Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 dost již skrývání-akce Shirenu!

Goto down 
+2
Mister_zx
SteamTiger
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:58 pm

Ryu

Na chvíli zavřu oči a když je otevřu vidí v nich můj Mangekyo Sharingan. Pokud se o něco pokusíš. Pohltí Tě oheň hořící 7 dní a 7 nocí. Tak, hodláš zabít svého přítele? To si říkáš, správný vůdce ? řeknu s ledovým klidem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 11:08 pm

Houki


Uchiha.Podívala jsem se nadšeně.Sachiko by ses líbyl.Eště několik minut.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 11:11 pm

Ryu

Kdo říkal, že Uchiha. zabrblám a přejdu směrem k Zorovi kterého chytnu a přiložím mu Kunai ke krku. Má v sobě minimum chakry...ale furt ho vidím. Poslední varování. Opusť tohle místo, a nikdy se sem nevracej.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 11:30 pm

Houki


Ale já bez něj nepudu.Začali mi kapat slzy z tváře.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 11:34 pm

Ryu

Mám tedy návrh. Nechám vás jít pod podmínkou...že slíbíte neutralitu Konoze. Nebudete útočit ani na Konohu ani na její Ninjy. Chci záruku...že to uděláte a budete jednat s Hokage proč jste tu udělali, to co jste udělali. řeknu po chvilce rozmýšlení.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 11:54 pm

Houki


Přeně třicet minut.Podívala jsem se na Ryua.Dobře ale teď odněj odstup.Křídla i záře zmizela.Přece by si neútočil na bezbraného.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 12:00 am

Ryu

Deaktivuju Mangekyo, i normální Sharingan. Jakou mám záruku, že neutečete a nezkusíte na nás útočit znovu ? řeknu s klidem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 12:04 am

Houki


Jakou mám záruku že na mě nebude dole čekat skupinka Anbu?Opětovala jsem mu ironickým tónem.Počkám ještě pár minut.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 12:07 am

Ryu

To co se tu stalo, museli udělat Shinobi třídy S. Skutečně bych sem já...obyčejnej Jounin šel sám, kdybych měl po ruce tým Anbu ? optám se. Mou zárukou je to, že pokud by tu Anbu byly. Útočily by teď, dokud jsi zaměstnaná mnou. A pravděpodobně, by si už byla mrtvá.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 12:23 am

Houki


No vidíš a ty obyčejnej Jounin třídě S vyhrožuješ.U mě se oběvila v dýmu silueta.Tak si tady upřímě jsem doufala.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 12:24 am

Ryu

Nevyhrožuju, snažím se najít racionální řešení. řeknu v tom se ale s hlasitým Puf. Objeví další osoba. O bože... postavím se do střehu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 12:31 am

Houki

Myslíš si že takhle dojdu domů nebo co?Řeknu a vysaju z osoby v mraku Chakru.Není zač Hime.Řekne uvadající hlas a opět zmizí v kouři.Jediné co před zmizením bylo vidět jsou fialové dlouhé vlasy vlasy a odstín ženských prsou.Ale je.Řekla jsem soucitným hlasem a podívala se na Ryua.Takže jak to bude?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 12:36 am

Ryu

Jak už jsem řekl, potřebuju mít jistotu. Že si tu předchozí nabídku myslela vážně. řeknu normálním hlasem.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 9:36 am

//Zoro nemá málo chakry, momentálně má asi víc chakry než Houki, protože použil jen jedno B jutsu, akorát se kuli jedu nemůže hýbat

Zoro

Houki... Nevím jak ostatní země, ale ninjové z Konohy a Suny pracují vždy v minimálně trojčlenných týmech, někdy ve dvoučlenných, pokud se jedná o dva zkušené shinobi. Myslíš si, že by jako podporu pro feudálního pána poslali jen jednoho ninju? Venku čeká celý tým a možná i dva a čekají jen na tvůj povel, nemám pravdu pane Jounine? Nedivím se, že si velitel ty, když si Uchiha... Pak je tu ještě speciální ochranka Feudálního pána. Není žádná možnost feudála zabít, ale myslím si, že účel naší akce byl splněn. Když odejdeš Houki a necháš mě tu, tak mě budou vyslýchat a budou vědět ještě víc, ale ne zase tolik, aby nám to uškodilo. Když teďka nepudeš, tak mě tady pan Jounin podřízne a tebe pak oddělaj ty dva týmy venku... Tak už k*rva vypadni. Řekl sem naprosto v klidu a pořád sem se pokoušel pohnout. V konečkách prstů sem začínal cítit slabé brnění, opravdu slabé, ale pohnout prstem sem furt nedokázal.
Potrvá to minimálně do zítra, než se budu zase moct plně pohybovat...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 1:40 pm

Tatsujin- venku

To čekání mě trošku unavovalo, ale nepřestával jsem civět na dveře. Poslyš, včera jsi jako jediný neřekl, co umíš. Hezky se to zakecalo, ale nějakou paměť mám. Takže, co ovládáš? zeptal jsem se Fuma.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 1:52 pm

Fumetsu

Tatsujin mě vyrušil ze sledování okolí a než sem začal, tak sem chvilku mlčel. Mám zrychlenou regeneraci, dobře ovládám chakru a když jí vypustim ve správný okamžik z ruky, tak to může bejt smrtelný. Používám hlavně taijutsu, ale mám i pár hadích technik. To je asi všechno, ale neřikal sem mu to už jednou náhodou?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 2:02 pm

Tatsujin

Fajn. Je dobré vědět, s čím můžu počítat... řekl jsem. Neříkal mi to už jednou? zamyslel jsem se a dál jsem ssledoval dveře.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 3:39 pm

Houki


A proč tě nemůžu vzít s sebou?Zeptala jsem se smutně zora a podívala se na něj.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 7:31 pm

Zoro

Protože nikam jít nechci. Kdybych mohl chodit, stejnak nepudu. Chci se mrknout jak se žije lidem v Konoze, udělat si menší volno od toho věčnýho trénování.
Řekl sem chladně a už trochu i naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 7:55 pm

Ryu

Prokřupu si prsty. Tak jak to bude ? Pro co se rozhodneš, přistoupit na neutralitu nebo pokračovat v ničení ?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 10:47 pm

Houki


Se slzamy v očích jsem nešťastně opět vytvořila křídla.Zbohem Zoro.Odletěla jsem.(přesun)


Naposledy upravil Mister_zx dne Wed Aug 24, 2011 12:10 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 10:52 pm

Tatsujin

Viděl jsem, jak oknem vyletěla jakási postava. Chvíli jsem přemýšlel, ale pak jsem složil rychlou pečeť a řekl: Tomurai! namířil jsem na letící ženu. Má smrtící technika by ji měla bez problémů zasáhnout.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 24, 2011 2:54 am

Houki


Když se mě snažil trefit nemohlo mu dojít že moje křídla dokážou vyvinout takovou rychlost.Poté co jsem zmizela z dohledu byla technika mířená na mě teprve na místě kam měla dosáhnout.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 24, 2011 9:20 am

Ryu

Povzdechnu si. Takže Zoro co, jsem rád, že ještě existují protivníci kteří dokáží uznat porážku a slepě se neženou za smrtí. řeknu a přehodím si ho přes rameno. Dávám pozor abych do sebe nezapíchnul ten jeho meč. Vyjdu ven a namířím si to přímo k vozu. Hotovo. řeknu pouze.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 24, 2011 9:33 am

Zoro

V oku se mi zaleskla slza, když Houki letěla pryč, ale po chvilce se vypařila.
Jsem Zoro Buredo ze Sunagakure no Sato. Pochybuju, že si o naší rodině slyšel, zato já o tvojí ano, pořád ale nevím, jak se menuješ.
Bezvládně sem vysel na jeho rameni, ruce i nohy svěšené k zemi, ale pořád sem křečovitě v ruce svíral meč.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
dost již skrývání-akce Shirenu!
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Koš-
Přejdi na: