Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+3
Marik1994
Diaby
Ryuuni
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 09, 2011 1:45 pm

Amira


Vášnivě mě políbil jako nikdy jindy...Já tě taky miluju....řekla jsem
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 09, 2011 3:53 pm

Ryuuni

Po nékolika minutách sem se zeptal Amiry.
Nemáš hlad nebo řízeň? Nemám něco přinést?
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 09, 2011 4:49 pm

Amira


Né to je dobrý jsem najezená a po vodě teď netoužím...řekla se a tulila se k Ryuunimu...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 09, 2011 5:01 pm

Ryuuni

Tak teda dobře... řekl sem si a tulení sem Amiře opětoval.
Po chvilce tulení sem jí zase políbil a tulil sem se k ní dál.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeMon Oct 10, 2011 6:14 pm

Amira



Tulila jsem se k němu a políbila jsem mu několikrát krk...To byla náhodička že jsem tě potkala a že jsem zrovna k tobě vlezla do domu tenkrát...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeMon Oct 10, 2011 7:45 pm

Ryuuni

Jo, to byla. odpověděl sem Amiře.
Sám nevím čím sem si tě zasloužil.. řekl sem z úsměvem a políbyl Amiře krk a pak rameno.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeTue Oct 11, 2011 5:01 pm

Amira


Já taky nevím...řekla jsem a nechala se líbat...Zanedlouho jsem vstala vyzula si boty...Byla jsem bosá a pak sjem šla na trávu.....Začala jsem tak po tom chodit...Tak co nepřidá se neztančíme si?
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeTue Oct 11, 2011 7:32 pm

Ryuuni

Ehm... tančit... já moc neumím... ale jestli chceš tak se klidně pokusím.
Počkej moment.

Odběhl sem do domu a donesl rádio do kterého sem pustil hudbu. Pak sem dokráčel k Amiře.
Smím prosit? podával sem jí ruku.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeTue Oct 11, 2011 7:37 pm

Amira


wow ,dobře pane Ryuuni ty se překonáváš...řekla jsem a usmála se...Vzala jsem mu ruka a druhou položila na záda....Začali jsme tančint a krok za krokem jsme opakovali...Je to dokonalé nemyslíš?
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeTue Oct 11, 2011 7:40 pm

Ryuuni

Co myslíš... co je dokonalé?

řekl sem počas tance a snažil sem se bejt co nejlepší abych náhodou nešlápl Amiře na nohu.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeTue Oct 11, 2011 7:42 pm

Amira


Tohle všechno....Je to kráásné...řekla jsem a usmívala se....Jako bych byla v sedmém nebi...Tancoval jsem dál a hlavu si opřela o jeho rameno....
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeTue Oct 11, 2011 7:46 pm

Ryuuni

Jo... je to krása. Ale nikdy mi to takové nepřišlo dokud sem tu byl sám.

po chvilce sem se ale usmál
Teď tu mám tebe takže máš pravdu. Už to je dokonalé. řekl sem tiše Amiře a pokračoval sem v tanci.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeTue Oct 11, 2011 7:51 pm

Amira


To je dobře né?...řekla jsem a nechala se unášet tance a muzikou...Přemýšlela jsem chvíli o blbostech a detailech...Chtěla bych aby to zůstalo tak to napořád....dodala jsem ještě...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeTue Oct 11, 2011 7:59 pm

Ryuuni

To já taky...
řekl sem Amiře a pobozkal sem jí na krk.
Po chvíli sem se zase ozval.
Je to možná blbá otázka ale zajímalo by mě jestli sem tvuj první kluk. Protože ty moje první holka si. A sem hodně rád že moje první holka bude doufám jediná napořád a že je úžasná jako žádná jiná.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeTue Oct 11, 2011 8:02 pm

Amira


Trošku jsem se zarazila na malý moment...Ale vspamatovala jsem se a s klidem odpověděla...Ano taky si můj první neměla jsem na nikoho čas ale to to asi taky....řekla jsem a sklidem tančila dál dokola...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeTue Oct 11, 2011 8:07 pm

Ryuuni

Amiro s tebou je to fakt jako v nebi.
řekl sem a tancoval dál u čeho sem Amiru každou chvíli líbal.. vědšinou na krk.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeThu Oct 13, 2011 5:53 pm

Amira


Tancovala jsem a usmávala se....Po chvíli jsem ho nečekaně smalila dolů na zem a já sebe taky vedle něho...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeThu Oct 13, 2011 5:57 pm

Ryuuni

Když mně Amira zvalila na zem prásknul sem si hlavu protože sem to vubec nečekal. A omylem sem zamrmlal Au! což sem nechtěl.

Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeThu Oct 13, 2011 6:02 pm

Amira


Najednou se ozvalo že jsem asi něco udělala Ryuunimu když jsem ho svalila na zem...Okamžitě jsem vztala a podívala se na něj...Jéj promiň já nechtěla,vážně promiň jestli jsem ti něco udělala...začala jsem rychle mluvit vyčítavým hlasem...Co když jsem mu něco udělala?Co když jsem ho zranila?Já jsem krá*a...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeThu Oct 13, 2011 6:13 pm

Ryuuni

Ne, ne, ne... to je v pořádku nic se mi nestalo. řekl sem a sednul sem si abych dosáhl Amiře na ruku. Když sem Amiru chytil tak sem jí opatrně stáhnul k sobě a položil na zem tak aby se jí nic nestalo. Pak sem se nad Amiru naklonil a políbil jí. Když sem to udělal lehl sem si k ní.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeThu Oct 13, 2011 6:23 pm

Amira


V duchu jsem si pořádně odechla...Pak jak jsme si lehly pořádně jsem ho políbila...(polibek výčitku)...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeFri Oct 14, 2011 3:51 am

Ryuuni

Pořád sem Amiru držel za ruku a tak se mi zazdálo co asi cítí tak sem řekl :jestli si děláš výčitky proto že sem si bouchnul hlavu když si mě zvalila... nedělej to... fakt to nic není. z úsměvem sem Amiru políbil a lehl sem si k ní blíž.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeFri Oct 14, 2011 12:34 pm

Amira


Tak dobře...Ale nevadí..
.řekla jsem a začalo ho líbat na rty...Potom jsem se přesunala na kruk a pak i na rameno....
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeFri Oct 14, 2011 1:32 pm

Ryuuni

Amiře sem všechno do puntíku opětoval. Pak sem jí řekl.
Takhle budem pokračovat až do noci nebo se pujdeme pozdějc někam projít? řekl sem mile a políbil Amiru.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeFri Oct 14, 2011 4:18 pm

Amira



Nejraději bych tu zůstala...Klidně bych něco navařila....A jestli někam chceš jít tak klidně...řekla jsem a dávala mu pusu za pusu,,,
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 6 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: