Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+8
Kashike
Kiss
Phate69
Hysterio
Tokugawa
Geraltwolf
Dreefi
SteamTiger
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorZpráva
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 5:57 pm

Tsunade

Moment. Řekla sem a došla sem za Ryuem, hrubě sem ho vzala, vyvlekla z pokoje a zavřela za námi dveře.
Bude to tvůj parťák v týmu. Dám mu hodnost genina, dokud nechudou chuuninské zkoušky. Zajistíš mi, aby nikde nekradl těla, jasné? Umí Edo Tensei.
Řekla sem velice potichu a vrátila se do pokoje.
Todle bude tvůj velitel týmu, Ryu-kun... A k tvým schopnostem... Manda mi nevadí, ale pokud zjistím, že si přivolal člověka, budeš podle toho souzen.
Řekla sem z ďábelským, zabijáckým výrazem.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 6:00 pm

Ryu

Orochimarovo pokusný morče ? Takže se mám snažit abych byl pořád s nim jako chůva jo ? řeknu tiše s klidem když sme venku. Zmínka o Edo Tensei mě ale vyvede z míry. Potom se vrátíme zpátky. Uchiha Ryu, doufám, že nebudeš dělat moc průserů. kývnu na něj s přátelským úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 6:07 pm

Fumetsu

Takže budu pořád pod dohledem, abych nemoh vyhrabávat těla. Fumetsu Seimei, senseii. Řeknu s usměvem. Další živej Uchiha? Podle Orochimara byl poslední Sasuke. To pro mě nebude moc dobrý. Ale možná ví, kde budou těla Uchihů. Budu se chovat podle pravidel.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 6:11 pm

Ryu

To po Tobě nikdo nechce. Chovej se tak jak chceš aby se ostatní chovali k Tobě. Ti kdo porušují pravidla jsou odpad, ale Ti co zradí své přátele jsou horší než to. První lekce...zapamatuj si to. usměju se. Tsunade-san ? Už se ví kdo bude další v mém týmu ? Tohle je spíš jak osobní trénink.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 6:18 pm

Tsunade

Ryu odletěl po ráně od Tsunade na druhou stranu místnosti. Já to po něm chci! Zavrčela sem. Takže pro zatim se seznamte, až bude Fumetsovi líp, tak si dělejte co chcete, zejtra vám dám nějakou práci. Fumetsu bude geninem skryté listové. Ryu mi pak oznámí, jestli se hodí pro chuuninskou zkoušku. Řekla sem a odešla.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 6:21 pm

Ryu

Promnu si čumák ale nic moc si z toho nedělám. Bolí to ale dá se to přežít. Jau. Proč mě dycky praští. Ženský... ušklíbnu se a sednu si na židli vedle jeho postele kde se uvelebim. Když už jsme tady. Tak mi řekni něco málo o sobě. řeknu a založím si ruce za hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 6:24 pm

Fumetsu

Zvláštní Hokage. Ste v pořádku? Zeptám se Uchihy a podívám se po něm. Musim se snažit, aby mi začli důvěřovat. Pak se začne vyptávat. Hokage vám to ještě neřekla? Něco přes 10 let mě věznil Orochimaru a já se chtěl pomstít. Nic víc toho neni.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 6:26 pm

Ryu

Ale jo. Zhruba každej tejden jí něčim naštvu tak, že mě prohodí dveřma. Tohle je eště v normě.
usměju se a znovu si promnu čumák. To ale nevypovídá o Tobě. Co máš rád, jaký máš koníčky, co všechno umíš. řeknu s klidem.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 6:31 pm

Fumetsu

Co umim, sem si chtěl nechat pro sebe, ale teď už to nemá cenu. Nevim, co mám rád, koníčky nemám, no, možná sbírání mrtvých, a co umim? Prodloužim ukazováček o 10 čísel a zase ho vrátim do normálu. Jeden z Orochimaruových experimentů a pak pár jeho dalších technik. Stačí?
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 6:34 pm

Ryu

Sakra. Po tomhle musej holky šílet. prohlásím při pohledu na jeho prst. Takže koníčky Ti najdeme. Sbírat těla nebudem. Najdem pár technik pro tvojí podstatu. Jo mimochodem ... vem si tohle. řeknu a podám mu kousek papíru který vytáhnu z kapsy. (Papír je citlivej na chakru. Pozná tvojí podstatu a podle ní se zachová. Oheň - Zapalí se, Voda - Zvlhne, Země - Rozpadne se naprach, Blesk - Zmuchlá se a Vítr - Rozřízne se na 2 poloviny.)
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 6:36 pm

Fumetsu

Já to řek nahlas? To měl bý vtip, já žádný těla nesbírám. Zatim. Stačilo se jen zeptat. Je to Doton. Řeknu, ale papírek stejně vemu a nechám ho, se rozpadnout.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 6:39 pm

Ryu

Je lepší si to ověřit. usměju se. Sem rád, že nesbíráš a tak to taky zůstane. Říkal jsi, že umíš Orochimarovi techniky, že ? Předpokládám, že to budou hadí techniky a smlouvu s nimi jsi už uzavřel co ? řeknu když smetu kousky papíru na ruku a hodím je do koše vedle židle.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 6:43 pm

Fumetsu

Už sem chtěl říct, že ne, ale teď už to je zbytečný. Jo, smlouvu sem podepsal a jak ste slyšel, tak mám připravený tělo Mandy. A ano jsou to hadí techniky. A taky umím trochu Taijutsu.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 6:44 pm

Ryu

To mi ušetří pár týdnů. Co se týče Taijutsu, nejsem Taijutsu typ ale něco málo bych tě mohl naučit. Tělo Mandy co ... Heh. Obrovský hádě. usměju se. Hned jak se budeš cítit lépe, půjdeme začít. Potřebuju si proklepnout co všechno umíš.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 6:52 pm

Fumetsu

No, líp mi bude za chvilku. Ale myslel sem, že mi nejdřív ukážete vesnici, abych se tu neztratil. A teprve potom začal s tréninkem. Lehnu si a začnu zírat na strop.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 7:00 pm

Ryu

Což je jedna z částí tréninku. Proběhnem to tak rychle jak to půjde. Seženu Ti plánek. Ať víš kde co je.
řeknu. Takže si chvíli dáchni. Času máme dost.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 7:05 pm

Fumetsu

Mám mu říct i o kekkei genkai? Asi jo, když budu upřímnej, tak by to mohlo pomoct. Pučíte mi kunai? Zeptám se po tom co se posadim.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 7:22 pm

Ryu

Přežiju, když Ti ho pučím ? usměju se a podám mu ho. Co s nim chceš provést ?
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 7:29 pm

Fumetsu

To se uvidí. Vemu kunai a říznu se s ním do dlaně, tak aby viděl, jak se rána zaceluje. A taky mám Kekkei Genkai.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 7:45 pm

Katashi Hatake

Pomaly a dosť tak "ubolene" som sa postavila z posteli.. vyzeralo to tak že som to včera znova trocha prehnala s tréningom no viac menej som už bola zvyknutá a presne som vedela čo mi na to zaberie.. taká dobrá ľadová sprcha.. len mi chvíľu trvalo kým som sa k nej vôbec dostala páč som bola stále hodne malá a aj keď som ruku natiahla ako najviac som vedela tak som na hadicu od sprchy nedočiahla.. dosť ma to štvalo.. po rannej hygiene som si všimla nejaký odkaz od mamky.. len som ho prebehla očami a v momente sa mi na tvári zračil výraz desu a hrôzy.. KSOO !! JA SOM ZABUDLA !! skríkla som vyplašene svojím tenkým hlasom a v momente som sa už išla poriadne obliecť.. keď som bola hotová tak som ešte schmatla biely tesák ktorý som si prehodila cez rameno, do voľnej ruky som ešte zobrala sváču a v momente som bežala smer pamätný kameň.. alebo ako sa to miesto volalo..
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 7:50 pm

Uzumaki Araki

Pořád jsem pozoroval mraky,a chtělo se mi spát,pak jsem se porozhlédl a v dálce jsem viděl někoho běžet.Hmm....že by člen mého týmu? Pomyslel jsem si,ale když když se ten ,,někdo" přibližoval,poznal jsem že to je děvče,ale...Je nějaká malá ne? No,uvidíme co se z toho vyvine. Pozoroval jsem dál mraky...
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 8:17 pm

Katashi Hatake

Po strastiplnej chvíľke som dorazila k pamätníku pri čom som bola mierne zadýchaná.. keď som sa vydýchala tak som sa postavila a až teraz som si všimla nejakého týpka.. teda muža.. bol o hodne vyšší než ja.. uhm.. sate? skúsila som pri čom som sa tak nervózne a neisto zatvárila.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 8:19 pm

Ryu

Fíha. Okamžitá regenerace ? Pěkný. usměju se a vezmu si od něj kunai zpátky. Co Tvoje tělo, jak dlouho cca. budeš potřebovat na zotavení ?
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 8:47 pm

Uzumaki Araki

Nehledáš náhodou senseie? Zeptal jsem se milým a přátelským hlasem té dívky s úsměvem ve tváři.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 8:57 pm

Katashi Hatake

Uhm hai.. etoo. vy ste môj sensei? spýtala som sa ho po čom som sa len narovnala a na jeho úsmev som reagovala tiež tak trocha neisto.. Uhm.. volám sa Katashi Hatake.. dodala som pri čom som bola dosť mimo.. prečo sú všetci taký veľký? prebehlo mi pri tom hlavou..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 2 z 40Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: