Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+3
Marik1994
Diaby
Ryuuni
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 5:43 pm

Ryuuni

Popravdě... ne... řekl sem a už sme byly téměř u čtvrti Uchihu...
Když si v ANBU nemáš moc čas kráčet po vesnici a spoznávat nové lidi... vlastně i proto sem skončil...
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 5:47 pm

Amira


Aha...Taky tu moc lidí neznám...Byla jsem Několik roků mimo vesnici...Ale to jsem říkala...
řekla jsem a šla dál...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 5:52 pm

Došli sme k mému domu a já sem otevřel dveře.
Pak sem vešel do kuchyně sebral krabičku s čaji a nabídl zase Amiře aď si vybere se slovy:
Dáma si vybírá první.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 5:56 pm

Amira


No já nevím...ř
ekla jsem a ukázala prstem na čaj...Třeba tento...řekla jsem a rozhlížela se po bytu...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 6:03 pm

Ryuuni

Vzal sem vodu kterou sem dal hned po příchodu vařit a zalil sem Amiře i mě mátový čaj který vybrala. Pak sem oba hrnky vzal a sedl si k Amiře na gauč.
Oba čaje sem položil na stul u gauče, pobozkal sem Amiru na rty a řekl sem: Tak tady máš svuj čaj, a ukázal sem na stul.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 6:07 pm

Amira


Tak dobře...řekla jsem a vzala si čaj...Začala jsem ho pomalu upíjet...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 6:10 pm

Ryuuni

Víš Amiro.. podíval sem se na ní... nikdy sem si nemyslel že potkám někoho jako si ty.
když sem to dořekl pohladil sem jí po vlasech a pobozkal jí na rameno protože sem jí nechtěl drknout když pila čaj tím že bych jí pobozkal na líce...
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 6:17 pm

Amira


Trochu jsem se začervenala... a pak položila čaj...Tak co budeme dělat?...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 6:20 pm

Ryuuni

No vlastně... nad tím sem dál moc nepřemýšlel... Nevím jako tobě... ale mě stačí bejt s tebou a už se skvěle bavím... a když se já nenudím... nevím nic zábavnýho vymyslet.. budeš mi muset pomoct. Řekl sem s psím pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 6:29 pm

Amira


No já taky nevím...Nevím co dělat...Víš no...Ja fakt nevím...začala sjem pořád mluvit dokola...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 6:32 pm

Ryuuni

Ale no... celá si se zakoktala... řekl sem a aby už dál nemusela mluvit pobozkal sem jí na rty.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 6:39 pm

Amira


Uhm..
.řekla jsem a nechala se políbit na rty...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 7:00 pm

Ryuuni

Já fakt nevím co dělat ale nejradši bych tě objímal... ani nevím dokdy... díval sem se na Amiru a nemohl sem od ní odtrhnou oči...
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 7:25 pm

Amira


Já nevím no můžeme.
..řekl jsem a dívala se chvilkama ven...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 7:27 pm

Ryuuni

Všiml sem si Amiru že kouká občas ven tak sem se zeptal:Nepujdem radši do zahrádky? Venku je hezky.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 7:29 pm

Amira


He?Do zahrádky co tam?Ty máš zahrádku?...řekal jsem udiveně...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 7:37 pm

Ryuuni

Jo, kupodivu mám... Hned vedle zadního vchodu je bránička... usmál sem se.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 7:38 pm

Amira


Sice nevím co bude dělat ale je to na tobě...řekla jsem s uměvemm a následovala Ryuuniho...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 7:47 pm

Ryuuni

Záhradka:
Když vyjdeš zadním vchodem tak doprava je bránička. Je dřevěná nalakovaná a potřená světle-hnědou barvou malinko do oranžova. když vejdeš tak po pravé straně je po celé dloužce zahrádky zeď domu na které sou okna do jídelny. Opoti bránce je plot který končí přesně na rohu domu. Po levé straně asi 5 metru od stěny je taky plot. V rohu mezi zdí po levici a zdí oproti je strom a vedle zdi domu oproti v rohu je skála. V rohu po levici je lampa která je zcela dřevěná a na vrchu má lampáš který svítí na oranžovo.Ve středu zahrádky je fontánka s gothickým motivem a po celé zahrádce je hezká zelená upravená tráva.

Vešel sem přes bránku dovnitř a šel pomalu k fontánce. Když sem k ní přišel otočil sem se k Amiře. No není to tady hezké? řekl sem a nabral do ruky troška vody z fontánky.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 7:54 pm

Amira


Když jsem se poprvé podívala rozzářili se mi oči všude jsem se dívala s obdivam..Takové věci se mi strašně libí...Dívala jsem se kolem a mysleli že stama nikdy neodejdu...Byla jsem mimo když jsem to uviděla...Pak sjem se uviděla uprostřed tu strašně krásnou a předpokládam i starou fontánu...Stála jsem u branky a dívala se jak Ryuuni šel k fontáně...Nejprve jsem se podívala obešla si to a dívala se s úžasem...Nakonec jsem se zastavila u Ryuuniho a u fontánky...Máš to tu překrásné...Nikdy bych nevěřila že to máš...řekla jsem šťastnám hlasem a dívala se kolem a jakdyby bych neměla nikdy přestat....
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 8:00 pm

Ryuuni

Nechal sem jí aď se ještě dívá na zahrádku a sel sem si pod strom. Pak sem Amiru oslovil.
Nejdeš se dívat odtud semnou?
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 8:07 pm

Amira


Ehm ok...řekla jsem s úsměvem a sedl se s Ryuunim a oprela se o něj..
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 8:12 pm

Ryuuni

Když se o mě Amira opřela znova sem zacítil uvnitř sebe úžasné teplo. Chytil sem jí za ruku a užíval si teb krásný pocit který sem cítil vždy když se mě dotkla.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 8:28 pm

Amira

Pevně jsem ho objala a nic jiného mě nezajímalo...Je to můj první kluk takže jsem ho měla strašně ráda...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 8:36 pm

Ryuuni

Obejmutí sem jí opětoval zbožňoval sem jí. Pak sem jí řekl:
Amiro miluji tě.
A políbil sem jí tak jako ještě nikdy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 5 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: