Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+8
Kashike
Kiss
Phate69
Hysterio
Tokugawa
Geraltwolf
Dreefi
SteamTiger
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
AutorZpráva
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 12:17 pm

Tatsujin

Dobelhal jsem se ke stromu a trošku profackoval Aburameho. Tak teď se ptám já. Jsi vpohodě? řeknu s očividným pobavením v očích.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 12:26 pm

Kinomaru Aburame


Snad jo. řeknu a vybleju krev.
Kso..To bylo....Opravdu....Nepříjemné. řeknu i bez svých slunečních brýlí.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 12:29 pm

Tatsujin

Rozhlédl jsem se po okolí a podal mu sluneční brýle. Tophle je tvoje... řekl jsem a podal mu ruku. Pomocí mě se mu podařilo vstát a mohli jsme se věnovat ženě.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 12:30 pm

Kashike


Přiběhnu k těm dvou u stromu a na ruce už mi svítí léčící technika. Tak pánové, jeden po druhém. Příjdu k Tatsujinovi a projedu mu technikou břicho, hrudník a krk. To samé pak u Aburameho.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 12:31 pm

Kinomaru Aburame

Vzal jsem si brýle a poděkoval mu.



Díky.
A tohle je kur** kdo?[myslim tu ženskou] zeptám se
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 12:40 pm

Tatsujin

Díky. Tihle je, hádám, někdo, kdo nás chce zabít...to už tu dlouho nebylo... řekl jsem a v mysli se mi objevil ksicht soudce, co mě poslal do pouště.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 12:56 pm

Ryu

Oběví se tam zvláštní holčina. Díky za pomoc, ale co jsi zač. Nevím o tom, že bys byla z Konohy. podívám se na ní s klidem.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 2:06 pm

Kinomaru Aburame.



Vyblil jsem další krev tentokrát víc než předtim.



K....k...kso.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 4:21 pm

Fumetsu

Sledoval sem boj, ale nezapojoval sem se, schoval sem se za strom a šmíroval, protože sem chtěl vědět, co všechno uměj. Když se objevila ta holka, tak sem použil Shikon no Jutsu a vtělil sem se do bou mrtvol. Keichiho tělo se ani nehlo a bylo bez známek života, ale to dětský tělo se zvedlo.
Mě se nezbavíš tak lehce, mám pár triků v rukávu. Doufám, že jí to alespoň trochu vystraší a pomalu jí začnu tím dětským tělem obcházet, abych stál před ní a to druhý tělo bylo za ní.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 4:24 pm

Kinomaru Aburame



Začnu kašlat a vykašlu další krev.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 4:30 pm

Uzumaki Araki

Kam šel? Zeptal jsem se v mysli když Kinomaru někam zmizel,trochu jsem se porozhlédl,ale neviděl jsem ho.Katashi,můžeš tu počkat,nebo jít semnou ho najít. Řekl jsem Katashi a rozběhl se mezi stromy,po nějaké době pátrání,jsem spatřil několik osob.Doskočil jsem na jeden strom,který byl asi 5-10 metrů za tou ženou,ostatní mě mohli spatřit,byl jsem připravený jako záloha,nevěděl jsem co se tu děje,tak jsem čekal.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 4:52 pm

Sachiko


Ahoj.Jsem Sachiko.Člen organizace Shiren.Usmála jsem se a okolo mě obstoupila chakra.Děkuji že ste je zaměstnali jejich kekeigenkai scháním už dlouho.Bylo těžké je hledat.Prohlížela jsem si je.Pokud vám způsobyli nějaké škodu mohu vám to možná vynahradit.Potom jsem si všimla chodící mrtvoly.Já nepřišla bojovat.Řekla jsem tše a chakra ve mě se už srovnala do normálu.


Naposledy upravil Mister_zx dne Tue Aug 16, 2011 5:22 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 4:58 pm

Kinomaru Aburame




Spadl jsem dozadu na zem protože mě hrozně bolela ruka a tvář byl jsem v bezvědomí.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 5:42 pm

Fumetsu

Nějak rychle prokoukla moje jutsu, což mě trochu víc zaskočilo. Přišla pro jejich Kekkei Genkai? A jakej Shiren?! Ty těla radši schovám. Obě těla se pomocí Shunshin no Jutsu přesunou ke mě, kde zrovna vyvolávám dva větší hady, který trošku roztáhnou pusu, spolknou ty těla a hned zase zmizí. Tak tohle máme. Vylezu z poza stromu a podívám se na ostatní. Neni tohle náhodou vražda? Možná nás chtěl zabít, ale ona je cizí ninja a zabila ho.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 6:02 pm

Sachiko


Oni byli hledaní ninjové kteří se vzepřeli Shirenu.Usmála jsem se na ně.Naposled se ptám.Pokud vám něco provedli nebo zničili mohu vám pomoct to opravit jako omluvu za vzniklé potíže.Jedinej vyjednávací tip je ségra.Proč já...
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 6:24 pm

Katashi Hatake

Huh? ehm hai hai.. idem za vami.. povedala som nezrozumiteľne páč som sa znova stratila v takom tom svojom svete.. len som sa však za senseiom rozbehla a rozmýšľala som koľko toho ešte zvládnem, aj keď som mala Raikiri na takej amatérskej úrovni tak mi žralo abnormálne veľa chakry.. mohla som ho zatiaľ použiť tak dva krát denne .. takže som typovala že mi chakra ešte nejaký čas vydrží no nie moc dlho..
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 8:52 pm

Tatsujin

Ne, proraženej hrudník mám už zpátky, díky... řekl jsem trošku podrážděně. Bylo mi opravdeu mizerně z toho, že moje smrtící technika nevyšla.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 9:08 pm

Sachiko


Dobře.Takže pokud nerozbili žádný dům který bych po nich měla spravit tak půjdu.Rozhlížela jsem se kolem.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 9:14 pm

Tatsujin

Vem to kolem nemocnice- leží tam jejich první oběť... navrhnul jsem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 9:42 pm

Sachiko


Tak s tím vám pomoci nemohu.Co sem.*čmuch čmuch*Cítím tu byakugan.Žeby.Podívala sem se po ostatních.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 9:44 pm

Kashike


Na slovo Byakugan zareaguji velice rychle a okamžitě ho vypnu. I tak se mi ale nejspíš nepodaří skrýt oči. Copak je čuchací pes???
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 9:44 pm

Tatsujin

Tak to fakt nevim, kde. Tady nikdo byakugan neovládá. řekl jsem, než Kashike zareagoval. Nehodlám tý ženský nic prozrazovat.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 10:03 pm

Sachiko


Tvé tu cítím taky.Usměju se na něj a pomalu k němu dojdu.Je to ojedinělé?Zeptám se s kočičím výrazem ve tváři.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 10:15 pm

Tatsujin

Mé co tu cítíš taky? zeptal jsem se trochu zmateně, ale hned jsem se vrátil do normálu. Prostě se tvé smysly pletou, protžoe jsi pozřela jejich Kekkei Genkai... ukázal jsem na mrtvoly.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 10:33 pm

Sachiko


To že si vemu kekei genkai neznamená že ti nezůstane a že zemřeš.Přišla jsem k němu na těsno prsy sem se mu opírala o hrudník.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 12 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 12 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: