Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+3
Marik1994
Diaby
Ryuuni
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Oct 14, 2011 4:23 pm

Ryuuni

Tak tu teda zustaneme když chceš. Ráda vaříš?
zeptal sem se Amiri a políbil sem jí na čelo tak jako poprvé.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Oct 14, 2011 4:28 pm

Amira



No možná...usmála jsem se...Vařila jsem už hodně krát doma...Klidně tu i na vařím..řekla jsem...Hned poté co jsem řekla jsem se svalila na zem a dívala se na nebe....
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Oct 14, 2011 4:32 pm

Ryuuni

No jestli máš hlad a chceš něco uvařit klidně mužeš... jen nevím... jesli tu mám co je třeba... řekl sem a začal sem se dívat na nebe s Amirou u čeho sem jí držel za ruku.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Oct 14, 2011 5:42 pm

Amira



Nakoupím...Ale potom neche se mi nikam jít teď...řekla jsem a odpočívala....
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Oct 14, 2011 6:01 pm

Ryuuni

Jestli chceš... tak já pujdu nakoupit i když se mi od tebe vubec nechce.. políbil sem Amiru a dále sem jí držel za ruku a díval se s ní na mraky.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 1:35 pm

Náhle se všude setmělo a nastalo hrobové ticho. Nebylo slyšet ani švitoření ptáků a nikdo na ulicích nemluvil. Všude bylo ohromné napětí, každý očekával, co se bude dít. Hlídky kolem vesnic měli „oči na stopkách“ a hledali původce toho všeho.
V dálce se po chvíli objevili malinká světla. Určitě jich bylo víc než tisíc a stále se přibližovali… Nešli však z jedné strany, světla se přibližovala kolem celé vesnice.
Po nějaké době bylo možno pomocí dalekohledu rozeznat, že to jsou lidé nesoucí pochodně. Světla pochodní občas osvětlila nějaký vůz tažený koňmi a nebo dobytkem.
Světla utvořila kolem vesnice veliký, široký kruh.
Poslední co hlídka viděla bylo to, že vesničané začali něco zapalovat a pak se kruh ohýnků ztratil v hustém kouři…

V pracovně Hokage se objevil ANBU, který byl velitel hlídek kolem vesnice. „Hokage-sama, hlídkovali jsme kolem vesnice a dostali jsme informaci, že se k nám blíží nějaká světla. Když se přiblížili, zjistili jsme, že to jsou ozbrojení lidí s pochodněmi, je jich opravdu hodně, mají s sebou nějaké vozy, které táhne dobytek. Zaútočili na naše lidi, kteří byli nejdál od vesnice a donutili nás se stáhnout. Vyčkáváme na rozkazy.“
Pak se v pracovně objevil velitel hlídek na hradbách a ve věžích. „Hokage-sama, kolem celé vesnice se utvořil kruh lidí s pochodněmi, je jich určitě víc než tisíc. Vypustili nějaké dýmovnice a skryli se v kouři. Nepohybují se dál, ale nevíme co zamýšlí.“
Potom se tam objevil jeden ze strážných u brány. "Hokage-sama, před bránou stojí nějaký muž, prý vám přináší zprávy o "Novém světě" a ultimátum jejich vůdce."
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 6:14 pm

Amira


Tak dobře...řekla jsem a ležela...Najednou jsem slyšela křik a hluk z vedlejška...Zvedla jsem se a řekla...Slyšíš to taky?Co se děje nevíš Ryuuni?
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 6:16 pm

Ryuuni

Zvedl sem se.
Ne to netuším ale měli bychom se na to jít podívat.
Políbil sem Amiru. Tak deme. a rozběhl sem se k hlavní bráně.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 6:23 pm

Amira


Uhm dobře..
..řekla jsem a pak šla hend Ryunim....Přemýšlela jsem co se děje....
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 6:30 pm

Ryuuni

Došel sem ke hlavní bráně a hned prvního strážnýho sem se zeptal co se děje.
Dověděl sem se nějaké drobnosti ale nic určitého tak sem šel poslouchat toho týpka co tam něco vykládal.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 7:33 pm

U brány ste narazili na jednoho strážného, který se s vámi ani nebavil, protože bedlivě pozoroval muže zahaleného v kápii, který tam stál a nic neříkal.
Návrat nahoru Goto down
Sayuri
Chuunin
Chuunin
Sayuri


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 30. 09. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 16, 2011 3:03 pm

Hyuuga Sayuri

Procházela jsem ulicemi a kráčela směrem na cvičiště. Cesta byla vážně nudná, nikoho jsem nepotkala. Konečně jsem došla na cvičiště, také prázdné. Nejprve jsem se trošku rozhýbala a stoupla si k obrovskému špalku. "Hakke .... Rokujuuyonshou!!!!" Konohagakure - Stránka 7 0088 "Hakke Nishou! Yonshou! Hachishou! Juurokushou! Sanjuunishou!!! Rokujuuyonshou!!!!" Vydechla jsem a podívala se na rozšlehaný pařez. Posadila jsem se na zem a chvíli odpočívala.
Návrat nahoru Goto down
Marik1994
Genin
Genin



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 16. 09. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 16, 2011 3:50 pm

Isob Jobo

Po chvíli co sem přišel domu sem spatřil z okna kouř stoupající okolo vesnice rychle sem se rozhodl vyrazit směrem k domu senseie a tak sem vyrazil po chvilce běhu jsem dorazil k bráně a rozhlédl jsem se po nějakém strážném a zeptal jsem se ho co se děje.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 16, 2011 4:45 pm

Uzumaki Araki

Zaspal jsem na lavičce,ale náhle mě probudil povyk,a smrad kouře.Rychle jsem vstal,a doběhl k bráně,měl jsem to od ní kousek,byl jsem tam coby dup.Prudce jsem zastavil,když jsem spatřil zahaleného muže,vypadal jako vůdce,nebo něco podobného...,pro jistotu jsem si položil ruku na mojí katanu,kdyby se nám něco přihodilo.Pořád jsem ho sledoval a čekal co bude dál.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeMon Oct 17, 2011 6:44 pm

Ryuuni

Podíval sem se na Amiru která mě následovala. Co teď? Asi bychom měli zajít pro nějaké rozkazy. Nebo počkáme tady a ověříme si situaci a zjistíme co se tu doopravdy děje?
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeMon Oct 17, 2011 6:45 pm

Amira



Rohlížela jsem se kolem sebe...Nevím nelíbí se mi to...řekla jsem a měla pocit nebezpečí....
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeMon Oct 17, 2011 6:56 pm

Ryuuni

Mě taky ne ale co se dá dělat... zatím asi mužeme jen analizovat situaci. řekl sem a šel na místo odkud by byl lepší výhled a naznačil sem Amiře aby šla zamnou.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Oct 21, 2011 4:40 pm

Zahalený muž před bránou vás ignoroval, jen stál a vyčkával. Strážný u brány ho bedlivě pozoroval a vás si nevšímal.

Kyoshi

Objevil sem se před bránou Konohy, vedle Isopa. V ruce sem měl pytlík buráků a jedl sem. Jak se vede?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Oct 21, 2011 4:45 pm

Tsunade


Vystřelím od stolu. Cože???!!! Chvilku jen lapám po dechu nad tou drzostí a pak se uklidním. Fajn... celá vesnice má okamžitý stav mobilizace. Máme přece svojí hrdost a nenecháme si nějáká ultimáta líbit od rozbouřeného davu. Udělejte co je třeba, aby byla vesnice připravena k obraně. Když vydám rozkazy, dojdu ke stěně a seberu plášť hokage. Hodím si ho přes rameno a vykročím k bráně. Nehodlám se nechat zaskočit stejně jako Třetí.

Dorazím k bráně a rozhlédnu se. Tak co se tu děje na mém prahu???
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Oct 21, 2011 5:42 pm

Všichni ve vesnici dostali rozkaz k mobilizaci a začalo se to tam hemžit jako v mraveništi. Shinobi vybíhali ze svých domovů a začali se scházet se svými týmy a rozmístili se po celé vesnici, během několika minut.

Zahalený muž

Feudální páni podepsali rezignaci. Odteď patří pět velkých národů našemu vůdci... Tedy až na skryté vesnice, které nespadají pod absolutní kontrolu feudálů.
Všechny obchody mezi velkými národy a skrytými vesnicemi byli ukončeny.
Když dosadíte na titul Kage naše lidi, tak budou vaše vesnice zachráněny. Pokud tak neučiníte, vyhladovíme vás. Do vaší vesnice z venčí už nic nepronikne a s tím co máte vydržíte jen pár měsíců.

Řekl zahalený muž, takovým podivným, až medově sladkým hlasem. Když na vás mluvil, připadali ste si, jako by vás něco nutilo si od něj všechno vyslechnout a dávat pozor jen na to, co říká.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Oct 21, 2011 6:05 pm

Tsunade


Založím si ruce na prsa a přeměřím si chlapíka od hlavy až k patě. Jste si vědomi toho, že skryté vesnice jsou jedinou pravidelnou vojenskou silou, kterou Feudální páni disponovali??? Nemyslím že jste v postavení kdy si můžete nadiktovat takovéhle podmínky... a já nejsem v postavení, kdy o vašich podmínkách můžu rozhodovat sama. S tím se otočím na jednoho člena ANBU a vydám rozkaz aby poslal zprávy do všech vesnic. Chci znát jejich názor na věc. Pokud jediná vesnice nesloží zbraně, pak Konoha taky ne.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Oct 21, 2011 6:14 pm

Zahalený muž

Jen tam stál a mlčel. ANBU na tvůj rozkaz vyrazili.
Po několika minutách se vedle maskovaného muže objevili dva muži s černými šátky přes ústa. Každý z nich držel dva zbité členy ANBU a pět poštovních sokolů, kterým už byli zprávy sebrány.
Vy si asi nejste vědoma toho, že jsme na to plně připraveni... Neberete mě vážně, Hokage. To by se vám nemuselo vyplatit. Víme jakými silami skryté vesnice disponují a nemáme v úmyslu nechat vás se spojit. Řekl a ANBU i se sokoly ti přistály u nohou.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Oct 21, 2011 6:34 pm

Tsunade


Odneste ty dva na ošetřovnu. Otočím se na ty zmetky. Vy říkáte, že nás vyhladovíte??? A myslíte si, že máte dost síly na uhlídání každé obchodní karavany a na udržení hranic??? Tohle všechno totiž do téhle doby dělali moji muži. Když to přestanou dělat, uvidíte že se situace stane neudržitelnou. Na chvilku se odmlčím ... a jestli jediný z vašich mužů ještě vztáhne ruku na někoho z vesnice, najdu si vás... a až si vás najdu, tak si vás vaši podřízení budou moct posbírat tak do krabičky od sirek.
Návrat nahoru Goto down
Marik1994
Genin
Genin



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 16. 09. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Oct 21, 2011 6:57 pm

Isob Jobo

Překvapeně sem se otočil na senseie a zeptal sem se ho.
Co se tam venku děje?
A když sem si všimnul že schinobi vybíhají z bytů tak sem udiveně dodal
Máme nějakou misi nebo se stačí přidat k ostatním a pobíhat tu.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Oct 21, 2011 8:21 pm

Maskovaný muž

Vy to pořád nechápete, Tsunade. Žádné hranice držet nemusíme, žádné karavany nehlídáme, protože to je všechno naše. Není nikdo kdo by přepadával karavany, protože by si akorát kradl to, co už je jeho. Pokud tomu nerozumíte, řeknu to jinak. Nukenini se zodpovídají našemu vůdci a ty co nesouhlasili jsou buďto mrtví a nebo si nedovolí sáhnout na náš majetek.

Nám teď stačí, když ninji udržíme ve vesnicích, dokud je nedonutíme k poslušnosti a ano... na to máme dost lidí.

Řekl zcela klidně a tvou výhružku ignoroval.

Kyoshi

Misi? Ne tak docela, je pohotovost. Pokud se rozhlídneš tady kolem, tak zjistíš, že sme v obležení. Poslouchej toho chlápka co teď mluví a dozvíš se víc... KAždopádně se připrav, brzo se asi dostaneš do akce.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: