Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 dost již skrývání-akce Shirenu!

Goto down 
+2
Mister_zx
SteamTiger
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Icon_minitimeWed Aug 24, 2011 9:58 am

Ryu

Ryu Uchiha, současný vůdce Uchiha clanu z Konohy. řeknu mu v odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Icon_minitimeWed Aug 24, 2011 10:11 am

Tatsujin

Někdo utekl oknem. Netrefil jsem ho, sensei... řekl jsem a jen očima jsem zkontroloval zelenovlasého muže.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Icon_minitimeWed Aug 24, 2011 11:33 am

Zoro

Vůdce jednočlenného klanu, to musí bejt skličující...
Pomyslel sem si, ale nechtěl sem ho nasr*t, tak sem radši mlčel.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Icon_minitimeWed Aug 24, 2011 11:40 am

Ryu

Vím, s tou její rychlostí bych jí nechytil ani já. řeknu. Fénix nademnou se s hlasitým "puf" přesune zpátky do svého světa. Teď musíme počkat na posla z Konohy a hlídat tu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Icon_minitimeWed Aug 24, 2011 11:45 am

Tatsujin

Hai... přikývl jsem se trochu se uvolnil na střeše vozu. Nepřestával jsem ale mít položenou dlaň na střeše.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Icon_minitimeWed Aug 24, 2011 11:46 am

Feudální pán

Feudální pán vylezl z vozu a radostně zatleskal. Výborně, výborně! Máte můj dík, shinobi z Konohy! Vyšetřování se nadále ujme vaše vesnice, stejně jako zařídí opravu mého sídla, já se prozatím přesunu do mého druhého sídla. Poslal jsem posla do Konohy hned jak jsem viděl utíkat toho prvního. Věděl jsem že to elitní tým zvládne. Vím ale, že mě musíte hlídat, dokud vás neodvolají, takže tu zatím počkám. Služebnictvo si stejnak potřebuje odpočinout.
Řekl nadšeně a nasedl zpátky do vozu, ten ale stál na místě. Služebníci Feudálního pána, mezitím lemtali vodu z čutor u opasku a seděli na zemi.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Icon_minitimeWed Aug 24, 2011 11:49 am

Tatsujin

No...sice jsem toho moc neudělal, ale zvládli jsme to jako tým. Ale nebaví mě vozit se v něčím stínu. pomyslel jsem si hořce a pak jsem se zeptal: Sensei, co se stalo vevnitř?
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Icon_minitimeWed Aug 24, 2011 10:59 pm

Ryu

Mírně se ukloním Feudálnímu pánovi. Zranění lidé kam jsem se podíval, našel jsem 3 lidi. Tohohle a dva další. Po menší potyčce s jednim slabšim, jsem měl rozhovor s jejich vůdkyní, to byla ta která zdrhla. Co se týče toho slabšího, tak v nepozorovanou chvíli práskl do bot. Mě šlo víceméně o tohohle, kvůli informacím. shrnu rychle Tatsuovi.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Icon_minitimeWed Aug 24, 2011 11:32 pm

Tatsujin

Děkuji sensei... řekl jsem a zamyslel jsem se. Kudy tak mohl utéct? Čekal bych jen jeden vchod...a škoda, že utekl. Mohl jsem konečně použít své Kekkei Genkai. Snad příště. Počkat! Kekkei Genkai!

Seskočil jsem z vozu a vzal si senseie dál od ostatních. Tlumeným hlasem jsem mu řekl: Sensei, nevím, co hodláte udělat s tím zajatcem po vyslechnutí informací, ale jestli ho hodláte zabít, můžu to udělat teď a tady. Mám Kekkei Genkai, které mi umožní převzít veškeré vzpomínky od mnou zavražděného a bude to vypadat jako zabití v boji. Nikdo se nic nedozví... mluvil jsme tiše, ale s jakýmsi zlověstným nábojem.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 8:39 am

Zoro

Ty kr*téne já sem tady!!! Nebavte se o mojí likvidaci v mojí přítomnosti!!!
Zařval sem na Tatsujina.(Ryu má hozenýho Zora přes rameno)
Jednoho dne vás určitě zabiju... Dodal sem ještě, ale už víc potichu.

Skupina z Konohy

Po chvilce ste si mohli v dálce všimnou běžící skupiny. Všechno to byli shinobi z konohy a lékařský tým.
Lékaři okamžitě doběhli na nádvoří a do domu a začali ošetřovat ty, kteří byli zranění a ne zabití. Shinobi se rozmístili kolem celého paláce a jejich velitel došel za Ryuem.
Od teď to tu přebíráme my, vaše mise skončila.
Řekl a potom si šel promluvit s Feudálním plánem. Ten zavelel k odjezdu a on i jeho přeživší oddaní odjeli.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 10:01 am

Tatsujin

SUper...jde se domu. řekl jsem do éteru a bez naděje, že by mně někdo slyšel, jsem čekal, až sensei vyrazí. Jo...promiň. Nějak jsem tě přehlédl. Takhle zblízka totiž vypadáš jak plesnivej batoh... počkal jsem, až se urazí a pak jsem řekl: Klid, byl to jen vtip. Ale aspoň víš, jaké mám kekkei genkai, takže je blbost zapírat. Bude to aspoň příjemnější pro tebe.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 10:06 am

Ryu

Ale no tak, nebuď tak zlomyslnej Tatsu. O tom co s ním bude rozhodne Hokage. usměju se a nadhodím si Zora na rameni. Přitom si dá trošku ramenem do žeber. A ty mi neřvy do ucha...to už mi stačíl ten dáreček co si myslel, že mě může zabít když má chakru na nule. řeknu potom. Hai. kývnu na skupinku a vyrazím zpátky do Konohy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
dost již skrývání-akce Shirenu!
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Koš-
Přejdi na: