Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Meditační Prostory

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 9:11 pm

Yato


Já ti to vysvětlím.S vyceněnýmmi zuby a nadšeně vražedným výrazem jsem došel až k ní.Bojuj a pochopíš.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 9:18 pm

Wuka

Hneď, teraz? Aj tak mi už bola zima. usmiala som sa a s pukajúcim chrbtom som sa postavila. Aktivovala som KG. Moje oči sa sfarbili do farbi ohňa a po chvíli ma obklopili ohnivé jazyky. Plamene okolo seba som začala formovať do biča, ktorým som švihla po Yatovi.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 9:23 pm

Yato


Plamen jsem vsál do sebe jako nic.Já jsem tak říkajíc Polikač elementů.Odvětil jsem.A minami útočí na nervový sistém mozku z dálky.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 9:45 pm

Wuka

Začalo mi tikať pravé oko. Vždy mi to začne robiť, keď mi niečo lezie na nervy. Dobre Houki, priznávam, je boss tejto organizácie. Minami sa pohráva s mysľou iných, tak to tiež beriem. Ale to, že tento "živáčik" predo mnou vcucol môj živý plameň, ako nejakú lentilku, tak to už ma naštvalo.
Áno, tak povediac. Prirodzený nepriateľ. pozrela som sa na neho nevrlým pohľadom.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 9:56 pm

Yato


Vyber si někoho s kym chceš bejt v týmu,zatím nad tebou bude mít dozor.Mám vyřídit od šéfa pokud se něco stane a výslech se nekoná.Odvětím a dál se xychtím tak bojovně.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 10:22 pm

Wuka

Zamyslím sa. Tak dobre moc vás nepoznám, ale... pohľad som som upierala do zemi, ale bol to taký prázdny pohľad. Zdvihnem zrak. Vyberám si, teda ak budem to možné Houki.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 10:40 pm

Minami


Pokud to svolí.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 8:15 pm

Wuka

Tak teda dúfam.
Pozrela som sa na oblohu plnú hviezd. Ak teda, už nebude žiadny výsluch, ani nič podobné, rada by som si šla ľahnúť. Teda nie žeby som bola nejaká veľmi unavená, ale som.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 01, 2011 1:32 pm

Eistee


Pomalu jsem kráčel na místo kde jsem cítil chakru ostatních.S mími kroky bylo slyšet ciknání brnění a vidět jeho záře.Aha.Odvětil jsem když jsem slyšel že si chce jít Wuka lehnout.Až budeš připravená mám pro tebe misi.Špitl jsem jí do ucha aby mě nikdo neslyšel a na Minami hodil vražedný pohled aby nás nešmírovala.Odtáhl jsem si ji trochu dál a spustil.Na hoře severně od země železa roste květina která má podle pověsti barvu krve.Pověst také říká že vyrostla z krve když anďelům stahovali křídla.Vem si s sebou toho nováčka a kdyžtak eště někoho.Chci ji pro Kaname za výbornou péči ale ticho.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 01, 2011 3:49 pm

Zoro

Vešel sem do meditačních prostor. Kashike pro žádnou kytku nejde, na to zapomeň. Není to žádnej poslíček ani květinář. Nenechám ho plnit mise pro tvoje osobní potřeby. Jestli si chceš u Kaname šplhnout, tak si tu kytku najdi sám. Oznámil sem v klidu Eisteemu. Minami, kde je Kasike? Nemusíš ho volat, chci jen vědět, jestli má o krapet víc štěstí než já a... má něco na práci. Řekl sem s širokým úsměvem na tváři.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 01, 2011 4:48 pm

Minami


Víš že mě za šmírování Houki zabije.Oznámila jsem mu a pak se soustředila.U sebe.Řekla jsem a dál se věnovala zevlování.

Eistee

Rád bych.Vidíš to?Já totiž ne.Ukázal jsem zorovi na vodopád.A to je ten problém.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 01, 2011 5:09 pm

Zoro

A jak k*rva víš, jak ta kytka vypadá? Víš kolik je na světě červenejch kytek?... To mě ale nezajímá, Kashike pro žádnou kytku. Teď je zaneprázdněnej a pak bude ještě víc. Domluvil sem. Řekl sem rozhodně. Navíc na přinesení kytky stačí jeden člověk ne? Nebo je tak velká, že ji jeden nepobere?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 01, 2011 6:36 pm

Eistee


Cesta je náročná pro jednoho člověka.Stráží jí uživatel vzácného kekei genkai.Ale sachiko tam posílat nebudu.Začal sem odcházet.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 01, 2011 7:44 pm

Zoro

Proč? Jestli má kekkei genkai, pošli s Wukou Sachiko. Sachiko tím akorát prospěješ. Řekl sem trochu nechápavě.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 01, 2011 9:35 pm

Eistee


Věř mi.Potom by sme ji museli zabít.Ty si na vyšším postavení než já,tak jí urči doprovod ty. Se zavřenýma očima jsem ale stále viděl jeho úmysli ke mě.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 01, 2011 10:12 pm

Zoro

Eistee necítil ze Zorovi strany nenávist, nebo něco podobného, cítil jen rivalitu a to, že má Zoro nevymáchanou hubu.

Zas tak moc to s tím postavením nehroť. Jestli chceš nechat jít Kashikeho s ní, tak du taky, abych s nim mohl po cestě trénovat a Wuku můžu taky něčemu přiučit, když bude čemu. Nebudu jim do mise vubec kecat, potřebuju prostě jenom potrénovat Kashikeho.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 01, 2011 10:19 pm

Eistee


Teď je to na tom jestli tě Houki pustí.Ovětil jsem.Kéž bych mohl jít já.Ale jak víš nesmím opustit shiren.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 01, 2011 10:22 pm

Zoro

Podrbal sem se na hlavě. Proč by mě neměla pustit? Mám nějakej průser? Jo, sice je pravda že ještě furt nejsem fit, ale jak sem řikal, nehodlám bojovat.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 01, 2011 10:36 pm

Eistee


Po napadení feudála musíte čekat odplatu.Si jeden z těch co tu nesmí chybět.Zvíšil jsem hlas.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 01, 2011 10:47 pm

Zoro

Uplně sem zapomněl na to, že máme za dveřma Konohu. Divim se že se ještě neukázali...Dobře, tak s ní pošleme... Yata, nebo Katoua... Katou by byl možná lepší, ale nechám to na tobě.
Řekl sem vzpomněl sem si na svůj souboj s Yatem. Zajímá mě, co to chtěl použít za techniku...
Pak sem si vzpomněl na to, jak sem pár minut na to vytočil Houki a málem umřel. Neměl bych se tak přepínat...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 01, 2011 10:51 pm

Eistee


Kanto.Byl už zase skoro zabit.Poslal bych asi Yata.Odvětil jsem přičemž mi vrtalo hlavou jestli teda Kashike pude nebo ne.Ten uživatel je něco jako upír.Kvůli krvi z květin je to cvok.Zašeptal jsem tak aby mě neslyšela Wuka.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 01, 2011 10:56 pm

Zoro

Tak pošli Yata. Kashike tu zůstane, pokud se paličatě nerozhodne jinak...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 01, 2011 10:57 pm

Eistee


Budiš.Řekl jsem a zavolal si Yata.Vše jsem mu vysvětlil.Jeho odpověď byla že doufá že je někde cestou trafika.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 1:09 pm

Wuka

Misia? ako som začula toto slovo, driemoty ma prešli a bola som pripravená vyraziť. Som pripravená vyraziť aj teraz. odpovedala som so širokým úsmevom. Potom som si vypočula informácie o misii a rozhovor Eistee so Zorom.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 1:33 pm

Eistee


Takže buď někoho vem taky,nebo už vyraž.Odvětil jsem jí.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Meditační Prostory - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Meditační Prostory
Návrat nahoru 
Strana 4 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Tréningové Prostory

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Koš :: Shiren-Okolí sídla-
Přejdi na: