Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Organizace Shiren

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 8:33 pm

Yato

Viděl si to co má Wuka na sobě?Za to určitě může Kaname.Mám z ní strach.I když je nejmladší je z nás nejroztomilejší ale i nejbrutálnější,bůh ví jak jí donutila.Řek sem a chystal se na odchod k večeři.jediný co bylo horší než ségra bylo to že bych neuposlech houki.

Houki

Aha.Tak to si ráda dám až dojdou ty dva s tou prostatou.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 8:41 pm

Zoro

Rychle sem doběhnul do zahrady a utrhl sem tam růži. Vrátil sem se ke stolu a růži podal Houki.
Taky ste si mysleli, že sem si odskočil? Tenhle problém už mě netrápí od té doby, co užívám prostenal!
Řekl sem jakoby do imaginární kamery. Byl to pokus o vtipnou vložku a narážka na reklamu Marka Vašuta.
Sednu si opět ke stolu a podívám se pořádně na Wuku. Ne že by ti to neslušelo, ale cejtíš se v tom dobře? Jinak sem zaslechl něco o medovým kuřeti, takže sem s ním!
Řeknu nadšeně.
Zlato, máš pak na mě chvilku čas? Řeknu potichu směrem k Houki.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 8:43 pm

Yato

Dojdu pomalu si sednu ke stolu kde už mám kuře.Díky.


Houki


Ale tak jo.Ale hlavně se proto že máš hodně vtipu pomodlíš a řekneš to o útoku na konohu.Odvětila jsem a čekala až si všichni usednou.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 8:49 pm

Zoro

Modlení přenechám těm, co skláněj hlavu před bohy. Nechci urážet ničí víru, takže bych se modlit neměl. Řekl sem chladně.
V něco takového, jako je bůh, sem nevěřil. Věřil sem v to, že ten, koho nazývají bohem, je neskutečně silný člověk, každopádně sem neviděl důvod, proč bych se mu měl nějak zodpovídat a nebo ho poslouchat...
A Konoha byl ten důvod, proč sem s tebou chtěl mluvit, ale proč ne, řeknu to po modlitbě.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 8:54 pm

Houki


Takže to necháme na... .Přerušilo mě odkašlání.


Eistee

Odkašlal jsem si a přerušil tím Houki.Skláním hlavu před moudrostí mocného budhy a děkuji mu za malý mír,který nám dopřál toto jídlo.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 8:54 pm

Wuka

Po Zorovej vtipnej vsúnke som sa potichu začala smiať. Podala som tanier Snáď... vyzerám, že sa v tom... cítim dobre? Veru nie... a ...dobrú chuť. odpovedala som potom som si zobrala už konečne svoj tanier a usadila som sa kde bolo voľné.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 8:58 pm

Zoro

Tak se jdi převlíknout Wuko. Nenechám tě tady v tom, když ti to není pohodlný. My na tebe s jídlem i s informacema, který sem získal počkáme... Někdo snad nesouhlasí?
Zeptal sem se a podíval sem po všech přítomných, zvlášť dlouho sem se díval na Kaname.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 9:01 pm

Kaname


Pfff.Dala jsem oči v sloup a uraženě se podívala na Zora.

Yato

Ať jí to nepopadne!Modlil sem se v duchu.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 9:03 pm

Wuka

S hrmotom som vyskočila zo stoličky, keď som počula od Zora tú nádhernú vetu. Ach ďakujem... zaradovala som sa a ako čierno- bielo- červená šmuha som utiekla preč z jedálne, zhodiť to čo mám na sebe... Obliecť sa do pohodlného.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 9:06 pm

Zoro

To bylo naposledy Kaname. Nemůžeš nikoho nutit do něčeho, co se mu nelíbí. Řekl sem takovým neutrálním tónem. Nápad to byl pěknej, ale když se jí to nelíbí, nemůžeš jí nutit.
Potom sem čekal, až se Wuka vrátí.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 9:11 pm

Houki


Kaname a bez komentáře.Dodala jsem přísným tónem na Zorovu větu.Ta se jen zašklebyla vyplázla na Zora jazyk a dál jedla.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 9:13 pm

Wuka

Konečne som bola vo svojej koži. Netrvalo mi to dlho a už som bola naspäť. Šaty od Kaname som dokonca stihla aj pekne uložiť a dať naspäť do tašky v ktorej mi ich dala.
Už som tu. oznámila som a sadla som si na miesto, kde som bola pred tým.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 9:24 pm

Zoro

Takže, můžeme pokračovat. Jak už sem řikal, kolem Konohy je nepřátelské ležení, čítající něco přes tisíc lidí. Nikdo nemůže do vesnice, ani ven. Co je horší, je to, že to není jenom Konoha. Suna, Iwa, Kumo a Kiri taky. Nevim podrobnosti, moji jestřáby nemůžou letět moc nízko, jinak by je sejmuli. Otázka zní, co teď bude dělat Shiren.
Řekl sem a začal sem jíst kuře. Wuko, je to výbroný.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 9:32 pm

Houki

Tak můžem jim navrhnout pomoc.A nebo zabát toho kdo o obležení může , a nebo se k němu přidat.Začala sem se ládovat kuřetem.Sugoi!Poplácala jsem Wuku po rameni.Takže budem hlasovat.Každej řekněte svuj názor.

//Počítám s tim že se Steam ujme nějakých NPC
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 10:56 pm

Wuka

Osobne by som navrhovala skôr ako sa postavíme na niekoho stranu zistiť si o čo tam vlastne ide. A potom sa uvidí... povedala som.
Na komplimenty na moje kuchárske umenie som sa doširoka usmiala.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 27, 2011 7:51 am

Kashike


Já jsem každopádně jako špeh v konoze nucen se postavit na stranu vesnice. Doufám že pokud se Shiren rozhodne jinak, tak mi v tom nebudete bránit, protože to byste byli sami proti sobě.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 27, 2011 11:26 am

Katou

Přemýšlení mi zabralo jenom pár vteřin. Sejmul bych ty co útočej na Konohu a potom bych sejmul Konohu samotnou...
Pořád ve mě zůstávala vzpomínka, jak mě rozložili na malinký kousíčky...

Minami

Já bych zatím počkala, až jak se vyvine situace. Nevíme jaký má ten útočník cíle, třeba se shodujou s těma našema a pak by sme mohli udělat nějakou dohodu. Nikomu se ale nechci zodpovídat, nebo se přiřazovat k nějaký jiný skupině.

Yato

Já souhlasím s Minami... každopádně mi přijde, že Konoze něco dlužíme, nemyslíte?

Zoro

Celkem na dlouhou dobu sem se zamyslel. Neposlouchal sem ani tolik co říkali ostatní, přemejšlel sem o důsledcích, ať už se rozhodneme pro jakoukoliv variantu.
Ehm, Ehm. Když se připojíme ke Konoze, tak nevíme, proti čemu budeme stát, je to celkem rysk. Když zabijeme obléhatele... dobře, jejich nepřítel se nemusí dozvědět, že sme to byli my, ale taky by sme na sebe mohli přilákat pozornost... Já v tom mám jasno. K nikomu se přidávat nechci, nehodlám poslouchat něčí rozkazy.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 27, 2011 11:36 am

Sachiko

Já se přidám ke Kashikemu-kun.Tak trochu jsem se začervenala.


Kaname

Já určitě nepodpořím návrh Zora.Otočila jse uraženě hlavu a vyplázla na něj jazyk.Já ti dám.Pche.

Eistee

Přátelé.Todle jse věc k pořádnému zamyšlení,budeme li pracovat s vesnicemi,dostane se nám odměny,pokud by jsme pomohli útočníkům,dostalo by se nám taky odměny.Ale pokud porazíme obě strany bude jasné,že budeme jediní šéfové my.Moje tvář se nasměrovala na Houki.

Houki

Ach jo.Podívala jsem se do stolu a pak se postavila abych zaujala vůdčí slovo.Všichni máte pravdu,vesnici dlůžíme v dobrém i špatném smyslu pro ně.Eistee,Kashike a Katou mě přivedli na dokonalý nápad.Pokud pošleme někoho na jednu ze stran,a částečne pomůžeme,budeme moci nabídnout své služby za nějakou cenu.A to je pro nás asi tak to nejdůležitější,proto že nám vesnice ani nikdo jiný nerozkazuje.Otočila jsem se na Wuku.A tvůj názor?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 27, 2011 5:23 pm

Wuka

Ja tiež súhlasím s Minami. Trpezlivosť ruže prináša. odpovedala som rýchlo.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 27, 2011 5:54 pm

Zoro

No, nechám to na tobě Houki. Já tě podpořim, ať už se rozhodneš jakkoliv, ale sem si jistej, že se rozhodneš správně.
Řekl sem a zvedl sem se od stolu. Wuko, mockrát děkuji za jídlo.
Dodal sem ještě a odebral sem se do svýho pokoje. Byla to malá místnost s posteli pro jednoho, skříní a stojanem na katany. Do stojanu sem položil Kyushu Suru, lehl sem si na postel a usnul sem. Byl sem za celej den dost unavenej.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 27, 2011 7:33 pm

Houki


Takže.Kashike až pudeš do vesnice,přineseš informace.A nebo s tebou pošlu Minami ta dostane z každýho cokoliv chce.Dumala jsem a zároveň hovořila na ostatní.Když jsem dojedla usmála jsem se na Wukua a uklidila si talíř.Potom jsem si dál sedla ke stolu a čekala jak se vyjádří.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 29, 2011 7:06 pm

Kashike


Dobře. Myslím že Minami bude potřeba jinde, určitě to zvládnu. Počítám že bych vyrazil tak za dva dny... možná za tři.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 4:37 pm

Houki


A když s tebou pošlu prostě někoho?Řekla jsem dost sebejistým hlasem z něhož vyplívalo i moje postavení vůdce.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 4:40 pm

Kashike


Tak mi to bude šumafuk. Z mého výrazu zase vyplývalo že je mi to absolutně ukradený.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 4:55 pm

Houki

Takže pošlu jednoho z těch co dostanou z každýho cokoliv.Dám ti na výběr.Minami.Podívala jsem se na ni a ta se pyšne ušklíbla.Pandora.Pokud ses podíval na Sachiko vyděl si šok v její tváři.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Organizace Shiren - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Organizace Shiren
Návrat nahoru 
Strana 2 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Nová hra Shiren
» Vstup na území organizace
» Kanto (Shiren [S])
» Info o Shiren
» Vedení Shiren

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Sídlo-
Přejdi na: