Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Iwagakure

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 4:54 pm

Jelikož chakra není vidět a Tsuchikage není senzibil, tak nic nenašel.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 7:58 pm

Kae


Něco zkusím. Rozteču se na jednom místě a vsáknu se do země. Zkusím podplout bariéru a vynořit se na druhé straně, asi tak 5 metrů za útočníky.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 8:14 pm

Kae

Musel jsi hodně hluboko pod zem a celkem to trvalo, ale nakonec si se objevil mimo bariéru, každopádně tam už čakali čtyři ninjové a jen co ses objevil, tak se na tebe ze dvou stran vychrlil proud plamene.
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 8:16 pm

"to jsou srabi." ucedila jsem když jsem sledovala Kaeho.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 8:31 pm

Kae


Rychle se zformuju a začnu dělat pečetě. Nedbám na to že se začínám odpařovat a pokračuju. Když je dodělám, začnu s pusy pouštět proudy vody a rychle se doléčím. Pak natáhnu paže, čapnu dva ninji a mrsknu je po druhých dvou.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 9:21 pm

Kae

Vyléčil ses, ale i když si ty dva chytil, tak si s nima nehnul(to by ti pořádně nešlo ani s normálním tělem). Jen co ses jich ale dotknul, začal do tebe od obou proudit proud. Je to zraňovalo sice taky, ale zdaleka ne tak jako tebe, navíc si se nemohl hýbat.
Další dva na tebe opět začali chrlit oheň.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 10:02 pm

Tsuchikage


Když uvidím elektrické záblesky skrz černou oponu, namířím kuši a vystřelím šíp tam, kde tuším nějakou osobu. Také zkusím zkontaktovat loutku (jakoukoli, když nevyjdou bojové, tak služební)
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 10:13 pm

Tsuchikage

Když si vystřelil, tak ninjové opět udělali několik kroků v před. Teď byla cela 5x5x2 metry, takže už tu začínalo být poněkud těsno.
Po chvilce se ti podařilo kontaktovat zbytky červa. Čelisti byli celé, zbytek byl na maděru. Obtížně se to ale ovládalo, protože si musel vést chakrová vlákna pod zemí, což by pro ostaní loutkáře mohlo být takřka nemožné.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 7:51 am

Kae


Nechám prodloužené ruce roztéct, abych se odpoutal od proudu a dvěma rychlými skoky se přesunu tak, abych měl všechny čtyři před sebou. Složím počeť a na každého vypálím po pěti vodních nábojích. Svině...
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 3:35 pm

"Hele to není dobrý." upozornila jsem je když se bariéra zase smrskla a přemýšlela jestli bych nemohla něco udělat
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 2:53 pm

Tsuchikage

Ne, to není a jelikož já mám hračky na padrť, tak toho moc neudělám... řeknu ačekám, co vymyslejí.
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 6:04 pm

"Já evidentně nemůžu ovládat krystali, které jsou venku." odvětila jsem
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 6:56 pm

Yukio, Tomomi

Oba se na sebe podívali a kývli. Ansello, pomoz nám, něco zkusíme. Řekli a začali skládat pečetě. Doton: Ishi no hashira! Řekli a ze země pod vámi se zvedli čtyři kamenné a opřeli se do sten bariéry. Teď už tu nebylo skoro k hnutí, ale stěny se zatím dál nesmrskávali. Yukio a Tomomi ale vypadali dost soustředěně.

Zombie dvojka se potom rozeběhla každej k jedný stěně a začali do ní tlačit.

Stěna začala napraskávat.

Kashike

Byl si pod proudem, nemohl si se hýbat, ani rozpustit ruce. Mezitím tě olizovali plameny.
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 8:10 pm

Udělala jsem nelibě co po mě chtěli
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 10:27 pm

Tsuchikage

Dal jsem kuši na záda a opřel jsem se do volné stěny vší silou.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 10:28 pm

Kashike


Úplně se uvolním, čímž musím zákonitě ztratit formu a vsáknout se do země. Pod zemí se přesunu někam dál a párkrát změním směr.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 23, 2011 11:05 am

Ansella začala krystali tlačit na stěnu, stejně jako Tomomi a Yukio tlačili na na stěnu kamenem. Před Tsuchikagem se objevila kamenná deska, těsně před tím, než se bariéry dotknul.
Vaše tělo by to pravděpodobně roztrhalo na kousky, řekněme, že ty dva co tlačej do stěn sou odolnější, než normální lidi. Řekl Yukio.
Potom stěna praskla a všechny ninji a Kaeho to odhodilo pár metrů do zadu.
Ninjové ale rychle vstaly a obestoupili vás v kruhu, jako předtím. Začali znovu skládat pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 23, 2011 11:37 am

Tsuchikage

Tentokrát už jsem nemusel vézt vlákna pod zemí, takže jsem trhl s červí tlamou a ta se rozletěla rychlostí na jednoho, dva ninji. Nenechte je doskládat! řekl jsem a sebral kuši. Vypálil jsem po jednom z ninjů výbušnou šipku a pak jsem se rozeběhl tak, abych pokud mono vypadl z toho kruhu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 23, 2011 12:30 pm

Kae


Rychle se dám do kupy a shunshinem se přenesu mezi ninji. S taseným mečem samozřejmě. Pokusím se jich zkosit co nejvíc.
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeThu Nov 24, 2011 5:44 am

ZVedla jsem se a poskládala pečetě v tu chvíli se ze země vynořili živé krystali které vyhledávali na můj povel nepřátelské ninji a propichovali je jen jsem se dívala jak se napichují jako špíz
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeSat Nov 26, 2011 7:29 am

Tsuchikageho červí hlavu dva ninjové úspěšně odrazili s šipkou to ale bylo lepší. Jednomu to odervalo ruku, druhému nohu.
Kaeho překvapivý útok ninjové úspěšně vyblokovali, ale Ansella propíchla tři chlapíky.
Potom ale začali hýbat sem a tam tak, aby každý z vás byl neustále ohrožen potencionálním útokem a najednou vám přišlo, jako by jich tam bylo víc.
V tom všem zmatku ste nestíhali kontrolovat všechny nepřátele.
Zombie dvojka se tam řezala asi se čtyřmi nepřáteli.
Yukio a Toshiko se se dvěma nepřátelskými ninji předháněli v tom kdo má lepší elementární techniky.
Tsuchikageho něco chytlo za nohy(byl to ninja používající http://147.32.8.168/?q=ninjutsu/doton-shinjuu-zanshu-no-jutsu), potom vyskočili dva ninjové s katanami a snažili se mu bodnout do hlavy.
Kashikeho obestoupili tři chlápci s katanami a všichni naráz zaútočili sekem na hlavu.
Na Ansellu se nejdřív vyřítilo ze předu a ze zadu asi deset kunaiů a potom se ze země vynořili železné pruty a před tím než Ansellu zasáhli kunaie jí pruty spoutali(v těch železných prutech Ansella rozeznala genjutsu).
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeSat Nov 26, 2011 8:23 am

Kae


Uhnu jen tak aby mi zasekli svoje katany do ramen. Zvýším tam koncentraci kapaliny, aby mě neprosekli a jejich zbraně zůstali uvnitř. V té samé chvíli jim obloukovým sekem rozřežu břicha.
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeSat Nov 26, 2011 10:06 am

s námahou jsem spojením ruky zrušila genjutsu a pak se krystalovým shunshinem dostala dál od těch prutů a navýšila jsem tempo živých krystalů, že ještě s větší rychlostí vyhledávali nepřátelé a ti jim nemohli stačit utíkat
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitimeMon Nov 28, 2011 4:49 pm

Tsuchikage

Když mě něco chytlo a začalo tahat pod zem, zaměřil jsem se na to a vystřelil opd sebe paralyzující šipku. Usmál jsem se a podíval se před sebe. Přímo na špičku katany. Kurva... bylo poslední slovo, které jsem zašeptal.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Iwagakure  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Iwagakure
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: