Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Vstup na území organizace

Goto down 
+2
Kashike
Mister_zx
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 2:27 pm

Sachiko

Povídej poslouchám.Řekla jsem krátkou větu slabým tónem hlasu.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 2:28 pm

Kashike


No zajímají mě teď dvě věci. První, tak důležitější je... jestli sis tenkrát se mnou jen nehrála a máš mě opravdu ráda??
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 2:29 pm

Sachiko


To musíš zjistit sám.Pobaveně jsem odpověděla přičemž jsem měla škodolibý výraz ve tváři.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 2:32 pm

Kashike


Ani nevíš jak rád bych to zjistil.... rozhlédnu se opatrně kolem... ale asi ne tady. Neni tu místo, kde bychom nebyli tak na očích????
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 2:38 pm

Sachiko


Ségra to stejně zjistí a vykecá všem.Pobaveně jsem mu odpověděla a sledovala Kantoua.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 2:41 pm

Kashike


Se sestrou si něják poradíme. Doufám... to její čtení myšlenek je děs.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 2:44 pm

Sachiko


Lehla jsem si na podlahu a začala sledovat mraky.Hodně štěstí.Odvětila jsem ospale.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 2:51 pm

Kashike


Sednu si vedle Sachiko a dívám se jí do tváře. No, štěstí asi bude potřeba.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 2:56 pm

Sachiko


No semnou asi ne ale s mou sestrou.Občas si nás lidé pletou.Trochu sem se zahyhńala.Jesli políbíš ji místo mě tak ti useknu hlavu.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 2:57 pm

Kashike


Jestli políbim jí, tak nebude třeba sekat, protože se dřív utopim v dezinfekci.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 4:21 pm

Sachiko


Tak to už je ale tvůj boj.Vstala jsem a došla k sestře.Spolu jsme odešli a přišli dvě stejné dívky (já a sestra) během několika minut.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 4:29 pm

Zoro

Hej, Minami, něco od tebe potřebuju a dost to spěchá. Řekl sem, když sem se vrátil do místnosti. Byl tam někdo novej. Co to je za zkurvysyna a co tu hledá?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 4:42 pm

Minami i sachiko odešli stejným krokem jak dva stíny za zorem.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 4:43 pm

Kashike


Jůů.... pochádka o zlatovlásce se proměnila v pěknou realitishow. Tak jo... hm... která pak to je??? Nahodím si Byakugan a neomylně příjdu k Minami. V tu chvíli přeběhne nějákej syfl a začne se rozkřikovat. Co tu chci??? Já tu bydlim. Když holky vyrazej za ním, dojdu vedle Sachiko a nabídnu jí rámě.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 5:00 pm

Zoro

Tebe nepotřebuju Sachiko, něco musim Minami důvěrně říct. Napoj se mi do hedky, ti to řeknu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 5:03 pm

Minami


Povídej.telepatický hlas zazněl Zorovi v hlavě zatím co jsem šla dál stejně se svou sestrou.


Sachiko

Ignorovala jsem jeho ruku a dál dělala svou sestru.Přece ví co má udělat.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 5:37 pm

Zoro

Co tady blbnete Minami? Co by se stalo, kdyby si všem tady řekla, že vám oznamuju, že s Houki čekáme dítě? Asi by se nasrala a chtěla by mě zabít že? Tak to udělej a zařiď, aby se to co nejdřív dozvěděla i Houki. Řekl sem vesele mávnul sem jí. Čau Minami a díky. Otočil sem se a šel sem pryč. Pak se se ale zastavil a znova otočil. Čau Sachiko. Řekl sem ještě, mávnul sem jí a odešel. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 5:43 pm

Minami


Ségře sem přenesla rozhovor se zorem do hlavy a obě sme vyběhli za Houki.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 8:47 pm

Wuka

Zrazu tu bolo nejako moc ľudí. Pozorovala som každého pohľadom. Každý sa sústredil na niečo iné. Nemám rada keď je okolo mňa veľa ľudí. Pomaly som sa otočila na päte a nepovšimnutá som odišla z toho miesta. Šla som si prezrieť okolie organizácie.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeMon Oct 17, 2011 9:22 pm

Všichni jíst ozvalo se shirenem a všichni (npc) se vydali do sídla dop jídelny.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Yoshiro Uchiha




Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 23. 10. 11

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Oct 23, 2011 3:47 pm

Vešel jsem a sedl si na zem. Čekal jsem a odpočíval, ale po chvilce jsem začal řvát.
"Chce si to někdo rozdat?" Řekl jsem s panickým smíchem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Oct 23, 2011 3:50 pm

Eistee


Brána se otevřela a v žáru slunce se má zbroj leskla až oslňovala okolí.Člověk se chce jít najíst a on tu musí někdo ječet.Nakráčel jsem slepě k němu.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Yoshiro Uchiha




Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 23. 10. 11

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Oct 23, 2011 3:52 pm

"To je teda smutné.." Řekl jsem ironicky a dal ruku na meč, ovšem ho ještě z pochvy nevytahoval.


Naposledy upravil Yoshiro Uchiha dne Sun Oct 23, 2011 3:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Oct 23, 2011 3:53 pm

Eistee


Přišel jsi sem otravovat,nebo se přidat?Otázal jsem se.Ale můj milý úsměv z tváře nemizel.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Yoshiro Uchiha




Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 23. 10. 11

Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitimeSun Oct 23, 2011 3:54 pm

"Ani jedno.. Přišel jsem vyzkoušet mou sílu, slyšel jsem, že jste prý docela silní, je to pravda?" Zeptal jsem se provokativně a vytáhnul meč.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vstup na území organizace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vstup na území organizace
Návrat nahoru 
Strana 9 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Sídlo organizace
» Organizace Shiren

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Koš :: Shiren-Okolí sídla-
Přejdi na: