Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Meditační Prostory

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 9:12 pm

Sachiko


Spíš já promiň.Chtěla jsem ti udělat radost.Řekla jsem trochu zakuckaně.Mezitím Minami odešla za Yatem a vypadalo to že mu děkovala.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 9:17 pm

Kashike


Chtělas mi udělat radost tím že se zabiješ??? Jsi hloupá holka. Víš moc dobře jak já bojuju. Víš že útočím na chakra body... proč jsi to provedla ty trubko???
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 9:20 pm

Sachiko


Proto že tě miluju.Odpověděla jsem mu jasně.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 9:21 pm

Kashike


Já tě taky miluju. Ale už nikdy tě nechci vidět na pokraji smrti. To budu radši sám plivat krev jenom abys ty byla v pořádku.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 9:24 pm

Sachiko


To byli krystalky.Začala jsem se smát ale bolelo mě to takže jsem akorát začala kašlat.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 9:27 pm

Kashike


Ano... já vím... viděl jsem co s tebou ta technika dělala a nemohl jsem vůbec nic dělat. Už nikdy nechci tuhle bezmoc zažít. Tak pojď ty trubko sebevražedná, na chvilku si lehneš a budeš v pořádku... postarám se o tebe. Vezmu Sachiko do náručí a odnáším jí směrem do svého bytu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 9:28 pm

Sachiko

Nechám se odnést bez námitek.Tak mi to vyšlo.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 2:36 pm

Zoro

Otevřel sem oči. Byla mi zima, nemohl sem dýchat a byla všude tma. Co to k*rva...? Zamračil sem se, nashromáždil sem chakru do ruky a flákl sem pěstí před sebe.

Zamrzlé jezero se roztříštilo a já sem vylezl ven z ledu. K*rva... to sem spal až do zimy?
Řekl sem zamračeně. Když sem se rozhlídl kolem, byla tam normálně tráva.
Celej promrzlej sem vylezl na břeh. Řikal sem, ať mě kdyžtak probuděj...VŠECHNO SEM!
Zahulákal sem a chtěl sem nějaký rozumný vysvětlení.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 3:40 pm

Minami


Nakráčela jsem trochu bobaveně k Zorovi.Aby ne když už byla sestřička v pohodě.Přišel sem týpek a použil Yetyho.Řekla jsem a bránila se smíchu.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 3:49 pm

Zoro

Byl sem zamrzlej v ledu, sem podchlazenej a nasranej, tak mi vyklop co tady Sachiko dělala. Todle může udělat jenom Hyouton, když se používá, tak se podnebí kolem mění na polární.
Vytáhl sem Kyuushu Suru, což mohlo Minami trochu zarazit, ale bodl sem ho do ledu, který byl v jezeře a ten se začal vstřebávat do meče a v jezeru zůstávala voda. Mezi tím sem poslouchal, co mi Minami řiká.
Když sem vstřebal všechen led, tak v jezeru zůstala asi jenom půlka vody, co tam byla předtim, ale to časem doteče.
Napřáhl sem se a vyslal sem do vzduchu takovou vlnu z mlhy.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 3:55 pm

Minami


A jak víš že to nebyl Yato?Zeptala sem se ho dost přesvědčicě.Byl to můj upřímný tón díky kterému jsem už vyřešila hodně problémů.Ale nikdo si ho záhadou nikdy nepamatoval.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 3:58 pm

Zoro

Protože stojí támhle a jedinej kdo tu chybí, je Houki, Sachiko a Kashike.
Řekl sem pobaveně a najednou začalo sněžit.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 7:49 pm

Minami


Dělá nenápadnýho.Řekla jsem opravdu klidně a důvěryhodně.Ty mi nevěříš?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 1:13 pm

Zoro

Podíval sem se na Minami opravdu zabijáckým pohledem. Řekni mi kde sou a já ti zaručim, že aspoň jeden z nich to přežije. Ne, dělám si srandu. Potřebuju jenom vědět, jak Kashike bojoval, jestli ho mam trénovat, tak mi prosim tě ukaž obraz. Stejnak je ale sprcám, bojovat si maj v tréningovejch prostorách, ne v meditačních.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 2:09 pm

Minami


Ukázala jsem zorovi obraze celé události.No sestra je asi zabouchlá.Zasmála jsem se.A chudák Yato.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 4:06 pm

Kashike


Došel jsem zpět do meditačniho prostoru a letmo se rozhlédnul kolem. Pak se připojím ke dvojici Minami a Zora. Sachiko bude v pohodě, uložil jsem jí u sebe v bytě.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeFri Oct 07, 2011 8:00 pm

Zoro

Trochu sem se zamračil. K jejímu stylu boje mam trochu větší výhrady, ale je to její blbost... Každopádně už nechci aby se něco podobnýho dělo v MEDITAČNÍCH prostorách.
Řekl sem klidně a slovo "meditačních" sem naschvál zdůraznil.
Potom sem složil pečetě. Kuchyiose no Jutsu: Kyodaina taka!
Řekl sem a plácl sem rukou o zem. Celé meditační prostory zaplnil hustý bílý dým a následně velká tma. Slunce totiž zakrýval obří jestřáb, přivolaný mnou.
Deme Kashike, začínáme s tréningem a nenecháme se tady rušit. Minami se o Sachiko určitě postará.
Řekl sem, čapl sem Kashikeho a vyletěl sem s ním jestřábovi na záda. Ten se vznesl do výšky a členům Shirenu zmizel z dohledu.
Jestřábova záda byla velká asi jako tělocvična ve škole, takže tam bylo dost prostoru.
Nebudu se tě tady ptát, proč si přišel k Shirenu a jaký sou tvoje cíle. S tim co tě naučim, si dělej co chceš.... hlavně furt koncentruj chakru do nohou, aby si vodsaď neslítnul.... Stačí mi, když mi řekneš, jakou máš představu o tom, co chceš umět a já ti pak řeknu, jestli se to pro tebe hodí nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeFri Oct 07, 2011 8:07 pm

Wuka

Dobre. prikývla som. No práve vtedy prišli dvaja ( Kashike a Sachiko ) a začali bojovať. Zdiaľky som na chvíľu sledovala ich súboj. No nemohla som tu len tak vystávať. Preto som rýchlo ešte pred tým ako vyrazím na misiu odbehla do sídla, pohľadať svoju tašku, s ktorou som sem prišla a v ktorej som mala nejaké to vybavenie na cesty. Keďže hneď ako som sem prišla som bojovala, tašku som si automaticky dala dole, bez toho, aby som si to uvedomila. Bola niekde položená, skrytá pred pohľadom cudzích osôb. Schmatla som ju a znova sa vrátila k vodopádu. Tam bola menšia spúšť po boji. Pristúpila som k Yatovi. Ideme? spýtala som sa.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeFri Oct 07, 2011 8:58 pm

Yato

Takže ty chceš abych šel s tebou někam?Řekl jsem proto že jsem neměl vůbec páru co po mě ta nová holka chce,a taky sem byl překvapenej že rvona mě.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeFri Oct 07, 2011 9:14 pm

Wuka

No keď sa to tak vezme, rozhodli sa tak iný. Ale ja pôjdem kľudne aj sama, bude to aj tak lepšie. zasmiala som. Len mi treba povedať, kde je to miesto, kde ten kvietok rastie, aby som už mohla ísť.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeFri Oct 07, 2011 9:18 pm

Eistee


Došel jsem k Wuce.Na.Podal jsem jí mapu se souřadnicema.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 08, 2011 6:06 pm

Kashike


CO bych si přál??? Vy jste znám jako největší žijící šermíř a právě proto jsem si vás vybral. Chtěl bych se od vás naučit co nejvíc o boji s mečem.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 08, 2011 6:49 pm

Zoro

Zasmál sem se. Chceš šermovat? Šermíř musí mít svoji hrdost a ne že leze někomu do prd*le... Ale do tvýho chování mi nic není. Můžu tě trénovat v šermu, proč by ne, ale upozorňuju tě, že to není tréning pro každýho a je to úplně něco jinýho, než na co si byl doteď zvyklej. Tvrdej silovej tréning, hluboká meditace, maximální soustředění, vytrvalost, odolnost... ale to nejtěžší, je to, že musíš plně kontrolovat to, co děláš.
Řekl sem, tasil sem katanu a natáhl sem levou ruku. Potom sem katanu obrátil ostřím proti mojí ruce a seknul sem. Ostří sjelo po ruce, na které nebyla žádná známka po seku.
Dobře si rozmysli, jestli chceš být opravdu šermíř, protože to by pak znamenalo kompletní předělání tvejch schopností.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 08, 2011 8:18 pm

Kashike


Při zmínce o vlezdopr*ství změním výraz na daleko tvrdší. Přesto k němu ale promluvím klidným tonem. Lézt někomu do prd*le?? Nevím jestli si to uvědomujete ale tím jste mě urazil. A já nemám ve zvyku nechat lidi aby mě uráželi. To co jste mi tady předložil jako přípravu pro to být šermířem prodělávám už od doby, co umím chodit, takže zvládnu co mi naložíte. A jednou za tuhle urážku dostanu satisfakci.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 08, 2011 8:37 pm

Zoro

...A taky máš moc ostrej jazyk. Urážka není urážka, když je to pravda, ale tohle tady nehodlám řešit, pokud si tak troufáš, tak můžeme začít. Počítej s tím, že pár dní potrvá, než tě vůbec nechám na nějakou zbraň sáhnout.
Řekl sem a pak sme mohli pocítit prudké klesání. Proletěli jsme mraky a pod náma se rozléhal obrovský les a obrovská skála, na jejímž vrcholku bylo ohromné hnízdo. Ze skály stékal dolů do řeky velký vodopád.
Jestřáb se snesl na zem, já sem z něj seskočil a pak se zase vznesl a odletěl.

Stály sme na břehu široké, divoké řeky, obklopené hustým listnatým lesem.
Začal sem se protahovat. To jestli mě Kashike bude následovat nebo ne, sem nechal na něm.
Trochu se zahřejeme. Uděláš dvě stě kliků, čtyři sta sedů lehů a dvě stě padesát dřepů. Zatim bez závaží. Dělej si to jak chceš, ale do oběda to budeš mít všechno hotový. Oběd je zhruba za devět hodin, takže pokud si toho ještě moc nenaspal, tak ti to doporučuju... A ten oběd si budeš muset najít někde sám.
Řekl sem, když sem se dostatečně protáhl, pak sem se posadil do tureckého sedu a zavřel sem oči.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Meditační Prostory - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Meditační Prostory
Návrat nahoru 
Strana 6 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Tréningové Prostory

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Koš :: Shiren-Okolí sídla-
Přejdi na: