Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Vstup na území organizace

Goto down 
+2
Kashike
Mister_zx
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 5:55 pm

Kashike


Když se čaj louhuje, stejnou metodou zhotovím dva šálky a čaj do nich rozleju. Pak je přinesu a jeden dívce odevzdám. Prosím.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 7:54 pm

Kantou


Příjdu s Houki sem a vydejchávám se
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:03 pm

Yato


Kde je Houki-San?Zakřičím na něj a chytnu ho pod krkem.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 7:13 am

Kantou



Víš,že mě tohle docela bolí? řeknu a usměju se

Houki je ještě tam tak mě pust dohajzlu! zařvu na něj
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 3:58 pm

Kashike


Jen tam tak sedím s tou dívčinou a popíjíme čaj. Hele, neměl by je někdo od sebe dostat??? Takhle si ublíží.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 4:00 pm

Kantou



Yato nezapomeň mě nelze zabít takto. řeknu a dám jeho ruce ode mě pryč.


Příjdu k těm dvoum



A hele nová tvář? zeptám se
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 4:02 pm

Kashike


Podívám se tomu týpkovi do očí a na minutu bez mrknutí držím. Jo, asi tak něják. Jsem Kashike. Ani se neobtěžuji vstát nebo mu podat ruku, jen tam tak sedím a koukám mu do očí.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 4:07 pm

Kantou



Na co tak koukáš? zeptám se
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 4:10 pm

Kashike


No podle všeho na mírně nevychovaného člověka. Ale třeba mě zdání klame. Řeknu to tak jako by mi na tom ani nezáleželo a upiju čaje.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 4:14 pm

Kantou



Kusa Zvednu ho a dám ho blíž k sobě


Já ti dám nevychovanýho člověka. řeknu a vrátim ho zpět






Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 4:17 pm

Kashike


Nechám se zvednout ale pokládat už mě nemusí. Jak mě totiž chytnul, tak se reflexivně chytnu jeho předloktí. Přesně v místě chakra bodů, které zamáčknu a zápěstí mu ztratí cit. Ano?? A jak my ho dáš???
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 4:19 pm

Kinomaru Aburame



Haha takže hyuuga.Zkus si mě zabít.Tohle nedokážeš pokud nevíš jak na mě. řeknu
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 4:27 pm

Kashike


Podívám se na jeho svěšená zápěstí a usměju se. Dost mě podceňuješ... a přitom je tohle patová situace.... ty tvrdíš že tě nemůžu zabít a sám jsi v situaci, kdy pro mě nejsi hrozbou. Copak s tím jen uděláme??? Celou dobu si ho Byakuganem prohlížím a zjišťuji úplně normální chakra systém a další nepotřebné věci.


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 4:29 pm

Kantou

Ale jsem hrozbou řeknu









Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 4:37 pm

Kashike


Nepovídej. Já teď budu dělat jako že ti to věřim, přeci jen, ještě mě můžeš ukopat a nebo ukecat k smrti. Ale bez pečetí a rukou to budeš mít hodně komplikované.


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 4:39 pm

Kantou


Kdyžtak ti něco řeknu ke 2 mim jutsu nepotřebuju ani dvě ruce. usměju se









Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 4:43 pm

Kashike



No to je zajímavé. Teď mě těma technikama ještě zashánout dřív než já zasáhnu tebe a máš vlastně vyhráno. Na mém výrazu je vidět, že se opravdu bavím touhle debatou s okavidno podřadnou bytostí. Ale abych ti ukázal že respektuji tvojí příslušnost ke straně, tak ti ty ruce dám zase do kupy. Příjdu k němu a třemi dotyky mu ruce opět uvolním. Tak co??? Lepší??
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 4:45 pm

Kantou


Jo je to lepší. řeknu
Čau Kaname. protáhnu se
Teď nevim co jsem vám to chtěl říct podrbu se na hlavě
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 4:47 pm

Kashike


Tak snad tě to poučí, že když na mě hrábneš, tak se můžeš s prackama rozloučit. To jsem rád. Sednu si zase zpátky té dívce a uchopím šálek.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 4:49 pm

Kinomaru Aburame




Takže Kashike mě říkají Kantou představim se
Ale tajemství které ví jen shiren ti neřeknu
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 4:52 pm

Kashike


Hlavou naznačím poklonu. Těší mě. Tajemství??? Nezájem... jsou jak dámský klub... samé tajemství.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 4:54 pm

Kantou


I když jedno ti řeknu.Jsem jeden který umí techniku jménem Edo tensei,ale teď nemam moc chakry. zasměju se
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 4:56 pm

Kashike


Hm... to je zajímavé... taky ti řeknu tajemství... přátelé mi říkají Bůh... hádej asi proč. A hlavně holky... ale to už si nechám pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 4:57 pm

Kantou


Hádanky nemam rád. řeknu a zasměju se
To je stejné jako kdybych ti řekl proč jsem se tě ptal jestli mě zabiješ.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 5:21 pm

Kashike


No tak mi věř, že až na to příjdeš, bude pozdě. S tím se vrátím k čaji a jeho si dál nevšímám.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vstup na území organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vstup na území organizace
Návrat nahoru 
Strana 3 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Sídlo organizace
» Organizace Shiren

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Koš :: Shiren-Okolí sídla-
Přejdi na: