Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Organizace Shiren

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeThu Nov 03, 2011 8:50 pm

Houki


Sežeň Kashikoeho a Sachiko,uděláme skupinový boj ať je sranda.Tam vymyslíme něco speciálního ale asi budu přemýšlet o duo Kombinaci.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeThu Nov 03, 2011 9:01 pm

Wuka

Dobre, idem ich nájsť. otočila som sa na päte a vyrazila som ich hľadať. Predpokladala som, že budu asi v nejakej izbe. Dúfam, že ich nevyruším pri niečom dôležitom. usmiala som sa v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeThu Nov 03, 2011 10:10 pm

Kashike


Jo, fajn. Tak já pro ní dojdu. Vyrazím ke dveřím, otevřu a vrazím přímo do Wuky. Sááákra... my o vlku a vlk za dveřmi... ahoj... pořádáme tady takovou malou veselici, přidáš se???
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 11:35 am

Wuka

Narazila som do Kashikeho, v momente, keď som išla otvoriť dvere. Vlastne to som ja vám prišla odovzdať pozvanie na jednu spoločenskú akciu. Koná sa to práve v túto chvíľu. Spoločenské oblečenie nie je potrebné. Nasledujte ma. otočila som sa a kráčala som naspäť k Houki.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 2:48 pm

Zoro

Po několika sériích sem shodil tyč z nohou a postavil sem se. Kotouče sem dal na tyč tak, abych je měl všechny na jedný straně, chytil sem tyč jako meč(tak aby kotouče byli nahoře) a začal sem s tyčí a závažím dělat seky a různé výpady a kombinace.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 5:09 pm

Minami

Pomalu jsem soucitně došla až k Zorovu pokoji na který jsem zaklepala.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 5:16 pm

Zoro

Minami mohla ucítit někde zpod pokoje obrovskou vlnu agrese a vzteku a kdyby to bylo něco hmotnýho, tak by jí to srazilo k zemi.
CO CHCEŠ?!
Rozlehlo se jí v hlavě hromovým hlasem, jako kdyby stála u zvonu ve zvonici.

Já sem položil činku, sednul sem si k baru a nalil sem panáka rumu, ten sem nechal na baru a začal sem pít z lahve.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 5:18 pm

Minami


Pokecat.Oznělo se v Zorově hlavě.Ale tentokrát nebyl pocit jako by mluvil s minami.Byl to hřejivý pocit který Zoro dlouho nezažil.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 5:27 pm

Zoro

Co to k*rva...? To bude tim dobrým rumem... je to hold kvalita. Řekl sem si jen tak pro sebe a pak sem dlaní udeřil jen tak do vzduchu.
To vyvolalo poryv větru, který nejdřív letěl rovně, potom zahnu nahoru, otevřel poklop a pak i dveře. Minami potom už jen ofoukl trochu silnější teplý vítr.
Poď dál.
Potom co sem vypil asi půlku lahve sem přesel ke stroji na posilování nohou. Byla to kladka se speciálním ocelovým lankem, na jehož konci bylo něco kolem tuny závaží. Na nohu sem si dal takový ocelový plát, aby se mi lanko nezadřelo do masa a začátek lanka sem si uvázal kolem nohy. Potom sem se soustředil jenom na kopání tou nohou, ke které sem měl připoutanou tunu železa.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 5:43 pm

Minami


Prošla jsem až k Zorovi.Ahoj.Řekla jsem tiše a mlčky ho pozorovala.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 5:48 pm

Zoro

Na stole máš panáka.
Řekl sem a soustředil sem se dál na kopání. V mysli sem při každém kopu viděl sloup, který se otřese pod náporem každého kopu a ještě sem si u toho v duchu každý kop odpočítával.
Poslala tě Houki? Neřikej, že si zamnou přišla jen tak si pokecat.
...104, 105, 106, 107, 108...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 5:51 pm

Minami


Popravdě.Každá organizace potřebuje morální kontrolu.A to asi budu já.Já se snažím nehádat a nepřít se s někým.Narozdíl od tebe,Kaname,Yata a Houki.Vzala jsem si panáka.Takže.Mi teď řekni názor na každého člena včetně mě.Zjistím jak dokážeš být upřímný,víme oba že tě budu kontrolovat v mysli.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 6:14 pm

Zoro

Usmál sem se. Seš sebejistá... Zkus to. Řekl sem, oddělal sem si z nohy lanko, sednul sem si do tureckého sedu a během pár sekund sem se přesunul do absolutní meditace. Doslova sem vypnul myšlení a mozek mi fungoval jen na to, aby vydával příkazy orgánům, který mě udržovali naživu.
Takhle sem zůstal sedět asi dvě minuty a pak sem se sám od sebe probral, znova sem si připoutal k noze lanko a začal sem cvičit jakoby nic.
Moje kontrola mysli je na maximální úrovni. Ukážu ti jenom to co chci aby si viděla... teda pokud na to budu připravenej, ale doufám že nejseš taková mrcha, aby si mi někde četla myšlenky ze spaní, nebo až budu ŘÁDNĚ nalitej. Řekl sem s úsměvem.
To co si myslim o ostatních členech je moje věc.
O tobě si myslim, že seš pěkná, fajn holka, akorát na můj vkus moc vtěrná a moc toho víš. Chytrý holky by měli radši dělat že sou hloupí, protože většina chlapů nesnese, když je ženská chytřejší.
Řekl sem se smíchem, ale pak sem přestal. Neber si to osobně.
Jo a taky bych řekl, že nejseš moc silná, ale víš co nepřítel udělá ještě před tím, než to udělá, takže asi bojuješ dost dobře, co se ale týče síly technik tak nic moc... Ale nenaštvi se kuli tomu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 7:19 pm

Minami


Ano.Ale nikdo na světě neudělá tak silnou a kvalitní iluzi jako já.Ani uchiha klan neumí tak dobře.A ty víš proč.Funkce té techniky je jednoduchá a zároveň obtížná.Zašklebyla jsem se.Ale je pravda že nemusím umět číst myšlenky abych věděla o tvích citech.Popravdě to ví všichni ale nevím jak by to vypadalo kdyby se to provalilo.Jen vím to že podle vaší povahy a postavení by jste oba dva měli čistou hlavu.Koukla jsem se mu na bar.Nemáš ještě něco k pití?Řekla jsem když jsem dopila rum co jsem měla ve skleničce.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 7:26 pm

Zoro

Kdo oba dva? Mluv konkrétně, sem jenom zabedněnec, tak nechápu význam toho co mi tady řikáš.
Řekl sem, odpoutal sem si od pravé nohy lanko a přivázal sem si ho na druhou a začal kopat.
Vem si tam co chceš.
(v baru mohla Minami najít samí tvrdý alkohol a sudy piva)
Když se tak dobře vyznáš v lidech, tak mi řekni, jak se ti jevim já.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 7:29 pm

Minami


Zamilovanej a drzej.Začnu hledat v baru něco co by mi opravdu chutnalo.Když vylovím whisky a a naliju dva půllitry piva.Do každého potm vyklopím panáka.A teď se semnou napiješ.Postavím mu sklenici na bar a sednu si.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 7:55 pm

Zoro

V obouch se pleteš. Nejsem drzej, jenom si člověk moji úctu musí zasloužit.
Řekl sem, dodělal sem série, abych měl stejně na každou nohu. Potom sem si odpoutal nohu a došel sem k baru a vyklopil sem do sebe pivo s whisky.
Míchat pivo a whisky je nechutnej nápad... Dej mi to ještě jednou.
Řekl sem, lokty sem opřel o bar a obličej sem schoval v dlaních. Byl sem celej upocenej a funěl sem, navíc sem na sobě neměl triko, ale všecko mi to bylo celkem fuk.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 7:58 pm

Minami

Pod podmínkou že se oblíkneš.Jinak se začnu červenat a Houki mě zabije.Nalila jsem mu další potom co jsem dopila a nalila si taky.Je to způsob jak se pořádně zdunět.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 8:19 pm

Zoro

N*srat, jestli ti to vadí, tak se na mě nedívej. Řekl sem a upil sem z půllitru. A o Houki mi tu radši nemluv... Řekl sem naštvaně.
Dopil sem půllitr, postavil sem se a vytáhl sem katanu. Postavil sem se do střehu a čepel sem namířil opačným směrem, než seděla Minami. Chceš vidět na čem teď pracuju?
Ittoryu... Řekl sem a napřáhl se. Kolem mě se zvedla modrá energie, nebyla to chakra, byla to duševní energie a zformovala se do podoby japonského draka. Hiryu: Kaen!!!
Zakřičel sem, přiskočil sem k ocelovému sloupku přede mnou a sekl sem. V momentě seku všechna ta energie zmizela, na ocelovém sloupku se objevil hluboký zářez, ale to bylo všechno.
Zadejchaně sem padnul na kolena. Až se to naučim, tak to bude pecka... Řekl sem a s úšklebkem a opíral sem se o katanu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 8:22 pm

Minami


Bude to super.A chceš vědět na čem pracuji já?Popíjela jsem.Byla jsem přeci jen známý notorik.Aby ne když výzvědy se provádějí nejlépe v baru když je člověk napitý.Ale evoluce je evoluce,Moje tělo už se nedokáže skoro opít.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 8:23 pm

Zoro

Se tak blbě neptej a ukazuj.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 8:28 pm

Minami

Postavila jsem se před Zora tak abych mu hleděla do očí.Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Sedni si!Znělo Zorovi v hlavě dokud si opravdu nesedl.A teď se kousni do levého malíčku u ruky.Tentokrát jsem to mihla říct jen jednou proto že už byl pod vlivem techniky.Potom jsem spadla na kolena.Ale eště to není ono.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 8:35 pm

Zoro

Jen co sem dosedl na zem, se kolem mě uvolnilo ohromné množství chakry, které se zformovalo do větru a ten posekal všechno kolem. KAI! Zařval sem hlasitě a ke kousnutí do malíčku už nedošlo.
Postavil sem se a prstem sem ukázal na Minami. TODLE UŽ NA MNĚ NIKDY NEZKOUŠEJ! Zavrčel sem vztekle.
Očividně se mi doslova příčilo, když mně někdo mohl ovládat, nebo se mnou nějak manipulovat...
...Znova. Řekl sem po chvilce.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 8:38 pm

Minami


Rači ne.Zabiju nás oba.Představa že bych měla v sobě démona je ale lákavá.S démoní zlostí a silou,a mou manipulací bych opravdu dokázala zabíjet myšlenkou.Napila jsem se opět.Obleč si tryčko!Vyslala jsem opravdu silnou myšlenku.Mnohem silnější než ty předtím.A zapomeň an to že umíš používat KAI!
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 8:48 pm

Zoro

Ruka se mi natáhla po tričku, ale pak se zastavila. Jsem pánem své mysli a mysl ovládá mé tělo! Nikdo jiný kromě mě mou mysl ovládnout nemůže! Absolutní kontrola myšlenek...
I přes to se moje ruka začala natahovat dál po tričku.
Vydechl jsem a vytěsnil z mysli veškeré myšlenky, kromě povelu "zpátky". Ruka se poté pomalu začala vracet k mému tělu.
Takže v sobě chceš mít démona jo Minami-Cwan? Řekl sem a nápadně sem se podrbal na rozkroku. Na tom by se dalo zapracovat... Řekl sem celkem vážně, ale pak sem se zasmál, myslel sem to jako vtip. I když by to špatnej nápad nebyl.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Organizace Shiren - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Organizace Shiren
Návrat nahoru 
Strana 5 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Nová hra Shiren
» Vstup na území organizace
» Kanto (Shiren [S])
» Info o Shiren
» Vedení Shiren

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Sídlo-
Přejdi na: