Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Sídlo organizace

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 9:33 pm

Sachiko


Donesla jsem Zora do jeho pokoje a položila ho do jeho "měkké široké postele s načechranými polštáři".Poté jsem si sedla vedle na židli a čekala až se probudí.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 10:15 am

Zoro

Pomalu sem začal otevírat oči. Rozhlédl sem se a zjistil sem, že sem ve svém pokoji. Pak sem uviděl, že vedle mě sedí Sachiko. Pustil sem meč, který sem doteď pevně svíral a ten spadl na zem.
Seš tu aby si mi něco řekla a dorazila mě? Řeknu nic neříkajícím hlasem. Jestli mám nárok na poslední přání, tak se odsud rychle pakujte. Určitě na mě dali nějakou štěnici, nebo tak něco. Neměl sem čas to hledat, musel sem co nejrychlejc vypadnout... Teď to můžeš skončit, co sem měl udělat, sem už udělal.
Řekl sem a zase sem oči zavřel.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 2:00 pm

Sachiko


Rači naklusej k Houki.Odmlčela jsem se.A nezapomeň na jedno z prvních pravidel organizace.Jsme jako rodina.Poté jsem odešla někam pryč.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 3:04 pm

Zoro

Kr*vo, POMOZ MI ASPOŇ NA NOHY!!! Zakřičel sem na ni, když zabouchla dveře. Samozřejmě sem nebyl naštvanej, ani to nebylo myšleno jako urážka. Pokusil sem se pohnout nějakou částí těla, ale i minimální pohyb bolel jako čert.
Ibiki mě pěkně zřídil... Řekl sem a pak sem si začal vybavovat, co se všechno stalo a chytil sem se za hlavu, která mě začala brutálně bolet.
Po chvilce to přešlo. Posadil sem se na kraj postele a chvilku sem takhle zůstal, aby se mi stihla nahrnout krev do hlavy. Potom sem opatrně vstal a začal sem kulhat na území organizace (přesun).
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 9:47 pm

Kashike


Vstoupil jsem do oné místnosti a zůstal jsem stát v rohu opřený o zeď. Jen tak, laxně ruce založené na prsou a mírně arogantní výraz ve tváři.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 9:54 pm

Houki

Prošla jsem okolo Kashikeho dál do místnosti kde byli tři půlkulaté stoly s židlemi kousek od sebe a naproti nim bylo to samé jen v podání jednoho.Promiňte že jdu pozdě ale nemam ráda krajkovaný kalhotky.Dál jsem mířila až ke stolu oprostřed trojice.Tam jsem si sedla.

Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 10:02 pm

Zoro

Už sem seděl na židli úplně na pravo(z našeho pohledu). Tos to nemohla nějak zakecat? Nejak normálně... Povzdychl sem si a čekal co bude.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 10:05 pm

Eistee


Vešel jsem do místnosti jako poslední.Moje zlatá zbroj zářila a třpitila se.Pokud si mě Kashike prohlížel měl jsem zavřené oči.Došel jsem poslepu až po Houkiinu levici.Tak si sedni.Ukázal jsem na Kashikeho stále se zavřenýma očima.Vyrušili jste mě od meditace.Ale že jste to vy dva tak to necháme být.Ale u něj ještě uvidím.Teda neuvidím ale uslyším.


Houki

Upřímnost nadevše.Vyplázla jsem na něj jazyk.Je naštvanej.zase!
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 10:09 pm

Kashike


Přikývnu a sednu si. Jsem v klidu a dívám se Houki přímo do očí.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 10:11 pm

Zoro

Zase přídeš a hraješ si tu na šéfa... no jo, zfoukneme to rychle, ať můžu jít spát. Rovnou k věci bez zbytečnejch keců. Máš rád Sachiko? Jestli jo, tak máte moje požehnání a děte si kam chcete, konec, těšilo mě, deme.
Řekl sem a už sem chtěl vstávat. Ehm... kuli tomu tady nejsme co?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 10:14 pm

Kashike


Mírně se usměju a obrátím svůj pohled na Zora. Pokud to byla první otázka pak ano, mám Sachiko rád. A tvého požehnání si vážím.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 10:15 pm

Zoro

Kecáš, moje požehnání ti je u prd*le. Zasměju se. Neee, ale vážně Houki, co chceš dělat?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 10:16 pm

Eistee


Šéf je tady Houki.Já jsem jen pomocník.Jako ty.Otočil jsem se na Zora a zase zpět.A tak to vás můžu jako duchovní oddat.Usmál jsem se na něj.Ale v tomdle si ji neber.Máš to ale hnusné šaty.Dumal jsem.

Houki

Předvedla jsem ukázkoví facepalm na slova těch dvou.Takže jakožto nováček nám řekni. Proč shiren,co umíš,jaké máš vztahy ke konoze,a kdy si ji vezmeš?Po optání kdy si ji vezme jsem se otočila naštvaně že mě ty dva dostaly a trochu sem zrudla.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 10:22 pm

Kashike


Opět svůj pohled zaměřím na Houki. Takže... Shiren volím proto, že věřím, že mi dopomůže k naplnění mého osobního cíle. Umím toho spoustu, jsem kvalitní medik, výborný bojovník na blízko, mám zkušenosti s přežitím v divočině a díky kekkei genkai jsem dobrý pro průzkum rozsáhlých ploch. Ke Konoze mám vztahy na nulové úrovni. Mám tam pár známých ale nejsou pro mě důležití. Kdy si jí vezmu??? Až mi řekne své ano.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 10:25 pm

Eistee


Bohužel nevidím tvé kekei genkai ale podle popisu co jsi řekl to je Byakugan.Což je vysoce pravděpodobné proto že jsio prý z konohy.Řekni mi.Pod jakého stávajícího člena by jsi chtěl být prozatím přiřazen vyjímaje Sachiko.Pohodil jsem vlasy a vypadalo to že při mluvení spím.Samozřejmě i ta je možná ale to je samozřejmost že by si jí chtěl.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 10:27 pm

Kashike


Těžké rozhodnutí. Nicméně pan Zoro na mě udělal obrovský dojem se svými schopnostmi šermu. Rád bych sloužil pod jeho vedením.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 10:29 pm

Houki


Tak to je samozřejmě na něm.Otočila jsem se na něj.Že drah....Větu jsem nedokončila.

Eistee

Ano on je velmi moudrá volba.Jeden z vůdců,spolehlivý,silný.Usmál jsem se.A Kaname bych ti nedovolil.Vaří.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 1:42 pm

Zoro

Jasný, ale o nějakým sloužení nemůže bejt řeč, ale vezmu si tě na starost... Kdyby se ti zdálo, že proti tobě něco mám, tak se ti to nezdá, protože mi připomínáš toho zmrd*, co mě štouchal prstama a složil mě na zem... jednoho dne ho vážně zabiju...

A co je k večeři? Zeptal sem se, když Eistee zmínil vaření.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 1:46 pm

Houki


Tak tedy ujednáno.Pokud máte ještě nějaké otázky.Podívala jsem se na zbitek.


Eistee

Tak jen chci dodat že pokud zradíš tak tě zabije Sachiko.Omlčel jsem se.Kaname slíbyla Kari.slastně jsem se usmál.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 3:05 pm

Zoro

Kari od Kaname-chan! De se jíst! Řekl sem, zvedl sem se od stolu a odkráčel sem do jídelny.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 3:34 pm

Houki


Odešel uprostřed jednání.ZASE!Proč já!Miluju takoví pako nezodpovědný?Vstala jsem.Dobře dem jíst.Odešla jsem do jídelny.

Eistee

Mlčky jsem odcházel a když jsem došel k Kashikemu.Hodně štěstí.Odvětil jsem.

V jídelně už seděl celí shiren mimo Wuky,Kashikeho,Zora,Houki a Eisteeho.Eistee a Houki si sedli ke stolu a kaname začala podávat.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 3:39 pm

Wuka

No večera, nebolo by odveci pomyslela som si a v duchu som si začala pospevovať jednu pesníčku, ktorá ma pri tejto vete napadla. Vošla som do jedálne. Prišla som práve v tom správnom čase keď sa začalo podávať jedlo.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 3:50 pm

Zoro

Sednul sem si do čela stolu čekal sem, až dostanu porci. Kaname, nandej mi pořádnou hromadu, protože sem měl dneska pernej den.
Potom sem si všiml nové dívky(Wuka). Ahoj, já sem Zoro, promiň, předtim sem se nepředstavil.
Pak sem se podíval na Kashikeho. No, teď máme čas u jídla trochu pokecat, takže mi řekni, kolik bys chtěl dětí a jak by se měli menovat... Blbost, chtěl sem se zeptat jakym stylem bojuješ.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 4:44 pm

Kashike


Dojdu s ostatními do jídelny a usednu kousek od Zora, mého nového mistra. Dětí ne moc... tak dvě, tři..... no, bojuju jak se dá. Hlavně rukama. V pravdě, ten týpek kterého jsi zmínil je mi podřízený. Jmenuje se Neji Hyuuga a má podobné schopnosti jako já. Jenže já si uvědomil jedinou slabost Hyuugů a pracuji na jejím odstranění.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 4:53 pm

Zoro

Jo, slyšel sem o rozdělení hlavní a vedlejší rodiny... Nic proti, ale podle mě to je pěkná blbost. Zasmál sem se pak sem se zamyslel. Podle toho, co sem viděl, slyšel a zažil, vaše oči viděj chakrovej oběh a tenketsu a pak je pomocí chakry můžete blokovat.... Co na tom chceš zlepšit, mi můžeš říct po jídle.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo organizace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo organizace
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Organizace Shiren
» Vstup na území organizace

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Koš :: Shiren-Sídlo-
Přejdi na: