Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Sídlo organizace

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 9:28 pm

Wuka

Planoucí Wuka, pekné.Zlodejka snov? Prečo práve, to by ma zaujímalo.
Pozrela som sa na toho muža. Hmm, zlaté brnenie, pokojný výraz, stále zvarené oči a ako som počula veľmi rád medituje. Muž nejblíže k bohu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 9:28 pm

Kashike


Pak se tedy stane jak si přeješ. Nabídnu Sachiko rámě a pokud ho přijme, vykročím směrem ke svému ,,bytu,,.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 9:31 pm

Minami

Popravdě on je zván jinak.Eistee mezitím odešel.Jak jinak...Zase de zevlovat.Proto že umím todle.Zaznělo Wuce v hlavě.

Sachiko

Rámě jsem přijala jako opravdová dáma a kráčela jsem po boku svého milence neznámo kam.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 9:36 pm

Kashike


Dojdu k sobě do pokoje, otevřu dveře a pozvu Sachiko dál. Dojdu k něčemu co jsem si přinesl mezi osobními věcmi. Starší přehrávač s kvalitním repráčkem. Chvilku tam něco štrachám a u toho se optám Sachiko: Už jsi někdy tancovala s mužem v páru???
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 9:37 pm

Wuka

Pôsobivé. uznala som. Potom som si však dvakrát ťukla do spánku. A teraz von z mojej hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 9:40 pm

Sachiko


No.Ne.Odpověděla jsem když jsem vešla do místnosti.


Minami

Co by si chtěla dělat?Proto že jak sé šéfová začne se Zorem bavit končí to za dlouho.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 9:42 pm

Kashike


Tak to tě čeká nevšední zážitek. Odložím všechny zbraně a brnění. Můžeš si odložit zbraně a zbroj??? Věř mi že je nebudeš potřebovat.
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 9:45 pm

Wuka

Takže výsluch skončil, to som rada. usmiala som sa a potom som začala premýšľať. No určite sa mi tu nechce len tak nečinne stáť a okrem toho mi tu začína byť zima. Nemohla by som si dať s niekym taký malý cvičný súboj? poslednú vetu som povedala veľmi rýchlo.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 9:48 pm

Minami

Nahodial jsem schopnost a zjistila kde je volno.U vodopádů.Sice je tam bordel ale pšššt.A s kým?Yato,Já,Kaname,Eistee,Kantou.Todle je momentální výběr.

Sachiko

Ale muž má ženě pomoci se svléct.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 9:50 pm

Kashike


Promiň... chtěl jsem zachovat dekorum. Pokud chceš abych ti pomohl, pomůžu rád. Přistoupím k Sachiko a pomalu a opatrně jí odeberu zbraně a ochrané pomůcky jako nátepníky a holení chrániče. Nechám jí tam jen v šatech.
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 9:54 pm

Wuka

Hmm... voda, no nič to...
Môžem ísť pekne podľa abecedy. na chvíľku som vyzerala, ako keby som sa zasekla. Nie to nebude dobrý nápad. Tak rada si dám s tebou prvý súboj. usmiala som sa.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 9:58 pm

Minami


Sejdem se tam všichni.Odešla jsem k vodopádu.

Sachiko

A teď mě povedeš?Podívala jsem se na něj a oči se mi začali upínat na něj.Nebo mě nejdřív vyzveš?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 10:03 pm

Kashike


Myslím, že mou výzvu jsi přijala už dávno. Usměju se, dojdu pustit hudbu, pak se postavím proti ní, uchopím jí za ruce a ukážu jí jak má vypadat těsné taneční držení. Pak klidně vykročím do lehkého valzu. Na začátek Sachiko trochu nadlehčím, aby to neměla těžké. Tak co??? Líbí se ti to???
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 10:12 pm

Sachiko

Ano.Odpověděla jsem a snažila jsem se s ním držet krok.Ale moc mi to nešlo.Sharingan.Začala jsem kopírovat a tancovat jako Kashike.Ale teď už líp.Šeplta jsem mu a Sharingan si zase vypla.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 10:15 pm

Kashike


Ty potvůrko jedna, tohle je podvádění. Řeknu to takovým veselým tonem a následně udělám spinu. Začnu do tance přidávat nějáké kreativní prvky a když hudba dohraje, zvednu Sachiko pravou ruku nad hlavu a nechám jí se pod rukou podtočit. Šlo ti to skvěle.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 4:15 pm

Sachiko

Po dokončení tance jsem se na něj usmála a odpověděla mu.Děkuji.Ale to díky tomu skvělému učiteli.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 4:17 pm

Kashike


No když to bereš takhle. Dojdu k přehrávači a přehodím skladbu. Co takhle něco rychlejšího??? Uchopím Sachiko a rozjedu s ní nádherný valčík po místnosti.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 4:57 pm

Sachiko

Přidržím si ho a dál tancuji s ním.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 5:08 pm

Kashike


Odtancuju valčík a když skladba dohraje, opět jí nechám ať se podtočí. Tancuješ jako víla. Jsem rád že tě to baví. Chceš ještě tančit??
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 9:14 pm

Sachiko

Dala jsem ruce okolo jeho krku a hodně se na něj namáčkla.Když už jsem byla hodně namáčklá políbyla jsem ho.Myslím že todle je dostačující odpověď.Políbyla jsem ho ještě jednou.Získal jsi si ze mě kousek.Teď zapracuj na dalším trochu jinak.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 11:53 am

Kashike


Pokud ten kousek je srdce, tak mám vše co jsem chtěl. Na ničem jiném mi nezáleželo. Ale když nabízíš víc... políbím jí a při tom jí rozvážu tkaničku co jí drží blůzu u krku.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 12:07 pm

Sachiko


Trochu zrundu ale nechám se.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 12:11 pm

Kashike



Plynule jí přejedu rukou po straně hrudníku a rozepnu knoflíky od blůzy. U toho jí pořád líbám. Pomalu jí blůzu stáhnu z ramen a nechám jí dopadnout na podlahu. Pak opět plynule přejedu rukou po lopatce a nahmatám šněrovačku od korzetu. Jemně zatáhnu a rozvážu jí.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 12:21 pm

Sachiko

Ehm.Prosím.A máš Kondom?Řekla jsem trochu nesměle když jsem mu sundavala tryko.
[Kondom není součástí ZVN]
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 12:26 pm

Kashike


Mírně se na ní usměju. Jistě že ano. Neměj strach. Hrábnu po peněžence a vytáhnu malou krabičku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo organizace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo organizace
Návrat nahoru 
Strana 4 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Organizace Shiren
» Vstup na území organizace

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Koš :: Shiren-Sídlo-
Přejdi na: