Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+8
Kashike
Kiss
Phate69
Hysterio
Tokugawa
Geraltwolf
Dreefi
SteamTiger
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorZpráva
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 40 Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 9:26 am

Amira


Strašně jsem se lekla a Ihned jsem vyskočila a podívala se okolo...Pak jsem přišla za Ryuunim a zvedlaho...Si v pořádku?Ukaž to...řekla jsem a podívala se na ránu...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 40 Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 9:32 am

Ryuuni

Není to tak zlí jen to strašně bolí..
řekl sem.
Požádal sem Amiru aď mi to ošetří dokud se klony vrátí.
Odmotal sem si z nohy obvaz a podal ho Amiře.
Pak sem si zvlékl tričko a vestu aby se líp dostala k ráně...
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 40 Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 9:43 am

Amira


Pěkně jsem mu to obmotala...Tak už to je mělo by to být lepší...řekla jsem...Co to bylo s kama to bylo?...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 40 Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 9:52 am

Ryuuni

Letělo to odtamtud... ukázal sem za sebe
a nevím co to bylo... pokusil sem se to zneškodnit pak sem poslal klony na výskum...

o 5 minut...

2 z klonu přinesli tělo které vypadalo jako kdyby ho dobodalo milion včel... bylo jasné že když ho zasáhla technika byl už daleko...

Byl to muž a ještě žil tak sem řekl Amiře...

Musíme jít informovat Tsunade!


Zvedl sem tělo hodil si ho přes rameno, ale klesl sem na kolena. Rána byla hluboká.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 40 Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 9:59 am

Amira


Ukaž ja ho ponesu...
řekla jsem a vzala ho a záda....Tak jdem si v pohodě?.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 40 Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 10:02 am

Ryuuni

Jo je to v pohodě... když nenesu toho chlápka je to fajn.

Poběž aď sme tam co nejrychlejc.

Ještě sem toho chlápka omráčil aby něco Amiře neudělal nebo nezačal utíkat kdyby nabral trochu síly a rozběhl sem se směrem k vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 40 Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 10:08 am

Amira


Okamžitě jsem vyrazila do vesnice už jsme byli před bránou a já řekla...Tak jdeme za tsunade nejdřív nebo ho dáme do celi?...Nebo do nemocnice?
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 40 Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 10:15 am

Ryuuni

Hmmm... nekrvácí, jen je omráčenej.
Zneškodnil sem ho bez trvalé újmi takže deme za Tsunade.
Ona se pak o něj postará.


Pro jistotu sem ho praštil ještě jednou aby se nevzbudil.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 40 Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 10:28 am

Amira


Před bránou jsem se zastavila řekla...To jako ho hodíme k Tsnade?NEbo nejdřív do celi nebo do nemocnice?
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 40 Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 10:31 am

Ryuuni

Říkam že ho vemem sebou když pujdem za Tsunade. Ona rovnou zavolá Ibikiho a Inoichiho aď z něj všechno vytáhnou.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 40 Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 10:39 am

Amira


Tak dobře no..
.řekla jsem a vyrazila...Zanedlouho jsme dorazili před budovu hokage a brzo před kacelář...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 40 Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 10:47 am

Ryuuni

Ani sem neklepal a vlítnul sem tam...
První co sem Godaime řekl bylo aď zavolá Ibikiho a Inoichiho, že mají práci...

Ukázal sem jim toho týpka co do mě hodil kunai a položil ho na zem. Vše co se stalo odkdy sem posledně Amiru objal sem jí dokonale popsal... ale pak mé tělo smeravelo já padl na podlahu a nedalo se mi hnout, pořád sem ale byl při vědomí.

Vydral sem ze sebe pár slov o tom že ten kunai byl asi otrávený a pak sem omdlel.

Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 40 Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 11:41 am

Tsunade


Sedím si tak v kanclu, mám hotové papírování, Shizune šla pro sake no prostě pohoda, když se najednou rozletí dveře. Bez klepání!!! Přiběhne Uzumaki a začne něco horečně vysvětlovat. Pak sebou sekne. S naštvaný výrazem vstanu od stolu, dojdu k němu a jen nevěřícně zakroutím hlavou. Tohle je neuvěřitelné... kde je jakákoliv disciplína??? Ty mladý jsou hned do všeho hrrr a pak se vám to válí po koberci a pouští to krev. Beze slova dojdu k oknu a lehce hvízdnu ven. O vteřinu později by se měli objevit dva ANBU. Ukážu na těla. Toho co nese ta holka šoupněte do basy a toho druhého do nemocnice. Ať mu udělají vyšetření na otravu. Když se kancelář vyčistí, otočím se na tu dívku a zkusím nahodit trochu přívětivější výraz. Tak... prosím, můžeš mi ještě jednou a v klidu vysvětlit co se stalo???
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 40 Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 12:23 pm

Amira


Hai...Seděli jsme a odpočívali nedaleko vesnice a najednou zničehonic nás napadl konrétně Ryuuniho pak Ryuuni zaútočil a trefil ho a tak jsem ho přinesli sem...řekl jsem a přenechala to anbu...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 40 Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 12:40 pm

Tsunade


Aha.... konkrétnost sama. Tak víte co??? Až se něco dozvíme, dám vám vědět. Teď běž za ním do nemocnice, ať tam není sám.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 40 Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 12:45 pm

Amira


Tak dobře...řekla jsem odešla za Ryunim...Mohla jsem ho zrovna navštívit a tak jsem byla v pokoji a čekala kdy se probere....

-------

http://naruto-shiren.pops.tv/viewtopic.forum?t=69
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 40 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 40 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: