Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Organizace Shiren

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeMon Oct 24, 2011 7:35 pm

Od teď vše přesunuto sem!
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeTue Oct 25, 2011 12:39 pm

Zoro

Došel sem do sídla organizace a z plných plic sem zahulákal: Zlato, sem doma!
Došlo mi, že sem jí naposled nechal jen tak na louce a zmizel sem si, takže sem počítal s nějakým tim řevem a urážkama.
Houki byla hlavní důvod, proč sem ukončil tréning... a taky to, že sem měl hlad a chtěl sem se vyspat ve svý posteli. Každopádně Kashike byl určitě taky rád, že uvidí Sachiko.

// Zoro s Kashikem byli pryč asi půl dne, každopádně nedali nikomu nic vědět.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeTue Oct 25, 2011 9:23 pm

Houki


Wuka vařila a podává.Zakřičela jsem ze sídla ze dveří a mávla na Zora.Je to Kawaii.Zakřičela jsem znovu a ukazovala ať sem nakluše.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeTue Oct 25, 2011 9:28 pm

Zoro

A do prd*le... Pomyslel sem si a sklesle sem dokráčel do jídelny. Když sem procházel kolem Houki, tak sem jí políbil na tvář a pak sem si sednul ke stolu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeTue Oct 25, 2011 9:52 pm

Houki


Máš prů*er.Řekla jsem tiše když jsem si šla taky sednout Zorovi a zle se podívala.

Kaname

Wuka-chan.Jdi už podávat.Řekla jsem a šla si sednout do jídelny kde už seděli všichni kromě Kashikeho a Wuky.Wuka-Chan je Kawaii.Hihňala sem se a všichni si mohli všimnout Yatova ustrašeného výrazu ve tváři.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 8:06 am

Kashike


Do jídelny nakráčím chvilku po Zorovi. Mávnutím rukou pozdravím přítomné a sednu si vedle Sachiko. Ahoj zlato... jak se cítíš??? Už je ti líp???
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 9:47 am

Zoro

Jo, to mi bylo jasný z tvýho výrazu hned jak sem tě uviděl. Řekl sem stejně potichu jako Houki.
Snad mě omluví to, že pro tebe mám pár zajímavejch správ... teda vlastně jednu, ale je zajímavá. Nejdřív ale začni ty a já ti pak řeknu, co sem zjistil.
Potom sem si všiml Yatova výrazu.
Kejvnul sem na něj hlavou, nasadil sem tázavej výraz a beze slov sem naznačil "Co je?".(jako ve škole, když stojíte u tabule a bezradně se ptáte třídy na odpověď Very Happy)
Spoléhal sem na to, že todle by mohl dokázat odezírat.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 10:47 am

Houki


Kvůli špatným podmínkám ve světě musíte dávat pozor kdo vás kdy a kde sleduje,a taky by ste to mohli ohlásit.Eistee právě přišel z bojeDodala jsem velmi potichu.

Sachiko

Ah ano.Už se cítím skvěle.A co jak se vede tobě?Usmála jsem se na něj s velkou radostí ve tváři.

Yato

Podíval jsem se jestli mě sestra nesleduje a hodil odpověď výrazem na Zora.(Co asi provedla)Kývnul jsem nenápadně i na Kaname aby Zoro poznal o kom je znaková řeč.Jako by neznali mou sestru,je sice milá a roztomilá,ale je to zároveň nejbrutálnější člen Shirenu i Katou z ní má strach.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 11:02 am

Kashike


To jsem rád. Je na tobě vidět že je ti líp... úplně záříš. Já?? Podívám se na sebe .... no, jde to... trochu utahanej, trochu zmlácenej ale spokojenej.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 11:44 am

Sachiko

A kdo pak mi tě zmlátil?Začala jsem ho ustrašeně obímat.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 11:49 am

Kashike


Když ti to řeknu, vysměješ se mi. Ale ne, tak hrozné to neni. V rámci jednoho ze cvičeních jsem si chvilku hrál s pěti jestřáby asi 50 metrů nad zemí. A byla to bžunda, to ti teda řeknu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 12:02 pm

Sachiko


Aha.Tak hlavně se nenech ukecat aby si trnoval s....Větu jsem nedokončila proto že na mě hodila Houki vražedný pohled.A co si se naučil?Změnila jsem radši téma.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 12:08 pm

Kashike


Změny tématu jsem si všiml ale něják jsem jí ignoroval. Trochu jsem si zlepšil orientaci v balanc. A co jsi dělala ty celý zbytek dne???
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 12:12 pm

Sachiko


Nic.Regenerovala jsem krk,Odvětila jsem a pustila ho.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 12:17 pm

Kashike


Jedině dobře. Na chvilku se zamyslím, jako bych ztratil nějákou důležitou myšlenku. Pak se letmo podívám na Sachiko, na ostatní, znova na Sachiko a do země. Zlato... nevím jestli to víš ale Konoha je momentálně v obležení. Je možný že mě budou chtít na něco použít a že na čas odejdu... přeci jen nikdo ve vesnici neví že patřím k vám.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 12:19 pm

Sachiko


Opravdu?Zakřičela jsem přez místnost.Obležení.Obležení.Obležení.Obležení.......Jo ty jde pryč?Co budu sama dělat?No tak hold budeš muset no.Snad ho nezabijou.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 12:45 pm

Kashike


No jo. Ještě pryč nejdu. Půjdu až to bude potřeba. Jen jsem ti to chtěl říct, nechtěl jsem se jen tak vytratit.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 7:11 pm

Zoro

"Co? Nerozumim..." Ukážu na Yata. Pak se radši začnu bavit s Houki, aby mi nevynadala a nepadlo na nás s Yatem podezření.
Ehm... Promiň, už se to nestane. Dobrá práce Eistee, zvýšim ti plat. Kashike... Nechci ti kazit náladu, ale žádná zpráva ti nepřijde. Z Konohy nikoho ven nepustěj... Určitě ne člověka. Až budeš chtít, tak tě do Konohy "hodim". Když mě necháte zmlátit Ibikiho, tak bych vám mohl udělat i kurýra s ostatníma vesnicema... Šlo by to, ne Houki?
Zeptám se a potom pohled obrátim zpátky na Yata. "Tak co?"
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 7:17 pm

Houki


Zmlátit si někoho.To by si mohl.Co se týče platu jo vyplatit mu tu službu můžeš s tím nemám problém.Ale nevím jestli na to budeš mít dost peněz.Podívala jsem se na Eisteeho polospící kývání a potom se dál obrátila na Zora.Ano můžeš ho tam hodit.


Yato

Ukazoval sem hlavou na stranu a pak rukou dělal (takovou tu sračku jako že chcípneš s tim prstem u krku) gesto.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 7:45 pm

Wuka

Skôr ako som vstúpila do jedálne, ešte raz som sa pozrela na svoj obraz. Trapas... Z tohoto budem mať aj nočné mori.
Počula som ako ma už volajú. Zobrala som teda taniere a šla som roznášať jedlo. Bola som mierne červená, ale aj napriek tomu som sa vždy usmiala na toho, pred koho som položila tanier.
A dobrú chuť... samozrejme som nezabudla zaželať.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 7:50 pm

Kashike


Když uvidím dívku v kostýmu co přinesla jídlo, mimoděk mi naskočily žíly na spáncích. Teda... tohle chtělo odvahu. Její milý úsměv jí oplatím a vypnu Byakugan.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 8:00 pm

Zoro

Vstanu od stolu a kývnu nenápadně na Yata, ať mě následuje. Ehm.. Jenom si odskočim... Sluší ti to Wuko. Řeknu je tak mimochodem, ale Wuku si moc neprohlížím. Odejdu z místnosti před sídlo a čekám na Yata.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 8:03 pm

Yato

Došel jsem za Zorem.Toho sem se bál.


Houki

Jo děkuji za jídlo.A co že to vlastně máme?Řekla jsem mile Wuce.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 8:18 pm

Zoro

Tak co se děje? Z toho našeho znakování sem toho moc nepobral. Je něco s Houki?
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 8:24 pm

Wuka

Ani sa nepýtaj akú veľkú. zamrmlala som na odpoveď Kashikemu.
Tak... fájn...
Keď sa ma Houki spýtala na jedlo s radosťou som jej začal rozprávať, ako keby som živila prezentovaním jedál. Nuž takto... medové kura... Kura je potreté medom, ktorý mu pridáva takú sladkú chuť, ktorá, ale vôbec neprekáža orientálnemu korenie posypanému na ňom. Med pozdvihuje celkový dojem pokrmu a urobil na ňom ako taký karamelový chrumkavý obal. Ale nemusíš sa báť, nie je až také sladké ako to možno znie. No po ochutnaní zistíš sama. dopovedala som svoj monológ. Moja tvár pri vysvetľovaní vyzerala veľmi zaujato.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Organizace Shiren Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Organizace Shiren
Návrat nahoru 
Strana 1 z 12Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Nová hra Shiren
» Vstup na území organizace
» Kanto (Shiren [S])
» Info o Shiren
» Vedení Shiren

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Sídlo-
Přejdi na: