Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Organizace Shiren

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 8:49 pm

Lizzy

Kráčala som ďalej chodbami, zrazu som však pred sebou ucítila nejaké dievča, hrubo zodpovedala popisu a tak som sa len zastavila, na chvíľku som uvažovala ako mám začať. Minami-san? spýtala som sa potichu no doľahlo to k nej, len som čakala.. nevedela som či to nie je tá jej sestra.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 9:12 pm

Minami

Ano?Podívala jsem si jí rychle do mysli abych zjistila kdo to je.Zoro je u sebe Lizzy.A vítej v Shirenu.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 10:37 pm

Zoro

Chvilku sem kroužil s jestřábem nad sídlem, potom sem jestřába odvolala a seskočil na střechu. Vlezl sem do ventilací šachty a potichu sem se proplížil do sídla, skryt ve ventilaci.
Minami? Heeeej Minami, slyšíš mě?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 10:40 pm

Minami

Otočila jsem se na místo odkud volal Zoro.Tak je tady.Řekla jsem Ironicky.Co chceš?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 10:45 pm

Zoro

Sakra neee!!! Nejsem tady!!! Jednoho dne tě vážně zabiju!!! Pomyslel sem si naštvaně a pokusil sem se o rychlý útěk ventilací, ale otevřela se podemnou větračka a já sem vypadl z šachty na zem.
Kurva...
Zvednul sem se jako by nic a odkráčel sem do jídelny.
Rychle musim napakovat nějaký jídlo a zdrhat... Fofrem sem otevřel ledničku se začal sem z ní vyndavat maso a dávat si ho do náruče.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 5:06 pm

Lizzy

Takže je .. tu.. šepla som a položila som ruku na stenu vedľa mňa.. následne som zaregistrovala v ktorej miestnosti Zoro je, kde sa nachádza. Arigato.. povedala som ešte Manami a následne som pomalým krokom išla až k dverám, zaklopala som. Čakala som však či sa niekto ozve.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 6:00 pm

Minami

Yato!....Neozíval se.Yato ty imbecile!Zastav Zora zadám ti polohu!Řekla jsem mu v hlavě polohu.


Yato

Vyrušila mě při vychutnávání si doutníčku.Jo jo...už du a nejsem imbecil!Běžel jsem k Zorovi do pokoje přičemž jsem potkal Lizzy.Ahoj.Řek sem tiše a vyrazil dveře.Prej tě mam zastavit...ikdyž nevim proč...takže ani hnout,Zazubyl jsem se.


Naposledy upravil Mister_zx dne Wed Nov 09, 2011 6:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 6:01 pm

Lizzy

Nic se z pokoje neozývalo.(protože tam nikdo není)

Zoro

Najednou do kuchyně vletěl Yato. Zrovna sem měl plnou náruč uzenin a masa. Ehm... jakožto zástupce ti řikám, aby sis mě vůbec nevšímal a dělal žes mě nenašel... tady máš honorář.
Řekl sem, hodil sem mu do náruče velkou vepřovou kejtu a vyběhl sem z kuchyně.
Nasrat! Nemam nejmenší zájem na tom nechat se od nějaký školačky vyj*bávat!
Vyletěl sem ze dveří organizace jako namydlenej blesk, zavolal sem ještřába, skočil na něj a vyletěl sem dostatečně vysoko, aby mě Minami nemohla prásknout.
Kráva jedna, nejdřiv si hraje na kámošku a pak mě bonzuje...
Triumfálně sem je ale všechny osr*l, takže sem si užíval jezení uzenin(půlku mi snědl jestřáb).
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 6:17 pm

Houki


Stále jsem seděla venku.Zoro,jestli vylezeš tak se celá svléknu!Zakřičela sem po celé organizaci.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 6:20 pm

Zoro

Dál sem se velebil na jestřábovi a cpal se šiškou salámu. Todle mi je ukradený, spíš mě zajímá, jestli mi něco chce, nebo mě chce jenom seřvat...
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 6:21 pm

Lizzy

Bolo toho na mňa troška moc.. po tvári mi stiekla anime kvapka a následne som si len povzdychla.. pohľad som pootočila po niekom, kto na mňa prehovoril.. nevidela som ho páč som mala stále zaviazané oči čiernou páskou. Hm.. aoj.. odzdravila som ho a následne som započula Houki.. troška mi začalo cukať.. okom.. mala som sto chutí si v danom prípade pásku strhnúť !.. nedala som to však na sebe poznať.. len som pomaly a nenápadne išla na miesto kde sa nachádzala.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 6:22 pm

Houki


Doprd*ele práce!Jak já tý Sachiko závidim.Zařvala jsem nechtěně a pak zrudla.Dívala jsem se kolem sebe ale nikoho jsem neviděla.Uff.Nikdo mě snad neslyšel.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 6:31 pm

Zoro

Rozlíhá se to po celým sídle ty blbko... Jestli Sachiko závidíš, tak si najdi nějakýho chlapa... Nestihl sem to doříct a jestřáb udělal otočku o 180° a vyklopil mě. TY ZRÁDČE!!!
Zařval sem na něj, když sem padal dolů. On mi jenom zasalutoval a zmizel. Mam podezření, že se s nim Minami nějak spojila a uplatila ho nějakejma skrytejma zásobama jídla, na který sem nepřišel, ale jistej si tim nejsem...
Dopadl sem přímo před dveře organizace a udělal sem do země kráter. Posadil sem se a začal sem si škrábat bouli na hlavě. Au...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 7:29 pm

Houki


A když zakřičim eště jednou obejmeš mě?Řekla jsem a hodně se začervenala.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 7:32 pm

Lizzy

Oprela som sa o stenu pri vchode.. nebolo ma vidieť, vlastne by ich normálny človek asi ani nezapočul.. ja som však normálna nebola.. začala som ich počúvať a zároveň dávať pozor, aby ich nááááhodou niekto nevyrušil... Aj tak som nevedela čo robiť.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 7:32 pm

Zoro

Eee... ne, proč? Řekl sem trochu zmateně. Škrábal sem si bouli na hlavě a z čela mi tekla i krev.
Au... to byla šlupka... My dva se známe?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 7:34 pm

Houki


Nedělej si ze mě srandu.Řekla jsem trochu smutně.Bolí tě to?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 7:37 pm

Zoro

Tak nic no.
No, jak se to vezme...
Spíš mě bolí to, že sem někde vytratil všechno to maso.
Co se děje? Slyšel sem, že si mě hledala.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 7:40 pm

Houki


Hledala no.Podívala jsem se na něj.Utekl jsi mi a ani ses nerozloučil.A taky máme nového člena.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 7:44 pm

Zoro

Utekl TI? No tak to promiň, příště mi zařiď nějakej sešit, kam budu psát příchody a odchody a kde sem.
Řekl sem trochu naštvaně a zvednul sem se ze země. Pak mi došlo, že se k Houki zase nechovám moc dobře.
Promiň, sem dneska nějakej podrážděnej...
Řekl sem omluvně a vydal sem se dveřmi do sídla. Periferně sem u vchodu zahlídl nějakou dívku, asi byla ten nováček. Nezastavoval sem, jenom sem zvedl ruku. Zdravim, sem Zoro.
A zase sem šel dál. Pokračoval sem až do meditačních prostor. Eistee? Eistee si tu prosim tě?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 7:48 pm

Houki

Ne neudělám.Jen bych byla ráda občas věděla co děláš,mám o tebe taky starost.Potom jsem pozorovala oblohu.Jestli je v tom ženská zabiju ji!


Eistee


Neruš medituji.Řekl jsem tiše.Zoro si mohl všimnout že sedím na vodě.Je to velmi obtížné koncentrovat chakru do větší části těla a ještě k tomu v tureckém sedu.Meditace u toho je velice pokročilá.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 8:03 pm

Zoro

Promiň. Řekl sem tiše, dřepnul sem si pod vodopád a ten mě začal obtékat, takže sem byl suchý(sedim na hladině vody a na hlavu mi padá voda). Potom sem zavřel oči a přesunul sem se do lehčí meditace, abych poznal, až Eistee skončí.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 8:08 pm

Eistee


Po několika minutách jsem vstal.A teĎ něco zkusím.Předemnou stál mohutný strom.Stál jsem asi 10 metrů od něj.Složil jsem pár pečetí.Doton:Kurasshā!Ze země se zdvihli dva obří balvany které rozdetili strom na prach.Jo furt to umim.Otočil jsem se potom na Zora na kterého jsem si vzpoměl.Promiň ale když se na něco soustředím lehce zapomenu abych splnil vše co chci.Co potřebuješ?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 8:11 pm

Zoro

Otevřel sem oči, vstal sem a došel sem za Eisteem. Potřebuju si kompletně pročistit hlavu, trochu se uklidnit a uvědomit si pár věcí. Taky od tebe chci další tréning meditace.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 8:18 pm

Eistee


Zeptej se budhy.Posadil jsem se do tureckého sedu a natáhl ruce.Chyť se a medituj semnou.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Organizace Shiren - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Organizace Shiren
Návrat nahoru 
Strana 9 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Nová hra Shiren
» Vstup na území organizace
» Kanto (Shiren [S])
» Info o Shiren
» Vedení Shiren

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Sídlo-
Přejdi na: