Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Sídlo organizace

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 5:18 pm

Kaname


Dobře.Nandavala jsem všem hodně Zorovi trojitopu porci a Eisteemu asi tak pětkrát větší než měl Zoro.Pro tebe jako vždy.Usmála jsem se na něj což on ale bohužel nemohl vidět.

Houki

Když už měli všichni nandáno a seděli vstala jsem.Takže prosím.Kdo se dnes pomodlí za shiren?Slyšela jsem utichnutí davu a čekala na jejich odpověď.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 5:45 pm

Zoro

Vzal sem Eisteemu talíř a podstrčil sem mu ten svůj. Takhle to je správně. Amen. Řekl sem a během několika vteřin sem snědl celou porci.
Asi prasknu... Řekl sem spokojeně.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 5:53 pm

Eistee

Myslím že tě zabiju.Snědl jsem porci a pak dalších 15.Vstal jsem a došel k Zorovi.Víš jak se trestá krádež v některých náboženstvích?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 5:54 pm

Kashike


Opřu se do opěradla a propletu ruce za hlavou. Sekají se ruce... pokud tedy myslíme to samé. Mám ho podržet???
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 5:58 pm

Eistee


Správně.Zazněl tichý milý hlas.Pokud chceš.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 6:05 pm

Zoro

Nabral sem Eisteeho bodlem do koulí, až vyletěl ke stropu. Takhle.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 6:15 pm

Eistee


Bohužel se zorův kop zastavil o brnění.Promiň ale víš proč já nebojuju.Pohrdavě jsem se na něj zatvářil.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 6:51 pm

Zoro

To že se kop zastavil o brnění nemění nic na tom, že Eistee i s brněním vyletěl ke stropu a pak zase spadnul zpátky na zem. Jo, vim to, proto mě baví tě takhle srát ty blbečku vyj*banej.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 7:04 pm

Houki


Stála sem za Zorem velice dopálená a chytla ho zezadu za tryko.Ale já můžu!
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 7:18 pm

Wuka

Wuka odpovedala som Zorovi. Keď som dostala svoju porciu poďakovala som sa. Amen, to bola ale dlha modlitba.v duchu som sa zasmiala. Ďalej som si však nič nevšímala a pokojne jedla. V tom som začula zvuk kopu do brnenia. Pozrela som sa na tých dvoch. No pekne... Myslím, že je to tu horšie ako v škôlke. pomyslela som si. Vstala som od stola. Pristúpila som k dievčine s dlhými bielymi vlasmi. To tu býva každý deň? spýtala som sa je, ukazujúc na tých ostatných. Ale to mi je vlastne jedno, skôr sa chcem spýtať, že ako to tu chodí. Prišla som sem iba dnes, bojovala som s Houki, ktorá ma prijala. Ale to je všetko? Nezdá sa mi to.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 7:28 pm

Kaname


Je to tady jedna velká rodina.Odvětila jsem a na poznámku že je nová se mi zablísklo v očích.Nováček!Děte ho vyspovídat!Křičela jsem po místnosti a viděla jsem jak se Eistee otrváveně otočil.Chudák dnes si nezamedituje.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 7:30 pm

Zoro

Ale zlato, dyť víš že toho namyšlenýho sr*če nemůžu vystát. Rozříznu ho i s tim jeho krunýřem vejpůl! Zavrčel sem protivně.
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 7:33 pm

Wuka

Urobila som krok dozadu, keď som videla jej pohľad. Že já som si ústa otvorila.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 7:36 pm

Houki


To bylo vtipný.Odpověděla jsem Zorovi.Poté co promluvila Kaname jsem Zora zvedla.Tak dem znova.Odvětila jsem a táhlu Wuku do místnosti kde byl předtím Kashike.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 7:46 pm

Wuka

Zhlboka som sa nadýchla. Malá spoveď nikoho nezabila. Nevadí, aspoň si vylejem svoje srdce. Vedieť o svojich členov viac je predsa samozrejme. Prečo sa obávať. Jasné, už viem. Že trepnem nejakú blbosť. Aj keby, sranda musí byť. A neviem prečo, ale väčšina ľudí má úchylku rozprávať sa sám so sebou. Aspoň ktorých poznám. Nasledovala som Houki až do jednej z miestnosti v sídle.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 8:00 pm

Zoro

Nevěříš mi?! Řekl sem vytočeně a chybělo jen málo k tomu, abych narval do meče chakru a seknul po Eisteem. N*srat, na nějakej výslech vám j*bu. Řekl sem, zavrčel sem na Eisteeho a odešel sem z místnosti.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 8:16 pm

Houki

Došla jsem i s Wukou do místnosti.Když mi Eistee řekl že Zoro odešel běžela jsem za ním.(přesun)

Eistee

Řekl jsem Houki o Zorovi a potom se přiblížil k Wuce.Ahoj.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 8:26 pm

Wuka

Pozrela som sa na toho muža s dlhými vlasmi v zlatom brnení. Ahoj, no tak čo potrebujete vedieť? spýtala som sa rýchlo.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 8:44 pm

Eistee


Hodně věcí.Třeba jak se máš.Kolik ti je,si pana a podobně.Utahoval sem si z ní ale nedal sem to na sobě znát.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 8:53 pm

Wuka

Odpoviem ti iba na tie prvé dve otázky, dohodnuté? Mám sa asi, no tak dá sa to, aj keď...hmmm...Mám 16, či 17 alebo menej? Neviem, už dlhé roky to nepočítam. odpovedala som na otázky, keď sa to dá nazvať odpoveďami.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 8:56 pm

Eistee


Máš nějakou přezdívku?Snažil jsem se konverzovat když do místnosti vešla Minami.

Minami

Sledovala jsem tu novou.Přeci jen jsem vrchni vyjednavač a on by ji nakonec sám zabil.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 9:00 pm

Wuka

Nemám žiadnu prezývku. WUKA, to je moje meno. zdôraznila som svoje meno. Vtom do miestnosti vstúpila tá žena.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 9:18 pm

Minami

Tak ty budeš Planoucí Wuka.Odpověděla jsem mile.Já jsem Minami a říkají mi zlodějka snů.Podívala jsem se na eisteeho.A on je...Odmlčela jsem se.Zkus hádat.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 9:22 pm

Kashike


Po jídle dojdu za Sachiko. Usměju se na ní a vezmu jí kolem ramen. Tak a teď jsem jenom tvůj.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 9:25 pm

Sachiko

Podle způsobů má muž vybrat zbavu,zavést tam ženu a podobně.Podívala jsem se mu do očí a přiblížila se až k polibku ale nakonec jsem se ucukla.Pokud ho chceš uděláš to co jsem řekla.Vyplázla jsem jazyk.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Sídlo organizace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo organizace
Návrat nahoru 
Strana 3 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Organizace Shiren
» Vstup na území organizace

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Koš :: Shiren-Sídlo-
Přejdi na: