Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 dost již skrývání-akce Shirenu!

Goto down 
+2
Mister_zx
SteamTiger
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 6:27 pm

Houki


myslím že by jsme se mohli rozumě dohodnout.Podívám se na Ryua.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 6:32 pm

Ryu

Odskočí ode mě a stejnou trasou na mě...To je tak blbej ? už v momentě kdy uskakuje po něm vrhám Kunai do kterého on teď nabíhá. A jak se asi chceš dohodnout ? pronesu klidně směrem k Houki ale dál pozoruju Kantoua.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 6:33 pm

Doprčic! hodim rychle také kunai a ten jeho odrazim a zastavim se

Kso já už nemůžu. řeknu udejchaně
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 6:48 pm

Houki


Nabízím spojenectví listové a zemi ohně.A také zaplatím vaše škody a misi kterou teď podstupujete.Podívala sem se na Kantoua a pak na Ryua.Mám u sebe lidi kteří zničí vesnici během deseti sekund.To se vám může hodit.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 6:52 pm

Ryu

Nejsem v postavení, přijímout váš návrh. Mimoto, proč jste potom zaútočily na Feudálního pána, když nám teď nabízíte spojenectví ? řeknu a podívám se na Houki.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 7:00 pm

Zoro

Houki... Tohle nemůžeš říct elitnímu Jouninovi, ale musíš s tim jít za Hokagem. Není to jen tak s někým uzavřít spojenectví a pochybuju, že na to Feudál přistoupí, když si zaútočila... Jestli neodejdete, tak vás zabije. Nejste ve stavu, kdy by ste ho mohli porazit. Když me vezmete s sebou, akorát vás zdržim a on vás dohoní a zabije. Nechte mě tu a běžte. Řekl sem a usilovně sem se pokusil hnout alespoň prstem, stále dokola sem se o to pokoušel, ale nic se nedělo.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 7:02 pm

Kantou




Zoro,ale ty musíš jít s námi. řeknu
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 7:08 pm

Zoro

Jo, musim, ale nemůžu jak vidíš. Řekl sem s trochou lítosti v hlase. Vy musíte hlavně utýct. Mě nezabijou, neboj, chtěj informace... Že ano, pane Jounine?... Jednoho dne tě zabiju, za to že si mě zastihl neschopnýho boje. Řekl sem s úšklebkem.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 7:09 pm

Kantou


Ne! Klidně tě ponesu na zádech,ale tady nesmíš zůstat. řeknu
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 7:11 pm

Ryu

Mouré rozhodnutí. kývnu na Zora. Ale jsem tu proto abych se zbavil hrozby, ohrožující feudálního pána. A co se týče toho návrhu...tady váš polomrtvej kámoš už to řekl za mě. řeknu směrem k Houki.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 7:14 pm

Kantou



Kso co dělat opustit kámoše nebo zdrhnout? řekl jse
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 7:20 pm

Zoro

Poslechni přání kámoše a zdrhni. Já se vrátim... jako terminátor! Řekl sem se smíchem, ikdyž sem vubec nebyl v situaci, kdy se normální lidi smějou.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 7:48 pm

Kantou



H-hai. řeknu chytnu Houki za ruku a běžim s ní pryč.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 7:59 pm

Zoro

Hoď mě na záda a vypadnem Jounine. Řekl sem rezignovaně.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 8:07 pm

Houki


Tak teď mi asi nezbívá nic jiného než zavolat posily.Podívala jsem se na ostatní s hrozivým výrazem a trochu radostným úšklebkem.Když sem se vysmekla Kantouovi.Kantou ty srabe!
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:24 pm

Ryu

Měla bys poznat hranici, kdy je dobré bojovat a kdy utéct. řeknu a kývnu na Zora. Tenhle si to spočítal dobře. Měla si ho poslechnout a jít s tím druhým. odvětím.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:27 pm

Houki


Kyōka:Angel!Okolo mého těla se oběvila mohutná zář a narosta mi křídla.Díky záři byl Ryu totálně oslepený.Díky rychlosti mé techniky jsem se Shunsinla k němu a na poslední zbitek chkry jsem ho obalila křídli a políbyla ho.Shikei Seppun!Začala jsem do sebe nasávat jeho chakru a můj štít se obět vracel do viditelné podoby.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:29 pm

Ryu

Ani si nestihnu zaclonot oči a reflexivně se kotoulem odvalím na stranu přičemž aktivuju Sharingan. Vidím pouze bílo...ale s rudým flekem na místě kde jsem předtím stál. Můj Sharingan vidí její chakru.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:33 pm

Houki


Todle je v mém stavu asi nemožné.Takže já s ním teď odletím a ty nás necháš jít.Zakřičím na Ryua.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:37 pm

Ryu

Dám ti návrh...nech tu toho na zemi. A nechám Tě jít. řeknu a stále jí sleduju podle chakry.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:42 pm

Houki


Správný vůdce nikdy nenechá své členy v nesnázích!Zakřičím na Ryua.A tentokrát vyšší rychlostí ho obejmu křídli aby se nemohl hnout.Shikie Seppun!Začnu mu odsávat chakru.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:44 pm

Ryu

Sepnu ruce a ona mi začne pomalu odsávat chakru. Ruce uvolním a udělám pečetě na Kawarimi. Místo mě líbá špalek a já jí kopnu do místa kde tuším zadní část kolene a potom jí dám ránu do hlavy. Odsála mi nijak valnou část chakry.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:48 pm

Houki

Ryu ucítil jak ho noha i ruka začala bolet a možná se mu i zlomili.Moje obrana tu stále je.Řekla jsem trochu vyčerpaně a mile se na něj podívala.Co když teď zničím tebe město a vše v okolí dvaceni kilometrů za cenu mého života ?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:51 pm

Ryu

Opřu se o druhou nohu ta jedna bolí jako svině, to samé ruka. A co když to neuděláš? Protože tady je on. Popíralo by to všechno co jsi doteď řekla. Ale pokud se to chystáš udělat. Budu nucen tě zastavit za jakoukoli cenu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:55 pm

Houki

Promiň ale todle je ultimátní technika vytvořená pro ničení dávnými mistry.Todle nikdy nezvládneš.Podívala jsem se hrozným výrazem.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
dost již skrývání-akce Shirenu!
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Koš-
Přejdi na: