A to s těma broukama je taky blbost. Dřív by ti ten druh vymřel, než by si vypěstovali odolnost. Musela bys najít jednoho, kterej by ten pesticid přežil a z toho vyšlechtit další... nejsem zase tak nalitej, aby mi to nemyslelo.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 11:03 pm

Minami


Horror!Zoro se ocitl v krvavé lázni.Jeho končetiny se začali sypat.A krev stříkat.Nakonec ho zabila Houki.Neštvi mi s těma nechutnostma!Vykřikla jsem na něj.A to bylo jen objasnění.Prostě tomu řekněme dar.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 11:06 pm

Zoro

Timhle mě nevyděsíš, todle je moje každodenní realita. Řekl sem naprosto v klidu. To že mě Houki málem zabila, se už několikrát stalo, tak sem se s tim celkem smířil. Prostě to jednou určitě přijde.
Musíš si vybírat iluze, který budou fungovat.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 11:10 pm

Minami


Něco mě napadlo ale pak by si ty zabil někoho jinýho.Prošla jsem se po místnosti a prohlédla si fitness náčiní.Ty si rád vybíjíš vztek jinak něž mrzačenim organizace.Narozdíl od Houki.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 11:16 pm

Zoro

S Houki toho moc společnýho nemáme. Řekl sem a když sem si představil, jakou iluzi měla Minami na mysli, tak sem si začal připravovat seznam budoucích cílů.
Ale nemáš zase tak úplně pravdu. Vztek sem si celkem nechutně vybil na chudákovi Pandoře. Holka to celkem odnesla... Ale snad pochopila, že jestli Kashikemu něco udělá, tak skončí někde hluboko pod kytkama.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 11:25 pm

Minami


Kdyby si býval slyšel co jí Houki vysvětlovala.Ach jo.Vy chalpi.Začala sem do sebe lít další rundu.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 11:49 pm

Zoro

To mě nezajímá, stačí mi vědět, že má jít s Kashikem do Konohy. Ona mi zrovna nepřijde jako typ, co by dokázala ovládat ty svoje zvrhlosti na uzdě...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 10:40 am

Minami

Ty si taky ve vedení,tak řekni eště někomu ať jde s nima.To není zas tak velký problém.Ne?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 12:44 pm

Zoro

Hmm... Vážně ti to tak přijde? Neřekl bych, že se v mim postavení dá mluvit a vedení. Nikdo tu ke mě žádnej respekt nechová a kde není respekt není ani poslušnost a vůdce, kterýho neposlouchaj jeho lidi není vůdce.
Všechno to tady vede Houki... Možná ještě Eistee sem tam dá někomu nějakej úkol...
I kdyby mě někdo poslechl a šel do Konohy, tak by tam stejnak nebyl co platnej. Chlapa poslat nemůžu... teda až na Eisteeho, ale ten musí bejt tady v organizaci.
Tebe bude potřeba tady... Nevim jestli bych do Konohy mohl poslat Sachiko, a taky nevim, jestli to je dobrej nápad... Kaname by se na mě teď vysr*la a asi by tam byla k ničemu... A jak to tak vidim, tak já budu muset jít sám do nějaký vesnice. Houki asi taky půjde sama. Yato pude s Kaname a ty asi budeš muset jít s Katouem... Možná by sis Katoua mohla prohodit s Yatem nebo Kaname.

Řekl sem zamyšleně. Týmy nebyli moc dobře rozvržený, ale to že bych šel sám do nějaký vesnice se mi celkem zamlouvalo.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 1:29 pm

Minami


Zapoměl si na jednoho člena.A ten by možná mohl jít.Skoumala jsem další pití v baru.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 1:34 pm

Zoro

Wuka by mohla jít buďto se mnou, nebo s Houki. Přijde mi ale nesmysl jí posílat s Kashikem a Pandorou.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 1:37 pm

Minami


Jí tam neznaj.Wuka by mohla dohlídnout na to aby padnora neobtěžovala Kashikeho,a Pandora na to aby Wuka nezabloudila.Vytáhla sem flašku něčeho zaprášeného.Co to je ?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 1:45 pm

Zoro

Absint.
Zamyslel sem se nad návrhem aby Wuka šla s Kashikem. Ne, nemá dost zkušeností s Pandorou a bojových zkušeností vubec. Pošleme ji s někym zkušenějším.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 2:07 pm

Minami

Tak di za Houki, a řekni jí,že chceš jít taky.Oprašovala jsem flašku.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 2:15 pm

Zoro

Nechce se mi do Konohy... Vlastně se mi spíš nechce za Houki.
Flaška byla průsvitná a tekutina v ní svítivě světle zelená.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 3:23 pm

Minami

Tak to už je tvůj boj.Položila sem flašku zpět.Šampus nemáš?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Organizace Shiren - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Organizace Shiren
Návrat nahoru 
Strana 6 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Nová hra Shiren
» Vstup na území organizace
» Kanto (Shiren [S])
» Info o Shiren
» Vedení Shiren

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Sídlo-
Přejdi na: