Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Iwagakure

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 29, 2011 8:42 pm

povytáhla jsem obočí a dál si natáčela prameny vlasů na prsty
A co sem nějakej pes?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 29, 2011 8:44 pm

Kae


Aneb jak řekl jednou mistr... do ženský a do melounu nevidíš. Zvednu se a dojdu za ní. Letmo pohodím hlavou směrem k nepříteli. Je jich dost co???
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 29, 2011 8:45 pm

"To je řečnická otázka na odvedení pozornosti?" optala jsem se ho ale podívala jsem se na ty fešáky xD
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 29, 2011 8:49 pm

Kashike


Měla být řečnická. A taky měla mít účel. Ale ve tvých očích strach nevidím a to je jedině dobře. Navrhuji soutěž... kdo jich sejme víc, vyhrál. Teprve teď si mohla Ansella všimnout, že s mým tělem není něco v pořádku.
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 29, 2011 8:54 pm

"Platí." pousmála jsem se a zadívala jsem se na něho pronikavým pohledem jsem ho zkoumala od hlavy k patě ... Zajímavé je jak kachna a žvejka v jedný podobě.... prohrábla jsem si vlasy a mírně se protáhla
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 29, 2011 8:56 pm

Kae


Teda... to šlo snadno. Fajn, a o co hrajeme???
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 29, 2011 11:34 pm

Tsuchikage

Takže: Vidím to na morální převahu. Jelikož je nepřečíslíme a nevím, jak jsme na tom s naši silou proti jejich, budeme spoléhat na to, že polovina z nich ještě nebojovala a z našeho prvního útoku si stříknou do textilu. roztáhnu mapu a zanu ukazovat souřadnice a vesnice. Tyto, tyto a tyto vesnice nás zatím zásobují mojí loutkou. Zatím to jde, ale bojím se, že nám zkusí otrávit vodu. Nějaké záložní zdroje máme, ale není jich moc... řeknu trochu smutně. Rozhodně je nechci nechat dostavět plné opevnění a jsem rád, že jste dorazili tak brzo. ... Jo! a jsem rád, že jste dorazili takhle brzo, protože je nechci nechat postavit...jo to už jsem říkal. Vidím to na jeden útok a uvidíme, kolik ninjů, vojáků a sedláků mají.
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 7:19 am

"Navrhni cenu." zajisřilo mi v očích s jasným zájmem
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 8:44 am

Kae


Fajn... co takhle... že poražený udělá vítězi večeři s obsluhou. Zkoumavě si dívku prohlédnu... a ta obsluha nebude úplně valně oblečená.
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 9:07 am

"Co si mám o tom myslet?" podívala jsem se na něj
"Stačí mi jedno jutsu a jsem schopná zabít půlku armády." varovala jsem ho
"Udej přesně co máš na mysli do jaké míry valně oblečená." a i já si ho zkoumavě prohlédla
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 9:19 am

Ami

Dělej jak myslíš. Moji lidi se ale budou muset připojit z druhé strany, protože se sem nepřemístěj stejně jako já. Dej mi nějaký oblečení a čelenky Iwagakure, nechci riskovat, že si někdo v tom zmatku všimne červeného mraku na pláštích.
Máme tam jednoho vysokýho chlapa, dva středně vysoký, jednu dívčinu vysokou asi jako já, jednu malou dívčinu a jednoho, kterýmu je celkem fuk, jakou velikost dostane, ale mužský oblečení mu asi bude sedět víc. Zanesu jim to a pak jenom budeme vyčkávat na signál... Kdy hodláš zahájit útok a na kterou část armády zaútočíš?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 11:39 am

Tsuchikage

Hrabal jsem v bedně a postupně jsem vyhazoval hábity a čelenky na stůl. To, že útočíte z druhé strany, je ideální. Vidím to takhle- část lidí, které jsem vybral, půjdou se mnou a s loutkami přímo před bránu. Ostatní budou hlídat další tři čtvrtiny, kdyby náhodou chtěli zaútočit. Vidím to tak, že se probijeme k vám a pak to vezmeme my po směru hodinových ručiček a vy v protisměru. Hlavní je ten první úder, takže: Můj červ se vynoří uprostřed jejich tábořiště a vyvolá zmatek. Do toho tam vlítnu já s úderným oddílem a začneme dělat zmatek. Od vás zatím chci, abyste sledovali, jestli se někde neformuje odpor. Kdyby ano, zasáhněte tam. My zkusíme najít velitele. Červ se opět zanoří a bude čekat na rozkaz. Až dobyjeme první kvadrant, uděláme to samé v dalším kvadrantu.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 12:06 pm

Ami

Bezva. Oblečení pohltila temnota a Ami složila několik pečetí. Takže budeme vyčkávat, až se vynoří červ. Kdyby na vás chtěl někdo útočit, tak vás půjdeme podpořit... Vim že nejseš takovej blázen, aby si je podcenil. Řekla s úsměvem a při tom pomalu hořela, až zmizela úplně.

Ami-skupina Akatsuki

Objevila sem se v ohni u svých lidí z Akatsuki. Takže, rozkazy sou následující. Vyčkáme na signál a pak si prosekáme cestu k Tsuchikageho oddílu. Nejdřív je budeme krejt a pak se proti směru hodinovejch ručiček vydáme rozdrtit nepřítele... Hlavně je nepodceňte.
Řekla sem a dívala sem se směrem k nepřátelským řadám.

Tsuchikage

Když Ami odešla, tak si zjistil, že se červ právě vrátil s nákladem ukradené vody.
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 12:12 pm

"Takový fešáky? Kdo by je podceňoval." vražedně jsem se na ně usmívala
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 1:04 pm

Kae


No zase se nepřeceň zlato. Když říkám nevalně, tak nevalně... jinak by to nemělo smysl.

Když se objeví Ami, vyslechnu si co má na srdci a potutelně se usměju. Nebude to trochu nefér nás vypustit do té bandy ubožáků???
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 1:09 pm

"Zase si tak nevěř brouku." otočila jsem se na Kaeo.
"Ta sázka je trochu klišé." dala jsem si ruce v bok
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 1:11 pm

Kae


Jo, je, to uznávám... ale víš, když někdo nemá tak úplně mozek tak nemá ani fantazii... tebe nic nenapadá???
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 1:13 pm

"Napadlo by mě hodně věcí ovšem to by se zase nelíbilo tobě ." vyplázla jsem jazyk a mrkla u toho na něj
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 1:28 pm

Kae


Tak schválně. Myslím že na to mám žaludek. Její grimasu jen opětuji mrknutím.
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 1:32 pm

"Umýat záchody všem členům Akatsuki, nebo posluhovat tomu druhému celý týden." ušklíbla jsem se a prohrábla jsem si vlasy
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 1:35 pm

Kae


Umývání záchodů pro mě neni moc ponižující. To druhé je o trochu lepší ale pořád ne moc originální.
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 1:36 pm

"Slíkat se před tebou vážně nehodlám." řekla jsem mu narovinu
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 1:41 pm

Kae


Sketo. Děláš jako by ses měla za co stydět.
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 1:43 pm

"Nemám ale mám taky svou hrdost. Narozdál od tebe."
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 1:45 pm

Kae


O tvé hrdosti jsem nikdy nepochyboval. Jen chci vidět, na co jsi hrdá.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Iwagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Iwagakure
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: