Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+3
Marik1994
Diaby
Ryuuni
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeFri Sep 30, 2011 4:16 pm

Amira


Ještě políbil a já řekla...Tak ahoj...odešla jsem a zavřela dveře...Pozdravila jsem matku a otce asestřičku a šla spát...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeFri Sep 30, 2011 4:20 pm

Ryuuni

řekl sem si že se pujdu taky vyspat.... došel sem domu snědl kousek chleba s máslem a lehl sem si...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 01, 2011 8:57 am

Kyoshi

Nooo... Raiton se většinou používá na blízko, ale jestli chceš na dálku, tak můžeme něco vymyslet... Řekl sem a chvilku sem zapřemýšlel.
Potom sem složil pečetě. Raiton: Sutorīmā. Řekl sem, namířil sem dlaň na ruku a z dlaně mi vyletěl blesk, který udeřil do stromu a ten se vznítil. Pak sem složil další pečetě a proudem vody z úst sem strom uhasil.
Není to smrtící, ale zaručuju ti, že když se strefíš, tak to úspěšně paralizuje protivníka na několik sekund. Ale nevim, jestli takovou techniku vůbec zvládneš, teprv si vystrčil nos z akademie... Tak co?
Řekl sem trochu posměšně.
Návrat nahoru Goto down
Marik1994
Genin
Genin



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 16. 09. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 5:42 am

Isob Jobo

Super co mám udělat jako první.
Odpověděl sem senseiovi
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 10:05 am

Kyoshi

První?...
Zaběhl sem domů, vytáhl sem svitek a tužku a začal sem do něj něco psát.
Pak sem došel zpátky za Isopem a svitek sem mu hodil.
První si musíš pořádně zapamatovat pečetě, ty ti pomůžou ve vyvolání tvé bleskové chakry, aniž by si jí musel perfektně ovládat.
Až se naučíš pečetě, tak po složení pečetí budeš do ruky koncentrovat chakru a budeš jí stlačovat. Až si pořádně stlačíš, tak jí zkus prostě všechnu najednou uvolnit, ale pokud tomu nedáš správný směr, muže se ti stát, že dostaneš ránu ty, místo stromu. A taky hned neočekávej blesky z ruky, chvilku ti potrvá, než se naučíš s bleskovým elementem pracovat.


Svitek:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Sayuri
Chuunin
Chuunin
Sayuri


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 30. 09. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 1:34 pm

Hyuuga Sayuri

Procházela jsem se po ulicích Konohy a různě se rozhlížela do krámků. Přemýšlela jsem, co vlastně budu celý den dělat a momentálně mě nenapadalo nic. Je tak krásně a já nemám co dělat? Říkala jsem si v duchu a šla do lázní. Zaplatila jsem, svlékla se, vzala si ručník a hupsla do horkého pramenu. Bylo to báječné, skoro jsem se rozplývala.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 1:38 pm

Ryuuni

Vzbudil sem se.
Byl pořád ten samý den a já potřeboval trénink... tak sem sebral pár svitku atrament, pero ZVN a šel sem na cvičiště.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 2:28 pm

Amira



Pomalu jsem se vzbudila....Chtěla jsem se uvolnit zae a tak jsem šla znova pom¨taji do lázni...Všechno jsem tam vyřídila a šla se převlíknout...Potom sem jen znova v ručníku šla a uviděla tam nějakou holku v horkých pramench...Hupsla jsem tam a pozdravila ji...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 2:57 pm

Ryuuni

Pokoušel sem se naučit pořádně novou techniku a neustále sem makal...
Už sem jeden zvytek vypotřeboval a pořád to nešlo...
Návrat nahoru Goto down
Sayuri
Chuunin
Chuunin
Sayuri


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 30. 09. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 4:06 pm

Hyuuga Sayuri

V relaxaci mě vyrušil skok do vody. Otevřela jsem oči a ve vodě byla další slečna. No teda.. Na tu musej kluci letět.. má celkem štěstí.. Řekla jsem si v duchu a mávla na pozdrav. To je paráda, co? Řekla jsem a vydechla. Bylo to opravdu úžasné a myslela jsem, že odsud snad nikdy neodejdu.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 6:44 pm

Uzumaki Araki

Pomalu jsem se blížil ke Konoze,šel jsem pomalým krokem,nic mě nehnalo k tomu spěchat. Přišel jsem k bráně,kde jsem se prokázal,vešel jsem tedy do vesnice,neměl jsem ponětí o čase a taky jsem neměl co dělat,sednul jsem si na nejbližší lavičku,dal si ruce za hlavu,a zavřel oči...
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 12:33 pm

Amira


Ano to je
...řekla jsem a štastne jsem relaxlovala...Byl to velmi dobrý pocit si tachle užívat a a nic nedělat...Jsem Amira a ty?...řekla jsem nečekaně...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 1:01 pm

Ryuuni

Trénink mě umořil, a já sem si řekl že když už mi došli zvitky zajdu do lázní a uvolním se....
Pomalu sem tam došel zaplatil, provlékl sem se a šel na to samé místo kde sme byli s Amirou.
Návrat nahoru Goto down
Sayuri
Chuunin
Chuunin
Sayuri


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 30. 09. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 4:40 pm

Hyuuga Sayuri

Zrovna jsem propadala do nirvány, když mě vyrušila ta holka. Těší mě, Amiro, já jsem Sayuri. Řekla jsem a slastně jí podala ruku, aniž bych věděla, kde je.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 4:42 pm

Ryuuni

Ponořil sem se do vody a pak sem zaslechl známej hlas... Ničím sem si nebyl jistej tak sem čekal a poslouchal.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 5:06 pm

Ryuuni

Teď sem si byl jistej že sliším Amiru...
Vylezl sem z vody a pomalu sem kráčel k místu odkud hlas vycházel, no pořád sem nic neviděl.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 5:11 pm

Jen pro informaci, lázně v Konoze jsou dělené, né smíšené. Smile
----------------------------------------------------------------------------------
Ryuuni

SteamTiger napsal:
Jen pro informaci, lázně v Konoze jsou dělené, né smíšené.


Už dávněj sme je smíšeli... taky mě to napadlo... ale nemužeš vědět možná je tam i smšená část kterou v anime (možná i v manze) neuvedli
----------------------------------------------------------
Sem to sem doeditl, ať tu nespamujeme, kdyby tam byla smíšená, tak se Jirayia a Ebisu neobtěžujou se šmírováním. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 6:55 pm

Amira


Tak Sayuri nezašla bys někam pak třeba na Rámen nebo na něco takové...řekla jsem mile...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 7:04 pm

Ryuuni

Vlezl sem do vody a potichu se k Amiře přiblížil a poslouchal ským mluví.... pak sem uviděl že je to taky holka... Když spomenula jídlo tak sem řekl...

No tak ja vás klidně pozvu...
Návrat nahoru Goto down
Sayuri
Chuunin
Chuunin
Sayuri


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 30. 09. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 7:08 pm

Hyuuga Sayuri

Ah, vlastně moc ráda, z té vody už se mi zcvrkávají prsty. Odvětila jsem jí a začala se smát. Najednou se ale ozval chlapecký hlas. Zaječela jsem a hodila na sebe ručník, který byl v tu ránu mokrý. Vylezla jsem z horké vody a šla do šatny. Pomalu jsem si sundala ručník a druhým si usušila vlasy. Oblékla jsem se a čekala v šatně na Amiru, abychom vyrazili. Je docela prima.. Jsem ráda, že jsem někoho potkala.. Zamyslela jsem se nad tím a ještě stále tu nebyla. Ještě jsem u recepce dala žádost o členskou kartu, abych si sem zašla častěji. Vyřídila jsem to a čekala před lázněmi, abych zbytečně nestála v šatně.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 7:15 pm

Amira


Také sjem se lekla a otočila byl to hlas Ryuuniho...Podívala jsem se a fakt to byl Ryuuni...Ahoj Ryuuni co tu děláš??...Počkat mu už jdeme...Na ten rámen jdu se převlíct jdeš teda taky jistli ano rychle se převlečt a pojď před lázně...řekla jasem a pak zmizela a byl v šatně..Oblíkla jsem se rychle a vylezla z budovy a pak řekla Sayuri...Neboj je to můj kluk aspoň myslím nevím co tu dělá...Tak jdeš na ten rámen?..zeptala se jí....
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 7:17 pm

Ryuuni

Rychle sem se převlékl a vyběhl ven... dohnal sem ty dvě a pak sem se zeptal... takže kam vás to vlastně zvu?... řekl sem a usmál se na Amiru.
Návrat nahoru Goto down
Sayuri
Chuunin
Chuunin
Sayuri


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 30. 09. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 7:23 pm

Hyuuga Sayuri

Amira konečně přicházela. Ah, no jistě, že jdu!! Jde s Námi ten tvůj nápadník?A jak se vlastně jmenuje? A nemá náhodou bratra? Svobodného bratra? Víš, kam tím mířím, že ano? Řekla jsem, zvedla obočí a nasadila takový šiblý úsměv. Uhmm, má dokonce kluka.. Teď se docela stydím..Kluka jsem neměla.. Eeehmm... Nikdy? Jo, to bude ta správná odpověď... Zoufalé přemýšlení přerušil obrovský úsměv, který jsem zakončila pomalou změnou pózy.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 7:27 pm

Amira


To nevím ale je milý...
řekla jsem než ještě nedošel Ryuuni..Ahoj...řekla jsem a vrazila mu pusu na tvář...Na rámen jdeme...Jdeš taky?...Ehm a ještě tohle je Sayuri a Sayuri tohle je Ryuuni řekla jsem štastným tónem...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 7:29 pm

Ryuuni

Jasně že du... usmál sem se a nenechal to jen o puse na tvář od Amiry a políbil sem jí na rty.
Tak ty si Sayuri?zeptal sem se té holky...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 3 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: