Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+8
Kashike
Kiss
Phate69
Hysterio
Tokugawa
Geraltwolf
Dreefi
SteamTiger
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
AutorZpráva
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 1:20 pm

Kinomaru Aburame



Kikaichuu no Jutsu
Mushi Bunshin no Jutsu
Mushi Dama
Mushi Kabe no Jutsu
Mushi Yose no Jutsu
řeknu
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 3:16 pm

Ryu

Ano musíš. Zajdi do tý velký budovy támhle a ptej se po Hokage. řeknu tomu klukovi a ukážu na budovu kage. Potom se otočim na Fua. Tedkon...asi mi ukážeš co umíš pojď. doběhnu k lesu a ukážu na obrovský balvan. Použij cokoli abys ho zničil.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 3:48 pm

Fumetsu

Ano, senseii. Du za nim bez řečí až do lesa a balvan si nejdřív pořádně prohlídnu. Začnu soustředit chakru, abych jí v přesný moment vypustil a vrhnu se na to. Gan Geki! Praštim do kamene pěstí a za pomocí chakry se rozpadne na víc kusů. Odřený ruky si nevšímám, protože bude brzo v pořádku a podívám se na Uchihu.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 3:52 pm

Uzumaki Araki

Zajímavý,určitě bude příležitost na ukázku,ale teď,když už je tým kompletní,zajdeme si pro misi. Řeknu těm dvoum a vydám se pomalým krokem k budově Hokage.Jakmile přijdeme ke dveřím,zaklepu,a chvíli čekám,pak otevřu dveře.Zdravím Tsunade-sama,jdu zažádat o misi pro můj tým. Řeknu klidným ale trochu znuděným hlasem a čekám.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 3:54 pm

Kinomaru Aburame

Šel jsem za nim.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 4:19 pm

Ryu

Skvěle. Takže se silou jsi na tim dobře. Co ovládání chakry, vylez krokem na tenhle strom. řeknu a ukážu na cca. 15 metrů vysoký strom.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 4:30 pm

Fumetsu

S ovládáním chakry sem na tom víc než dobře. Jdu přímo proti stromu a bez problému se na něj přichytim. Udělám pár kroků a zase slezu. Manipulace s chakrou mi nedělá problémy, ale s ninjutsu na tom nejsem nejlíp. Jediný techniky, který sem se moh naučit, byly ty zapsaný ve svitku a těch bylo málo, protože byl Orochimaru opatrný. Neprošel jsem ani akademií, vzpomínám si, že mě jako dítě učili, ale už nevim co.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 4:34 pm

Ryu

Nějakou klonovací techniku umíš ?[/b podívám se na něj. [b]Takže, Tě musim naučit základy. Kawarimi, Kai, Henge. Základní ale velmi užitečné techniky. Třeba si vzpomeneš, první je Kawarimi no Jutsu. Technika výměny, zapamatuj si tyhle pečetě. řeknu a pomalu mu ukážu pečetě. Potom ho vyzvu aby mě udeřil a když mě udeří na mém místě je špalek. Šikovná věc, zkus to.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 4:46 pm

Fumetsu

Umím bahenní klon a ano, základy mi chyběj. Sleduju pečetě a sám je zopakuju, ale bez chakry. Udeřit? No dobrá Napřáhnu se a praštím ho, ale do rány nedávám chakru. Chápu, technika výměny, to je celkem užitečná věc. Rychle udělám pečetě a tentokrát s chakrou.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 4:55 pm

Tatsujin

Hai... řekl jsem a vyrazil do budovy. Dobré jitro, hledám Hokageho, potřebuju mu oznámit, že jsem ve městě... řekl jsem s trošku ironickým podtónem.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 4:55 pm

Ryu

Napřáhnu se a napařím mu jednu do xichtu. Doufám, že se mu technika podaří.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 5:04 pm

Tatsujin

Vešel si do budovy a stál si na chodbě. Nikde nikdo a všude plno dveří. Pak kolem tebě prošel blonďák, jeden chlápek se zahalenou tváří a malá holčička a vešli do jedněch dveří. Usoudil si, že by nebylo na škodu se tam podívat.(pokračuje níž.)

Tsunade

Najednou mi do dveří vpadne Uzumakiho nový tým a někdo, koho sem neznala. Klid, klid, všechno po pořádku... Takže Uzumaki... ty si měl mít misi až zítra, dneska ste se měli seznámit a zjistit, jaké máte schopnosti, pochybuju, že si to za tak krátkou chvilku zjistil, takže pro misi se vraťte zítra. Dneska trénujte, zjišťujte co kdo umí, vymyslete si nějakou strategii, je mi to jedno. Teď jděte!
Řekla sem Uzumakimu a pak sem se podívala na toho neznámého(Tatsujin). Čirou náhodou jsem Hokage já. Je sice hezké, že jsi ve vesnici, ale taky by si mi mohl říct, kdo jsi, proč tu jsi a proč s tim otravuješ mě. Řekla sem už trochu podrážděně, protože mě dneska furt někdo otravuje při práci.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 5:21 pm

Tatsujin

Vzpomeň na etiku, vzpomeň na etiku... uklonil jsem se a řekl: Protože jsem byl řečen, abych sem došel. Jsem tady ve městě, protože pátrám po svých rodičích. Žil jsem přes dvanáct let v poušti a nevím, jak se změnil systém.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 5:26 pm

Tsunade

V poušti? Hmm... Jsi nukenin, nebo patříš k nějakému národu? Zeptala sem se s neskyrým zájmem v hlase. Moc lidí, co přežívalo v poušti takovou dobu, sem totiž nepotkala.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 5:30 pm

Tatsujin

Nukenin? Ne, jsem ze země větru. Ale nehodlám dělat potíže.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 5:32 pm

Tsunade

Ví Kazekage-dono a nebo Feudální pán větrné země, že tu jsi a nebo že si vůbec ještě na živu?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 5:41 pm

Tatsujin

Myslím, že doufá v opak... řekl jsem pevným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 5:42 pm

Fumetsu

Technika se povedla a místo mně tam byl špalek. Tahle technika vypadá velice užitečně. Kdybych o téhle technice věděl dřív, tak mě ušetří mnoha ran. Jaká je další? Mezitim než začne předvádět další, tak si do paměti pořádně vryju pečetě Kawarimi no Jutsu.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 5:52 pm

Tsunade

Hmm... chápu. Trest vypovězení do pouště je za zabití, krádež předmětů veliké hodnoty, nebo za vinění smrti členů týmu při misi, ale tam se přihlíží k různým okolnostem... co z toho si udělal? Řekni mi, jakou jsi měl v Sunagakure hodnost a co bylo příčinou tvého vyhoštění. Možná pro tebe budu mít... obchod. Řeknu s takovým chamtivým úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 5:54 pm

Tatsujin

Použil jsem smrtící techniku, která zasáhla mého dobrého kamaráda. A hodností jsem chuunin.
A mazlíčka vesnice...


Naposledy upravil Phate69 dne Wed Aug 10, 2011 7:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 6:06 pm

Ryu

Takže, technika zrušení Genjutsu. Kai, zruší to Genjutsu které je na Tebe uvalené. řeknu mu a předvedu mu znamení. A poslední, je ... Henge. dám důraz na poslední slovo a spojím ruce ve znamení. Proměním se na Fua. Základ, dá se lehce prohlédnout. Ale dokáže dát moment překvapení.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 6:29 pm

Fumetsu

Když ukazuje Kai, tak si jen zkusim udělat pečeť a dál se tomu nevěnuju. Henge no Jutsu, to používali často. Udělám pečetě a změním se na Uchihu předemnou a prohlídnu se. Je tam pár nedostatků, tak to zrušim a zkusim znova, jen s tim rozdílem, že si v mysli pořádně promítnu jeho vzhled.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 7:07 pm

Ryu

Výborně. Tohle jsou 3 techniky ze kterejch se většinou maturuje na Akademii. řeknu. Teď je něco specifickýho co by ses rád naučil ?
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 7:21 pm

Fumetsu

Nějakou tu zemní techniku. A když sem pročítal Orochimaruovi dokumenty, tak sem se doteč něco o branách. Mělo by jich být 8 a zvyšují sílu uživatele za cenu zdraví. Pro mě by to byla výhodná technika, když se z toho mé tělo zotaví.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 7:59 pm

Ryu

Sám umím otevřít pouze tu první. A to docela destruktivní Taijutsu technikou. Ta je ale zakázaná. řeknu mu. Ale je pravda, že pro Tebe by to bylo ideální. Ale po otevření první brány...tvé tělo zakusí takovou bolest. Že se skoro nebudeš moct hýbat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 5 z 40Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: