Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Organizace Shiren

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 8:38 pm

Houki


To je taky nápad.Pousmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 8:54 pm

Zoro

Ještě chvilku sme létali nad tou krajinou a já sem objímal Houki a užíval sem si klidu. Potom sem se začali vracet zpátky k organizaci.
Když sme přistáli zpátky na tréningových prostorách, tak sem jestřáby odvolal, vzal sem Houki kolem pasu a vydali sme se k jídelně.
Něco spolu uvaříme ne? Ať maj ty darmožrouti taky co jíst.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 9:07 pm

Houki


Tak...já vařit moc neumím a ty do toho naliješ hromadu chlastu.Řekla jsem tiše a pokračovala dál.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 9:20 pm

Zoro

Každej ví, že se ten alkohol v pivu vyvaří. Chi, chi, chi. Řekl sem zákeřně. Poroto sem dycky dělal maso málo propečený, aby tam co nejvíc chlastu zůstalo a steaky byli krvavý.
Uděláme steaky, na tom se nic nepokazí. Usměju se a hodim po Houki zástěru. Nakrájíš mi prosím cibuli?
Řekl sem a odběhl sem do lednice, podívat se, jestli tam je ta vepřová kýta. Jestli tam nebyla, tak se vplížím do Yatova pokoje a pokusím se jí vyměnit za hovězí kotletu. Pokud bych narazil na Yata, tak navrhnu výměnu vepřové za hovězí. Kdyby chtěl důvod, řeknu že vepřovou mám pro Houki.
Potom kotletu zatím hodim do lednice, ze který vytáhnu hovězí panenku a slaninu. Panenku nakrájim na velký plátky, okořenim jí a dám na ní česnek. Potom na to hodim plátky slaniny, vezmu si od Houki nakrájenou cibuli, hodim ji na pánev, na to dám ty plátky a nechám to smažit.
Vidiš, není to tak složitý. Řeknu s úsměvem a čekám, až se maso udělá.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 9:23 pm

Houki


Zaujalo mě krájení cibule takže jsem ignorovala co dělá Zoro.


Yato

Mě je to jedno.Podíval sem se na Zora jak na Idiota a vyměnil mu maso.Jemu jeblo?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 9:34 pm

Zoro

Jednoho dne tě... Chtěl sem říct že ho zabiju, ale neměl sem čas a tak sem letěl zpátky dodělat to maso atd.

Maso se peklo na cibuli, kterou Houki nakrájela a já sem mezitím kořenil kýtu. Musel sem do ní udělat několik zářezů a do těch dát koření, aby se chuť dostala až k masu u kosti a ne jenom na povrchu.
Když sem měl kejtu okořeněnou, dal sem ji píct.
Hodiny tikali a po delší době byli steaky hotové. BANDO, JE ČAS JÍÍÍÍÍÍST!!! Zařval sem přes celou organizaci a od Houki sem tak trochu očekával, že prostře, abych těm nenažrancům mohl dát jídlo. Musel sem masa udělat hodně, protože Eistee byl král těch nenažranců a spořádal toho haldy.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 9:57 pm

Houki


Připravila jsem jídelnu.A čekala na ostatní.

Yato

Došel jsem po Zorově zavolání.Tak proto ji chtěl.Stejně je divnej.


Minami

Mlčky jsem došla v ruce flašku whisky.

Sachiko

Kashike-Kun,Wuko-san.Pojďte.Vyběhla jsem do jídelny.

Kaname

Pomalu jsem se dopotácela.

Katou

Šel jsem ze své skrýše na mrtvoli když uslyším Zora.Už du.Pomyslel jsem si ale nejdřív jsem se umil.Pak jsem došel.

Eistee

Pomalu jsem došel jako poseldní.Moje zbroj zářila a cinkala při chůzi.Doufám že to vařil dobrý kuchař,když jste mě vyrušili od meditace.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeFri Nov 11, 2011 10:17 am

Zoro

To si piš že ne. Mam v úmyslu vás všechny otrávit. Řekl sem se smíchem na Eisteeho poznámku a začal sem jim dávat maso na talíř. Osobně sem zastával názor, že brambory a podobný sr*čky sou akorát na škodu, takže sem každýmu dal radši víc masa. Eistee dostal na tácu dva velký sloupy masa naskládanýho na sebe.
Já sem si sednul ke stolu a postil sem se do jídla.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeFri Nov 11, 2011 12:01 pm

Kashike


Jo, jasně... a vlaju za Sachiko do jídelny.
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeFri Nov 11, 2011 7:12 pm

Wuka

Tak asi neskôr. Zamierila som do jedálne. Sadla som si k stolu. Poďakovala som sa za svoju porciu. Pozrela som sa na tanier. hmmm No skôr ako som začala jesť, ako som či i len pomyslela, že začnem jesť, na okraj taniera som začala dôkladne vyberať cibuľu s ktorou som bola nepriateľ od začiatku môjho života, ako aj s ďalšími druhmi zeleniny.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeFri Nov 11, 2011 10:30 pm

Houki

Všichni se pustili do jídla.Kashike,kdý hodláš do tý konohy?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeFri Nov 11, 2011 10:36 pm

Zoro

Gomen Wuka-chan, nevěděl semže nemáš ráda cibuli. Pro příště si to budu pamatovat...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 9:57 am

Kashike


Otočím se na Houki. Viděl bych to tak pozítří, potřebuju ještě nějáké informace a rád bych trochu natrénoval se Zorem.
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 1:07 pm

Wuka

Zdvihla som pohľad z taniera a pozrela som sa na Zora. To nevadí. No ak si hodláš zapamätať všetko jedlo čo nemám rada, tak veľa šťastia. Je toho až príliš veľa. zasmiala som sa. Ale ďakujem a dobrú chuť. Začala som jesť.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 2:05 pm

Houki


A mám rozhodnuto kdo půjde s tebou.Snědla jsem svou porci.Já a pokud bude chtít Zoro.Pandora asi nebyl moc dobrej nápad.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 2:13 pm

Zoro

Pořídim si na to nějakej notes. Usměju se na Wuku.
Když Houki řekla, že Pandora nejde, mile sem se na ni usmál. Díky.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 2:21 pm

Lizzy

Nakoniec, som vošla do kuchyne aj ja.. vlastne sa dalo povedať že som tak.. viac menej zablúdila. Rukou som si prehrabla vlasy a bolo vidieť že som trocha zadýchaná. Na očiach som mala ako v podstate vždy čiernu pásku cez ktorú mi ich nebolo vidieť. G..gomeenasai !.. zamumlala som troška.. ustráchane a až po tom som si sadla.. niekam, niekde kde bolo voľné miesto..
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 5:17 pm

Wuka

A pekne hrubý zasmiala som sa. V tom prišlo do jedálne dievča. Keď si sadla zo zdvorilosti som sa jej pozdravila. Ahoj, ty si tu nová?spýtala som sa jej, ale odpoveď som už tak trocha tušila.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 7:00 pm

Zoro

Mírně sem šťouchl do Houki. Představ nám nováčka zlato. Řekl sem potichu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 7:46 pm

Lizzy

Pootočila som sa k Wuke a len som prikývla. Bolo tu celkom dosť ľudí, troška ma to prekvapilo ale nie zas tak moc. Po Zorových slovách som si len povzdychla a zapozerala som sa.. niekam, teda ak sa to dá nazvať zapozeraním sa keď má človek cez oči pásku.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 8:15 pm

Houki


Todle je Lizzy.Naše nová členka rodiny.Ukázala jsem na ni a zvedla jí ruku.Pozdravte slušně.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 8:42 pm

Zoro

Zdravim Lizzy. Sem Zoro, jestli tě rád poznávám, se uvidí časem. Řeknu, ale nemyslim to zle.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeSun Nov 13, 2011 4:07 pm

Lizzy

Len som mu prikývla na pozdrav no stále som nič nehovorila.. následne som si sadla a nejakým spôsobom som ruku vymámila spod nadvlády Houki.. Bolo tu na mňa celkom dosť ľudí.. cítila som sa troška nepríjemne.
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeWed Nov 16, 2011 4:55 pm

Wuka

Ja som ťa už pozdravila, ale aj tak. Ahoj Lizzy, moje meno je Wuka. Usmiala som sa na ňu. Ale v duchu som si tak myslela Haaa, konečne nie som nová ja.
Dojedla som posledný kúsok jedla, vstala od stola, umyla si tanier, poďakovala Zorovi a vyšla som von zo sídla. Mala som chuť byť chvíľku sama.
Vychutnávala som si príjemný vetrík, ktorý mi strapatil vlasy a spolu sním som do pľúc naberala vôňu miest, cez ktoré prešiel. Vôňa kvetov, trávy, vôňa ihličia, listov, vôňa kôry a miazgy. Rozpažila som ruky. Zavrela som si oči a začala som sa krútiť po smeru ručičkových hodiniek. V istých krajinách sa takýmto štýlom dostávajú do tranzu. No to nebol môj zámer. Točila som sa, kým sa mi nezačala motať hlava. Otvorila som oči a celý svet tancoval. Pridala som sa do rytmu tanca, pri ktorom som sa cítila slobodná až kým ma nohy nezradili a ja nepadla do trávy ako vtáča, ktoré nemá na lietanie ešte dostatočne silné krídla. Ležala som na chrbte, myšlienkami niekde úplne inde, v minulosti. Spomínala som na Akwe, sestru, moje dvojča. Na krásne časy, keď sme sa ako malé takto točili na záhrade za naším domom. A ja som vtedy spadla na kameň a rozbila si koleno, kto by na to zabudol. No teraz tu Akwe nie je. Som iba ja. Ale… Rýchlo som sa posadila. Pred očami sa mi zatmelo a stratila som pojem o mieste kde sa nachádzam, ale to iba na chvíľku. Obklopil ma oheň. Z pravého a ľavého boku pomalý vychádzali, ako keby ohnivé laná, bez štruktúry, opísali zrkadlovo pol kružnicu, až sa nestretli v jednom bode. Tam sa oheň začínal hromadiť a formovať. Najskôr to mol len taký neurčitý tvar. No po chvíľke začal naberať formu svojho poslania. Pred mnou sa z ohňa rodila postava s rovnakým telom, vlasmi, tvárou. Moje dvojča. Zdvihla som pravú ruku a ako oproti zrkadlu som sa dotkla ľavej dlane dvojčaťa z ohňa. Na chvíľku som mala pocit, že moja setra žije a je tu so mnou. Slzy by mi stekali po tvári, keby sa nevyparili hneď ako sa vydrali z očí. Ale rýchlo som sa vrátila do reality. Postava dvojčaťa sa behom sekundy zmenila na postavu nášho biologického otca. „To všetko kvôli tebe!“ skríkla som. Krv mi v žilách začala vrieť. Postavila som sa. Oheň okolo mňa nabral na veľkosti, sile a teplote. V ruke som si vytvorila meč a zapichla som ho do vytvorenej postavy. Tam, kde by malo byť srdce. Postava sa rozplynula a s ňou zmizol živý oheň, moja obrana a zbraň. Od zlosti roztrasená a od smútku slabá som padla na kolená. Okolo mňa bol popol zo zoškvarenej trávy. Nabrala som ho do hrsti a hodila na miesto kde som vytvárala z postavy. Musela som sa upokojiť. Ľahla som si tvárou dolu na miesto kde bola tráva, pod čelo som si dala ruky a začala pomalý dýchať.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitimeThu Nov 17, 2011 8:04 pm

Houki


Takže.Lizzy.Odmlčela jsem se.Vyber si někoho z těchto.Ukázala jsem na.Yata,Eisteeho,Minami,Sachiko,Katoua,Kaname.Jako svého momentálního trenéra a jako osobu za tebe zodpovědnou.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Organizace Shiren - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 11 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Organizace Shiren
Návrat nahoru 
Strana 11 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Nová hra Shiren
» Vstup na území organizace
» Kanto (Shiren [S])
» Info o Shiren
» Vedení Shiren

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Sídlo-
Přejdi na: