Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+8
Kashike
Kiss
Phate69
Hysterio
Tokugawa
Geraltwolf
Dreefi
SteamTiger
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutorZpráva
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 9:04 pm

Uzumaki Araki

Hatake?.... Trošku jsem se zarazil,ale nedal jsem to najevo.Noo,už to tak vypadá.Já se jmenuji Uzumaki Araki,ale jestliže mám být tvůj sensei,pověz mi něco o sobě. Řekl jsem s úsměvem ale u poslední věty jsou už trošku zvážněl.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 9:10 pm

Katashi Hatake

Uuhm niečo o.. eh.. sebe?.. tak.. mám päť rokov, môj otec je Kakashi Hatake a môj deda legendárny biely tesák z listovej.. mojím snom je tieto dve osoby prekonať.. eh.. stačí? zaškerila som sa páč som nemala tušenie čo by po mne ešte chcel..
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 9:16 pm

Uzumaki Araki

Hatake Kakashi....Ale 5 let a už ninja? To mi přijde dost divný,ale když je její otec Kakashi,není se ani čemu divit.Pomyslel jsem si.Jenom si typnu,ale tvá podstata bude zřejmě Raiton že? Ovládáš nějaké techniky? Zeptal jsem se a porozhlédl se,zda nepřichází někdo další do týmu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 9:21 pm

Katashi Hatake

Techniky da? Hai.. inak by som nemohla prejsť akadémiou.. zaškerila som sa pri čom som sa na chvíľu zamyslela .. taakže.. ovládam všetky E ranky z akadémie, potom konoha reppu, konoha senpu, konoha shunshin, Narakumi no jutsu.. a snažím sa zdokonaliť a dokončiť Raikiri.. vymenovala som takým rýchlejším tempom..
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 9:25 pm

Uzumaki Araki

Téda,na 5 let to není špatný,já se pořádně představím až bude tým kompletní,nerad něco opakuji dvakrát. Řekl jsem a nahodil mírný úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 9:30 pm

Katashi Hatake

Môj otec toho v piatich vedel viac.. pomyslela som si sklesnuto pri čom som len prikývla.. mám aj niečo robiť či.. mám čakať? spýtala som sa mierne nedočkavo.. o takomto čase by som už sama od seba dávno začala trénovať no radšej som v tomto smere bola ticho..
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 7:38 am

Fumetsu

Jsem v pořádku, jen trochu slabší, to nic neni. Můžem vyrazit hned. Začnu pomalu vstávat. Čim dřív začnu, tim dřív si získám jejich důvěru.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 9:56 am

Uzumaki Araki

To už nechám na tobě,klidně si můžeme dát i souboj,nebo jen menší trénink,ale to je na tobě. Řekl jsem a dál čekal na ostatní členy týmu.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 10:01 am

Ryu

Pomůžu mu vstát. Podám mu oblečení ze skříně a otočím se. Takže, prvně to tady asi trochu projdem. A potom se pustíme do práce. řeknu mu.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 10:14 am

Fumetsu

Díky. Vemu si od něj oblečení a začnu se oblíkat. Jo, nejdřív bych se tady porozhlídnul.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 10:15 am

Ryu

Budovu Hokage jsi už asi viděl. U ní se potom budem muset stavit a sehnat ti byt na ubytovně. Pokud teda nechceš abych Ti přenechal jeden z pokojů co mám ve svym domě. V Uchiha čtvrti. uchechtnu se.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 10:20 am

Fumetsu

Ta ubytovna se mi zamlouvá víc. Bejt 24 hodin pod dohledem se mi moc nezamlouvá. Jo, budovu hokage sem viděl a je mi jedno, kde budu bydlet. Konečně se dooblíknu a počkám, až vyrazí.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 10:31 am

Ryu

Ti u nás vyklidim pokoj. řeknu s klidem. Potom vyjdu s pokoje a jdu k recepci. Kde ohlásím odchod. Vyjdu z nemocnice a pokračuju na prohlídku vesnice. Ukážu mu akademii, Ichiraku, tréninkový prostory. Hřbitov mu raděj neukazuju. Zastavím se, před vstupem do čtvrti Uchiha. Tam vzadějc je můj dům, máš nějaký věci krom toho co máš na sobě ?
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 10:34 am

Fumetsu

Všechno si prohlížim a snažim se zapamatovat, kde co je, abych náhodou nezabloudil. Ne, jen tohle. Zapomněl na hřbitov, pak ho budu muset najít sám.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 10:38 am

Ryu

Mno...takže asi ještě zajdem za Hokage. Pro nějakou peněžní podporu. Ať si něco koupíš. řeknu a rozejdu se zpátky k domu Kage. Vejdu dovnitř a s ním v závěsu pokračuju až k jejímu kanclu. Zaklepu a po vyzvání otevřu. Zdravím, Tsunade-san. Potřeboval bych nějakej příspěvek na Fua, nebo nějaký oblečení. Ať nechodí furt v jednom, taky se chci zeptat...přibude ještě někdo do týmu ?
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 10:42 am

Fumetsu

Bez řečí sem ho následoval. Hokage sem pozdravil a sledoval tu debatu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 10:52 am

Katashi Hatake

Eh.. tu?.. nebolo by to niečo ako.. rúhanie? povedala som páč som dobre vedela čo je to za miesto, aj som vedela koľko shinobi je na tom pammätníku a čo niektorý pre môjho otca znamenali..
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 10:59 am

Tsunade

Nějak moc často mě vy dva otravujete. Víš co Ryu-chan(takto se oslovují i domácí mazlíčci a tak to také Tsunade myslí)? Máš ho na starost, tak se dneska starej. Ohledně týmů... Právě je sestavuju. Asi k vám dorazí ještě jeden Chuunin, ale promyslím si to. Teď, ven! Řekla sem rázně a ukázala sem na dveře. Pak sem se dál vrtala v papírech.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 11:03 am

Ryu

S širokým úsměvem vyjdu ven. Asi zase prošustrovala všechny prachy v automatech. potutlně se ušklíbnu na Fua. Tak co...něco ti zafinancuju já. Až začnem chodit na mise tak to bude v pohodě. Poď, něco koupíme a pak se konečně vrhnem na trénink. řeknu a vyjdu ven. Zavedu ho k nějakýmu obchodu s hadrama a kývnu ať si něco vybere.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 11:07 am

Fumetsu

ak tedy....díky? Řeknu, když semnou jde nakupovat. Začnu vybírat oblečení s volnýma rukávama, kvůli mým technikám a na to, jak dobře to vypadá, nekoukám. Chci jen aby to splnilo účel.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 11:09 am

Uzumaki Araki

Nemyslel jsem zrovna tady,ale né moc daleko od tohohle místa,ale aby nás ostatní našli. Řekl jsem s klidem a rozhlížel se.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 11:17 am

Katashi Hatake

O..ostatný? bude aj niekto iný? aah... tak som dúfala že potiahnem sólo.. zamumlala som nešťastným hlasom plným tragédie a beznádeje.. proste také to detské fantazírovanie (xD)..
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 12:12 pm

Uzumaki Araki

Přijdou eště dva ninjové,teda doufám že dorazí.Takže co teď tedy podniknem? První větu jsem řekl trochu smutně,ale na druhé jsem už nahodil úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 12:45 pm

Katashi Hatake

Eeehm.. etoo.. neviem.. vy ste sensei.. povedala som pri čom som sa tak nešťastne zatvárila.. možno by ste sa mi mohol predstaviť.. keď ani neviete či prídu.. zamumlala som ešte po čom som sa len oprela o blízky strom a sledovala som ho takým neprítomným pohľadom..
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 1:13 pm

Uzumaki Araki

Povzdychnul jsem si,a začal povídat.... No dobrá,mé jméno znáš,takže tento krok přeskočím....Je mi 21 let,jsem Jounin,mám rád Rámen,a co nemám rád?...Řekl bych,že od téhle chvíle to bude čekání...Má podstata je Fuuton a Suiton,ovládám sennin mod,a to je tak všechno důležité.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 3 z 40Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: