Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Meditační Prostory

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 7:32 pm

Houki


Všechny údery se zastavili o štít.Sakra lae já štít nedělala.Pomyslela jsem si v duchu a pak jsem se pořádně podívala na sebe.Já.Řekl divný hlas.Počkat takže jsem do dokončila.Povznesení pravá podoba Kyoka.Já.To byl jeho záměr.Najednou jsem zavřela oči a spadla na zem bez módu a úplně nahá.Taky.Špitla jsem a zavřela oči.

Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 7:42 pm

Zoro

Meč mi vypadl s pusy na zem, vrták zmizel během setiny sekundy a chytil sem Houki než spadla. Sebral sem svoje triko a oblíkl sem jí ho, takže ho měla jako noční košili. Vzal sem jí do náruče a i přes nesmírnou bolest žeber sem jí donesl za Minami. Zavolej prosím Kaname... Řekl sem velice potichu, bez změny výrazu v obličeji.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 7:49 pm

Kaname


myslíš si že necham Houki a tebe trénovat bez dozoru.Řekla jsem stojíc za zorem.Ona je asi jen unavená ale ty si to schytal.Sebrala jsem mu Houki a položila ji na zem.Yato zatím přinesl její spodní prádlo velice se u toh očervenal a podával ho minami.Ta jí za kamenem kde nebylo za který nikdo z vás neviděl oblékla do jejího oblečení včetně uniformy.Já zatím léčila Zorovi žebra.

Sachiko

přišla jsem ke kashikemu a začala ho obímat.A co bude mdělat večer?Myslíš že tě necham ji špehovat byakuganem jo?!
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 7:53 pm

Kashike



Co budeme dělat??? No, to záleží hlavně na tobě. Nemám ve zvyku holky do čehokoliv nutit. Byakugan jsem samozřejmě vypnul... přeci jen, když budu chtít vidět nějákou z nich nahou, můžu úplně kdykoliv.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 8:03 pm

Zoro

Zmrde... Jednoho dne... tě vážně zabiju... Řekl sem Yatovi s úsměvem, když sem viděl jak nese ty věci a spadl sem na záda. Nechal sem se od Kaname ošetřit a mezitím sem složil pečetě a větrem sem si přinesl katanu, kterou sem tam nechal jen tak hozenou a položil sem ji vedle sebe. Na mě ser Kaname, zkontroluj prosím Houki, jestli ta technika nemá nějakej špatněj vliv.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 8:20 pm

Kaname


Todle je jedna z mála věcí o kteé se bát nemusím.Její kekei genkai jí nemůže ublížit.To už jsme s Houki a sachiko několikrát zkoušeli.Dál jsem ho léčila.

Yato

Jo dyť jo.vycenil jsem zuby a zapálil so doutník.

Sachiko

Určitě si dáme rande.Políbyla jsem ho jemně na tvář a dál ho obímala.

Houki

Probudila jsem se oblečená asi deset minut po rozhovoru Kaname a Zora.
Pro toho tvího kluka mam super zábavu an večer.Já Zoro a Eistee,si ho proklepnem jakožto nového lčna shirenu.Viď Zoro-Kun.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 8:29 pm

Zoro

Je zpátky? Řekl sem, posadil sem se a oblíkl sem si tričko. Z toho nemam moc radost. Zamračil sem se. Promiň mi to Houki, nechtěl sem řikat to co sem řikal, nemyslel sem to vážně, ale nemůžeš říct, že to nezabralo hmm?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 8:30 pm

Kashike


Uchopím Sachiko kolem ramen. Na rande se těším. Pak se podívám směrem k Houki... a na masáž taky... mrknu na ní.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 8:33 pm

Houki


Nakonec jem to pochopila.Usmála jsem se na zora.A todle beru jako sexystickou narážku na mě.Jestli tu je někdo komu to vadí tak ať mu dá přez hubu.Byla jsem stále trochu dopálená ale už né na zora.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 9:08 pm

Zoro

Namířil sem Kashikemu na hruď prstem a ten dostal mým větrným projektilem lehkou "pecku", ale ne tržnou ránu. Dej si před masáží studenou sprchu. Mrknu na něj. A ty by sis všechno neměla hned tak brát.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 9:13 pm

Houki


Po tom tvim divadýlku.Se nediv.Přišla jsem až k nim.Tak začnem?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 9:16 pm

Kashike


Pod ranou o krok ustoupím. Většinu jí chytil kyrys, takže pohoda. Když příjde Houki, skloním hlavu v omluvném gestu. Omlouvám se za ten žert, cítím že nebyl vhodný.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 9:35 pm

Zoro

Aha, takže za to vlastně můžu já. Super! Zasměju se a vstanu. Meč si dám k opasku a vyhlížim , kde je Eistee.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 9:44 pm

Houki

Sejdem se v vsoudní místnosti.Odešla jsem.(přesun)

( prostě v organizaci)
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 10:04 pm

Wuka

Prišla som na miesto, na naozaj krásne miesto k vodopádu. Pristúpila som k vode a z brehu som si zobrala okruhlý, ploský kamienok. Švihla som rukou a Kamienok sa trikrát odrazil od hladiny vody až sa potopil. Čakala som na ostatných kedy prídu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 10:13 pm

Když všichni přišli začali se dohadovat kdo teda s tebou bude bojovat.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 10:16 pm

Wuka

Pozerala som sa na ostatných. Tak teda? čakala som.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 4:18 pm

Minami

Chceš teda bojovat semnou žejo.Odvětila jsem a přistoupila k ní.Yato a Kanto se tvářili uraženě proto že je mělůa nahradit holka.Kaname zatím pozorovala noční oblohu.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 4:46 pm

Wuka

Usmiala som sa. No teraz musím sa viac snažiť. pomyslela som si a v tom momente som aktivovala svoj KG. Krv sa mi začala zohrievať a celú ma pohltili plamene živého ohňa. Vedela som, že Minami dokáže narábať s mysľou ostatných, takže to nebude ľahký súboj, ale aspoň si zatrénujem.
Yogo to Ikite iru honoo splynula som s ohňom. Začala som sa formovať do určitého tvaru, až pred Minami stále niekoľkometrový lev. Zreval a zaútočil na Minami priamym útokom.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 4:56 pm

Minami


Ale ty nechceš útočit.Složila jsem pečeť a Wuka teda tygr se zastavil.A dál?Zeptala jsem se když jsem popošla trochu dozadu.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 5:18 pm

Wuka

Zastavila som sa. Minami ma donútila. Tak dobre, budeš sa s mojou mysľou hrať? Lev sa začal zmenšovať. Prerušila som Yogo to Ikite iru honoo.
Keisei Ikite iru honoo vyšľahli zo mňa plamene, ktoré sa rýchlo približovali k Minami. Nechcela som na ňu zaútočiť, iba spraviť okolo nej ohnivý obal, z ktorého by sa nemohla dostať von.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 5:35 pm

Minami


Noc.Řekla jsem a Wuka stratila zrak.Nebo tak j ito přišlo.Její mozek reagoval na moji techniku tak že přestal dávat povel očím aby viděla.Bolest.Wuka se začala svíjet v nesnesitelných bolestech ale nevěděla z čeho.Utrpení.Wuka se ocitla na oláři kde jí začali požírat démoni.Konec.Wuka zemřela.Ale byla to jen iluze.Dostala pocit jako by podlehla bolesti a před očima jí proběhl celý život.Když iluze skončila padla na zem vyčerpaná.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 5:50 pm

Wuka

Nič som nevidela. Všade okolo bola iba čiernočierna tma. Čo sa to stalo? pýtala som sa sama seba, keď v tom momente som pocítila obrovskú bolesť. Padla som na kolená, raz som vykríkla, no snažila som byť ticho. NO jednoducho sa to nedalo. Snažila som sa upokojiť tým, že raz to musí skončiť. A v tom démoni... až nakoniec prišla smrť plná bolesti...
Padla som na zem a zadýchaná som na chvíľu premýšľala, či som naozaj mŕtva. Privrela som si oči a iba úzkou medzierkou som sa pozrela na nočnú oblohu plnú hviezd. Asi som neodhadla tvoju silu. povedala som slabým hlasom a snažila som sa aspoň jedným kútikom úst usmiať.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 9:03 pm

Minami


To teda ne.Já a Yato jsme tví přirození nepřátelé tak říkajíc.Usmála jsem se na ni.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 9:08 pm

Wuka

Prirodzený nepriatelia? Ako to myslíš? Ospravedlňujem sa za to dlhé vedenie, ale myslím, že mám na to teraz právo. spýtala som sa, teraz už oveľa lepším hlasom. Pomaly som sa posadila.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Meditační Prostory - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Meditační Prostory
Návrat nahoru 
Strana 3 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Tréningové Prostory

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Koš :: Shiren-Okolí sídla-
Přejdi na: