Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+8
Kashike
Kiss
Phate69
Hysterio
Tokugawa
Geraltwolf
Dreefi
SteamTiger
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
AutorZpráva
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 6:20 pm

Uzumaki Araki

Proti kouli brouků,která se začala objevovat kolem mě,jsem začal skládat rychlé pečetě.Fuuton: Atsugai! Kolem mně se objevila z ničeho nic obrovská větrná koule,udělal jsem jí takovou,aby měla rozsah asi 3 metry kolem mně,brouky by to mělo odfouknout,potom jsem začal skládat další pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 6:28 pm

Katashi Hatake

V momente keď som si všimla že sa kupola z chrobákov roztrhala tak som o dve sekundy na to po ňom hodila kunai, bol to presne čas kedy techniku zrušil a kunai po ňom letel v peknej rýchlosti, mal na rúčke pripevnený výbušný lístok a ja som len spravila znak pre Katsu, stále som ho však neodpálila..
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 7:05 pm

Kashike


Jistě že Hyuuga, jak jinak. Pak se zarazím nad tím nápadem s vlastním týmem. No... já nemám vlastní tým asi proto, že mě nebaví se tahat s bandou prcků. Určitě by mi dali nějáký geniny co čerstvě vylezli z akademie. Bych je musel zabít.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 7:12 pm

Přišel jsem blízko ke Katashi Jakmile pomužiju brouky a řeknu teď tak na něj hodíš kunaie. řeknu tak aby to slyšela jenom ona
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeSat Aug 13, 2011 2:56 pm

Ryu

No já si o ně taky nežádal. A dostal sem je. Tak jdi k někomu do týmu jako učeň a ne mistr. řeknu s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeSat Aug 13, 2011 3:02 pm

Kashike


Aha, vidíš, to mě nenapadlo. řeknu s pěknou dávkou ironie v hlase. Naneštěstí tu byl až do nedávna problém. Malý problém s počtem týmů. Kapacity byly plné. Ale jak vidím, tady se tvoří nový tým a jak už jsem řekl, jeden vám chybí. Znovu si prohlédnu všechny přítomné a viditelně nad každým přemýšlím. Zeptám se tedy na rovinu... nemáte zájem o kvalitního průzkumníka, bojovníka a medika???
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeSat Aug 13, 2011 3:06 pm

Fumetsu

Čim víc lidí mi bude důvěřovat, tim líp. Ale na druhou stranu to je Hyuga. Může mě sledovat všude. No ale myslim, že ten Uchiha bude zkušenej, takže bude asi lepší, když si nejdřív získám jejich důvěru. Mě to přijde jako dobrý nápad, když nám jeden chybí. Navrhnu a kouknu na ty dva.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeSat Aug 13, 2011 3:46 pm

Ryu

Mě to vyhovuje, stačí se jen dohodnout s Hokage...ale to musíš udělat sám. Páč já už za ní fakt nejdu dneska.
řeknu s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeSat Aug 13, 2011 3:53 pm

Kashike


Ho... Hogake??? Sakra.... dneska tam prý bylo něják rušno. Dokonce jsem slyšel i nějáké rány... víte co??? Dnešek strávím ve vaší společnosti a zajdu za ní zítra. Tedy, pokud vám to nevadí.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeSat Aug 13, 2011 5:09 pm

Fumetsu

Mně to nevadí. A málem jsem zapomněl. Jmenuji se Fumetsu Seimei. Mírně se uklonim a pak kouknu na senseie. Tak co se bude dít teď?
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeSat Aug 13, 2011 5:12 pm

Ryu

Teď...hmm, dneska sem nic moc nejedl. Co takhle Barbeque ? řeknu a rozhlédnu se po nich. Platím já. dodám.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeSat Aug 13, 2011 5:19 pm

Kashike


Já jsem Kashike Hyuuga. Rád vás poznávám. Barbeque??? To zní fajn...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeSat Aug 13, 2011 5:24 pm

Tatsujin

Stál jsem tam a poslouchal. Tatsujin... řekl jsem a následoval je.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeSat Aug 13, 2011 5:29 pm

Fumetsu

Dobře. Sice nejsem zrovna společenskej typ, ale chci se s nima spřátelit, tak jdu taky, ale radši bych se naučil nějakou techniku.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeSat Aug 13, 2011 9:53 pm

Ryu

Vyrazím do Barbeque restaurace a zalezu s nima k jednomu ze stolků. Po chvilce přijde servírka která nám přinese syrové maso které se zvolna začne dělat na desce uprostřed stolu. Takže, Kashike. Možná by bylo lepší, kdyby si se u Hokage stavil už dneska. Zítra nás už chce poslat na misi. podívám se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeSun Aug 14, 2011 12:18 pm

Kashike


Možná by to bylo lepší, nicméně lepší hlavně pro tebe. Ty bys totiž nebyl ten kdo by pravděpodobně dostal po čumáku. Ale jinak musím ocenit tvé taktické uvažování... nápad s tím mě teď poslat za Hokage aby bylo víc jídla je dobrý. Škoda.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeSun Aug 14, 2011 1:38 pm

Uzumaki Araki

Hned jak jsem odrazil brouky,jsem si všiml letícího kunaie,letěl celkem rychle,alá já už měl složené pečetě.Fuuton: Kamikaze! Natáhl jsem ruce a vyslal z nich silný vítr,se kterým jsem kunai odrazil zpátky na ty dva,nevšiml jsem si že tam byl výbušný lístek,nejen že na ně letěl ten kunai,ale i ta celkem silná vlna.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeSun Aug 14, 2011 3:49 pm

Ryu

Sakra. ušklíbnu se jen. Mám pro vás 3 takovou otázku. Jaké jsou vaše cíle jako Shinobi ? optám se a přejedu po nich pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeSun Aug 14, 2011 4:05 pm

Tatsujin

Omluvit se rodině, najít jednu ze skrytých vesnic a porazit tamního mistra. Asi... dodal jsem ještě potichu a zadíval jsem se na smažící se maso.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeSun Aug 14, 2011 4:06 pm

Kashike


To je zajímavá otázka. napodobím takový ten učený tón a lupnu si do úst kousek upečeného masa. A moje odpověď bude jednoduchá. Jsem to co jsem kvůli odkazu rodiny a jak jsem zjistil, je to dobrý způsob vydělávání peněz. Takže si chci vydělat a pak si založit rodinu.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeSun Aug 14, 2011 4:58 pm

Fumetsu

Zesílit, aby se mi už nikdy nestalo, že mě zajmou a budou zkoumat. A to tím způsobem, že najdu spoustu silných, mrtvých shinobi, ale to už slyšet nechtěj.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeSun Aug 14, 2011 5:13 pm

Tatsujin

Po Fumově odpovědi jsem se na něj udiveně podíval. Opřel jsem se o opěradlo a dal si ruce křížem. Ten člověk něco skrývá. Pozoroval jsem ho a snažil jsem se najíta nějaké známky fyzického poškození.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeSun Aug 14, 2011 5:22 pm

Fumetsu

Tatsujinova pohledu sem si nevšim, protože se maso předemnou začalo připalovat a já natáh ruku, abych ho otočil. Maso bylo horký, ale to sem neřešil, ale při obracení sem zavadil o desku a spálil si prsty. Ucuknul sem rukou, podíval se na spálený konečky prstů a dvakrát zaklepal rukou. Když sem chvilku na to položil ruce na stůl, tak tam po spálenině nebylo ani známky.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeSun Aug 14, 2011 5:34 pm

Tatsujin

Díval jsem se na něj a trochu jsem se podivil, když jsem viděl tu velmi rychlou regeneraci. Neříkal jsem ale nic. Nehodlám mu jeho trumfy prozrazovat. A co vy, sensei? Co máte v plánu? Hokage vám trochu leze krkem, co?
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitimeSun Aug 14, 2011 6:34 pm

Ryu

Občas má dny, kdy si řikám proč sem jí vlastně ještě nezabil. řeknu s mírným úsměvem a nandám si první hotové kousky. Co plánuju do budoucna ... těžká otázka. Chci chránit dál Konohu a její lidi. A najít ... svou skutečnou rodinu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 8 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: