Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+8
Kashike
Kiss
Phate69
Hysterio
Tokugawa
Geraltwolf
Dreefi
SteamTiger
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
AutorZpráva
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 3:49 pm

Kinomaru Aburame


Pustil jsem Tatsujiho z brouků Hai. řeknu mistrovi pak vzal housenku a dal ji pryč od ní.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 3:56 pm

Uzumaki Araki

Už nic neříkám,jenom jdu k budově Hokage,občas se očkem kouknu jestli jde zamnou.Po chvilce jsme tam dorazili,slušně zaklepu na dveře a vejdu dovnitř.Zdravím,Hokage-sama,teď už nám dáte misi? Jsme plně připravení. Řeknu svým normálním hlasem a čekám.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 3:58 pm

Tatsujin

Vzal jsem jednoho brouka, který se zasekl v mém oblečení, mezi prsty. Zajímavé... řekl jsem, ale pak jsem pokrčil rameny a rozmáčkl ho.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 4:00 pm

Kinomaru Aburame



Ten brouk byl napojen na mou chakru takže jsem to ucejtil.


Šmejd! řeknu vedle mistra.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 4:04 pm

Amira






Hm,je mi to jedno když mě tu nechcete tak fajn mě to problém nedělá...


křikla jsem na ně...Pff co si o sobě myslej...
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 4:10 pm

Ryu

Tohle bude dlouhej den. řeknu si pro sebe. Kinomara sleduju klidným pohledem, dělá akorát pitomosti. Tatsu, pokud tě znova napadne broukama...máš povolení použít cokoli krom smrtící techniky abys ho zastavil jasné ? Žáky mi žádnej broukofil šikanovat nebude. řeknu majetnicky.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 4:15 pm

Tatsujin

Počkal jsem, až odejdou. Víte, sensei, já žádnou techniku "něco mezi" neumím. Umím čtyři techniky- bariéru na odvracení fyzických útoků, bariéru proti elementárním útokům a útokům založeným na chakře, vězení, které jste již viděl a pak smrtící techniku...Já nejsem zápasník, sensei- jsem vrah... řekl jsem pevným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 4:26 pm

Ryu

A přesně proto jsi ideální, abys zamezil útoku jeho brouků. Ale víš Ty co ? Říkal si, že jiné techniky se učit nechceš. Přesto tě ale něco naučím. Máš příliš omezenej repertoár. usměju se.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 4:28 pm

Tatsujin

Přikývl jsem. Nejsem sice zvědavý na ty jejich "cvičné souboje", ale něčím bych je uzemnit potřeboval. pohodil jsem hlavou směrem, kterým odešli. Chci, aby to bylo rychlé na zaříkání a pokud možno bolestivé. Prostě tak, abych to vyvolal a oni už neměli chuť něco zkoušet...
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 4:44 pm

Ryu

No...mám tu jednu techniku co by se ti mohla líbit. Už si jí viděl, rychlá, přesná a pokud dobře zasáhneš tak smrtící. usměju se. Zkus se zamyslet, která to byla.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 4:54 pm

Tatsujin

Napadá mě jen světelné kopí. Ale to je na mě moc kontaktní...jestli se neurazíte, mistře. Zkusím sám vymyslet nějakou techniku, která by měla základ v bariérách. Přeci jen nad tou technikou budu mít lepší kontrolu, protože to má stejný princip. Ale mohl byste mi prozradit, jak takovou techniku uvést v realitu?
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 5:25 pm

Ryu

Vyvíjení nových technik je snad to vůbec nejmenší tajemství. Jsou jen 2 věci které potřebuješ. Kreativita a trpělivost. usměju se. Přijdeš na to sám.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 5:34 pm

Tatsujin

Díky, Sensei...zítra vám předvedu, co jsem vymyslel. řeknu. Kdybyste mě dnes potřeboval, sensei, budu za vesnicí v jeskyni. Jistě ji poznáte- bude mít zapečetěný vchod bariérou. Fume... kývnu na pozdrav a vyběhnu pryč.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 6:00 pm

Fumetsu

To hašteření sem jem sledoval a vůbec se nezapojoval. Poslech sem si i rozhovor mezi senseiem a Tatsujinem a když odcházel, tak sem mu ze slušnosti popřál hodně štěstí. To se přece dělá ne?
Sensei co budem dnes ještě dělat? Zítra máme tu misi ne?
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 6:29 pm

Amira



Napučeně od nich odejdu a jdu směrem k hokageho pracovně...Zaklepám na dveře a automaticky sama otevřu a uvidím zase toho broukofila a jeho senseie...Zase vy?...Hmmm,doufám že neruším jinak sate hokage-sama a ostatní....
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 6:43 pm

Všichni

Den utíkal rychle jako voda. Oběd ste zmeškali a na obloze už se začali objevovat červánky.

Tsunade

Tsunade se zamračila a otevřela šuplík. Vytáhla svitek s označením B a hodila ti ho. Vyrazíte zítra ráno. Dnes vesnici neopustíte.
Řekla a vrátila se k papírování. Pak vešla Amira. Co potřebuješ Amiro?

Svitek:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 6:47 pm

Amira


Přišla jsem za hokage trochu blíž...No víte asi už hodně lidí tu bylo s tímhle dotazem...No,Nemáte nějaký volný tým?Nebo mohla byste mě někam přiřadit?....řekla jsem....
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 7:14 pm

Katashi Hatake

Celý čas som len sledovala senseia.. moc som sa nezapájala do nejakých konverziek a podobne ktoré viedol.. bola som skôr taký tichý poslucháč.. nakoniec sme sa ocitli niekde pri .. teda v kanclu Hokageho.. sama som nevedela ako.. prišlo mi to také rýchle.. celý dnešok bol taký "rýchli".. tak som tam len tak potichu stála a čakala som na to čo s ňou potrebuje sensei vybaviť..
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 7:49 pm

Celý večer a půl noci jsem trénoval, než jsem se dostal ke kýženému základu techniky. Pak jsem spokojeně usnul. Ráno jsem ještě párkrát ujasnil techniiku a pak jsem vyšel vstříc senseiovi. Doufám, že ho najdu rychle, musíme na misi...
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 9:10 pm

Uzumaki Araki

Chytím svitek,a pomalu odcházím.Dobrá,tak zatím. Na chodbě svitek otevřu a přečtu si ho,potom si ho schovám do kapsy.Tak zítra vám sdělím podrobnější info o misi,teď máte volno. Řeknu,a jdu zaspat domů.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 6:08 am

Kinomaru Aburame



Jdu domů tam se vyspim
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 9:40 am

Tsunade

Hmm... Mám tu dva týmy, do kterých bych tě mohla přidat. Týmy jsou Jounin, Chuunin, Genin a pak bys tam byla ty. Jmenovitě ty týmy jsou Ryu, Tatsujin a Fumetsu, další tým je Araki, Kinomaru a Katashi. Řekla Tsunade a podívala se z okna. Už se stmívalo a ona neměla ještě všechny papíry hotový a furt ji někdo zdržoval.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 9:50 am

Amira



Hokage-sama radši si vyberu ten druhý,kde je Araki,kinomaru a ještě ten jeden..
.řekla jsem....
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 9:52 am

Kinomaru Aburame



Příjdu k domu kde je Araki a zaklepu na dveře
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:05 am

Tsunade

Dobře. Zítra ráno máte misi, takže se k nim připoj. Teď jdi, mám práci. Řekla sem a rukou sem jí naznačila, ať jde ven.

Všichni

Večera jste užívali podle svého a nastal nový den.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 21 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 21 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: