Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Chrámová skrýš

Goto down 
+2
Phate69
SteamTiger
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 7:42 pm

Kae


Když mi dal políček, úmyslně si nechám rozcáknout hlavu. Nyní bez hlavy odskočím trochu dozadu a začnu zběsile gestikulovat ve výrazu aby počkal a nebil mě.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 7:48 pm

Sakebi

Nesimuluj! zařval jsem a ve smíchu jsem mu takhle urazil ještě ruku. Pak už jsem nemohl dál a jen jsem se tlemil. Pak jsem se postavil ke krbu a řekl jsem: Itai Shoshin, Katon: Zukokku a zapálil jsem krb (myslím, že voda okolo se vypaří pod silou toho žáru).
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 8:01 pm

Kae


Ruka se taktéž rozcákla a objevila se hlava. Ruka dorostla vzápětí. Teda, ránu máš, to se musí nechat. Je na mě vydět že jsem taktéž prožil výtlem.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 8:50 pm

Sakebi

No, tak znova... začal jsem s kuličkou ohně tančit. Tjádydáááá broukal jsem si nějaký valčíček, uýž mi to docela šlo.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 04, 2011 8:07 am

Kae


Hele, nemyslíš že nejlepším treninkem je ostrá akce??? Na teoretické úrovni to už docela zvládáš, co to zkusit někde použít???
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 04, 2011 9:28 am

Sakebi

Ale jo, jdeme zavlažovat...Jen zařídím pár maličkostí. Došel jsem k Ami a požádal ji o volno na vycházku za účelem tréninku. Pak jsem se vrátil a zeptal se Kaeho Hele, a půjdeme jako Akatsuki nebo v utajení?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 04, 2011 9:34 am

Kae


Hm.... těžko říct... ale vzhledem k tomu že mám plášť čerstvě vypranej a vyžehlenej, tak asi půjdem jen tak. Aspoň budu mít větší volnost co se identity týče.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 04, 2011 9:42 am

Sakebi

No, nebo si vezmi identitu třeba Ami a pak udělej bordel v nějaký vesnici...Ale dobře, jdeme naprázdno. Pokrčím rameny a sundám ze sebe plášť. Celý v bílém jsem pak prohlásil: No...ale do Konohy nejdeme, tam mě znají jako ninju ze Suny a navíc jsem tam teď byl. Takže co Suna?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 04, 2011 9:50 am

Kae


Suna je dobrá... a můžem se ,,zapsat,, jako ninjové z Konohy, když už jsi to tak krásně začal. Při té představě se ledabyle usměju.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 04, 2011 9:59 am

Sakebi

Hele, takhle to bude legrace, uděláme jim tam bordel a vesnice začnou válčit mezi sebou. Zeptáme se Ami, co si o tom myslí... řeknu a dojdu za Ami. Máme takový plán...eh teda...Dobrý den, ctihodná. Máme takový plán. Chceme jít do Suny a představit se jako členové Konohy. Pak tam uděláme bordel a vesnice začnou válčit mezi sebou. No? No? No? No řekni, co si o tom myslíš... řeknu nadšeně.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 04, 2011 10:13 am

Ami

Pánové, jestli uděláte někde nějakej průser, Tsuyoshi vám dá patřičně na jevo můj hněv. Dělejte co chcete, ale zabijte každýho, kdo zjistí, že ste Akatsuki.
Ozvalo se za váma a pak ste oba ucítili ruku na svým ramenu. Za váma stála Ami s takovým výhružným úsměvem(jako Unohana).
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 04, 2011 10:16 am

Kae


Když ucítím ruku na rameni, automaticky padnu na koleno. Děkujeme... nemusíte se bát paní, nikdo nás nezjistí.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 04, 2011 10:18 am

Sakebi

Mráz mi přeběhne po zádech a já se oklepu, když ucítím ruku na rameni. Dopr... Tohle chci umět taky... zamumlal jsem a pak jsem se otočil. Jistě, madam. Nikdo nezjistí, že jsme Akatsuki. Vyrazili jsme do Suny. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeThu Sep 08, 2011 7:03 pm

Kae


Dorazili jsme do sídla a já vkráčel s výrazem naprostého uspokojení na tváři. Teda... to byl výšplouch. To budou sušit ještě týden.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeThu Sep 08, 2011 7:50 pm

Sakebi

A hlavně, až najdou ten hadr. To konoha neututlá. zasmál jsem se a šel předat Ami zprávu. Nikdo nás nesledoval, zaplavili jsme Sunu a nechali tam jako důkaz šátek z Konohy. Teď se budou prát vesnice mezi sebou. Dokonalé, ne? ne? ne? řekl jsem Ami.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeFri Sep 09, 2011 6:18 pm

Ami

Sakebi nemusel hledat dlouho, protože si je odchytla hned jak vlezli na pozemek.
Pááánovééé... Řekla sem přísně a velice zamračeně.
Potom sem se ale usmála. Udělali ste mi velikou radost a tak pro vás něco mám. Řekla sem už milým hlasem.
Zetsu? Řekni jim co a jak, já du do Iwagakure... Tsuchikage něco potřebuje, tak to du vyřídit osobně. Řekla a za Sakebim se ozvalo takové šustění a potom přiteplený hlásek.

Nazdááárek! Řekla bílá půlka Zetsua.
Máme misi... Půjdete se mnou do hor mezi Iwagakure a... zemí uprchlíků, kde sme teď mi. Sem jenom průvodce, zapomeňte na to, že bych třeba po cestě bojoval. Můžu vám říct jenom jedno... Na konci mise to bude dost velká sranda, hlavně pro vás dva... Takže můžeme jo? Řekl hrubým, chraptivým hlasem černý Zetsu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeFri Sep 09, 2011 9:31 pm

Sakebi

No jáá ti nevim, teď jsme se vrátili a aby nás vedla bujná zelenina... rozhodoval jsem se na oko. No jasně, že berem. Jdeme hned, ne, Kae? zašklebil jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 10, 2011 8:07 am

Kae


Jen tam tak stojím a hraju si s obličejem. Pak se k nim otočím a na tváři mám klaného smajlíka. Jasně že jdeme, čím víc vody tím lepší je zábava.
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 24, 2011 5:13 am

procházela jsem se skráši a jediné co mě zajímalo byl můj diamantový náramek jen jsem si načechrala své vlasy a pak se vyložila z výklenku.
Hmmm
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 24, 2011 10:53 am

Najednou Ansella uslyšela cinkání řetězu a potiché cupitání nohou. Když se otočila, mohla vidět Tomomi, jak prochází chodbou.

Tomomi

Ansella-chan! Ohayo! Řekla nadšeně a rychle cupitala za Ansellou. Na rameni měla položené svoje kladivo a cinkání měl na svědomí řetěz, který byl na tom kladivu.
Právě du od Ami-san. Dostala zprávu z Iwagakure, prej tam je nějakej průs*r, takže se tam asi budeme muset zastavit.
Prej to je nějaká speciální situace a půjdou minimálně tři týmy a možná pude i Ami!!! To by bylo vážně super, ještě sem jí neviděla bojovat!

Řekla naprosto nadšeně, s takovými jiskřičkami v očích.
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 24, 2011 2:35 pm

"Hm....to zase bude...Iwa jo?" vzbudilo to ve mě zájem a poprvé se na ní podívala a přimhouřila oči
"Pěkný kladivo." utrousila jsem a natočila si pár pramenů na prst.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 24, 2011 2:59 pm

Tomomi

Podobně jako sis ty hrála s vlasy, si Tomomi hrála s řetězem od kladiva. Díky... pěkný vlasy. Řekla se úsměvem.
Pudeš do Iwi taky? Když o tom tak přemejšlim, tak sem tě ještě neviděla v akci, tak by mě zajímalo, jestli tě Ami vybere. Jaká byla tvoje poslední mise?
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 24, 2011 3:04 pm

"Díky." uhladila jsme si své vlasy
"Vím že při mé poslední misi jsem získala toto." ukázala jsem na bič s ostřími hroty, který mi vysel na boku.
"Hm...bojuju jen s vášní a tu ve mě musí někdo vzbudit." blýsklo se mi v oku a se zájmem jsem na ní mrkla.
"Uvidíme ta mise by mě lákala zase navštívit svůj starý domov......mmmm."
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 24, 2011 3:17 pm

Tomomi

Páni, ty si z Iwi? Umíš dělat kamenný sochy? Já jo. Uděláme si soutěž, kdo udělá hezčí sochu?
Řekla Tomomi, ale v tom ste zaslechli další kroky. To právě chodbou přicházel Yukio.

Yukio

Zase někoho otravuješ Tomomi? Nebudu tě furt hlídat!... Jeee, ahoj Ansello, jak se vede? Neotravuje tě moc moje malá sestřička?
Při slově "malá", dostal Yukio od Tomomi hned kopanec pod koleno.
Au... No, abych přešel k věci, až se vrátí Kae z mise, tak vyrazíme. Půjdeme v sedmi. Já a Tomomi je tým jedna, Ansella a Kae budou tým dva, pak pude naše zombie dvojka(Chiko a Juro) a Ami... Kae se vrátí co nevidět, takže vám dvěma radim, aby ste se připravili.
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 24, 2011 3:24 pm

"Já jsem při....vlastně nejsem." zatrhla jsem se při vzpomínce že bych se měla ještě trochu poupravit fasádu.
"Tomomimě neotravuje.....ale až se vrátíme má drahá tak si tu soutěž dáme, neumím sice dělat kamenné sochy ale umím je udělat jinak." mrkla jsem na ní, hodila vlasama a sladce se usmála
"Omluvte mě jdu se připravit." otočila jsem se na podpatku a odešla chodbou do své ložnice upravit se....
-----
po delší chvíli
se zase vracela línějším krokem a přemítala nad tím co se v Iwě od té doby změnilo
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chrámová skrýš - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chrámová skrýš
Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Akatsuki :: Sídlo-
Přejdi na: