Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 dost již skrývání-akce Shirenu!

Goto down 
+2
Mister_zx
SteamTiger
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 8:54 pm

Zoro

Po několika hodinách letu jsem přistál v hustém lese v Zemi Ohně a odvolal sem jestřába. Zbytek du po svejch. Sídlo našeho cíle je blízko. Řekl sem a vydal sem se cestou, směrem k velkému městu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 9:14 pm

Houki

Šla jsem za ním pěšky a odvolala křídla abych nezářila po cestě.Kantou se líným krokem vydal zamnou.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 9:19 pm

Zoro

Po asi třiceti minutách chůze, jsme došli do města. Mělo kolem dokola hradby, ale brána byla otevřená, takže sme normálně prošli. Došel sem ke krámku a koupil sem si tam lahev nějakého alkoholu a začal sem pít.
Ta velká budova uprostřed města, je dům feudálního pána. Dovnitř se leda tak prosekáš, není žádná možnost, tam jen tak vejít, aby si tě nikdo nevšimnul. Po době i na pozemcích sou obyčejný strážný, ale Feudálové maj u sebe vždycky nějaký silný ninji, tak sem zvědav... TAkže jakej je plán Houki? Řekl sem a znova sem se napil.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 9:40 pm

Houki


Prosekat se.Ať přivoláme co nejvíc pozornosti.Odmlčela jsem se.Buď vzbudíme paniku a nebo uděláme assasinaci.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 9:50 pm

Zoro

Ještě sem si jednou cvaknul a flašku sem hodil někam daleko do předu. Běžíme! Řekl sem a s takovým zabijáckým pohledem, sem se rozeběhnul rovnou k té velké budově. Lidi kolem sebe sem odstrkoval a oni padali a váleli se všude možně po ulici. Doběhl sem až před vysokou zeď. U vchodu ve zdi stáli dva strážní a na zemi byli střepy od lahve. K*rva já se netrefil! Řekl sem došel sem k prvnímu, kterej na mě zmateně koukal. Pravým hákem sem ho poslal k zemi, potom sem tomu druhému chytil sudlici a přitáhl sem si ho k sobě. Shiren de zabít feudálního pána. Řekl sem a potom sem mu dal hlavičku a on se taky sesunul na zem. Vytáhl sem meč a uviděl sem několik utíkajících strážných ke mě, několik do baráku a pak se rozezněla v době siréna. Najednou sem byl obklíčen, ani sem nevěděl jak a kolem mě byla hromada chlapů se sudlicema. Čekal sem na Houki a Kantoua.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 9:55 pm

Houki


Skočila jsem na zeď a pozorovala zora.Blb.Sikla jsem a skočila za prvního střážného co jsem viděla.Toho jsem vzala a hodila na dalšího a s ním se povalili další dva.Idioti.Uchcetla sem se.Vytáhla jsem kosy dřímajíc každou v jedné ruce.Katon:Hi-Gatana!Kosy vsplanuly a já začala sekat stráže hořícími kosami.

Kantou

Stál jsem v zadu a sledoval je.Nebylo mím stylem dělat děcký povik a už vůbec mě nezajímala rvačka se strážnýma pod mou úroveň.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 10:11 pm

Zoro

Udělal sem několik rychlých seků, abych vojáky odkryl a pak sem je jen koncem meče seknul přes hrudník a oni se skáceli k zemi. To mi stačilo na to, abych si udělal průchod a vešel sem do domu. Tam už na mě čekalo několik stráží. Fuuton: Kezekiri! Řekl sem a větrné čepele posekali vojáky přede mnou a ty se složili na zem. Potom sem vyšel po schodech nahoru a začal sem hledat pokoj feudálního pána.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 10:25 pm

Zoro

Než si došel k prvním dveřím vylétlo na tebe pár kunaiů a před tebou stála .dost již skrývání-akce Shirenu! Ninja_
Kdo si a co tu děláš!?!Zněl jemný dívčí hlas s rázným tónmem po celé chodbě.

Houki

Oběhla jsem zora a běžela jsem so prvních dveří které jsem otevřela a vešla do místnoosti.

Kantou

Potichu neslyšen a neviděn jsem pomalu došel k dveřím naproti těm co šla Houki.Vzal jsem pomalu za kliku a vešel do místnosti.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 10:48 pm

Zoro

Na moment mi meč světle modře zazářil(větrná podstata) a kunaie skončili na půlku.
Já sem Zoro, mademoiselle, člen organizace Shiren. Přišli sme zabít feudálního pána... Proč? Aby sme o sobě dali vědět. Je mi to líto, ale chci vás poádat, aby ste ustoupila z cesty.

Houki

Promiň, ale tady si skončila. Ozvalo se z ničeho nic za tebou a u krku si pocítila ledovou čepel.
Spoiler:

Kantou

Sakra chlape, ty máš smůlu, teď poznáš mou tvrdou... to je jedno, prostě chcípni! Řekl takový šílený hlas a před tebou se něco zalesklo(letící senbony).
Pak se na konci místnosti objevila dívka.
Spoiler:
Dívka se šíleně zasmála a šlehla ti bičem přes obličej.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 11:06 pm

Zoro

Promiň ale já jako jeho ochranka ti to nedovolím.Řekla jsem a šla jsem pomalu k němu.


Houki


Kyoka:Andělský Štít!Okolo mě se oběvil štít v podobě bubliny.A není to naopak?Zakřenila sem se.Schovala jsem Kosy které jsem uhasila a nastavila na něj ruku.Nejřív hnojivo a pak úroda.

Kantou

Když mě šlehla přez obličej projevilo se ve mě chtění zabíjet.Přidáš se do zbírky.Zazněl emný hlas.Složil jsem pár pečetí.Kuchiyose: Edo Tensei!Předemnou se vynořily dvě dřevěné rakve.
Spoiler:
Když z nich odpadlo výko vyšli z nich dvě postavy.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 11:19 pm

Zoro

S klidem jdu k ní, pak se jí uhnu ramenem, abych do ni nevrazil a pokračuju dál.

Houki

Chlápek se rozplynul jako dým a zase se zhmotnil někde jinde a v ruce se mu z temoty zformoval obouručný meč. Rozeběhl se, napřáhl se sekl do té tvojí bubliny. Ty si pocítila menší úbytek chakry, asi jako když do bubliny sekne Zoro. Chlápek na nic nečekal a seknul po druhé, po třetí a po čtvrté atd.

Kantou

Bič Kantouovi rozsekl hlavu, protože se nekryl a necal se bičem šlehnout.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 11:33 pm

Zoro

Otočím se a podívám se na něj nevěřícně.Zoro zamrzne a vše okolo něj taky.Vypadám jako Idiot?Zanadávám.


Houki

Bublinu jsem držela ale byla jsem překvapena silou.Akuma hantā! muž se ocitl v nicotě v prázdnotě.Nemohl se hnout.Dostal pět ran od bílého muže v bílé kapi na bílém koni s bílým mečem.Pvní rána mu zrušila sluch,druhá hmat,trřetí chuť,čtvrtá sluch a nakonec pátá zrak. Byl sice bez smyslů ale jeho duše stále viděla.Byl v místnosti feudálního pána a on sám ho zabil.Muž v bílém potom kolem něj projel na koni a usekl mu kus duše.Byl to pocit jako když ho dobne milion nožů.Druhým sekem se před ním oběvil feudální pán nadávajíc mu že ho nechce jako svého ochránce.Poslední sek mu vybavil nejhorší vspomínku a poté se probudil z iluze.Nebyl schopen pohybu.

Kantou

Zlostně jsem zavrávoral ale má hlava se opět zacelila.Ku*vo jedna!Zasupěl sem.Kimimaro na ni vyběhl s kostěným mečem a snažil se ji seknout do hlavy.Tayuya zahrála na flétnu a za ženou se oběvili Doki démoni kteří na ni zaútočili.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 11:46 pm

Zoro

Ptám se stejně. Řekl sem a meč absorboval všechen led, který mě obklopil. Ledu kolem sem si nevšímal. Rozsekl sem zamrzlé dveře, do kterých vešla Houki.

Houki

Jen co si začala s iluzí, si pocítila ohromný úbytek chakry. Shinobi totiž zmizel a v místnosti se objevili desítky bodců tvořených z temnoty, které narazili do tvého štítu ze všech stran. Ten náhlí úbytek chakry způsobil, že ses přestala na genjutsu soustředit a muž se objevil na místě, kde stál před chvilkou a kroutil hlavou.

Kantou

Jujky. Řekla, šlehla bičem, bič se omotal Kimimarovi kolem ruky, v který držel meč a pak zatáhla s Kimimarem smetla Doki stranou. Potom po Tayuje hodila pět senbounů. Jeden mířil na srdce, dva na krk, jeden na pravé oko a jeden na levou plíci.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 11:59 pm

Zoro


Když si chtěl vejít chytla tě a zahodila.


Houki

Už tě mám dost!Zakřičela sem.A začala skládat pečetě.Kuchiyose Pandora!Zakřišela sem znovu a z kouře se vynořila pandora.Prosím stopni ho.Pandora kývla a začala něco mumlat.V místnosti se začal valit fialový kouř který otupil smysli a znemožnil pohyb.

Kantou

Kimimaro spadn na diki a on i oni zmizeli.Tayuya se nechala zabít.Než se ale stačila žena/dívka pohnout před ní stál Kimimaro i tayuya jako noví a ti staří se proměnili v prach.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 12:12 am

Zoro

Když mě chytla za ruku, zkroutil sem jí zápěstí a zatáhl sem jí za ruku, takže dostala křeč. Potom sem jí druhou rukou dal "kladivo"(i s mečem) do té zktoucené(=křup), pak sem nashromáždil do nohy chakru a nakopl sem jí do žeber(=křup a letíí). Pokud by se pokusila krýt ledem, akorát přidám do útoku víc chakry. Já se s tebou sr*t nebudu. Mám nízkou hranici trpělivosti a půl lahve v sobě. Řekl sem chladně. Potom sem na ní z meče vyslal vlnu ledu, který sem předtim pohltil, abych jí zmrazil.

Houki

Když si udělala Kuchiose, muž se opět rozplynul, ale po chvilce v jedovatém oblaku se zhmotnil a spadl na zem, ale stále ještě žil. Od něj se začala k Pandoře natahovat temnota. Lezla jí po nohou až nahoru k hrdlu a začala jí škrtit.

Kantou

Dívka vykuleně sledovala představení. Heya! Heya! Zavřískala, otočila bičem několikrát nad hlavou a pak šlehem rozseknu Kimimara a druhým Tajuju. Dalším švihem chtěla vejpůl rozseknout Kantoua.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 12:25 am

Zoro

Vstala jsem a byla jsem jako nová.Neznáš ledové kočky?Máme devět životů.Ale škoda že jsem poslední.Řekla jsem pobaveným tónem a než zoro stihl cokoliv udělat byla jsem za ním a podkopla mu nohy.Vykpla ho do vzduchu přičemž sem se mu snažila vyrazit meč z ruky.Sformovala jsem pár pečetí a pod zorem bylo pole z ledových ostnů.

Houki

Okamžitě jsem pandoru odvolala.Rengoku!Okolo muže se oběvil zlatý kruh který mu rozdrtil kosti na prach a já padla na jedno koleno.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 12:37 am

Zoro

Podivil sem se tomu, že vykopla chlapa tak těžkýho jako já do vzduchu, ale to mě moc netrápilo. Vyhodil sem meč do vzduchu a ten se zabodl hluboko do stropu a já sem složil několik pečetí. Potom sem si meč v klidu vzal a jen tak sem se vznášel ve vzduchu. Nudíš mě... Fuuton: Kazekiri! Řekl sem a rozlétlo se na ni několik větrných čepelí. Rozlít sem se střemhlav k ní a začal sem po ní zběsile sekat mečem.

Houki

Padla si na kolena a stín se pomalu táhl k tobě. Chlap ani neceknul, jen tam ležel. Stín se k tobě přiblížil a začal tě škrtit, jako Pandoru.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 12:41 am

Zoro


Žena nakonec zmizela a zůstal po ní jen kus ledu.

Houki

I škrcená sem došla až k němu a naklonila se na něj.Shiki Seppun!Vysála sem mu chakru a ukončila tím jeho život.Mě se chakra opět doplnila a stín jsem odrazila štítem.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 8:10 pm

Zoro

Šlehnul sem mečem a led se roztříštil. Ten byl druhej... zbejvá sedm... Řekl sem si a jen tak na oko sem se chystal projít dalšíma dveřma.

Houki

Když si se k němu naklonila a chystala se Shiki Seppun, z úst mu vyletěla temnota, a vnikla do tebe ušima, nosem a pusou. Nejednou si nemohla dejchat, ani se pohnout. Měla si pocit, jako by tě to zevnitř mělo rozervat a slyšela si takový divný smích a pak kuckání.

Uprav si toho Jirayiu! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 9:30 pm

Zoro

Když si došel do místnosti nic tam nebylo.


Houki

Ty jeden!začala sem skládat pečetě.Po chvíli na část budovi kde sem byla já spadl Meteorit.Mě minul jen o kousek.

Kantou

(nezáviď Razz )
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 10:06 pm

Zoro

Co to k*rva?.... Otočim se, vrátim se stejnejma dveřma na chodbu a du tam, kam šla Houki, protože sem od tamtud slyšel nějakej výbuch. Co se stalo Houki? Moje soupeřka tu někde poletuje, nějak sem ji ztratil.

Houki

Najedou sis připadala, jako by ses probudila ze snu. Byla si vyčerpaná(následek těch jutsu), a bylo ti zle od žaludku, měla si rozostřené vidění a motala se ti hlava, jako když na tebe někdo použije genjutsu.
Chlapík ležel pod balvanem. Nehýbal se, ani nedýchal. Neobklopovala ho žádná temnota a měl jen obyčejné meče, ne meče tvořené temnotou. Potom k tobě zezadu přišel Zoro.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 10:13 pm

Houki


Eh Ahoj.Řekla jsem a zakřenila se na něj.Zase!Sem to přehnala.Řekla jsem mu a zvedla se ze země.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 10:26 pm

Zoro

Nechci tě urazit, ale vypadáš hrozně. Řekl sem se smíchem a pohladil sem Houki po vlasech a podíval sem se na toho zmrzačenýho chlapíka pod meteoritem.
Přehnala?... Mno... vykašleme se na to a nebo to mám dodělat? Zeptal sem se, došel sem k chlápkovi pod meteoritem a uťal sem mu hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 10:34 pm

Houki


Čekala sem něco jinýho.Zasupěla sem.A odešla z místnosti.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 10:55 pm

Zoro

Nejednou se z mrtvoli toho chlápka začal valit dým. Nestihl sem nic moc udělat, nadýchal sem se toho a upadl sem v křeči na zem. Houki zrovna odešla. Snažil sem se udržet při vědomí. Koncentroval sem do prstu chakru a napsal sem na podlahu "PLYN". Potom sem ztratil vědomí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





dost již skrývání-akce Shirenu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
dost již skrývání-akce Shirenu!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Koš-
Přejdi na: