Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+8
Kashike
Kiss
Phate69
Hysterio
Tokugawa
Geraltwolf
Dreefi
SteamTiger
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
AutorZpráva
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:10 am

Uzumaki Araki

Spal jsem,ale najednou mě probudilo klepání na dveře.Eště 5 minut. Zamumlal jsem si,ale pak mi došlo že to může být někdo důležitý,nebo se něco stalo.Vystřelil jsem z postele,odemknul dveře,a podíval se kdo tam je.Eště rozespalím pohledem jsem spatřil Kinomara.Nejseš tu nějak brzo? Kolik je vůbec hodin? Zeptal jsem se a potom jsem se šel převlést,udělat ranní hygienu,a do pusy jsem si strčil housku.Vyšel na chodbu,zavřel za sebou dveře,a zamknul.No,tak jdeme pro Katashi. Řeknu už plně připraven,a jsem na cestě ven.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:13 am

Kinomaru Aburame


Hai řeknu a jdu za nim
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:16 am

Amira



Hned potom jsem se vrátila domů a šla si rovnou lehnout...Ráno mě probudila moje sestřička...Rychle jsem vstala převlékla,sbalila si věci a šla ven...Hledala jsem můj tým nový až jsem se čirou náhodou potkala...Ehm vy ste Uzumaki Araki?...zzeptala jsem se toho muže...který stál vedle aburameho...
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:21 am

Kinomaru Aburame


To je zase ta holka řeknu znuděně
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:24 am

Tatsujin

Celý večer a půl noci jsem trénoval, než jsem se dostal ke kýženému základu techniky. Pak jsem spokojeně usnul. Ráno jsem ještě párkrát ujasnil techniiku a pak jsem vyšel vstříc senseiovi. Doufám, že ho najdu rychle, musíme na misi...
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:28 am

Amira


Hnedka jsem zareagovala to co řekl ten Aburame...Hmm,a máš s tím jako nějajký problém hm?...řekla jsem otrávně....
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:31 am

Kinomaru Aburame

Ne jen mi bude divné,že půjdeme do lesa a budeš se tam bát. řeknu a jdu dál hledat tu holku
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:34 am

Amira


Lesa se nebojím víš ty pako..
.řekla jsem a ušklíbla jsem se na něj...
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:54 am

Kinomaru Aburame

Já vim bojíš se něčeho menšího.A jestli nechceš abych to vytáhl tak mi neříkej pako.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:58 am

Amira



Podívala jsem se na něj...Heh ty mi chceš vyhrožovat?...řekla jsem
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 11:05 am

Kinomaru Aburame



Dal jsem ruku na zem a opět ke mě přišli červy,brouci a housenky všechny jsem je vzal do ruky.


Chceš to risknout?
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 11:06 am

Uzumaki Araki

Ano,jsem.Potřebuješ něco? Zeptám se té holky,a čekám co mi odpoví.A Kinomaru,stačí. Řeknu Kinomarovi,aby se uklidnil.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 11:09 am

Kinomaru Aburame


Otočim se na mistra


Ou promiňte trochu jsem se nechal unést. řeknu
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 11:28 am

Ryu

Vstanu časně a vyženu Fua z postele. Snídaní probíhá v rychlém tempu a za chvíli už sme připravený vyrazit. Po cestě k Hokage potkáme Tatsua. Vypadáš stranšně, že Ty jsi celej večer trénoval. ušklíbnu se na něj. Pomalu dojdeme k sídlu Hokage kde zaklepu na dveře. Ránko. Tým Ryu se hlásí na misi. řeknu klidně, když mě vyzve ať jdu dál.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 11:35 am

Amira



Hehehe...Ano ehm včera mě přiřadili k vám no, a tak máme někaou misi ne?...řekla jsem Arakimu..
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 11:52 am

Tsunade

Tým Ryu mě zastihl spící na stole a vedle mě byla hromada vyřízených papírů a v ruce sem křečovitě svírala pero. Když promluvil, tak sem se s cuknutím probrala.
Ah... Ehm... Dej mi chvilku... Řekla sem rozespale a promnula sem si oči. Jo, tým Ryu, mám to tu připravené.
Řekla a vytáhla ze šuplíku svitek a hodila ti ho. Bylo tam písmeno B.

Svitek:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 11:58 am

Ryu

Dobré ráno. Vypadáte, že spánek ste měla klidnej. řeknu s mírným úsměvem. Eh...Bčko ? Se vší úctou. Rád bych pro svůj tým misi třídy A. Oba dva na to mají úroveň přes to, že jejich rank odpovídá nižší úrovni obtížnosti. opáčím když uvidím svitek.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 11:59 am

Tatsujin

Ano, sensei. Chvíli jsem přemýšlel, jak dát do mé bariéry rychlost. Zkoušel jsem ji vyvolat a pak mě napadlo, že bych mohl použít vítr jako hnací techniku. Vzpoměl jsem si na vaše kopí a napadlo mě, že byste mi mohl pomoct dát to do rychlosti. Dokázal jsem vytvořit tenkou a malou bariéru a pomocí větru ji vrhnout jako kunai, ale ještě to nemá tu správnou rychlost. Na to budu potřebovat vás. říkal jsem cestou. Ježiš, promiň. Ahoj, Fumetsu, doufám, že ses vyspal dobře. řekl jsem velmi omluvným tónem a pak jsem ještě zastavil senseie na návsi před domem hokageho. Ukážu vám to... vytvořil jsem pečeť podobnou býkovi (Ox) a pak jsem levačkou rychle trhnul do strany: Senshi! vyletěl takový malý půlměsíček a malou rychlostí odletěl směrem, kterým jsem ukazoval. Ještě nedokážu mísit dva živly. Ale budu trénovat.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 12:38 pm

Tsunade

Povytáhla sem obočí.
Hele Ryu... teď sem vstala, dlouho do noci sem dělala, nemám náladu se tady s tebou o něčem...
Nedořekla sem větu a přede mnou se objevil ANBU a něco mi pošeptal. Vykulila sem oči. ANBU odešel.
Změna plánu! Tým Ryu okamžitě odchází do hlavního města země ohně, do sídla Feudálního pána! Na cestě by ste měli na Feudála narazit! Byl napaden a teď se svojí ochrankou utíká z města! Vaším úkolem je za každou cenu zajistit jeho bezpečnost, po dobu, dokud bude ochrana nutná! Spoléhám na tebe Ryu a doufám, že ty dva nevystavíš žádnému ryziku, jděte!
Rozkázala sem a gestem ruky(prstem ukázala na dveře) sem je vyprovodila ven.
Co se to proboha děje?...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 12:40 pm

Tatsujin

Jestli se něco stane, je moje bariéra ideální... pošeptám Ryuovi.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 12:41 pm

Ryu

Hai. Vyrážíme okamžitě. řeknu a společně s týme vyběhnu z Kanclu míříc k sídlu feudálního pána. Co se to stalo...kdo byl tak pitomej a zaútočil na feudála...Spoléhám na Tebe Tatsu, že pokud nebudu moct, ochráníš Feudálního pána jak nejlépe budeš umět. To samé ty Fu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 12:46 pm

Tatsujin

Hai. Nikdy jsem nebojoval ve skupině, ale vím, že dokážu udržet bariéru, kterou jen tak někdo neprolomí. Když jí obklopím okolo nepřítele, počkám, až vyvoláte nerušeně pečetě a pak můžu pustit až váš závěrečný útok. Nepřítel se z toho nedostane a pak už nemá šanci uhnout.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 11:01 am

// O několik hodin později, po dokončení mise

Ryu

Dorazíme do Konohy. Já si to rovnou namířím k Ibikimu. Vejdu do jeho kanclu a doufám, že tam je. Pokud ano, spustím. Jeden z Těch co napadli Feudálního pána, přivedl jsem Ti ho na výslech. Zjisti, co nejvíc můžeš, jak o tom útoku, tak o té jejich organizaci. Ale nezabij ho. A hlavně, dávej pozor...je to ninja třídy S. Nerad bych aby nám pláchnul. kývnu na něj a zamířím do domu Hokage. Zaklepu a počkám na vyzvání. Hlásíme návrat, mise byla úspěšná. Co se týče útočníků, dvoum se podařilo utéct, třetího jsem nechal u Ibikiho na výslech. Feudální pán je naprosto v pořádku akorát má zdemolovaný sídlo. Podrobnou zprávu o tom co se dělo, vám sepíšu a večer jí budete mít na stole. řeknu poté co vejdu dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 11:35 am

Ibiki

Dobře, ale ohlaš Hokage, že je tady, budeme potřebovat speciální opatření. Řekl Ibiki a hodil si Zora přes rameno a někam s ním odešel.

Tsunade

Tsunade vypadala velice podrážděně a naštvaně.
Zapálený les, dva nepřátelé unikli ale jinak ste misi splnili, dle rozkazu... Jen tak mezi náma... Feudální pán je totální... "moudrý a dobrý vůdce naší země"!!!
Lesu si nevšiml, ale nechal naše lidi ošetřit jeho zraněné a vyžaduje po nás opravu sídla!!!

Řekla naštvaně a oddechla si.
Díky za dobře odvedenou práci, tady máte plat za A-rank misi.A...
Řekla jsem a vyndala obálku s penězi a dvě čelenky Konohagakure no Sato. ...Ještě tu mám todle pro Fumetsua a Tatsujina... Ještě mi podej hlášení o jejich chování.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 3:49 pm

Fumetsu

Celou dobu sem chodil za Ryuem, ale k Hokage se mi nechtělo, tak sem čekal dole u vchodu. Ikdyž maj ostatní takovou radost, tak mě přijde ta mise jako neúspěšná. Dva z nepřátel sme nechali uniknout a jednoho zajali a to to ještě vypadá, že s námi šel dobrovolně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 22 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 22 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: