Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

Share | 

Konohagakure

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
Kashike
Kage
Kage

Poèet pøíspìvkù : 739

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Fri Oct 21, 2011 8:37 pm

Tsunade

Pak se s vámi v tuto chvíli nemám o čem bavit. Otočím se a vyrazím zpět do vesnice. Když projdu bránou, tak vydám poslední povel. Uzavřít brány a připravit vesnici k obléhání!!!

Když dojdu do kanceláře, nechám si svolat všechny vysoké důstojníky a joninny. Shizune, chci abys mi dala seznam všech týmů a jednotlivců co jsou mimo vesnici... a teď.. kdo z vás má nějáký nápad jak řešit danou situaci???
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Marik1994
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 31

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Sat Oct 22, 2011 7:20 am

Isob Jobo

Takže bych měl trénovat tu novou techniku
Řekl sem a pak my došlo že byt senseie je mimo vesnici.
A jak je na tom vila Feudálního pána nemá nějaký tajný vchod do vesnici pro případ že by tu byl feudální pán a potřeboval by uniknout do vesnice?
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L

Poèet pøíspìvkù : 600

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Sat Oct 22, 2011 7:55 pm

Z pod kápie bylo slušet zachrčení a pak stráže přivřeli vetřelcům dveře před nosem. Brána se zabednila a do věží kolem vesnice, byli rozestaveny samostříly. Ve věžích byla neustále obsluha samostřílů a hlídka.

Všichni Jouninové byli povoláni do zasedací místnosti na válečnou poradu s Hokage.

Kyoshi

Isobe, není to vila Feudálního pána, je to vila jeho dcer a je postavená na paření, ne na skrejvání, nebo útěk... Techniku se zatím procvičuj sám, teď bude totiž rada jouninů, na který budu muset bejt. Todle je vážný, takže se snaž! Až skončí rada, tak si tě najdu.
Řekl sem a zmizel.

Objevil sem se až v zasedací místnosti, kde už byli shromážděni všichni Jounini a důstojníci.

Shizune

Doběhla k Tsunade a v rukách držela desky s papírama. Ehm... Momentálně je venku jen tým, který jsme poslali vyjednávat s Písečnou... To je Ryu, Tatsujin, Fumetsu a Kashike...

Naposledy upravil SteamTiger dne Sat Oct 22, 2011 8:04 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Sat Oct 22, 2011 7:58 pm

Tsunade

No aspoň něco. Musíme se s nimi za každou cenu spojit. Takže tu chci vrchní představené klanu Aburame. Hned!!
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Sat Oct 22, 2011 8:02 pm

Z řady jouninů vystoupilo několik můžu a žen. Ve všech Tsunade poznala čelny klanu Aburame.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper

Poèet pøíspìvkù : 111

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Sat Oct 22, 2011 8:03 pm

Uzumaki Araki

Potichu jsem si povzdychnul,když jsem si vyposlechl rozhovor.Dostala se ke mně zpráva,...mám se dostavit na radu Jouninů,tak jsem tedy vyrazil.Po chvilce jsem tam dorazil,postavil jsem se mezi ostatní Jouniny a čekal co se bude dít.

Kashike
Kage
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Sat Oct 22, 2011 8:28 pm

Tsunade

Dámy a pánové váženého klanu Aburame... obracím se na vás teď s prosbou. Avšak, dříve než vám vyložím co je třeba, vydám rozkazy pro zbytek vesnice. Chvilku strpení. Otočím se k ostatním. Zajistěte hned od začátku přídělový systém potravy, raději více skeptický... nevíme jak dlouho tu budeme. Věřím že víte co máte v této situaci dělat. Tak se do toho dejte.

Když všichni odejdou po své práci, otočím se na členy Aburame klanu. Přátelé... potřebuji od vás, aby vaši brouci vyrazili nepozorovaně směrem ke skrytým vesnicím. Chci, aby ostatním Kage předali vzkaz. Vzkaz o tom, že Konoha odmítla kapitulovat a hodlá se postavit nové hrozbě. A že Hokage žádá ostatní o podporu.

Když jsem domluvila, najednou jsem se cítila stará na tyhle hry. Prosím, dbejte zvýšené opatrnosti, aby se zpráva dostala bezpečně na místo určení. A co se týče Suny, stačí když brouci najdou náš tým, který tam míří.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Sat Oct 22, 2011 9:14 pm

Všichni odešli a vydali se po své práci, což bylo rozdělení potravin a obeznámení obyvatelstva s přídělovým systémem.

Aburame

Je nám líto, Hokage-sama, ale naši brouci žijí jen několik hodin. Za tak krátkou dobu se v žádném případě nemohou dostat ani do Sunagakure. Řekl omluvně jeden z členů.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Sun Oct 23, 2011 8:30 am

Tsunade

Jen několik hodin??? Pro boha. Fajn. Tak na vás mám dvě otázky. Jedna.... dokážete vyšlechtit druh, který by přežil déle??? Vím že jste to už párkrát udělali, tak to prosím zkuste. A druhá... můžete se aspoň pokusit kontaktovat tým, který do Suny odešel. Budou tak na polovině cesty.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Sun Oct 23, 2011 12:33 pm

Aburame

O obojí se pokusíme, ale nezaručujeme úspěch... Pokud se nám podaří najít skupinu mimo konohu, co máme vzkázat?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Sun Oct 23, 2011 1:09 pm

Tsunade

Vzkažte, že ode mě mají misi třídy S. Mají za úkol navázat spojení se Sunagakure a zajistit jejich pomoc v boji proti nové hrozbě. Dále je varujte před tím, že jsou pravděpodobně všechny vesnice v obležení a že tudíž neni mimo vesnice bezpečno. Pokud už nic nechtěli, propustím členy klanu Aburame a pošlu po Shizune vzkaz lordu Hyuugovi, jestli by byl tak hodný a sešel se se mnou. Potřebuji informace.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 207

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Sun Oct 23, 2011 1:15 pm

Ryuuni

Pobozkal sem Amiru a odešel sem od brány dle rozkazu a dostavil sem na poradu která už začala. Hokage právě dávala rozkazy klanu Abarame. Postavil sem se do zástupu a čekal co bude dál.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Sun Oct 23, 2011 2:08 pm

Aburame jen kývli a odešli.

Asi za patnác minut, se dostavil lord Hyuuga osobně. Chcete aby náš klan získal co nejvíce informací o nepříteli, že? Řekl jen co přišel a po chvilce za ním došla ještě Hinata a Neji.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Sun Oct 23, 2011 2:10 pm

Tsunade

Chvilku jen vyjeveně zírám, než mi dojde že asi nejsem první, kdo po nich něco takového chce. Ano, přesně tak lorde. Potřebujeme co nejlepší přehled o složení nepřátelské armády, její výzbroji atd. Mohli byste tohle pro nás zjistit???
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Sun Oct 23, 2011 2:33 pm

lord Hyuuga

V pořádku, ale pro větší úspěšnost a řádné prozkoumání budeme muset do terénu. Půjdu já, Hinata, Neji a Hanabi, která už čeká před branou. Potřebujeme ale podpůrný tým, aby sme se mohli rozdělit na čtyři skupiny.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Sun Oct 23, 2011 2:43 pm

Tsunade

Dobrá. Potřebujete podporu, dostanete jí. Budou čekat u brány. Jen se otočím na Shizune. Složení podpůrného týmu: Ryuuni Uzumaki, Isop Jobo, Amira Kansayaku, Araki Uzumaki.... a velet bude Kyoshi.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Sun Oct 23, 2011 3:42 pm

Lord Hyuuga jen kývnul a spolu s Hinatou a Nejim vyrazili k bráně.

Shizune se vydala rozdat povely.

Kyoshi

Jak já tu babku nesnášim... Pomyslel sem si, ale měl sem neutrání výraz.
Díky za důvěru Tsunade. Za třicet minut budeme zpátky.
Řeknu a vyrazim ven. Doběhnu za Isopem.
Sem zpátky. Máme misi. Budeme dělat podpůrnou jednotku Hyuugům, který budou prozkoumávat nepřátelské ležení. Sraz je před bránou, vem si hodně vybavení a hned se tam dostav.
Řeknu Isopovi a sám se vydám k bráně.

Ryuuni, Amira, Araki

Postupně k vám dorazila Shizune a zdělila vám, že se máte dostavit před bránu Konohy, kde na vás čeká velitel mise Kyoshi a tým Hyuugů. Cílem mise bude získat co nejvíce informací o nepříteli a že vaším úkolem je být vojenskou podporou pro Hyuugy.

Isop

Došel k tobě Kyoshi, dal ti pokyny a šel čekat před bránu(Kyoshiho post výš).
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Sun Oct 23, 2011 4:43 pm

Uzumaki Araki

To bude zábava... Pomyslel jsem si v duchu,když mi Shizune pověděla o misi.Neváhal jsem a rozběhl se k bráně.Po chvilce jsem dorazil a čekal na ostatní.

Diaby
Kage
Kage

Poèet pøíspìvkù : 284

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Mon Oct 24, 2011 10:56 am

Amira

Vše jsem poslouchala a kývala hlavou...Potm jsem ihned vyrazila k bráně...

//sry ta takhle krátký post...

Návrat nahoru Goto down
Marik1994
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 31

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Mon Oct 24, 2011 1:02 pm

Isob Jobo

Chápu
Oznámil jsem senseiovi a vyrazil jsem domu tam sem vzal několik tam sem vzal pár kunaiů a vyrazil jsem směrem k bráně
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Mon Oct 24, 2011 6:46 pm

Ryuuni

Nejrychlejc jak to šlo sem proběhl domu a vzal si všechno vybavení co sem u sebe neměl pořád. Pak sem doběhl k bráně. Trvalo mi to asi 2 minuty.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Mon Oct 24, 2011 8:12 pm

Kyoshi

Když už tu všichni byli, trochu sem si odkašlal a začal mluvit. Takže situace je následující. Před Konohou se usadil neznámí nepřítel a naším úkolem je zjistit o něm co nejvíce informací. Rozdělíme se na čtyři týmy.
Já, Isob a Hinata-san budeme první tým. Vezmeme si západní část nepřátelského ležení.
Ryuuni půjde s Nejim-san. Vy si vezmete východní část nepřátelského ležení.
Amira bude v týmu s lordem Hyuugou...
Řeknu a hodim po ní pohled "koukej se chovat slušně!".
... vy si vezmete severní část nepřátelské armády.
Araki půjde s Hanabi a vezmete si jižní část armády...
Jakémukoliv souboji se vyhněte! Kdyby vás nepřítel zaskočil... což je s Byakuganem v každém týmu nepravděpodobné, ale kdyby přece, volte radši útěk!
Deme!

Řekl sem a spolu se svým týmem sem vyrazil k západní bráně Konohy, odkud jsme pokračovali dál lesem.

Hinata, Kyoshi

Po chvilce běhu Hinata zastavila. Je tu celkem sedm nepřátel... Jsou to ninjové, hlídky rozestavěné daleko od sebe. Co navrhujete? Řekla potichu Hinata.
Kyoshi se podíval na Isoba. Tak, víš co je v takovýhle situaci nutný udělat, Isobe?

Neji

Neji jen kývnul, aktivoval Byakugan a vydali jste se na východní cestu.
Míjeli jste jeden strom za druhým, v tom se ale Neji zastavil a přikrčil se u jednoho stromu. Po lese jsou rozestavěné hlídky. Všechno to jsou ninjové. Jeden je před námi na dvanácté hodině, je to asi třicet metrů. Druhý je napravo od nás, na druhé hodině, asi sto metrů. Třetího vidím asi sedmdesát metrů od nás, nalevo, desátá hodina. Čtvrtý je dvacet metrů za tím třetím... Jsou otočení k sobě a dávají si rukama nějaké signály... Určitě o nás ale nevědí...

lord Hyuuga

Beze slov aktivoval Byakugan a rychlým tempem si to vyrazil k severním liniím nepřítele.
Najednou trochu zpomalil, ale nezastavoval. Sto padesát metrů před námi. Čtyři muži, jedna žena, všechno to jsou ninjové, zatím o nás nevědí. Jsou od sebe asi padesát metrů daleko, jsou to pravděpodobně hlídky... Co navrhujete?

Hanabi

Byakugan! Řekla a pak nasadila rychlé tempo, směr jih.
Po chvilce běhu mezi stromy se zastavila u stromu. Před námi jsou čtyři nepřátelé, rozmístění daleko od sebe. Asi to jsou hlídky, ale řekla bych, že o nás zatím neví. Co budeme dělat?
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Wed Oct 26, 2011 9:57 am

Ryuuni

Neji co je to za ninji? Připomínaj ti nějaké cos někdy viděl?
Každopádně pujdeme blíž. řekl sem a tiše se přibližoval k tomu teamu nepřátel který byl nejblíž k severní části kam šla Amira a lord Hyuuga.

Naposledy upravil Ryuuni dne Fri Oct 28, 2011 9:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Fri Oct 28, 2011 8:55 pm

Uzumaki Araki

Jsou nějak speciálně ozbrojení? Jak jsou od nás přibližně daleko? Zeptal jsem se a čekal.

Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   

Návrat nahoru Goto down

Konohagakure
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: