Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+8
Kashike
Kiss
Phate69
Hysterio
Tokugawa
Geraltwolf
Dreefi
SteamTiger
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutorZpráva
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 12:51 pm

Je ráno a celá Konoha je už vzhůru. Obchody jsou otevřené a ulice jsou rušné, děti chodí do škol a na akademii, novopečení genini se jdou setkat s novými sensei a ostatně všechno bylo jako vždy, jako by žádná válka nebyla.
To že před časem byli nějaké nepokoje vám připomene jen to, že kolem vesnice teď můžete často potkat hlídkující shinobi a jednotky ANBU.

Hatake Katashi

Ráno si se vzbudila a měla jsi na stole dopis.
"Ahoj Katashi. Doufám, že si nezapoměla, že se dnes máš sejít se svým senseiem u památníku mrtvých(ten kámen, na kterém jsou napsané jména padlých shinobi). Hlavně přijď v čas a udělej dobrý dojem. Moc se nevytahuj, to není moc hezké. Já i táta jsme už museli do práce, v lednici máš svačinu a na stole snídani, tak si to užij, Mamka."
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 1:44 pm

Uzumaki Araki

Vzbudil jsem se,sice trošku později než jsem chtěl ale přeci.Vykročil jsem pravou nohou do nového dne,převlékl jsem se a vykonal ranní hygienu.Vyšel jsem ze svého domu a namířil jsem si to rovnou k Ichiraku,kde jsem si objednal Rámen.Pochvilce jsem ho snědl,a vydal jsem se k památníků mrtvých,kde jsem si sedl na lavičku a čekal,až se mi tu sejde můj nový tým.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 1:52 pm

Ryu

Vstával jsem časně. U památníku jsem byl za rozbřesku a položil jsem před něj kytici. Nedávno tam byla připsána další jména. Po boji s Painem. Jména mích nejlepších přátel. Dal jsem si ruce do kapes. Když v tom jsem uslyšel někoho přicházet. Vypadal naprosto stejně jako Naruto. Já myslel, že poslední Uzumaki je Naruto a tady vidím dalšího. pronesu nahlas aby mě slyšel.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 2:10 pm

Uzumaki Araki

Pokukoval po mě nějaký ninja,pak promluvil,a já mu hodil jednoduchou odpověď.Jsme poslední dva z klanu Uzumaki,ale ty jsi asi o mně neslyšel. Řekl jsem,pak jsem si dal ruce za hlavu a opřel se o lavičku,koukal jsem na mraky.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 2:17 pm

Ryu

Pravda. Neslyšel, jsem o Tobě. V tom šrumci co se tu teď děl, se toho hodně ztratí. Deš vzdát čest obětem války ? Nebo tu na někoho čekáš. A mimochodem...já jsem Ryu...
usměju se na něj pak mi ale dojde, že bych se měl představit celým jménem. Ryu Uchiha.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 2:21 pm

Uzumaki Araki

Mé jméno je Uzumaki Araki,těší mě.Čekám tu na svůj nový tým,mají trochu spoždění. Řekl jsem a usmál jsem se,pak jsem si vyndal z pouzdra kunai,a pohazoval jsem si s ním.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 2:24 pm

Ryu

Koukám, že jméno Uchiha ho ani trochu nepřekvapilo. pomyslím si. Tak tým jo ? To už chceš někomu předávat své zkušenosti ? optám se.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 2:32 pm

Fumetsu Seimei

Po několika hodinách chůze v dálce spatřim Konohu a zastavim. Tak konečně sem tady. Všichni řikali, že je Konoha nejpřívětivější, tak sem zvědavej, jak mě přijmou. Slizce se ušklíbnu a vyrazim do Konohy a čekám, kdy mě někdo zastaví.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 3:13 pm

Fumetsu Seimei

Všiml sis, že už tě delší dobu někdo pozoruje a očividně se neobtěžoval s maskováním a šel rovnou za tebou. Pane? Je mi líto, ale budu vás muset zastavit a požádat vás, aby ste se mi prokázal.
Řekl hlas za tebou. Když si se otočil, stál tam znuděný Shikamaru.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 3:16 pm

Uzumaki Araki

Myslím,že je lepší začít teď,než nikdy.A co ty? Nemáš zájem o tým? Zeptal jsem se a čekal na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 3:25 pm

Fumetsu Seimei

Tak už je to tady. Prokázat? Já nemám čim. Mohl bych si promluvit s vašim kage? Všechno bych vysvětlil. Řeknu s prosebným výrazem.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 3:31 pm

Shikamaru

Je mi líto, nemůžu vás k Hokage-sama pustit, dokud vás neprohledáme. Můžeme to udělat u brány na vrátnici? Jsou tam lidi, kteří vás prověří a popřípadě dovedou za Hokage-sama.
Řekl Shikamaru a ukázal směrem na velkou bránu Konohy a na malou boudičku na levé straně, kde seděli, podle tvého úsudku dva lidé.
Shikamaru počkal až půjdeš a pak šel za tebou.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 3:32 pm

Ryu

Ani nevím. Já nejsem vhodnej mistr. usměju se.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 3:42 pm

Fumetsu Seimei

Aspoň sem to zkusil, kdyby to byl nějakej idiot, tak by to možná vyšlo. Dobře a vyjdu k tý boudě.
Dobrý den, jmenuji si Fumetsu Seimei. Po představení začnu odkládat věci na msto který mi ukážou. Mám s sebou jen oblečení a jedno pouzdro s kunaiema a výbušnýma lístkama a na těle ani jeden škrábanec.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 3:45 pm

Uzumaki Araki

Co ty víš,já to taky vyzkouším prvně,za zkoušku nic nedáme. Řeknu přátelsky a pousměju se.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 4:01 pm

Fumetsu

Shikamaru tě doprovodil až k boudě. Když zjistil, že nemáš na těle jediný škrábanec, tak se trochu zamračil, ale pak si prohlídl tvé věci. Vzal ti ZVN a poděkoval těm dvěma a předal jim to.
Oblečte se, Izumo vám zabaví zbraně, dokud neskončíte s audiencí u Hokage-sama. Následujte ho prosím. Nashle.
Řekl Shikamaru a zmizel. Jeden z těch dvou vstal, vzal tvoje ZVN a šel směrem k budově Hokageho.
Spoiler:
Došli ste k budově, vešli dovnitř, vyběhli pár schodů a pak Izumo zaklepal na nějaké dveře. Po vyzvání s tebou vešel dovnitř. Byl si v kanceláři Hokageho. Za stolem seděla Tsunade, vedle ní stála Shizune a podávala jí papíry a na zemi sedělo prasátko TonTon.
Tsunade ani nezvedla oči od papírování.
Hokage-sama, tento muž žádá o audienci. Řekl Izumo.
Tsunade vzhlédla od papírů. Máš dvě minuty. Řekla, ale už neřekla na co.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 4:07 pm

Ryu

No, tak co si budeme povidat. Když už tak nějakej tým prcků, který nebudou nijak provokovat. ušklíbnu se.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 4:16 pm

Uzumaki Araki

Trošku jsem se zasmál a pomyslel na čas.Už by tu dávno měli být. Pomyslím si a čekám.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 4:20 pm

Ryu

Tak, asi to bude chtít naučit je, že dochvilnost je klíčová. usměju se při pohledu na jeho výraz.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 4:26 pm

Fumetsu Seimei

Bez řečí sem ho následoval a když sme doběhli k hokage, tak sem si nejdřív všechno pořádně prohlídnul. Moc milá mi nepřipadá. Dobře, zkusím to zkrátit. Odkašlu si a nasadim vážnej výraz. Když sem byl dítě, tak mou rodinu vyvraždil Orochimaru a mě unesl a dělal na mě pokusy. Nevim jak dlouho sem byl zavřenej, možná 10, 12 let a teprve před pár měsíci sem se dostal z vězení. Potřeboval sem někde znovu začít a doufal sem, že to půjde tady. Chci se stát ninjou, aby se mi už nikdy nic podobnýho nestalo.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 4:31 pm

Tsunade

Nasadila překvapený výraz. Orochimaru...
Sykla mezi zubama.
Izumo, děkuji, zavolej mi Inoichiho a pak se vraťte na své místo, děkuji.
Řekla a pak se na tebe podívala. Budeš ochoten podstoupit prohlídku mysli?
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 4:38 pm

Fumetsu Seimei

Tak už je to tady. Ano madam. Vše co bude nutné.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 5:14 pm

Fumetsu

Dobrá. Řekla Tsunade a za chvilku došel Inoichi.
Spoiler:
Volala jste, Hokage-sama? Řekl Inoichi.
Inoichi, chci znát celou jeho minulost. Řekla Tsunade a vstala ze židle a došla k vám.
Jsem Inoichi Yamanaka. Posaďte se prosím a uvolněte se. Řekl ti Inoichi a posadil tě na židli. Potom složil několik pečetí a položil ti ruku na hlavu. Chvilku se mračil, se zavřenýma očima a pak ti sundal z hlavy ruku.
Nejde to Tsunade sama. Nemůžu se mu dostat do mysli. Jeho chakra proudí moc rychle a taky má teplotu.
Řekl Inoichi a Tsunade k tobě došla a položila ti na čelo ruku a skoro se lekla.
To není možné. Řekla a kolem ruky se jí objevila zelená záře a položila ti ruku na hlavu.
Má neuvěřitelně rychlý puls a jeho tělo je jako kdyby měl horečku. Měl by blouznit a nebýt schopen chodit. Shizune, anestezii!
Řekla Tsunade a než ses nadál, tak si usnul.

Probral si se(velice slabý) na lůžku v bílém pokoji s bílou postelí, bílím stolkem a oknem(bez mříží). Všimnul sis, že vedle tebe sedí Tsunade.
Mysleli sme si, že si otráven nějakou drogou, nebo jedem, ale ty asi nejlíp víš, co ti bylo. Uspali sme tě, prohlédli a chtěli sme tě operovat, ale když sme do tebe řízli skalpelem, tak se ti rána zacelila. Dali sme ti tedy antihypertenziva, aby sme ti snížili adrenalin a poté tě Inoichi už mohl prohlédnout. Omlouvám se za to zbrklé jednání, ale z našeho pohledu, si měl každou chvíli umřít.Tvé informace o Orochimarovi jsou cenné. Chtěl si tedy být shinobi že? Můžu tě přidělit do jednoho týmu, jestli máš zájem.

Ryu

Objevil se u tebe ANBU. Ryu, máš se okamžitě dostavit do nemocnice, do pokoje číslo jedna. Čeká tam na tebe Hokage-sama. Řekl a zase zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 5:19 pm

Ryu

Kývnu a otočím se na Uzumakiho. Tak zase někdy. s těmito slovy zmizím a objevím se před nemocnicí. Vejdu a dojdu k pokoji číslo 1. Zaklepu a počkám na vyzvání. Hned poté vejdu. Uvidím Hokage jak sedí vedle nějakýho klučiny na posteli. Poslala jste pro mě, Tsunade-san ? řeknu a mírně skloním hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 5:31 pm

Fumetsu

Zatracená Tsunade. Než sem stihnul odporovat, tak mě uspali a něčim silným, protože se toho tělo nestačilo dost rychle zbavit. Asi nebyl zas tak dobrej nápad sem chodit. Ano, rád bych se stal shinobim a zesílil. Zajímalo by mě, jak tohle všechno dopadne.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konohagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 40Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: