Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+8
Kashike
Kiss
Phate69
Hysterio
Tokugawa
Geraltwolf
Dreefi
SteamTiger
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
AutorZpráva
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 12:20 pm

Kashike


No tak to jsem jedno velké ucho. Tvář se mi roztáhne do širokého úsměvu. Povídej.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 12:21 pm

Kinomaru Aburame


Chytnu Kashikeho za rameno a pošeptám mu.



Ani ji neznáš ještě na tobě zkusí něco co ty víš třeba tě i zabije. jakmile mu to došeptám tak vyplivnu další krev.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 12:25 pm

Sachiko


Podívám se na něho.Které je asi nejsilnější.Teda po tom co má šéfová ale to se mi nějak nedaří vzít i když sme top zkoušeli.Zadívám se na něj jako zamilovaná holka.Potom se oběvím za ním aby neviděl můj výraz.


Clawlere:


Naposledy upravil Mister_zx dne Wed Aug 17, 2011 12:30 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 12:27 pm

Kinomaru Aburame




Já nikam nejdu.A jsem tu projistotu kdyby se něco dělo chci tu zůstat. řeknu najednou se oběví zamnou.


Taková rychlost. rychle kopnu za sebe abych ji snad trefil.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 12:29 pm

Kashike


Aha, chápu. Pomalu se otočím a podívám se jí do očí. Zkus to trochu konkretizovat.


Naposledy upravil Kashike dne Wed Aug 17, 2011 12:32 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : debil)
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 12:30 pm

Kinomaru Aburame

Šel jsem tedy pryč od nich.






(Hele já jsem tu byl přeci taky Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 12:36 pm

Sachiko


To nejsilnější kekei genkai co tě napadne.Usměju se na něj.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 12:39 pm

Kashike


Nejsem expert, takže se nechám podat. Mohla bys mě prosím přestat vodit kolem dokola a říct to na rovinu krásko???
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 12:40 pm

Sachiko


To já právě nevím.Řekla jsem.Pak mi začalo šrotovat to krásko.On si myslí.To jako že jsem krásná?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 12:42 pm

Kashike


Kdybych to nemyslel vážně, taky bych to přeci neříkal ne??? Zatvářím se jako že tohle je úplná samozřejmost.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 12:45 pm

Sachiko


No to buď rád že to neslyšel můj přítel.Zalhala jsem mu.Nevíš kdo má kekei genkai Jinton?Podívala jsem se opravdu mile.

Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 12:49 pm

Kashike


Tvůj přítel je opravdu šťastný muž, když mu stojí po boku tak pěkná a silná dívka. O Jintonu toho mnoho nevím, ale tady v Konoze ho neovládá nikdo.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 12:53 pm

Sachiko


No to je.Usámala jsem se na něj.A jaké kekei genkai se tu oběvuje?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 12:55 pm

Kashike


No... dá se tu najít kontrola nad dřevem, stínové techniky, ti týpci z Aburame klanu ovládají hmyz a spousta dalších, spíš originálních technik. Konoha si libuje v poskytování útočiště uprchlíkům.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 1:13 pm

Sachiko


Tak to mě nezajímá.Řekla jsem a odebrala se na odchod přičemž jsem doufala že na mě zavolá nebo něco podobného.Moje dívčí přání jsou stejné jako každé normální díkvky ale nejsem v postavení si tato přání plnit.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 1:24 pm

Tatsujin

Došel jsem do baru a nožem seškrábl spálené maso na stole. Hodil jsem tam další a sednul jsem si. Chm...jsem slabý. Nezvládnul jsem ani jednoho z těch dvou a to bych je nejradši oba zabil. Proboha, co si teď o mně pomyslí sensei...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 1:33 pm

Kashike


Hele, počkej. Kampak to jdeš??? Jsme v prostřed obchodního jednání, bylo by při nejmenším neslušné abys teď odešla. Pořád mám o tebe zájem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 1:36 pm

Sachiko


O mě?Zčervenala jsem a hlas se mi začal chvět.Otočila jsem na něj zpět.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 1:37 pm

Ryu

Dobrá, věřím Ti. Každopádně, nevytahuj je. Ne před lidma z vesnice. odvětím Fuovi.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 1:38 pm

Kashike


Zatvářím se trochu zaraženě. Ty jeden blbče... jak seš mladej, tak seš blbej... ale co, uvařim z toho co budu moct. Jo, o tebe. Tvého přítele vem čert.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 1:40 pm

Sachiko


Můj přítel?Zeptala jsem se pitomě.Přičemž sem šla blíž k němu.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 1:43 pm

Fumetsu

Ten Uchiha se mi začíná líbit. Ano senseii. Chvilku sem šel mlčky za ním, ale pak mi to nedalo. Myslíte si, že bylo moudré nechat Kashikeho s tou ženou o samotě?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 1:45 pm

Kashike


Aha, tak už víme na čem jsme. No, říkala jsi mi, že máš přítele, takže doufám, že mu nebude vadit když jsi tady jen se mnou. Zůstanu stát na stejném místě.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 1:47 pm

Sachiko


Etoo.Odmlčela jsem se a stydlivě se na něho podívala.Já si to vymyslela proto že nevěřím liádem.Nechápu že jsem tak lehkomyslná na své postavení.A nikdo se o mě nestará.Sestra někde chlastá a já si zbírám kekei genkai.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 1:48 pm

Ryu

Ušklíbnu se. Kashike se na to hodí. Víš co říkal o svém cíli ne ? A jeho oči navíc prohlédnou vše. podívám se na Fua.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 14 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 14 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: