Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+3
Marik1994
Diaby
Ryuuni
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Sayuri
Chuunin
Chuunin
Sayuri


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 30. 09. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 7:30 pm

Hyuuga Sayuri


Ten chlapec konečně přicházel, takže jsem si ho mohla prohlédnout. To je kus! Zašeptala jsem Amiře ještě než byl v dostatečné vzdálenosti, aby to slyšel. Moc ráda tě poznávám, Ryuuni! Hvízdla jsem a podala mu ruku.
O bože, Amira má takové štěstí!
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 7:34 pm

Ryuuni

Ehm.... sem si po třéninku zašel do lázní a měl sem štěstí... potkal sem tam člověka kterého sem chtěl vidět ze všech nejvíc a navíc někoho nového... taky tě rád poznávám...
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 7:41 pm

Amira


Podívala jsem se na ty dva a řekla...Tak jdeme ne?Mám už celkem hlad...řekla jsem a šla směrem k Ramenu..
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 7:42 pm

Ryuuni

Následoval sem Amiru s úsměvem a pohlazením po vlasech...
Návrat nahoru Goto down
Sayuri
Chuunin
Chuunin
Sayuri


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 30. 09. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 7:44 pm

Hyuuga Sayuri

Šla jsem za těmi dvěma a docela znaveně pozorovala, jak si vyznávají lásku.. Ach jo, ti se mají.. Řekla jsem si v duchu a šla dál.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 7:48 pm

Ryuuni

Všim sem si že to má Sayuri těžké když u sebe nikoho nemá a mi si takhle užíváme... tak sem řekl...

No tak, pojď k nám... taky tě máme rádi.
Návrat nahoru Goto down
Sayuri
Chuunin
Chuunin
Sayuri


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 30. 09. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 7:59 pm

Hyuuga Sayuri

Málem jsem usnula za chůze, když na mě Ryuuni promluvil. Eh? Ehm, em, to už je hodin.. Já jsem úplně zapomněla, že mám doma strašně moc práce.. Tak.. Ráda jsem Vás oba poznala..Ahoj. A v tu ránu jsem zmizela. Běžela jsem domů co nejrychleji to šlo.
Došla jsem domů, navečeřela se a zalezla do svého pokoje, odkud už jsem nevylezla. Ležela jsem na posteli a chvíli propadala ve smutku, po chvíli jsem ale usnula a utápěla se v ještě horších můrách..
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 8:02 pm

Ryuuni

Její odchod byl divný... nejspíš sem měl pravdu v tom co sem si myslel...
Pak sem se zeptal Amiry... tak dem se najíst?
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 04, 2011 5:23 am

Amira


Byl jsem tak natěšená že jsem nic neslyšela...Co?Kde je Sayuri?řekla jsem ohlídla se...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 04, 2011 7:01 am

Ryuuni

Vykřilka že má kupu povinností na které zapoměla... jelikož je od Hyuugu vubec se nedivím že zmyzela tak rychle... nejspíš by měla prušvih kdyby něco neudělala... diť víš že Hyuugové sou až moc... víš takový... nevím jak to říct.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 04, 2011 12:17 pm

Amira


Mě se zdála milá...řekla jsem a už byla v rámen shopu...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 04, 2011 12:53 pm

Ryuuni

Ehm... já nemyslel konkrétně jí.... myslel sem to tak že vědšina Hyuugu i s tim jejich systémem hlavních a veldejších... sou dost nafoukaní....


řekl sem a objednal rámen.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 04, 2011 4:48 pm

Amira


Aha asi tak..
.řekla jsem a když mi donesli rámen začala jsem do něj šťouchat...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeWed Oct 05, 2011 7:36 am

Ryuuni

Snědl sem asi pulku svého rámenu a pak sem se zeptal Amiri...
Co budem dělat když dojíme?
Návrat nahoru Goto down
Marik1994
Genin
Genin



Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 16. 09. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeWed Oct 05, 2011 3:02 pm

Isob Jobo

Vzal sem svitek si svitek od senseie pár krát sem si svitek prohlédl abych si zapamatoval postup při používání jutsu a zkoncentrovat sem do ruky chakru ale když sem a snažil sem se jí stlačit po chvilce stlačování sem si řekl že to pude stačit a tak sem chakru vyslal z ruky ale jediné co se stalo bylo to že jsem dostal slabší ránu a tak jsem to zkoušel znovu a znovu ale pořád se my zdálo že jediné co se při každém pokusu mění je to že sem dostával po řád větší a větší ránu a až asi pří pátém pokusu se my povedlo menší blesk vyslat i dopředu z čehož sem měl velkou radost a tak sem to zkusil ještě párkrát po chvilce sem byl ale už dost vyčerpaný a tak sem si pár hodin odpočal rozločil sem se ze senseiem a šel sem domu
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 1:58 pm

Isop

Shromažďování chakry do rukou bylo o něčem jiném, než do nohou, takže ti pár minut zabralo, než si na to přišel. Co se týče elementu blesku, tak se ti párkrát povedlo takové menší "zablesknutí" kolem ruky, ale to bylo převážně díky tomu, že si správně používal pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 3:17 pm

Amira


Odpověděla jsem na Ryuuniho otázku...No já nevím...Co chceš?
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 5:05 pm

Ryuuni

Kdybych to věděl... neptal bych se zlato ... řekl sem z úsměvem
Ale.. přecejen mě něco napadlo... řekl sem mile a zapřemýšlel co na to řekne... pak sem řekl... Víš kde sme se poprvé setkali? U mne doma když si zabloudila... a tu dobu s čajem bych si zopakoval... usmál sem se na Amiru a chytil jí za ruku.


Naposledy upravil Ryuuni dne Thu Oct 06, 2011 5:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 5:12 pm

Amira


No tak dobře klidně..
.řekla jsem a usmála...začala rychlostí nahazovat rámen do sebe...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 5:13 pm

Ryuuni

Máme přece čas ne? Nemusíš jíst tak rychle... nechci aby ses mi tu začala dusit.
řekl sem Amiře a předem sem zaplatil za rámen.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 5:23 pm

Amira


No každá vteřina se hodí...A nemusíš to porád platit nemáš nekonečno peněz...Příště to zaplatím já...řekla jsem s úsměvem a nahodila poslední kousek jídla v misce...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 5:28 pm

Ryuuni

Jestli chceš... klidně příště mužeš zaplatit ty.
Postavil sem se ze židle a řekl Amiře... jinak znáš tu někoho normálního? Jelikož sem byl v ANBU 5 let tak znám kromě tebe asi jen své kolegy a tu... holku od Hyuguu... Sayuri.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 5:32 pm

Amira


Já??No znám tebe tu Sayuri,Pár lidí...Dalšího Uzumakiho,broukofil malou dceru Kakshiho....No nevím..
.řekla jsem a usmála se...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 5:35 pm

Ryuuni

Další Uzumaki? .. já mám kromě Naruta nějakou rodinu? koukal sem udiveným výrazem na Amiru.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 5:41 pm

Amira


Ehm,no nevím ale je to teké Uzumaki nedávno jsem byla sním na misi...řekl jsem udiveně..ty to nevíš?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 4 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: