Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Chrámová skrýš

Goto down 
+2
Phate69
SteamTiger
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 7 Icon_minitimeFri Nov 11, 2011 12:45 pm

Sakebi

Fuj... řeknu znechuceně, když tam uvidím tři Goemony. Dej to sem, myslím, že se obejdu bez toho... dodám ještě a vezmu si zpět mou katanu.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 7 Icon_minitimeFri Nov 11, 2011 4:36 pm

Goemon

Nechápavě mu vrátim katanu a koukám na něj. Co je? Sem myslel, že si chtěl něco užitečnýho.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 7 Icon_minitimeFri Nov 11, 2011 10:26 pm

Sakebi

Díval ses v poslední době do zrcadla? Ono to není moc příjemný vidět tě třikrát... řeknu a opřu se o zeď.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 7 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 8:42 am

Goemon

Trochu se naštvu, ale nedávám to na sobě znát. HA ha ha, ten se ti poved. Řeknu možná trochu nepříjemně. V tvým případě možná slizoune.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 7 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 10:42 am

Sakebi

Já vim, moje vtipy jsou tady v jeskyni známý. odseknu mu stejným tónem. Hele, a ty jseš teda jako bouchač? A už jsi někoho zabil nebo ty zm*dy necháváš dejchat?
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 7 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 11:33 am

Goemon

Když se zmínil o svých vtipech, tak sem se musel zasmát. Naživu nechávám protivníky jen při cvičných soubojích. V Mlžný sem byl kapitán oininů, lovec ninjů a tam sme je naživu nenechávali. Dodám, kdyby nevěděl, co to oinin je.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 7 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 2:49 pm

Sakebi

Aha...takže chladnokrevný zabiják... řeknu s nezájmem a měřím si ho pohledem. To já je většinou přibodnu k zemi jeho vlastním nožem, roztrhám mu střeva a dívám se, jak ho vlci rozsápou. Prostě normálka.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 7 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 3:07 pm

Goemon

Jestli je tohle normálka, tak jak to vypadá, když se neudržíš a uděláš z toho masakr? Zeptám se. Tak schválně jak velkej magor to je.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 7 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 3:30 pm

Sakebi

Jakej masakr? Tys o tý vytopený Suně slyšel? zeptám se trochu vyplašeně.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 13, 2011 10:24 am

Goemon

Vytopený Suně? Zaslech sem, že se tam něco stalo, ale nevěděl sem co přesně. Tos udělal ty? Zeptám se překvapeně. To je to tak dobrej uživatel Suitonu?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 13, 2011 11:09 am

Sakebi

Jo, já a eště jeden vod nás... řeknu jen a pokrčím rameny. Ale masakry, na to já nejsem.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 7 Icon_minitimeMon Nov 14, 2011 11:17 am

Goemon

Ve dvou lidech zatopit celou Sunu? Chová se jak trouba, ale radši si na něj budu dávat bacha. Kde tady máte zbrojnici? Potřebuju nějakej meč, o ten svůj sem přišel při... prostě potřebuju nějakej meč.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 7 Icon_minitimeMon Nov 14, 2011 11:39 am

Sakebi

Pokrčím rameny. Nevím, většinou si nosí meče ssebou ti, kteří přijdou. Ale možná se něco najde támhle v za...no..půjdu s tebou, stejně na tbee musím dohlédnout. řeknu a vejdu do tréninkové místnosti, kde by se mohla válet nějaká ta katana, která nebude dřevěná.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 7 Icon_minitimeMon Nov 14, 2011 12:00 pm

Goemon

Né každej přijde z boje. Díky. Řeknu a du za nim. Jakmile dojem na místo, tak začnu hledat nějakou pořádnou katanu, kterou si přivlastnim. Měl bych začít trénovat, už mám i zbraň, ale sem nějakej utahanej, dlouho bych stejně nevydržel. A kde můžu počkat na tu šéfku?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 7 Icon_minitimeMon Nov 14, 2011 5:17 pm

Sakebi

No...v předsíni jsou lavice... ukážu do vedlejší místnosti.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 7 Icon_minitimeWed Nov 23, 2011 5:06 pm

Goemon

Kouknu na lavice a pak se kouknu na Sakebiho. A nemáte tady nějakou zahradu? Nebo musim jít ven? Zeptám se nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 7 Icon_minitimeThu Nov 24, 2011 9:02 am

Sakebi

Tohle je skrýš, ne hacienda... řeknu trochu nas*aně, ale pak se uklidním. Les máš všude okolo. Já radši plesnivim tady. A ne, aby tě někdo viděl...
Návrat nahoru Goto down
Narinu

Narinu


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 04. 11. 11

Chrámová skrýš - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 7 Icon_minitimeFri Nov 25, 2011 3:35 pm

Po nějaké době jsem se probudil a řekl Kur*va tady je ale nuda nejdeme si neco zahrát
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 27, 2011 4:02 am

Sakebi

https://www.youtube.com/watch?v=9pY0-NcUuNA&feature=related

Jo, třeba "kdo tě zabije jako první, má u mě kilo..." řeknu naštvaně. Už mám pokrk těch nováčků, co sem lezou a myslí si, že se tu můžou roztahovat a že jim Ami dá možnost. Už mám pokrk těch, kteří ji berou jako šéfku proto, že se jí bojí. vřelo mi v hlavě, ve které jsem to ještě neměl plně vpořádku. Šíleně jsem se zachechtal a zakřičel jsem: Itai Shoshin! Katon Zukkoku! namířil jsem ruce na Narina a začala ohnivá salva. Byl jsem tak oblbnut prášky proti bolesti a uchvácen svou silou, že jsem v nedbalosti ruce otočil a v očích mi hrály stejné plamínky, jako v mých rukách.

Zukkoku se postaralo o mé tělo tak dokonale jako supi na poušti. Zemřel jsem tak, jak jsem žil- jako blázen. byla poslední myšlenka, která mi proletěla hlavou, než ji následoval plamen nezkonalého žáru.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chrámová skrýš - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chrámová skrýš
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Akatsuki :: Sídlo-
Přejdi na: