Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Meditační Prostory

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 2:38 pm

Zoro

Jestli chceš bejt tahle namyšlená, najdi si někoho jinýho na tréning, nemám nejmenší zájem na tom jít proti tobě bez štítu a bez zbraní.
Řekl sem, zatasil sem katanu a jednoduše odešel k vodopádu. Došel sem po hladině k vodopádu, sedl sem si pod něj, katanu sem si položil na klín vodopád mě začal obtékat, přesně podle mého obrysu a všech detailů obličeje. Byl to tréning manipulování chakry a podstaty.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 2:43 pm

Houki


Asi mě nepochopil.Vzdychla sem si.Svlékla se do spodního prádla a skočila do vody.Tam jsem se potopila a začala přemýšlet.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 3:04 pm

Zoro

Před očima mi tekla voda, takže sem toho moc neviděl a když mi voda přestala týct před obličejem, tak už byla Houki ve vodě. Sakra...
Zkus mi říct co si chtěla udělat a já ti pak řeknu jak to udělat bez toho aby si musela mít jizvy.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 4:20 pm

Houki


Naser mě.Řekla jsem když jsem se vynořila z vody a pohodila vlasy.Pokud to teda dokážeš.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 4:28 pm

Zoro

Nic snažšího není, moment, hned sem tu. Řekl sem a vyšel sem ven z místnosti. (přesun)

po pár minutách

Zoro

S úsměvem na xichtu sem si to dokráčel zpátky do meditačních prostor. Tak co mamino?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 5:45 pm

Minami & Sachiko


Houki fakt čekáte dítě?Tak to gratuluju.Dvojitý hlas zněl přez prostory a obě jsme začali obímat Houki a zkoumat jí břicho.


Houki

Zrudla sem a začala nadávat.Ty idiote dyť sem s tebou nespala.jedinej s kym bych mohla čekat dítě je....Větu jsem nedokončila a radši se potopila.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 5:49 pm

Zoro

Spadla mi čelist. Kurva...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 5:52 pm

Kashike


Vyběhnul jsem za holkama a znovu si ujasnil která je která díky Syflovi. Tak jo, když ignorace tak ignorace. Zkus ignorovat tohle. Chytnu Sachiko a políbím jí.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 5:56 pm

Zoro

Tenhle to není... Pomyslel sem si, když sem viděl Kashikeho. Stál sem jako solnej sloup s otevřenou pusou, jen oči se mi pohybovali a mozek jel na plný obrátky. Kdo to kurva je?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 5:59 pm

Houki


Vylezu z vody.Doprdele zor oty zas*anej kok0te!Šla sem velmi naštvaně k němu.Já sem eště pana!Zakřičela sem přez celej Shiren což mohlo znít trapně ale každej kdo by teď něco namítl by měl z kostí prášek do pečiva.Co si o sobě myslíš!Vlepila sem mu obrovskou silou a rychlostí pěstí.Přičemž když jsem byla jen ve spodním prádle prsa mi skočili takže to mohlo vypadat velmi Ečči.

Sachiko

Poté co mě políbyl jsem se na něj usmála.Vítěz.Když jsem si všimla Houki která naštvaně proškla kolem nás tak jsem odběhla i se sestrou vláčejíc kashikeho co nejdál od ní.Teď tam nelez nebo zemřeš nejkrutější smrtí!
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 6:01 pm

Kashike


Nechám se odtáhnout pryč. Děkuju krásko... hádám že jsi mi právě zachránila život.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 6:05 pm

Zoro

Otočil sem se na Minami a Sachiko a setřel sem si krev z nosu. Zdrhejte! Řekl sem s úsměvem a ještě sem na ně mrknul.
Seš panna? Tak s tim by sme měli něco rychle udělat ne? Řekl bych že ty už seš připravená, tak bych neměl bejt pozadu.
Řekl sem a nejdřiv sem slíknul triko a pak kalhoty.
Neměl sem teď nejmenší zájem na tom, něco na Houki zkoušet, chtěl sem jí hlavně pořádně nasrat, aby mě přizabila.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 6:09 pm

Houki


Připadam ti k smíchu?Ječela jsem na něj a křik následoval kop patou do hlavy.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 6:21 pm

Zoro

Hodil sem salto dozadu dřív než sem si vubec stihnul rozepnout pásek a dopadl sem na záda a vyrazil sem si dech, takže sem se nadzdvihnul a skočil sem znova na záda, abych si dech zase nahodil.
Pracně sem se vedl, měl sem něco s dolní čelistí, ale zlomená asi nebyla. Máš ráda sado-maso a nebo jenom sado? Řekni si zlato, já se přizpůsobim... jooo a při těch kopech si dávej bacha, máš celkem průsvitný prádlo.
Sakra, už by se mohla naštvat... nehodlám se tu nechávat okopávat věčně.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 6:23 pm

Houki


Ty hajzle!Mlaátila sem do zora čím dál víc a jeho řeči mi opravd uštvali.


Sachiko


Dnes už si uhádl podruhé.Ale todle není soutěž.Takže se radši kryj a pak uvidím co s tebou provedu až se setmí.


Minami

S úžasem sem sledovala masakr a když sem slyšela sestru chtělo se mi zvracet.Výrazem sem to dala hodně znát.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 6:28 pm

Zoro

Začal sem vykrejvat její údery. Nehodlal sem se nechat zabít, jen sem jí chtěl srát.
Potom sem od ní odskočil dozadu a chytil sem jílec meče a tasil sem. Postavil sem se do střehu a Houki prasklo jedno ramínko u podprsenky. Zlato, poď na to, ať to stojí za to... Začal sem si spívat, ale už sem neměl normální úsměv jako předtim, byl to šílenej výraz, kterej sem mýval při bojích, protože sem věděl, co nastane. Máchnul sem několikrát mečem, naplnil sem ho chakrou, zatnul sem zuby, narval sem chakru do rukou a udělal sem větrné ostří kolem meče. Itoryuu... Řekl sem a začal sem si připravovat techniku.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 6:30 pm

Kashike


Otočím teatrálně oči k nebi... sám bůh tehdy vedl mé kroky, když mě uvrhl do tvé náruče. Pak už dál sleduji souboj a jsem připraven reagovat, kdyby cokoliv.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 6:35 pm

Houki


Výraz v mích očích zmizel.Kyoka!Zakřila jsem a mé oči obalila zlatá barva chakry.Potom celé tělo.Chakra stoupala a nakonec my narostla křídla jako při andělské technice.Jen že sem byla celá zlatavá.Zbělali mi vlasy.Mylím že todle se ti nebude líbyt.Špitla jsem.Ale hlas se rozléhlal všude měl divný zvuk nebyl jako můj normální.V mžiku jsem se oběvila před zorem rychlostí co nedokázal nidko postřehnout a odpálila ho pěstí přesahujíc sílu tsunade.Zoro se zabořil do skály se zlámanými svěmi žebry a pravou rukou.Potom jsem pomalu šla k němu.Zabiju tě!

Minami

Bohové jsou Houki,Zoro a nejmenovaný.Odvětila jsem a zděšeně se podívala na Houkiinu formu.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 6:41 pm

Kashike


Tak to se budu muset potom optat, který z těchhle tří to má na svědomí. S respektem koukám na celé dění před námi a trochu se zamyslím. Hele, myslíte že je dobrý když jim tu křeníme u milostný předehry???
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 6:47 pm

Sachiko


Sice se "jemu" říká Muž nejblíže k bohu.Ale ani on todle nesvede.Řekněmě tomu náhoda.Podívala jsem se opravdu vážně.Todle není předehra.Ona ho zabije.Řekla jsem viděšeně.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 6:53 pm

Kashike


Nezabije. Jste přece rodina. Vím že kdyby to došlo tak daleko že bude někdo ohrožený na životě, tak jí nenecháte to udělat.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 6:57 pm

Sachiko


Upřímě.Bojím se tam jít.Dívám se na sestru která souhlasně přikyvuje.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 7:11 pm

Kashike


Tak půjdu já. Rozejdu se pomalu směrem k bojujícímu páru se zapnutým Byakuganem. Pokud mi Minami přečte myšlenky, nenajde strach, jen odhodlání k tomu ten boj zastavit.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 7:21 pm

Zoro

Když se přede mnou objevila Houki ve zlatém, provedl sem svou techniku(Itoryuu: Arashi no Taka, přečti si pls co to dělá a ber v potaz to že u toho měl Zoro narvanou chakru v meči, větrný ostří a ještě cpal chakru do rukou a dal do toho max síly) a pak sem odletěl ke zdi. Ruce sem měl skřížený před obličejem a skloněnou hlavu, takže sem měl po ráně jen zlomená žebra.
...Arashi no taka! Vypadlo ze mě a pak sem padl na kolena, obličejem k zemi. Miluju tě. Řekl sem s normálním úsměvem.
Potom sem se pracně zvednul, znovu sem naplnil meč chakrou, udělal ostří a narval sem chakru do nohou i do rukou. Chytil sem meč do pusy, udělal sem pečetě a kolem levý ruky se mi udělal větrný vrták. Meč sem nechal v puse. Objevi sem se před Houki. Trhnutím hlavou sem jí sekl šikmo přes hruď, levou rukou sem jí bodl vrtákem pravou sem jí chytil za zápěstí.

Když dělal Zoro pečetě, tak Kashike zjistil, že se nemůže hnout dál kupředu, kuli větru, který mu v tom zabraňoval(ve větru je přimíchaná chakra, kdyby se chtěl podívat byakuganem).
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 7:31 pm

Kashike


Zastavím se na hraně, udělám trochu pantomimy když chci osahat onu barieru a počkám až jeho technika skončí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Meditační Prostory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Meditační Prostory
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Tréningové Prostory

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Koš :: Shiren-Okolí sídla-
Přejdi na: