Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Chrámová skrýš

Goto down 
+2
Phate69
SteamTiger
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 9:13 pm

Zetsu

Chvilku na něj obě poloviny koukali jako na blázna. Hej, Tsuyoshi! Zakřičela bílá půlka a chvilku bylo ticho. Potom se ze stínů vynořilo něco, co nevypadalo ani jako člověk(Tsuyoshi). Proklepni ho.

Tsuyoshi

Ukaž se seš užitečnej a pak se můžeme dál bavit.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 9:21 pm

Goemon

Co to je? Tu kytku bych ještě pochopil, o něm sem slyšel, ale teď tohle? Titul legendární šermíř z mlžné vám nestačí? Zeptám se trochu povýšeně.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 9:39 pm

Sakebi

Wow wow wow, pozor, jsou tu lidi... řeknu výmluvně a couvnu pár kroků dozadu.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 10:01 pm

Tsuyoshi

Ooooo no to mě pos*r! Já sem Královna ze Sáby, těší mě! Řekl sem s ohromeným výrazem a pak to přešlo do neutrálu. Tak co?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 11:14 pm

Sakebi

To není fér, já chci bejt taky v něčem nejlepší...tebe to neštve, Zetsu? zeptal jsem se a podíval se vedle. No jistě, zase zmizel, fazole jedna... pomyslel jsem si a opřel jsem se o stěnu.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 8:55 am

Goemon

Co si o sobě myslí ta obluda šeredná? Chtěls to, máš to mít. Skočim dozadu a při skoku udělám pečetě (Raijū Hashiri no Jutsu) a od ruky mi vyběhne bleskovej vlk. Na nic nečekám a dělám dál pečetě, tentokrát na Suiton: Bakusui Shouha a začnu z úst vytlačovat vodu. Pak se kousnu do prstu a duhou rukou vytáhnu kus svitku, po kterým přejedu prstem a v ruce se mi objeví kunai.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 10:02 am

Tsuyoshi

Goemon viděl jak se jeho vlk řítí na tvůj cíl a pak z té záře blesků vyletěl Tsuyoshi. Skočil k tobě, když si vypouštěl vodu, ponořil do ní ruku a tebou začala proudit elektřina. Tsuyoshi druhou rukou hodil dva kunaie před tebe, dva za tebe, takže vytvořil takový pomyslná čtverec. Potom hodil jeden na strop, vytáhl ruku z vody a utvořil pečetě. Raiton: Raito Ghokusho!
Všechny kunaie spojila modrá blesková chakra a Goemon se ocitl v takovém jehlanu, tvořeném bleskem. Sem tam dostal od jedné stěny jehlanu nějakou tu ránu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 10:20 am

// Ten jehlan se dá představit jako Ishidův Sprenger?

Sakebi

No dohajzlu já se snad pudu zahrabat... řeknu pěkně nas*aně, protože vidím, jak kdokoli, koho jsem v akatsuki viděl bojovat, je lepší, než já a rozmetal by mě neuvěřitelným způsobem.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 10:31 am

Goemon

Jelikož sem taky uživatel raitonu, tak mi jeho techniky tolik neubližovaly, stačilo jen pustit raiton do těla. Aspoň mě nebude chvilku rušit. Rychle vytáhnu svitek, po kterým přejedu prstem, do kterýho sem se kousnul a v ruce se mi objeví kunai s výbušným lístkem, kterej hodim po jednom z kunai na zemi. Jakmile vybouchne, tak by měl zrušit to vězení a já rychle vyběhnu dál od zbytků kunaiů. Během útěku udělám pár rchlých pečetí. Ranton: Reizā Sākasu! A na Tsuyoshiho vyletí kruh náváděných paprsků, který se vyhnou jakýkoliv překážce.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 2:01 pm

/ Ne, vypadá to jako Bakudo 73 Tozansho akorát vzhůru nohama a o mrtě menší Very Happy
//To s tim že ti to neubližuje je pěkná píčovina Very Happy

Tsuyoshi

Jelikož tam byl celkem malej prostor, tak si ten kunai hodil skoro pod nohy a výbuch ho hodil pár metrů pryč.
Tak todle se mi ještě nikdy nestalo... Řekl sem nechápavě. To už na mě ale letěli paprsky. Oj, oj, oj... Kychiose! Řekl sem a plácl rukou o zem. Objevila se tam kovová lebka, která na mě spadla(prostě dutá lebka a Tsuyoshi je v ní) a měl sem to jako krytí před paprsky, které k mému překvapení udělali do lebky díru, ale zůstal sem nezraněn. Potom sem lebku odvolal a to vyvolalo kouř a z kouře na Goemona letělo osm shurikenů.

Zetsu

Vystrčil hlavu ze zdi vedle Sakebiho. Tsuyoshi je zase na druhou stranu totálně blbej...
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 3:20 pm

/Neřikám, že mě to nezranilom, ale díky tomu, že sem do těla pustil raiton, tak to nebylo takový. Jako při boji Darui vs Sasuke. Když naskočil Sasuke do tý bleskový vlny, tak ho to tolik nezranilo.

Goemon

Ve chvíli kdy se objevila ta lebka, sem toho využil. Udělal sem vodní klon a sám sem použil Suiton: Suiton no Jutsu a zmizel sem ve vodě, která tam zůstala z mýho nevydařenýho útoku.
Klon vyskočil nad shurikeny a tim se jim vyhnul, ale stal se dobrým cílem. A já sem se skrytej ve vodě snažil dostat za Tsuyoshe. Ve chvíli kdy by to nečekal, bych na něj použil techniku vodního vězení.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 4:51 pm

Tsuyoshi

Když klon(on to neví, ale budu psát takhle, aby to bylo jasný) vyskočil nad shurikeny, tak změnili dráhu a obmotali ho ocelová lanka na shurikenech, který Tsuyoshi držel. Zákeřně se usmál a pustil přes lanka do Goemona elektřinu a držel ho pod proudem.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 5:18 pm

Goemon

Jakmile se proud dostal až ke klonu, tak se proměnil na vodu a rozstříknul se. Ale to už sem měl vytaženou ruku z vody za Tsuyoshimovými zády a použil sem Suirō no Jutsu a kolem něj se vytvořila koule, která ho uvěznila a já vylez celej ven.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 7:24 pm

Tsuyoshi

Podíval sem se na Zetsua a ten kývnul.

Zetsu

To nám jako ukázka stačí. Necháme tě mluvit velitelkou, až se vrátí, ta rozhodne, jestli tě vezmeme, nebo ne. Řekla Černá půlka.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 7:44 pm

Goemon

Tenhle souboj mi o něco zvedl nedávno ztracené sebevědomí a vykouzlil menší úsměv. To, že porazim vašeho člena nestačí? Zeptám se trochu dotčeně a tamtoho pořád držim ve vodním vězení a je mi jedno, že je bez vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 8:33 pm

Sakebi

Co kdybys ho pustil, aby se mohl nadechnout? řekl jsem vztekle. Začínalo mě trochu naparovat, jak si sem každej nakráčí, začne se tu ohánět tím svým jazykem a ukáže, že je lepší, než já.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 8:39 pm

Goemon

Oh, tohodle? Zeptám se a kouknu na Tsuyoshe. To bych moh. Zrušim vězení a dojdu až k Zetsuovi. Tak jak? Berete nebo ne?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 8:50 pm

Sakebi

No, tenhle nebude mít od Tsuyoshiho daleko navázal jsem řeč na tu poznámku o blbosti, ale nikdo krom Zetsua ji nemohl pochopit, protože ji neslyšel.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 9:40 pm

Zetsu

Bílá půlka se zasmála. Nestačí, protože...
Mlč! Okřikl ho Černý Zetsu. Nebereme, to rozhodne až Ami.
Bílá půlka se znovu zasmála. Můžeš jít Tsuyoshi. Díky za pomoc, dobrá práce.
Potom se Černý podíval na Sakebiho. Očividně... Ale naneštěstí Ami kouká spíš na to kolik lidí dokáže sundat.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 9:43 pm

Sakebi

No, nejspíš na tom bude líp, než já. Já jen zavodnil Sunu. ukázal jsem zuby a zakřenil jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 10:05 pm

Goemon

A kdy se má vrátit? Zeptám se nedočkavě. Čim dřív začnu, tim líp. Chci toho Zora porazit co nejdřív.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 11:01 pm

Sakebi

Klidně tu na ní počkej. Hele...umíš nějaký genjutsu? zeptám se a pak se jen otočím na ty dva. Jo ho tu pohlídám...
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeFri Nov 11, 2011 8:44 am

Goemon

Cože? To chce abych ho učil genjutsu? Kdybych mu vyšel vstříc, tak by se za mě moh přimluvit. Nó, jedno bych možná uměl. Slyšel si o Mikazuki no Mai? Používá se při Kenjutsu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeFri Nov 11, 2011 11:20 am

Sakebi

Mikazuki no Mai? Ne, o tom nic nevím...A nějaká posila do kenjutsu by se hodila... řekl jsem mu a na vysvětlenou jsem dodal: Víš, mě kenjutsu moc nejde.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitimeFri Nov 11, 2011 12:22 pm

Goemon

Ale katanu máš, takže na tom zas tak špatně nebudeš ne? Půjč mi ji. Počkám až mi ji dá a pak od něj ustoupim. Pořádně sleduj. Katanu nechám v pochvě a použiju Mikazuki no Mai, ale sek svedu vedle něj.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chrámová skrýš - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chrámová skrýš
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Akatsuki :: Sídlo-
Přejdi na: